Част от мен - тема 4

  • 106 362
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 750
Лъжа след лъжа - Дафа се направи, че не знае къде е Топрак....Що за безочие, що за наглост  #Cussing out

Максут - Елиф му казва, че не иска любовта му, той говори в множествено число "любовта НИ"....

# 16
  • Мнения: 18 604
Лъжа след лъжа - Дафа се направи, че не знае къде е Топрак....Що за безочие, що за наглост  #Cussing out

Максут - Елиф му казва, че не иска любовта му, той говори в множествено число "любовта НИ"....



Ани Hug
ама какъв е тоя изрод Максут Shocked
Елиф да лежала на това легло още 10, 20 години, той щял да бъде до нея ooooh!
страшен психопат ooooh!

# 17
  • София !
  • Мнения: 1 240
Ейй ама тази Къймет прекалява вече!
Значи Султан, дето е баба на детето не може да го взима, не може да го вижда и т.н.. Ама Дафнела, дето му е никаква, ще виси там постоянно и ще се разпорежда както си иска  #2gunfire

# 18
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет момичета  Hug
Бризка тешекюлер за новата хубава тема  bouquet. Много е хубаво сред вас  Hug.
Лу честит ти празник голяма  Hug от мен за теб.
Ани продълоавай да ни радваш с хубавите стоп кадри  Praynig. Дафина ну ща и да я споменавам, че скоча в телевизора та са я оттърва от мъките  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 36 750
Роси явно, че и ти вече не ги издържаш тези психопати маниаци...
Ами това е Максут. Това е Дафа...За тях имат значение само техните чувства, само тяните желания, а останалите трябва да се съобразяват с тях. Защото иначе умират. Това е.
Дафа е професионална лъжкиня - тя не знае, че Султан е завела Топрак - казва го като добър ден....Много се притесни, че Султан напада бременна жена, а Дафа като отрови Елиф - но какво значение има - Това е Елиф, а не бъдещата султанка на фамилията....
Не мога вече да ги търпя всичките изроди..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

bunny : ) Така е мила - Къймет дърпа конците и двете с Дафа са голям тандем.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 550
Бризче, благодаря за новата темичка Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 092
Бризче, и аз благодаря за новата темичка Hug bouquet

Ох бе момичета, само да ви изтърва от поглед един ден, и изписвате ''Война и мир''  hahaha И на мен ми е много приятно сред вас (особено след като поддържащите Дафата благоразумно си затраяха напоследък)

MAMA-AN, и аз много се кефя на стоп-кадрите, и ще се радвам да продължаваш Hug bouquet

Да споделя нещо с всички вас: знам, че гледам филм, че героите не са реални личности, но всеки път се улавям, че ги приемам съвсем истински! И на мен също като на вас ми идва да се телепортирам там, и да ВЪЗДАМ справедливост, както аз си знам Joy Макар че иначе съм против насилието де Mr. Green Но бих поразхвърлила малко четина и перушина  smile3532

# 22
  • Мнения: 1 165
 bouquet а аз ви търся Simple Smile...

# 23
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Детелистна да направим тандем и ще напишем нов сценарий " да се повеселим с Дафа и Максут"  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 36 750
Момичета - знам какво се случва в сериала, въпреки това трудно ги издържам тези психопати...За вас не знам....







Защото ако не се отнася Топрак добре с Дафа ще убие и него..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 25
  • Мнения: 1 165
Психопат до психопат...Горката Назлъ. Отиде си млада и зелена...
Много жестоки хора са Каймет и Дафа...А Султан, милата колко мъка й се стовари...

# 26
  • Мнения: 354
Просто Дона HugУжас #CrazyИ сега какво ,скок във времето от 2г.а как ще обяснят убийството на Назлъ,безнаказано ли ще остане..Тука малко сценаристите.. ooooh!Никой ли не задава въпроси,Как,Защо и т.н.. newsm78 А за Дефне..думите не ми стигат..на тази и смъртта ще е малко наказание #Cussing out

# 27
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Ох клетото момиче  Cry. Дафа заслужава бавна и болезнена смърт  Naughty ама много да се мъчи и пак жива да е  Praynig.
Този скок от 2 год. И аз не го разбрах  newsm78 от гадостите на змията е зациклила и мисълта на Сц чак не са повярвали що за злодей са сътворили  Crossing Arms  ooooh!

# 28
  • Мнения: 36 750
Да, смъртта на Назлъ я считат за инцидент - тоест сама е паднала от терасата.

Скрит текст:
До момента, когато Дафа в яростта си ще си признае за всички престъпления пред Зия бей, а той ще я запише на телефона си....
Но за добрината си към Дафа и той ще изпие горчивата чаша и ще бъде безмълвен дълго време....Но все пак Кахраман ще открие телефона и ще чуе какви зверства е извършила Дафа....Но това ще стане късноооооооооо  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Момичета Максут чрез Вейсел видя сметката на детектива, Султан е отстранена от пътя и Дафа се вихри в имението с подкрепата на Къймет......

Ще направя още стоп кадри...Да запомним добре думите на Къймет в неистовото желание да отстрани Султан....Защото

Скрит текст:
Когато Зия изгони нея от имението, тя ще се върне с лъжа.....защото й е мъчно за внуците...А Елиф ще разбере за лъжата й и ще й прости.....Но аз никога няма да простя на Елиф, че тя беше единствената, която се погрижи за Къймет, когато беше изгонена....Нито Кахраман, нито Якуп, нито Мерием искаха да я виждат......

# 29
  • Мнения: 36 750
Добре Дона  Hug вече така ще се обръщаме към теб....
Коте и на мен ми е много мъчно за Назлъ. На практика Дафа уби едно дете - на 16 години, нищо не видяло от живота, не срещнало любовта, не нарадвала се на младостта си....
И ние искахме мъчителна смърт на Дафа, но....пък Кютюка се обидила, че след всички извращения които направи героинята й, сценаристите не  изчистиха образа на Дафа....Така, че ще се задоволим само
Скрит текст:
Със затвор.....

Общи условия

Активация на акаунт