Сладкарничка за книги - тема 63

  • 54 948
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 198
Сладкарничка за книги - тема 63




Правила на играта:

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия: 5-6 на брой, като стойността не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник, и му изпраща книгата като подарък-изненада!
И уточненията:
1. Играта се разиграва три пъти в годината:
 - Игра за Деня на основателите на нашата азбука Св.Св. Кирил и Методий и на славянската писменост и българската просвета и култура - 24 май  
Тази игра стана тематична за нашето малко общество, прави се по очевидни причини - най-книжният ден в годината, какъв по-добър повод да зарадваш други любители на книгата като теб?
- Коледна игра
От 15.11. започват да се качват списъци, на 30.11 се тегли жребия и до 25.12/31.12 да се получат подаръците
- Лятна игра
През юли, за да може да се включат момичетата от чужбина, които си идват в България за лятото.
При засилен интерес може да се изиграва и повече пъти, но поне през тримесечен период от време.
2. Хората, които искат да участват, а живеят в чужбина, трябва да дадат адрес за получаване в България.
3. Подаръкът включва книга + картичка. По лично желание на изпращащия може да се добави дребен сувенир и нещо шоколадово по избор.
4. Книгите в списъците да не надвишават цената от 20лв.

Условия относно включването на нови участници в темата и игрите:

1. Новият участник е добре да се представи - какви книги обича да чете, какви интереси и хобита има, за да го опознаят старите участници и да могат при евентуален жребии, да го зарадват подобаващо.
2. За да участва в игрите, новият участник трябва да е участвал поне 2 месеца в живота на темата, да е писал редовно/не всеки ден, но често/, другите да са го опознали и да нямат нищо против да бъде включен в играта.


По идея на Neli M - нашата прекрасна класна:



Талисманче на темата:

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 14 май 2016, 22:59 от Bubbly . . .

# 1
  • Кърджали
  • Мнения: 10 266
Къде без мен!
Ако не стана скоро от компютъра, ще трябва да ме изгонят от вкъщи

# 2
  • Мнения: 1 198
Уф! За пръв път правя тема, дано ви харесва. Ако имате предложения или допълнения, казвайте да променям, докато мога!  Peace Hug

Честити подаръци на всички наново оподарени, имате си прелестни другарчета и още по-прелестни подаръчета!!!  Heart Eyes

Как проверявате дали ви е пристигнала пратката? Моето кодче явно или не работи или никой не прави нищо по въпроса с моето пакетче!  newsm78 ooooh! Уж влизам там в сайта на български пощи, набирам си кода, ама ... не става  Thinking

Мери, не знам дали съм аз или не съм аз ... ще видим!!!  Crazy Mr. Green Hug

Камиче, на теб също прегръдка! На панаира ще се видим, нали, нали?? Аз още на 24ти съм там!!  Heart Eyes Hug

Мариет, искам и аз при вас!  Hug

Аз днес работих доста, последни приготовления за утрешната ревизия! Е, свършихме, каквото било - било ... Утре ще се броят книги!!!
Аз познайте какво ще ревизирам - фентъзи, фантастика, английски книги и дамски и исторически романи!!!  Heart Eyes  Crazy
Стискайте палци да свършим бързо, безболезнено, за да може по-бързо да седнем да пием!!!  Mr. Green bowuu

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 266
Хайде, дано в първите страници на тая тема Мери спре да реве, а почне да подскача Whistling Joy Mr. Green
Бъбли, сиснати палчета, после ще пиеш и за мен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 750
Бъбли, стискам  Peace
Супер е темата Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 3 261
Бъбли, благодаря за труда, чудна тема и много красив Бухльо!  Party
Пфууу, имам работа  Confused А си бях донесла четеца  Thinking
Алекс, тя Мери си подскача по принцип, вика му трениране със собствено тегло  hahaha

# 6
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Бъбъл, прекрасно си оформила темата ни. Благодаря, че я направи!  Hug Heart Eyes

 Алекс, Маришка, прегръдки за това, че и вие искахте да се включите в направата й!  Hug Hug

Бъбъл, аз сякаш искам да включиш инфо, че правим игра и за 24 май. Тя стана традиционна и е добре да я има. Не е натоварващо, защото от Коледната е минало достатъчно време. Лятна не се знае ще се състои ли, здраве да е, ще си покаже.  Peace

 Много хубаво коте, обичам!  Heart Eyes

Ленинка, прочетох нещо, което не искам да чувам повече. Как можа да си го помислиш изобщо.  Tired ooooh! Дано скоро се похвалиш с палаво момченце, здравичко и свежо!  Heart Eyes

 Лека смяна, Мариш!  Wink Heart Eyes

 Иринко, страхотно си изненадала Маришка и Гушко. Знаех си, ти си момиче със стил. Ненапразно исках да си в играта, не греша в преценките си.  Hug

 4 момичета останаха неполучили -Мери, Дев, Камиче и Ирина.
 

# 7
  • София
  • Мнения: 1 462
Ооо,Майче, супер тема. Благодаря bouquet

Алекс, тя Мери си подскача по принцип, вика му трениране със собствено тегло  hahaha
  hahaha hahaha hahaha

# 8
  • Кърджали
  • Мнения: 10 266

Алекс, тя Мери си подскача по принцип, вика му трениране със собствено тегло  hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 9
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Бъбли, 24 май е Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост.

Денят на народните будители е на 1 ноември.  Peace

Редактирай го, да не се излагаме.

# 10
  • Мнения: 1 198
Уф, Рейн, права си! Така е, който е полу-заспал  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 405
Бъбъл, мерси за темичката, много хубаво си я оформила!  Heart Eyes Hug

Мериии, голямо риване и ти, а на Алекс се смееше hahaha Hug Wink
Има нещо такова.  #Puppy dog Grinning Hug

Хайде, дано в първите страници на тая тема Мери спре да реве, а почне да подскача Whistling Joy Mr. Green
Чакам с нетърпение понеделник, вторник, сряда...  Blush Mr. Green

Алекс, тя Мери си подскача по принцип, вика му трениране със собствено тегло  hahaha
Ох, ша ма уморите тая вечер.  Joy Joy Joy Така е. Grinning

4 момичета останаха неполучили -Мери, Дев, Камиче и Ирина.
Ехеееееее, не съм била само аз!  Crazy Grinning Успокоих се малко.  hahaha Blush Mr. Green


# 12
  • Мнения: 1 750
Хайде добро утро Hug


Хубава неделя и не си мислете нищо-рано е Wink

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Добро утро от мен, добре че Лени ме светна в коя тема да пиша  ooooh! че щях да си остана в 62.
С удоволствие си взимам от кафето  Peace Лени, да не переш толкова рано  Flutter
Прекрасна неделя на всички  Hug

# 14
  • Кърджали
  • Мнения: 10 266
И Деси объркахте Joy
Нели, другия път да ви изтегли взаимно Алекс и Мери, да ривете заедно hahaha
Лени, аз колко молих Мери да е моето другарче,  тя не щеше. Един път и стигало ... Joy Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт