проблем с бившата

  • 9 444
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
Не виждам нищо смешно в това, но ти си знаеш.На твое място бих му показала черно на бяло какви са му делата, след което щях да го разкарам.

# 16
  • Мнения: 5 892
Като си сигурна, че поддържат връзка защо изобщо го търпиш? Ако няма дете го изритвам на секундата. Да ходи при другата щом му е толкова специална да си купува нови телефони и карти.
Научете се най- накрая, че за да ви уважават мъжете трябва вие първо сами да се уважавате... Peace

# 17
  • sofia
  • Мнения: 32
Лошото е  че  имаме деца ,на 2 и 7 години,малки момиченца ,които много го обичат .Да наистина трябва да се уважава ме сами ,но....винаги това НО...направо се чуствам ,като жена за готвене ,гледане на децата и нищо повече ,станах една ревнива дебнеща и не знам как ще продължа с човек на който нямам доверие.Между другото ,когато му стегнах багажа ,да се маха ,ми излезе с това ,че понеже сме в моето жилище го гоня и на него много му тежало ...Не знам вече  ,но много ми тежи всичко ...................

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
Лошото е  че  имаме деца ,на 2 и 7 години,малки момиченца ,които много го обичат .Да наистина трябва да се уважава ме сами ,но....винаги това НО...направо се чуствам ,като жена за готвене ,гледане на децата и нищо повече ,станах една ревнива дебнеща и не знам как ще продължа с човек на който нямам доверие.Между другото ,когато му стегнах багажа ,да се маха ,ми излезе с това ,че понеже сме в моето жилище го гоня и на него много му тежало ...Не знам вече  ,но много ми тежи всичко ...................

А голямото не е негово, така ли?

# 19
  • sofia
  • Мнения: 32
Не е ,но той я осинови когато беше на 2 години ,бившият ми мъж почина ,когато бях бременна в 8 месец.

# 20
  • Мнения: X
И ти нямаш смелостта да му кажеш директно , че ако не спре с тези игрички слагаш край и толкоз .
 Проблема е , че той те вижда зависима от него и може да си те разиграва както си иска.
 Имаш ли смелостта да го отпратиш  , да кажеш точка - така не може да продължава -  в това е въпроса .

# 21
  • Мнения: 25 738
Не е ,но той я осинови когато беше на 2 години ,бившият ми мъж почина ,когато бях бременна в 8 месец.


Цитат
vdiga6 glavata gore i prodaljava6,az  imax tvoia problem minalata god,s bastata na desteria mi se razdelix me ,kogato biax v petia mesec ,po tochno izgonime ot nas poneje imal dryga ,malkata veche e na 1 i 4 mes ne e vijdal ,ne mi pomaga,ne ni i tarsi ,spraviam se  moite roditeli mi pomagat i ot nisto ne mi e li6eno deteto

Цитат
zdraveite,iskam i aza razkaja.kogato zabremeniax biax nai-6taslivata jena na sveta be6e takava iznenada 4e ne moga da vigo opi6a , no problema be6e 4e moia ppriatel ne iska6e bebe zatova my kazax 4e sam bremenna kogato vliazox v 4 mesec .sled 1 mesec se razdelix me .i taka rodix detetosi prekrasna malka princesa s golemi 4erni migli na 3yuli2008g.v6einovo rajdaneto mina mn leko i dvete se pribrax me v doma na roditelite mi ,na koitosam bez kraino blagodarna  :bouquet:moiata princesa na  3april 6te navar6i 9 meseca raste ,xybavee mnogo prili4a na tatko si ,koito mejdy drygoto ne ia e vijdal poneje ne iska ,no men me ospokoiava misalta 4e po oxileno bebe ot neia ne sam vijdala,mnogo ia obiham i pojelavam na vsi4ki daizpitat 4ystvoto na mai4instvo.


Пишеш каквото ти падне. Един път бащата не искал дете, после те зарязал заради друга,и не е виждал малката защото не иска Shocked, сега го изкара умрял, кое е истина?

# 22
  • Мнения: 5 892
Аман от луди жени!

# 23
  • Мнения: X
Момиче / жена от градчето на баща ми разпространяваше такива измислени истории във фейсбук . Хората , непознати й вярваха , а може и да са й помагали .
 Та аз отдавна не съм живяла там и питах баща ми за нея .  Личеше , че послъгва за разни неща , но се оказа , че за всичко .
Беше направила и профил на уж мъжа или приятеля си . Един ден пише катастрофирала била с колата / а тя няма нито кола и живееше бедно на края на това градче от селски тип / каруца имаха май / . После уж приятелят й й взел детето и тя е далеч от него .
Снимки на сватбата й , но на булка без глава . Още преди да знам подробности намирисваше на лъжа , но когато започна да спекулира с хорската доброта и съчувствие й писах , че не е правилно . Блокира ме и после ми писа заплахи от профила на уж приятеля си , но по писането си личеше , че е тя .
 Просто има доста хора си градят виртуални образи , животи и так  далее . Лошото е , че често със спекулативна цел.
 Въпросната персона за която пиша я познавам индиректно и реално .
  Просто не вземайте на прима виста всичко за чиста монета.

# 24
  • Мнения: 25 738
Аз и прочетох всичко публикации, още от самото начало, имах симпатии към нея докато не уби един от главните герои. Crazy

# 25
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лъжещите толкова се оплитат в собствените си лъжи, че забравят, че написаното остава.

# 26
  • Мнения: 2 850
Не е ,но той я осинови когато беше на 2 години ,бившият ми мъж почина ,когато бях бременна в 8 месец.
Ти явно не можеш да смяташ. Дъщеря ти е на 7? С мъжа ти сте от четири години заедно, а я е осиновил на две?
Мисля, че момичето не лъже,просто губи представа кое кога точно се е случило.

# 27
  • Мнения: X
Ами сигурно  е била на 2 г и няколко месеца , а не на три навършени .

# 28
  • Мнения: 2 850
Ами сигурно  е била на 2 г и няколко месеца , а не на три навършени .
Сигурно, може така да се бърка и за другите неща.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Сигурно, може така да се бърка и за другите неща.

   Бърка се дали бащата на първородното ѝ дете е починал, преди авторката да роди, или ги е зарязал и не иска да вижда детето си. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт