Искам мнения за д-р Антони Ненов от Шейново

  • 5 133
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Моля Ви дайте ми мнения за д-р Антони Ненов от Шейново

# 1
  • Мнения: 959
Перфектен доктор. Аз родих при него нормално, нямам нито един шеф и изобщо не разбрах кога родих. Не можах да разбера кога са болезнените контракции. Докато ме кажа че вече много ме боли, той каза готово. Честито момиченце! Просто перфектно раждане. Второто пак ще е при него. Ако искаш още подробности пиши на ЛС.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 977
Много добър лекар! Благодарна съм му, че съм жива и здрава Simple Smile

# 3
мерси за отговорите,на мен също ми предстои да раждам  при него,но може би ще е секцио.А ако ниакой е раждал секцио при него нека ми опише по-подробно,но дори да не е секцио опишете ми подробно  ,през цялото ли време на раждането е бил до вас,имахти ли предварителна уговорка, вкара ли ви предварително в болница.Мерси предварително ,майчета!

# 4
  • София
  • Мнения: 9 977
Ако си секцио няма как да не е при теб през цялото време, все пак те оперира. Но всеки случай е индивидуален, той ще прецени дали да те вкара по-рано, какво да бъде раждането.

# 5
Вие как сте родили при него-нормално или секцио,защото съм чувала че при нормалното раждане доктора -независимо кой етой ,идва на края и през цялото време са акушерките. А ВНИМАТЕЛЕН ЛИ Е ПО ВРЕМЕ НА РАЖДАНЕ, КАК МУ Е ОТНОШЕНИЕТО

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мен само ме е преглеждал, но съм очарована от отношението към бременните като цяло; и е страшно внимателен при прегледите

# 7
pak wi kazwam mamceta,kato ti e pisano da rodisch normalno i na dwora stawa,nali gledate po btv seriala,edna rodi w ambulatorijata,skoro edna rodi w kolata.sekzioto e opasna rabota,tocno pri nenow sled sekzio karweshe,wapreki ce  operazijata mina dobre,edwa spasiha shenata,no i mahnaha matkata i  i preljaha mnogo kraw.kak go preshiwja towa nenow sam si znae.taka ce njama dobri i loshi lekari,wsjako rashdane e risk za bebeto i majkata,wsewishnija reshawa,a doktora dejstwa.shelaja wi leko rashdane

# 8
  • София
  • Мнения: 225
Аз родих при него и съм много доволна.Лекува ни близо 6 години ,и най накрая благодарение на него се роди нормално, лесно и бързо моя малък ангел.При мен той дойде около12,30 вечерта ,а аз родих в 03,40,но това беше,защото беше цял ден на работа след 5 дни празнуване на новогодишните празници и просто човека трябваше да си почине, но точно когато трябваше той беше там.Заши ме така,че сега като чели не съм раждала много внимателен през цялото време.Вкара таткото полвин час след като родих в родилна зала за да види сина си.Отзивчив през цялото времепо време на бременноста по време на раждането и след това на мен ми звънеше да ме пита как сме с малкия.Другия път мисля пак да раждам при него.
Добър лекар и човек.
Пожелавам ти леко раждане и много щастие с твоето слънчице Hug

# 9
  • Мнения: 5 647
Само добри отзиви съм чувала за него.

# 10
  • Мнения: 7 640
който е гледал последния епизод на Такъв е живота, е чул, че парсоналът го номинира за най-трудно откриваем лекар на дежурство  Confused. Де майтап, де не Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 533
Аз родих секцио при Ненов, планово, с уговорка.

За Ненов мога да кажа само прекрасни неща. Той ми следи бременността - много внимателен, грижовен, отделяше ми много време, отговаряше ми на всички въпроси подробно, обясняваше.

За самото раждане - всичко беше ОК, с епидурална, анестезиолог д-р Янакиев, който също горещо ти препоръчвам.

А за след раждането - всеки ден идваше да ме види, премести ме в по-готина стая, защото ме бяха сложили в някаква много кофти, без аз нищо да му казвам. Синът ми беше три дни на кислородна палатка - той ме водеше в неонатологията по няколко пъти на ден, да го виждам. Даваше ми съвети за кърменето. С една дума - възхитена съм.

А за това, че е най-трудно откриваем на дежурство - така е, защото има страшно много пациентки.

Борче, ако имаш още въпроси, питай или ми пиши на лични Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 640
А за това, че е най-трудно откриваем на дежурство - така е, защото има страшно много пациентки.
или щото си гледа частпрома на дежурствата Sunglasses

# 13
  • София
  • Мнения: 533
А за това, че е най-трудно откриваем на дежурство - така е, защото има страшно много пациентки.
или щото си гледа частпрома на дежурствата Sunglasses

Именно Wink Точно това имах предвид Simple Smile

# 14
# 15
Мерси за отговора Теа,много сте мили всички

# 16
Теа,само да те попитам ти ли си избра да родиш секцио твоето бебче или ненов го препоръча,защото аз като,че ли предпочитам секцио? Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 533
Борче, сега чак видях втория ти постинг, че искаш подробно описание.

В планувания ден отиваш рано сутринта, към 8 часа и постъпваш за раждане. Плановите операции са обикновено сутрин или предиобяд. Качват те горе и около половин час ти правят записа на тоновете. След това идва анестезиолога, водят те в операционната и там те подготвят. Слагат ти абокат на ръката, а анестезиолога ти слага епидуралната упойка. Не е страшно, не боли. Като те хване упойката, екипът се събира и секциото започва.

Слагат ти параван, за да гледаш операцията. Аз бях доста стресирана, защото това ми беше първата операция в живота. Стоях нащрек 5-10 минутки, очаквайки да усетя разреза. В един момент обаче разбрах, че те отдавна са ме отворили, а аз изобщо не съм разбрала. 15 минути след началото на операцията, Ненов извади синчето ми Simple Smile Единсвтено преди това усещах как го дърпат от теб - но нищо не те боли. Ако случайно започнеш да усещаш някакви тъпи болки, веднага казваш на анестезиолога и той ти влива още упой.а

Дава ти бебчето да си го целунеш и след това започва шев и кройка около половин-един час. Можеш веднага да говориш по телефона, ако имаш сили - аз нямах, бях много замаяна от упойката. Телефонът беше в ръката ми, но нямах сили да го вдигна до ухото си.

Ненов през цялото време ме питаше как съм, боли ли ме нещо, майтапеше се и така. Не усещаш как минава времето.

Като приключат с шиенето, те преместват в реанимация. И там вече започват болките Simple Smile Защото упойката постепенно те пуска. Мен лично доста си ме болеше, независимо колко обезболяващи д-р Янакиев ми слагаше през еепидуралната. Отпусне те за един час и после пак започва.

Ненов веднага вкара мъжа ми да ме види след операцията и отиде да донесе бебето. Просто е  страхотен! Страшно съм доволна от него Simple Smile

За периода след раждането ти писах - всеки ден минаваше да ме види, даваше всякакви съвети, абе въобще супер!!!

Това са ми такива скъпи спомени Simple Smile Ето вече близо година мина, а го помня все едно беше вчера. Усещането е невероятно :0

Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и най-прекрасното бебче на света Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 533
Борче, не си избрах аз - медицински индикации, заради очите, късогледство Simple Smile

А Ненов навит ли е да ти прави секцио по желание? Защото той е як привърженик на нормалното раждане и е много против секцио по желание Simple Smile

Моят съвет е също да си родиш нормално. Секциото си е коремна операция и както ти казах, доста си боли. А при нормалноъо раждане - боли те няколко дни и после забравяш. А при секциото не е така. Природата си знае работата.

Ако Ненов е до теб при нормално раждане, няма от какво да се страхуваш. Просто е перфектен!

# 19
  • София
  • Мнения: 9 977
Подкрепям Теа - ако не се налага секцио по медицински причини, по-добре нормално. Предполагам, че така ще те посъветват повечето лекари. Ако Ненов прецени за секцио - не се плаши, и то минава и заминава Simple Smile. Важното е и ти и бебето да сте добре!

# 20
Още веднъж благодаря за милите отговори,а за секциото ми казаха само ако се наложи,но аз съм чувала че със секцио бебето не може да се задуши например от пъпната връв и за бебето всичко е ок. Е, все пак имам още около 2 месеца и доктора най-добре ще реши,но вашите мнения сами много от полза,мерси Grinning

# 21
Прекрасен лекар и човек. Той ми следи бременността и при него родих. Изтърпя стойчески всичките ми въпроси, страхове и позвънявания на мобилния през няколко дни без някога да покаже недоволство или досада, а по време на раждането идваше през 20 мин. да ме види, а аз раждах близо 10 часа през ноща. В неговите ръце се появи на бял свят нашето детенце и докато не напуснахме болницата се грижеше да сме добре. Не се колебай, трудно ще попаднеш на по-добър.

Общи условия

Активация на акаунт