Сполучливи имитации на маркови парфюми - 15

  • 118 901
  • 731
  •   2
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Solley,парфюмите на Ив Роше ги има в Ивиса, разбира се и онлайн.Neroli Portofino за мен не е толкова близък до оригинала Peace,интересен е иначе,свеж хубав сочничък цитрус, има нероли,жасмин,лавандула...На мен този парфюм ми ухае така,сякаш току що съм си взела душче,след време обаче става флорален,което никак не е зле за моя вкус/пиша за оригинала/ Като цяло бих определила парфюма като много луксозен и ухаещ на чисто и свежо.

# 511
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Solley,парфюмите на Ив Роше ги има в Ивиса, разбира се и онлайн.Neroli Portofino за мен не е толкова близък до оригинала Peace,интересен е иначе,свеж хубав сочничък цитрус, има нероли,жасмин,лавандула...На мен този парфюм ми ухае така,сякаш току що съм си взела душче,след време обаче става флорален,което никак не е зле за моя вкус/пиша за оригинала/ Като цяло бих определила парфюма като много луксозен и ухаещ на чисто и свежо.

идвам ти на гости да го мириша  Hug  Heart Eyes
и при мен се разви по подобен начин, тествах оригинала преди 10 дни и сега не мога да спя ... Mr. Green

# 512
  • София
  • Мнения: 4 446
dreems, какво си поръча на Парфен?

# 513
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Solley, Hug тук в Бургас може в момента да го няма Парфенския,да,скоро ходих по обед,но беше затворено Rolling Eyes Чакам ако го намериш в София да кажеш и ти как ти се струва..Оригиналът е много скъп и чета,че при някой хора е и доста нетраен,на моята кожа беше със средна трайност от проби доста пъти.

# 514
  • Karlovo
  • Мнения: 533
magicjo поръчах -Cristal Noir-  Versace,Elie Saab Le Parfum (искам да направя сравнение с този на Баргело ) и Ботега венета да сравня с оригинала ,моя нос не различава съставките ,но искам да ги сравня преди да поръчам по голямо количество .Набелязала съм още няколко ,но те ще са на място ,когато отидем в Несебър септември .

# 515
  • София
  • Мнения: 4 446
За първия нямам никакво мнение, но другите два мисля, че ще ти харесат.

# 516
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И Черното Версаче ще ти хареса ако го познаваш в оригинал.Парфенският е много добро копие,може би даже най-доброто на което аз съм попадала.Имитацията на Е.Сааб-за мен по-близка и като цяло по сполучлива е тази на Баргело.

# 517
  • Мнения: 211
Аз имам Neroli Portofino на Парфен. Тествал съм и оригинала. Според моя нос са много близки, но не съм ги тествал паралелно, а в различни дни. Може би оригиналът има малко повече дълбочина и наситеност, но е твърде скъп за моя джоб, още повече, че не е и от най-трайните парфюми... Затова Парфенската версия е добър заместител за мен.

# 518
  • Мнения: 1 338
ходих до Парфен в Бургас, ама точно Нероли-то го нямаха, много ме хвана яд ...
в софия ще го тествам

Добра и по - бюджетна версия на Неролито за мен е тази на Рефан...С много добра трайност и наситеност, особено, ако е с двойно количество капки.

Не познавам версията на Парфен, за да кажа дали тя е по - добра, но определено Рефанската си заслужава.

# 519
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
незнаех че и рефан имат този парфюм.
другата седмица ще ходя на лов за Нероли  Mr. Green и ще докладвам

# 520
  • Мнения: 813
незнаех че и рефан имат този парфюм.
другата седмица ще ходя на лов за Нероли  Mr. Green и ще докладвам
413. NEROLI PORTOFINO/ TOM FORD
Този е доста приятен, но сапунен за моя нос обаче съм го тествала в хлад . Не познавам оригинала, но се слави с безгранична нетрайност. Дано намерите подходящ заместител. В мъжкия им списък е.

# 521
  • София
  • Мнения: 3 753
  HugДа похваля Черното версаче на Рефан! PeaceКапсулован и върви комплект с рол-он в съшия аромат.Допадна ми,въпреки,че не познавам оригинала...

# 522
  • Мнения: 1 338
незнаех че и рефан имат този парфюм.
другата седмица ще ходя на лов за Нероли  Mr. Green и ще докладвам
413. NEROLI PORTOFINO/ TOM FORD
Този е доста приятен, но сапунен за моя нос обаче съм го тествала в хлад . Не познавам оригинала, но се слави с безгранична нетрайност. Дано намерите подходящ заместител. В мъжкия им списък е.

Има я сапунената нотка, да. Аз съм тествала само оригинала и то след като имах вече имитацията, според мен е близък. А ако е с двойно количество капки, гарантирам, че не само е траен, а доста траен. Вчера го разносвах за пореден път. Издържа ми с известно затихване около 7 часа.

# 523
  • Мнения: 11
Това Нероли на Рефан е много трайно с двойна доза капки,ама не е за всеки нос, и не за всяка кожа,сега пък в тая жега ще смърди яко и не е за предпочитане,отначало ми е супер тежко, като мине 2-3 часа става приемливо и това в по-приятни температури.Ако пръснете на дреха няма отмирисване.

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
 Laughingот последния  коментар се разсмях със сълзи за което благодаря,че ме развеселихте.Рефанският не го познавам,но той и оригинала не е за всеки принципно.

Общи условия

Активация на акаунт