Искам да кажа ... (87)

  • 73 313
  • 725
  •   1
Отговори
# 540
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Като казахте колела - трябва да ви снимам тук как ги изнасят по терасите. Ама "тераса" е дооооста преувеличено. И една иновация в простирането съм заснела - трябва да разровя снимките.

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Станах и ги снимах.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14212041_102102933 … 5&oe=587EE1A2
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14202634_102102933 … 9&oe=58453379
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14192080_102102933 … 3&oe=587D20B3
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14232399_102102933 … 4&oe=583DED0F
Бялото е лампата в коридора, у нас таваните са ниски.

И на терасата не мога да ги окача - адски мръсно е, на ъгъла на два оживени булеварда живеем и е изключително прашно.

# 542
  • Мнения: 10 660
На какви стойки са Янтра? И ние сме с три колелта и мислех да търся какви стойки има и на стената в гаража да ги закачим. Ние сме без интернет и цифрова втори ден и се мъча с мобилния, но го поизхарчихе... Много е гадно без нет, а на мтелци колкото пъти им звън казват - нямате интернет от 30 минути... Кауза пердута да се разбере човек с тях.

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
От Декатлон, http://www.decathlon.bg/p/3760125_cv501-kuka-za-stena-tavan.html … van&results=2
Ще има и една дъска на стената, там където се опират гумите, утре ще я монтираме.

# 544
  • Мнения: 10 660
Благодаря за линка Янтра, много добре изглеждат.

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Не ви ли стряска? Все пак това е над половината коридор. Влизаш от входната врата и ПРАС! едно колело ще те тресне по главата. Много ми е грозно, но няма друг начин, една седмица го обмислям и нямам друго решение.

# 546
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Янтра, хитро решение. Като липсва друга възможност, и това е добре. Ще те стряска първата седмица, после дори и няма да го забелязваш.

# 547
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Янтра, хареса ми решението с висящите велосипеди.

Захир, чакаме снимки спяща красавице  Wink
На яхта не съм стъпвала от 8 години сигурно,
а така ми се иска по ризка... Гадже на приятелка
имаше и често мореплавахме из Варненския залив.
Спомени... размечтах се.

Абе, някоя от вас правила ли си е микроблейдинг?
Днес ще се обаждам... консултация и час.

# 548
  • Мнения: 12 000
   Искам да кажа,че имам нова придобивка- машина за хляб.Много дълго я обмислях, защото принципно не ям хляб, но ми се иска като хапвам, да е нещо хубаво. Но ми се видя сложничко, ще споделите ли като начало някоя съвсем проста рецептата, моля!

# 549
  • До морето
  • Мнения: 7 153
Светкавичке, ето ти моята:
300мл. вода
2 големи мерит. лъжички захар
1 и 1/2 малка мерит лъжичка сол
25 гр. масло
600 гр. пресято брашно
1 пак.  суха мая
Слагаш ги в тази последователност като накрая като изсипваш маята гледаш да не се допира до вода.
Песа на програма за пухкав хляб - 3часа и 20 минути. Това е за 1кг.хляб.
Пробвала съм много рецепти, тази ми е най - сполучлива и нея правя всеки ден.
Каква ти е машината?

# 550
  • Мнения: 10 660
За стряскане не мога да преценя, но мястото им е в коридора, в някоя от стаите мен лично би ме стряскало повече, а пък и като сложите дъската ще може и тя да се забърсва и няма да се внася мръсното колело през целия апартамент или в някоя от стаите. Ще ти е удобно, сваляш и си на вратата, като бяхме под наем държахме лятото колелото на сина на балкона и от тогава знам, че изнасянето му въобще не е толкова лесно, а разнасянето му изисква и много внимание, малко да се кривне гумата и е изцапала стената.
Ние имахме в хола бюро за работа, обаче се оказа, че не ни е удобно, лично аз не можех да се съсредоточа, непрекъснато ме заговаряха, стана така, че и от телевизора се разсейвах и го преместихме в коридора. В началото се дразнех, но му свикнах. От известно време не работя по толкова много от вкъщи и си мисля да го разкарам, но пък е ново и няма едно одраскване, та още не мога да взема решение.

Добро утро! Ще варя макарони. Мъжът ми прави сандвичи, но на мен и на детето ни се ядат макарони, той - ММ не обича макаронени изделия и паста, та заради него даже много рядко си правим.

# 551
  • Мнения: 14 378
Добро утро!
Янтра, не е стряскащо, даже е доста практично при липсата на място.

Тонка, успех с майсторите! Намирането на читави майстори е също толкова трудно като намирането на хубав имот... И мен това ме чака  Crazy

Аз отивам на работа. Положителното е, че клиентите ни почиват и ще успея да си наваксам малко със задачите Simple Smile

# 552
  • Мнения: 3 868
Янтра, идеално измислено. Ще свикнеш с гледката. Аз ще ви снимам как са нашите на терасата и ще ги пусна, за идея на някой.
Добро утро! Поспах. Не много, но все пак е нещо. И Алина проходи. Малка лудница е навън.

# 553
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
Аз най-после сядам да си огледам разпределенията. Имам тишина и малко време и се надявам до утре да съм готова. Не смея да отворя облака, където работим една стратегия, че все нещо не са доволни от ръководството.

Светкавичке, моята машина за хляб вече я ползвам основно за тесто и кекс. За хляб имам някои рецепти към едно ръководство специално за моята машина, но с натрупан опит започнах да работя на око, спазвам само захар - 2 лъжици и сол една, суха мая две лъжички, олио - 1-2 лъжици, вода около две чаши, 4 чаши брашно и като започне да меси отварям капака и чакам да видя дали тестото не се замазва по кошницата, тогава добавям брашно, докато спре да маже. Но хляб не съм правила много отдавна. Не го ядем много. Днес ще пускам тесто, че децата си пожелаха пица.

Янтра, добре се е получило. При мен обаче трябва да е на стената евентуално.

# 554
  • Мнения: 3 868
Лиляна, нашите са точно на стена и е много прибрано. Заемат около 30см. в дълбочина. Снимах, но Прикачи не работи. Кажете къде другаде мога да ги кача и да ги пусна.
Мариат, ще ти пусна снимки на лично, когато оправят сайта.

Янтра, изтървала съм новата кола. Честито. Каква е?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт