Искам да кажа ... (87)

  • 73 243
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Защо, Ванини? Да не е болен някой?
Зъби са според мен Simple Smile

# 721
  • Мнения: 3 867
Няма признаци за никнене на зъби, но от месец Виктор се събужда по 7-8-9-10 пъти на вечер и започва адско мрънкане докато заспи отново. Обикновенно заспива с мляко, но сега е така вече 50 мин.

# 722
  • Мнения: 748
Ванини, така са мъжете, не издържат на болка. Избие ли зъбчето, ще се успокои. Нищо, че още не се вижда, те си ги мъчат.

При теб е трудно, че са двама. А при мен пък бяха един след друг. Вече шест години не съм спала като хората. Да не говорим, че вече се кротнаха и спят нощем, но на мен ми се разби сънят. Тази нощ съм се събудила в 3,40 и повече не заспах. Да живее Киндъла  Whistling

# 723
  • София
  • Мнения: 23 097
Моля някой да ми каже за продажба на имот пред нотариуса какви документи трябват? Освен нотариален акт, данъчна оценка и скица, друго нужно ли е?
Нужно е. Като цяло уж документите са едни и същи, но всеки нотариус има свои изисквания. Избирате нотариус и той ще даде списък с документите.

# 724
  • Мнения: 14 308
Моля някой да ми каже за продажба на имот пред нотариуса какви документи трябват? Освен нотариален акт, данъчна оценка и скица, друго нужно ли е?
Нужно е. Като цяло уж документите са едни и същи, но всеки нотариус има свои изисквания. Избирате нотариус и той ще даде списък с документите.

И най-вероятно ще ви искат удостоверение за липса на тежести на имота.

# 725

Общи условия

Активация на акаунт