Искам да кажа ... (87)

  • 73 267
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Аз купих комплект професионални акварелни моливи, акварелен скицник и професионални маслени пастели. Но три часа обмислях. С момчетата се оправям за 15 мин.

# 691
  • Мнения: 22 036
Ужасно трудно ми е за момчета. За момичета винаги ми е било по-лесно, нищо, че нямам.

Сега го измислих и съм доволна - уроци по кормуване ще е.

# 692
  • Мнения: 39 515
Янтра, знам че е късно, но да ти кажа аз какво правя- миналата година на момичетата купувахме сребърни обици. Естествено различни, но това беше. После почнахме кутии за бижута. Сега сме на козметика- нещо, което става за бебета, деца и възрастни и те много харесват подаръците.
А твоя подарък си е в десятката!
И сега и от мен едно мрън.
Оказа се, че чистак-бърсак нов панталон, подарък през месец май вече е къс и сега съм в издирване на друг.
А на всичкото отгоре накупих цели 3 ризи, които да му отиват. Айде на ново.

# 693
  • Мнения: 10 563
Пораснали са гъбките през лятото Simple Smile Аз нали казах, че юли взехме маратонки 40 номер, онзи ден 41 - може и от модела да е малко, но като пипам пръста, на едно и също място се намира. Аз съм много против да му вземам нещо голямо и да му виси и стърчи. Виждала съм на деца от неговия клас обувки/маратонки все едно не са техни, то докато му стане на детето износено, ожулено, окъсано, не прилича на нищо в повечето случай.

Момиченцата са такива кипри, че и на мен ми е лесно да им купувам и обичам, на сина ми миналата година, като го канеха момичета и шалове им вземах.
Обаче се оказва, че децата вече не искат подаръци, искат си парите и сега се чудя каква сума да сложим в картичката за рожден ден вкъщи. Детето е приятелче, но то всички, които го канят са приятелчета, а все пак рожденните дни започват отсега Crazy

Оф, пак нямам картинка, от телефона не бях забелязала Tired

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не съм сортирала дрехи аз, все още  Whistling.И аз не харесвам, а и не купувам по-големи дрехи на моя син.
И ние имаме уговорка да се "подаряват" пари на рождениците  Peace.Идеално ми е така. На по-близки деца от класа, с чиито майки си другаруваме, сме уточнили-50 лв., на другите май не сме били на РД досега.  newsm78
Моят нито е канен на момичешки РД, нито той кани  Crossing Arms,та не ми дават възможност да купувам момичешки подаръци.

# 695
  • Мнения: 12 473
Открих сезона на червеното вино..))
Чакам детето да свърши и си поръчах вино да се сгрея..Wink

# 696
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Времето при нас все още е само за бира и бяло вино.
Аз правих шоколадово суфле - за пръв път, ама се получи. Заедно с ванилов сладолед - направо е приказка.

# 697
  • Мнения: 22 473
В последно време за подарък купувам дрехи.
И моите, и приятелски деца са затрупани с какво ли не. А дрехата все ще влезе в употреба, повече от разни боклуци от реклами и т.н.

Утре съм обещала лазаня, взех си едни кори уж без варене...но мисля пак да ги сложа за по 2-3мин. във вряща вода.
Имате ли някакви трикове при правенето на лазаня?

Много ми е скапано и минорно...
Убедена съм на 99%, че няма да ме вземат на работата за която подавах документи...твърде много протежета и протекции.

# 698
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво сгряване, ние тук ще пукнем от жега.
Днес цял ден имах много работа и не съм си вдигнала главата от задачи. После при мама на гости. Ще почивам, че утре пак ще е дълъг и натоварен денят.

# 699
  • Мнения: 12 473
Е, в Сф е 15 градуса и вали цял ден..))

# 700
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
В последно време за подарък купувам дрехи.
И моите, и приятелски деца са затрупани с какво ли не. А дрехата все ще влезе в употреба, повече от разни боклуци от реклами и т.н.

Утре съм обещала лазаня, взех си едни кори уж без варене...но мисля пак да ги сложа за по 2-3мин. във вряща вода.
Имате ли някакви трикове при правенето на лазаня?

Много ми е скапано и минорно...
Убедена съм на 99%, че няма да ме вземат на работата за която подавах документи...твърде много протежета и протекции.


Сесил, никога не варя корите за лазаня. Оставям бешамела по-рядък, достатъчно е.

# 701
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тук само късно вечер и рано сутрин разхлажда малко. По обяд щях да получа топлинен удар на едно заведение докато хапнем.
После в учителската си пуснахме климатика, че не се дишаше, колкото и прозорци и врати да бяха отворени.

# 702
  • Мнения: 9 574
И при нас е жегичка, ако ще се пие - бира трябва да е  Laughing Цяло лято мрънках, че ми е топло, но сега не искам да свършва, хич не ми се навлича с дрехи. Sad Обичам всички сезони, но преходите от един към друг са ми ужасни.

# 703
  • София
  • Мнения: 23 107
Янтре, запомни го тоя подарък, че да ви поканим другата година на РД.  Grinning Кати се пише художничка и би била във възторг от подобен армаган.
За момичета има хиляди варианти за подаръци. За момчета съм много зле и винаги питам самото дете какво го влече.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Ами за момчета съм в течение на всички модни трендове. В момента компанията на сина карат уейвборд и се стрелят с нърфове.

Общи условия

Активация на акаунт