Изневерява ли ми? Как да разберем?

  • 45 219
  • 270
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Започвам тази тема с идея дали ми изневерява или просто си въобразявам..Дали си струва да разбера или да си заровя главата в пясъка като щраус..... Какво следва....Имам страшно много въпроси и се нуждая от помощ.Моля помогнете ми как да разбера дали ми изневерява? Както да направя...за да разбера има ли признаци....или аз просто си въобразявам.

# 1
  • Мнения: 5 246
Много малка информация си дала ,не знам дали ти изневерява .И не знам какво означава "има ли признаци" ,щом пускаш тема , няма да е без нищо , все нещо трябва да те е довело до тази мисъл .А ако няма нищо ,то просто си човек без работа и с прекалено много свободно време ,който се чуди какво да измисли .
Дай информация !

# 2
  • Мнения: X
Има ли признаци или няма? Ние как да знаем.

# 3
  • Мнения: 30
Ами от къде идва това гадно чувство....последно време -цяло лято няма време....вечер е до късно на работа.....събота и неделя пак....кой какво прави той винаги е на работа където и да кажа да отидем той винаги не може... винаги е на работа....Пазаруване по 3 часа ....от мола до нас.....

# 4
  • София
  • Мнения: 17 282
Честно казано, има ли го това чувство, най-вероятно е истина.
А дали да се заравяш в пясъка или да човъркаш, докато разбереш, зависи единствено и само от това дали си готова да го напуснеш. Ако не си - не се занимавай да ровиш, няма смисъл. Ако си готова да си тръгнеш и ти липсва кураж - да, тогава си заслужава да търсиш истината.
От опит говоря.

# 5
  • Мнения: 1 782
Аз ще ти отговоря така: има хора с много силна интуиция, ако ти си от тях и в момента се появява тази интуиция, послушай я. Интуитивен човек ли си? Случвало ли се е и друг път да имаш разни съмнения и в последствие да са се оправдали?
Другият вариант е да ти е много скучно и да си измисляш проблеми или по някакъв повод самочувствието ти да страда и затова да проявяваш ревност.
Винаги можеш да попиташ партньора си и да поговорите, но първо изясни ситуацията за себе си. От къде идва това подозрение? От твои емоционални липси или от външни доказателства , интуиция?
Успех !

# 6
  • Мнения: X
Честно казано, има ли го това чувство, най-вероятно е истина.
А дали да се заравяш в пясъка или да човъркаш, докато разбереш, зависи единствено и само от това дали си готова да го напуснеш. Ако не си - не се занимавай да ровиш, няма смисъл. Ако си готова да си тръгнеш и ти липсва кураж - да, тогава си заслужава да търсиш истината.
От опит говоря.

И аз така мисля.

А истината се търси по стандартните начини.

Някои жени директно си питат партньора, дали им изневерява. Обикновено мъжът отрича, особено ако не е сигурен как ще се развие другата връзка, ако другата жена е заета или ако самият той е наясно, че страничното му увлечение е нещо краткотрайно.

Други жени поемат по пътя на ровенето - проверяват му телефона, скайпа, разпечатки и т.н. Оттам излизат най-много данни, но за много хора подобно ровене е недостойно и го наричат мишкуване.

Признаци - лъжи, странни закъснения, усамотяване с телефона, телефона не се оставя нито за миг, разговори/смс по никое време, промяна в цялостното поведение, избухвания от нищото (понякога съпровождани с напускане на жилището "в гнева"), внезапни нови изисквания към теб или започваш да го дразниш с всичко, търсене на свада/прекомерна любезност, потайност, постоянно киснене на компа... И най-вече едно чувство, че нещо не е наред.

Помисли добре какво ще правиш, ако подозренията ти се окажат основателни, преди да търсиш доказателства.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Няма дим без огън, както са казали. Женската интуиция е доста силна и аз мисля, че след като такова чувство имаш, значи шансът за положителен отговор е доста голям.

# 8
  • Мнения: 12 473
И Гри, и Бърди и Скоростният - все са прави.

Но на мен защо ли ми звучиш като сама да си търсиш поводи и да се самонавиваш.

# 9
  • Мнения: 2 850
Ами от къде идва това гадно чувство....последно време -цяло лято няма време....вечер е до късно на работа.....събота и неделя пак....кой какво прави той винаги е на работа където и да кажа да отидем той винаги не може... винаги е на работа....Пазаруване по 3 часа ....от мола до нас.....

А лятото по принцип повече работа ли има?
Мъж да пазарува по три часа - не познавам такова животно, освен ако не е пълна блейка и флегма този човек.

# 10
  • Мнения: 5 060
Какво работи, че е толкова ангажиран?
Има професии, които изсмукват цялото ти време.
Имате ли брак, деца?

# 11
  • Мнения: X
Ами от къде идва това гадно чувство....
Скрит текст:
последно време -цяло лято няма време....вечер е до късно на работа.....събота и неделя пак....кой какво прави той винаги е на работа където и да кажа да отидем той винаги не може... винаги е на работа....Пазаруване по 3 часа ....от мола до нас.....
След като имаш някакво усещане, че нещо не е наред, най-вероятно е така.Дори да няма осезателна промяна у него, интуицията ти я усеща и те тормози.
Не е задължително да е друга жена, може да е съвсем друг проблем, с който той не може да се справи, не иска да те товари, предпочита да реши сам....
Единственото, за което съм почти сигурна е, че когато усещаш, че нещо не е наред, то наистина има нещо, което не е наред и иска обсъждане и решение.

# 12
  • Мнения: 615
Или на някого пак му е скучно...

Даваш прекалено малко информация, първо.
Второ, има интуиция и параноя, а границата между двете е много тънка. Според мен ако между двама души има адекватна комуникация  и живеете заедно от доста време, опознаваш човека и знаеш как реагира във всяка ситуация. Научаваш се да "усещаш" кога нещо не е както трябва. За мен между двама души не би трябвало да има забранени теми. Не си ли го питала какво е отношението му към изневярата по принцип?
Ние няма как да знаем, какво и кой влиза в леглото ви.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 282
Не си ли го питала какво е отношението му към изневярата по принцип?


Обикновено кръшкачите са най-гласовитите съдници на изневярата - на приказки  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 24 839
Ами от къде идва това гадно чувство....последно време -цяло лято няма време....вечер е до късно на работа.....събота и неделя пак....кой какво прави той винаги е на работа където и да кажа да отидем той винаги не може... винаги е на работа....Пазаруване по 3 часа ....от мола до нас.....

Да разбирам, че изведнъж, от началото на лятото, се е явил силно незаменим кадър, та е започнал да работи извънредно и без почивен ден, от една страна.
От друга- изведнъж му се допазарува, като в мола се извиха опашки, отнемащи 3 часа?
Ти знаеш какво работи и дали е възможно, и дали е имало такова натоварване друг път в работата.
Ти знаеш по колко време и колко често е пазарувал където и да е.
Аз за себе си знам, че така се получават нещата при връзка извън семейството.

# 15
  • Мнения: 615
Преди да зачочнеш серизона връзка с някого, трябва да си изясните вижданията за семейството, децата и разни други малко неприятни теми. Разбира се, всеки може да твърди всичко, но с времето успяваш да опознаеш човека в детайли.
Има жени параноички и болестно ревниви. Ако имаш доверие в него и досега не те е подвеждал, не би следвало първата ти мисъл да е "спи с друга!" Това са реакции обикновено на жени с недостатъчно добра самооценка или склонни към подхлъзване, които приписват тези си "качества" на всички. Както по-горе съфорумка спомена, възможно е да има някакъв професионален проблем или нещо друго и да не иска да я натоварва, може работното му място да е застрашено и затова да му се налага да работи повече, може всичко. Авторката не дава достатъчно информация, защото адекватността на интуицията ни, много често зависи от личностните ни характеристики.
Все се сещам за темата с бялото петно да дънките..  Laughing

# 16
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Без някакви доказателства, всичко е в сферата на фантазиите.Това, че имаш странно чувство не е достатъчно за генерални изводи. Peace
Плюс това някои хора имат повече работа лятото или определени периоди.
.Ти не казваш нито как е било преди нито нищо.Ето ММ не обича да пазарува.Аз го пращам по списък, така че ако каже че е бил до Метро за пържоли, няма как да се вържа😃 От друга страна може да откара 3 часа в Бош Киров.
п.п.Не вярвам някой мъж да си признае доброволно, че кръшка обаче. Но рано или късно,
 ако има нещо ще изскочи.Друг е въпроса кой иска да рови и кой иска да го правят на глупак.Но ако отношението му към теб е много променено може да говорите и да изискваш примерно излизане един път седмично и т.н.
И ако не се получи пак..така хубаво ще му наруша личното пространство,та знае ли се..

# 17
  • Мнения: 30
Какви подробности искате аз не съм параноик и не си измислям проблеми...убедена съм...само не съм убедена дали искам да стигна до края.Омъжена съм от 18г. Доста млади бяхме аз на 21...но поведението му е променено....А за отричането че отрича отрича ама аз не знам някой да си е признал.Както казва той и на калъп да те хванат не е вярно  ...Намерих сутиен не мой размер в багажника на неговата кола....аз рядко я карам ...но моята се развали..  но той бил на приятел на приятелка....и така се появи една мнителност в мен....но нямам доказателства.   Приятелката каза че е нейн но нещо не и вярвам...но няма как да го докажа....И аз не знам защо направих темата имам нужда да поговоря .   И да взема решение искам ли да знам и мога ли да се разделя с него Момичета осемнайсет години брак е доста дълго....

# 18
  • Мнения: 5 060
Сега вече звучи различно.
Съвет в такава ситуация едва ли бих могла да дам, но знам, че на твое място щях да имам същите съмнения и нямаше да повярвам, че сутиенът е на приятелката на някой си.
Защото ако беше нейн ти щеше да знаеш, че са използвали колата за това.
Ако случайно съпругът ти не е искал да ти казва, то оная щеше да си потърси сутиена навреме, а не ти да го намираш.
Според мен е оставен от някоя, което притиска мъжа ти. Искала е да го намериш и е успяла.

# 19
  • Мнения: X
Преди да го върнеш на приятелката трябваше да я питаш кой номер е загубеното бельо и какъв цвят е.

Щом и сутиен има, изводите са, че има друга, че тази друга иска да ви разведе и освен това е с малки цици.  

Какво да правиш с брака си само ти можеш да решиш.



# 20
  • Мнения: 30
Да ... момичета и аз така мисля  ....но наистина не бях се сетила че може да не забравен случайно ...А нарочно ....

# 21
  • Мнения: 5 060
Искаш ли да разкажеш повече за сутиена?
Можеш ли да разпиташ приятелката за цвят, размер, марка или вие й го върнахте без да разгледаш тези подробности.

# 22
  • Мнения: 615
Това е друго вече!
Имаш реална причина да го подозираш, самата история ми звучи абсурдно. Как по дяволите си забравяш сутиена в нечия кола?! Ако някоя го притиска, нека да застане като мъж и да каже " виж спах с друга, не значеше нищо, но тя е луда и ми върти номера" или дори да не е спал, да си каже какво става. 18 години не са малко, но не са и всичко, хората и след 30 се развеждат. На твое място бих му създала спокойствието, че съм вярната мила овчица, че всичко е цветя и рози. Човек като е спокоен, че женичката му е сигурна и лесно се осира, дори с дребни неща, които го издават. В един момент истината ще лъсне. Бих оправдала ровенето в твоя случай. Стига да си готова да научиш неща, които много дълбоко могат да те наранят. Аз лично го предпочитам пред това да ме правят на маймуна.

# 23
  • София
  • Мнения: 24 839
И аз не знам защо направих темата имам нужда да поговоря .   И да взема решение искам ли да знам и мога ли да се разделя с него Момичета осемнайсет години брак е доста дълго....
Това щях да те питам- искаш ли да докажеш това, което знаеш или предпочиташ да си затвориш очите и да пренастроиш и ти живота си според максимата " Мир вкъщи и любов навън?"

# 24
  • Мнения: 5 060
Деца имате ли?

# 25
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Ха ха, тъкмо се чудех коя може да си забрави сутиен!Само, че аз съм D размер и няма как да ми се случи.Това , че е с малки цици е супер дедукция-браво!
Иначе по темата, колкото жени толкова и решения! Аз лично съм учудена в живота колко жени са наясно със забежки , но си запазват браковете .Май в бг мама само веднага си събират багажа. На мен с ММ не ми се е случвало, но в други връзки да.В едната си тръгнах, в другата останах, но тя не беше и много ангажираща.Така се завъртя живота,че до днешен това остана най-добрия ми приятел!
Не знам, но в твоя случай временна раздяла би изяснила бъдещето ви заедно.Зависи явно и от това колко точно си готова ти да загубиш обаче .Най-тъпото е да останеш пасивна и да чакаш какво ще стане.Не ми хареса "и на калъп да те хванат пак отричам".Господина очевидно е много спокоен.

# 26
  • Мнения: 615
Да де, обаче авторката няма доказателство. Не го защитавам мъжа й, обаче има и такива, които се шашкат, когато някоя нещо се опита да ги увърти и предпочитат да си замълчат пред жената и да потулят ситуацията с нагласата, че тя бързо, бързо ще им бие шута. Има съвсем минимален шанс това да е някаква абсурдна ситуация, за която той си е премълчал, малък е, но го има. Би било тъжно да си развали брака, заради някаква нелепица или да си дават време, което си е като неокончателна раздяла. А тогава авторката освен да се замоизмъчва, а той да я моли и убеждава и ( в случай, че е кръшкал) да бъде по-предпазлив, друго няма да стане. Създалата се ситуация й дава право да се поразрови, нещо за което не би имала възможност, ако се разделят, макар и временно. Като имаш такъв проблем, стигаш до дъното, стига истината да ти е по-важна от лицемерната картинка на перфектното семейство, нещо, за което някои жени нямат смелост по различни лични, финансови или други причини. Ако сега тръгне да бушува и да вдига скандали може да я обяви за луда, което е още по-унизително и пак ще започне да се прикрива още по-умело в случай, че се е издънил действително. Авторката трябва да диша дълбоко и да бъде по-хитра и уравновесена от него, за да стигне до дъното на тази история.

# 27
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Да де Тъмбърлина, но доста жени даже и при по-солидни доказателства биват убеждавани, че са луди или че е еднократна забежка.Иначе съм За ровенето!

# 28
  • Мнения: 615
Това няма значение, въпросът е тя за себе си да е сигурна. Тогава няма да се опитва да го оправдава и да се чуди дали си струва да си разваля брака. Той да говори каквото ще, щетите ще са нанесени и ако и тогава няма доблестта да признае и да се опитат да съхранят брака си, а я набеждава за ненормална, значи тръгвайки си взима най-правилното решение. Това е моето виждане, естествено има жени, които ще си затворят очите и ще останат, аз лично не бих могла и не толкова заради изневярата, защото може и да простя при определени обстоятелства, но аз с очите си да виждам кит, а някой да ме убеждава "не, маймуна е, ти си луда и нямаш реална преценка!"..  Stop

# 29
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Аха разбирам, тогава пак стигаме до въпроса кои са точно обстоятелствата при които може да се прости изневяра?Това че секса е бил 5кратен, 2кратен или неангажиращ по-опрощаващо ли е? Имало ли чувства, кой да знае освен самите изневеряващи?
Сетих се за едни случки.Като млад ММ е пътувал по СССР с национален отбор.Там освен мачовете е имало и доста девойки.Някои хванали болести и доктора изписал хапчета.👍Да де ама вкъщи какво да кажат- вдигат по скандал на съпругите , за да няма секс по време на лечението😎.А един познат след кръшкане си обул гащите наопаки и жена му го засича вечерта-"От сутринта съм си ги облякъл така"!
Честно какви неща съм чувала..И не са вицове..А един не се прибрал и казал, че го отвлекли извънземни.Но май само той след години влезе в психиатрия.
Но никой не се разведе!😎

# 30
  • София
  • Мнения: 24 839
За мен, не може да се прости емоционално.
Нищо не е същото, аз не бих могла да правя секс при тази ситуация.
Мога да простя рационално, но ще знам, че всъщност ме е улеснил, защото вече ми е писнало от секс с него.
Така, де- 20- 30- 40 години все една и съща храна, ако ще и чер хайвер с диаманти да е, писва.
Приисква ти се един прост, здрав зрял боб, пък нека е далеч от изтънчеността. Mr. Green
От друга страна, имаш през тези години една торба сол, изядена с този човек, та дали си заслужава да се заплюете само защото вече не се привличате сексуално? newsm78

# 31
  • Мнения: 615
Човешките взаимоотношения не са само черни или само бели. Не ангажирам никого с мнението си. Нито авторката, нито който и да било друг е длъжен да прости, дори половинката да си изпее всичко със сведена глава. Аз съм го правила и емоционално и рационално, костваше ми страшно много усилия и премисляне на ситуацията. След това взаимоотношенията се промениха към по-добро. Виждах в очите му колко съжалява и направи неща, които малко мъже биха направили и не става въпрос за хайвери и диаманти. Не бях притисната да прощавам, не съм била зависима от него. Простих и заради себе си най-вече. След няколко години се разделихме по други причини.
Съветвам авторката да кротува и да си отваря очите и ушите, ако има смелост за истината. Но в крайна сметка никой не може да й каже какво да чувства и как да продължи. Всичко опира до това кое й е по-важно семейната картинка или себеуважението.

# 32
  • Мнения: 2 645
Ако имаш сили и желание да научиш истината, наеми си частен детектив.

Можеш и сама да си монтираш скрита камера за следене. На съвсем достъпни цени са, и лесни за боравене.

# 33
  • Мнения: 21 448
Защо пък в багажника е бил тоя сутиен?

# 34
  • Мнения: 3 121
Колата каква е? Седан, комби? Защото ако е хечбек или джип примерно много лесно си представям как докато са полегнали на задната седалка, тя или той небрежно го захвърлят в багажника. Ако е седан обаче, малко по-трудно ще се озове там.

# 35
  • Мнения: 5 246
мирише ми на пързалка , коя ще си "ЗАБРАВИ " сутиена в багажник?

# 36
  • Мнения: 12 473
Варианти много, за съжаление - повечето неблагоприятни.
И все пак - не психясвай излишно.
Защо не поговорите?

П.С - като бях още млада булка и един ден намерих в сака на ММ презерватив.
Леле...изтерясах.
Но и го попитах. А той каза, че си е купил някакви нови слипове и презервативът бил подарък към тях..
И ме заведе до магазина - факт, правеха такива подаръци.

# 37
  • Мнения: 30
Това което аз реших за себе си е за сега си давам вид че нищо не подозирам..... просто ставам по мнителна.Няма покрити неща на този свят.Но докато си мисли че не го подозирам имам по големи шансове да го хвана.А за колата е седан и няма как да се прехвърли от задната седалка .... затова все повече си мисля че оставен нарочно до колкото го познавам и той не би захвърлил всичко ей така пък дори и зареди  някоя връзка..  А на въпроса за децата имаме две .През годините единствено за което сме се карали са били те но и до ден днешен той никога не си е позволил дори да ме убеди с думи.Преживяхме доста...от самото начало ние се наухме да разчитаме само и единствено един на друг и за това ми е много трудно да повярвам но обезателно ще разбера какво става

# 38
  • Мнения: 12 473
Ако реално няма трайна промяна в поведението му и отношението му към теб, а само няколко такива странни закъснения и случки - не бих си причинила ровене, търсене и въобще отваряне на кутията на Пандора.
 Hug

# 39
  • Мнения: 2 780
Намери си любовник за да сте квит.

# 40
  • Мнения: 2 553
Как намери сутиена - отвори багажника и го видя ли?

Скрит текст:
Преди години бяхме дали колата на наш приятел. Няколко дни след като я върна, мъжът ми дойде с една презрамка от сутиен и ми каза "Изпаднала ти е презрамка в багажника на колата." Казвам "Тази презрамка не е моя." и той така Shocked . Оказа се, че е на приятеля ни на дъщеря му (голямо момиче) с която са ходиха на къмпинг с нашата кола.  Joy Та случки всякакви.

Последна редакция: пт, 09 сеп 2016, 11:14 от Ту

# 41
  • Мнения: 150
Абе хора, това си е цял сутиен. Нещата са ясни като бял ден. Щом забелязваш промяна в мъжа ти и намираш сутиен, какво повече се чудиш? Първо, много вероятно е да са го направили подпряни на багажника, на отворен капак,  все пак е лято. Той ако си е хванал любовница със сигурност си осъществява фантазиите с нея, така че това си е вариант.
Второ, да примемем дори, че някоя го е оставила нарочно, за да ви създаде проблеми. Със сигурност не е някоя случайна. Защо някоя ще го оставя, ако няма нищо общо с мъжа ти? Логично е, ако го е оставила нарочно да има връзка с мъжа ти.
Защо ще си затваряш очите? Проследи го и го хвани. Фактите са налице. От личен опит ти казвам, че мъжете и на калъп да ги хванеш,  ще продължат да отричат. Така че няма смисъл само да го питаш, защото е пределно ясно,  че ще отрече.

# 42
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
За мен е повече от ясно. Няма смисъл от питане, да не е луд да признава. Но преди да започнеш да търсиш доказателства, приготви си предварително стратегия какво точно ще правиш после, след като ги откриеш.

# 43
  • Мнения: X
Ако и аз намеря в колата гащи/сутиени/презервативи и т.н., направо започвам детективската работа.И хич няма да се вържа на "Ама, те са на един приятел на приятелката.".
Ако често се случва да дава колата на други, разбирам.Ама днес всеки си има кола, защо е нужно?
А пък да се случи веднъж на 10-на години да услужи и баш тогава приятелката на приятеля да си забрави гащите?    newsm78
Много елементарно ми е като обяснение.

Бих ровила, ако съм готова да стигна до края.

# 44
  • Мнения: 2 553
В така описаната ситуация, аз също бих се притеснила, де. (ако темата не е пързалка, на каквато ми мирише, т.к. авторката доста късно спомена за въпросния сутиен)

# 45
  • Мнения: 40 903
Започвам тази тема с идея дали ми изневерява или просто си въобразявам..Дали си струва да разбера или да си заровя главата в пясъка като щраус..... Какво следва....Имам страшно много въпроси и се нуждая от помощ.Моля помогнете ми как да разбера дали ми изневерява? Както да направя...за да разбера има ли признаци....или аз просто си въобразявам.

И какво ще спечелиш ако разбереш? Междувременно даже и да не го хванеш ще си отровиш живота, това ще се отрази и на отношенията ви и прочее. Ако сте щастливи заедно, ако се обичате и разбирате, ако имате общи цели и мечти какво ти пука дали няма някоя инцидентна забежка встрани? Докато всичко между вас е наред една умна жена няма да седне да търси, защото почне ли да търси и следи каквото и да стане все ще е лошо. А мъжете (то в днешните модерни времена вече се отнася и за много жени) може да обичат една жена, да я смятат за най-добрата съпруга, майка и другар в живота, и в същото време без грам чувства, само заради нагона си, да изкръшкат с някоя докато са в командировка или кой знае къде. Обикновено после си плащат с угризения и притеснения и това им е наказанието, а и след това са съвсем примерни съпрузи Twisted Evil Пък и то сексът с нов партньор рядко е по-хубав от секса с половинката, само е начесване на търпката, но как може някой да знае това, ако не опита? Докато не е пробвал кокошката на съседа все гъска му се струва Mr. Green

Та ако става дума за инцидентно кръшкане най-печелившият вариант е никой да не разбере и всичко да си върви по старому. Естествено, ако мъжът кръшка явно и невнимателно, така че да ви навира в лицето това кръшкане и/или да ви излага пред хората, нещата минават в съвсем друга графа. Второто вече е непростимо прегрешение. Но ако е бил дискретен и внимателен, ако това не се отразява по никакъв начин на живота ми предпочитам да не научавам. И ако тук ме нападнат другите форумки ще им кажа да се огледат и ослушат - почти няма мъж (че и за много жени важи това), който да не е кръшкал в даден етап от живота си. А тези, които не са го правили, най-често са верни защото не им стиска или защото са мухльовци, на които няма кой да им върже Twisted Evil Та вие сигурни ли сте, ама на 100%, че никога не са ви кръшкали? Аз не се наемам да твърдя това, но доколкото всичко между нас с половинката си тече в хармония не ме и интересува. А ако случайно се стигне до нещо сериозно с друга жена то все едно ще науча, няма нужда да се напрягам да го следя.

Та така, нещата са като в онази шопска мъдрост:
Требе да си вЕрваме, щото ако не си вЕрваме ке почнеме да се слЕдиме, а като почнеме да се слЕдиме, ке се хванеме... Twisted Evil

# 46
  • София
  • Мнения: 3 706
Не си представям да има нещо подобно и да си затварям очете. А и нищо не е наред при тях. Човека закъснява от работа , пазарува по 3 часа, това не прилича да е наред всичко!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Авторката преди да започне да рови и следи нека хубаво помисли дали ще й хареса това, което евентуално може да открие. Аз така преди години рових за едно, а изскочи съвсем друго. Еми, обърна ми се живота донякъде. Накрая се оказа за добро, но тогава не мислех така. Тъй че да си опича акъла.

# 48
  • Мнения: X
Така като чета авторката, май не ѝ се рови на жената и си го иска този мъж. Да си държи очите затворени и това е.  Peace

# 49
  • Мнения: 2 222
Изумена съм от последните съвети  newsm78 Колко време според вас може да изтрае "щастливия брак" с кръшкащ мъж. И какви общи планове и разбирателство вкъщи, когато на човека акъла му е другаде  Shocked Ама знам, ли, може това да е тайната за дълъг и щастлив брак  Crazy Mr. Green

Няма щастлива и успешна двойка, когато е намесен трети човек. Е, който иска, да си се заблуждава колкото ще, ако може.  Peace

# 50
  • Мнения: X

_Dana_, не могат да се отворят насила очи, които не искат да виждат.

И да, има много семейства с мъж кръшкач, които продължават до живот, че и златни сватби празнуват. Колко са щастливи те си знаят. Това, че нещо не е подходящо за теб или за мен, не означава, че не е подходящо за авторката. В случая тя трябва да си прецени, а не да бъде насъсквана да се развежда, щом няма желание за това.

# 51
  • Мнения: X
Дана, няколко години ще се изчака, докато премине 'тръпката' и после ще е щастлив, как не разбираш бе жена, нищо не разбираш ти от прошка и щастлив брак...  Laughing
Много хора предпочитат да живеят в лъжа и да отричат реалността. Нямат сили да я понесат, затова. А когато реалността е, че не си обичан, не си ценен, и не си никой за човека, когото обичаш, боли, и още как.

# 52
  • Мнения: 5 246
Какво са няколко години за щастливия брак  Joy

# 53
  • Мнения: 2 780
Ако след 40 години щастлив брак мъжът ви признае, че ви е кръшкал от време на време това ще направи ли 40 години брак нещастен такъв? Не. Мимолетните увлечения са съвсем нормално нещо. И далеч не само мъжете са подвластни на желанието да кръшкат. Всички го правят. Някои заради тръпката, други заради скука вкъщи, трети за отмъщение и т.н. Като видиш хубав екземпляр от другия пол нормално е да ти минават похотливи мисли през главата. Ако го отричате значи лъжете лицемерно. Няма да повярвам, че никоя от дамите списващи в темата не е изневерявала на мъжа си. Би било статистическа аномалия. 

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 268
А бе, каква ще е тази заблеяна жена, която ще си тръгне без сутиен? Че и ще го сложи в багажника даже.  Laughing

Според мен за всички съмнителни факти си има съвсем тривиални обяснения, просто не са известни все още.
Имала съм и случай, в който от съвсем грешно тълкуване на факти все пак се стигна до правилния извод, но това е голяма рядкост.

Аз бих следила за други признаци и внимателно бих наблюдавала, без вманиачаване обаче. Ей така, небрежно ще пускам въдички и е следя за реакции. Ако има нещо рано или късно ще си проличи недвусмислено.

# 55
  • Мнения: 6 122
Ако след 40 години щастлив брак мъжът ви признае, че ви е кръшкал от време на време това ще направи ли 40 години брак нещастен такъв? Не. Мимолетните увлечения са съвсем нормално нещо. И далеч не само мъжете са подвластни на желанието да кръшкат. Всички го правят. Някои заради тръпката, други заради скука вкъщи, трети за отмъщение и т.н. Като видиш хубав екземпляр от другия пол нормално е да ти минават похотливи мисли през главата. Ако го отричате значи лъжете лицемерно. Няма да повярвам, че никоя от дамите списващи в темата не е изневерявала на мъжа си. Би било статистическа аномалия. 

С всичко съм съгласна в коментара ти, само че ако щеш вярвай, не само че не са изневерявали всички в БГ Мама, ама и по принцип в живота не го правят всички. Причини бол, на някои не им се занимава, мързи ги, срам ги е, не са срещали достатъчно красив екземпляр и т.н. и т.н. Наистина не са всички. Peace

# 56
  • Мнения: 12 473
Ако след 40 години щастлив брак мъжът ви признае, че ви е кръшкал от време на време това ще направи ли 40 години брак нещастен такъв? Не. Мимолетните увлечения са съвсем нормално нещо. И далеч не само мъжете са подвластни на желанието да кръшкат. Всички го правят. Някои заради тръпката, други заради скука вкъщи, трети за отмъщение и т.н. Като видиш хубав екземпляр от другия пол нормално е да ти минават похотливи мисли през главата. Ако го отричате значи лъжете лицемерно. Няма да повярвам, че никоя от дамите списващи в темата не е изневерявала на мъжа си. Би било статистическа аномалия. 

Абсолютно съгласна. Peace
Чудесно е да не се случва, а ако - най-важното е да не се разбира и наранява.

# 57
  • Мнения: 40 903
Изумена съм от последните съвети  newsm78 Колко време според вас може да изтрае "щастливия брак" с кръшкащ мъж. И какви общи планове и разбирателство вкъщи, когато на човека акъла му е другаде  Shocked Ама знам, ли, може това да е тайната за дълъг и щастлив брак  Crazy Mr. Green

Няма щастлива и успешна двойка, когато е намесен трети човек. Е, който иска, да си се заблуждава колкото ще, ако може.  Peace

Ако беше така почти нямаше да има дълголетни семейства Joy Но има много семейства, в които просто не се е разбрало и толкоз, живеят си хармонично и добре.

А и едно е мъжът постоянно и нагло да върти любовници, друго е веднъж на няколко години да попадне в "ситуация" и да кръшне там еднократно ли, за седмица ли или месец докато му мине тръпката. Та как ще го хванеш, ако е било 1, 2 или 5 пъти? Докато се усъмниш, докато почнеш да следиш и то свършило, пък ти ако щеш детективи наемай, като няма нищо какво ще хванат? Joy

Дана, няколко години ще се изчака, докато премине 'тръпката' и после ще е щастлив, как не разбираш бе жена, нищо не разбираш ти от прошка и щастлив брак...  Laughing
Много хора предпочитат да живеят в лъжа и да отричат реалността. Нямат сили да я понесат, затова. А когато реалността е, че не си обичан, не си ценен, и не си никой за човека, когото обичаш, боли, и още как.

Ако са няколко години нещата отиват в друг параграф Sunglasses
И каква реалност отричат? Че се разбират, обичат, имат деца, дом, мечти.... И всичко това да се разруши заради някаква глупост, като еднократна слабост? Ми това е нерационално.
Вече писах и пак ще повторя - мъжете може да обичат, ценят и уважават половинката си и пак да кръшнат с някоя, която нито обичат, нито уважават, нито ценят. Ми говеда са си, ама няма други Mr. Green

А и съм уверена, че поне 50% от съпругите, сигурни, че не са им кръшкали, биха останало лошо изненадани, ако имаха серум на истината Twisted Evil

Последна редакция: пт, 09 сеп 2016, 13:54 от Черна станция

# 58
  • Мнения: 2 780
Според едно глобално и сериозно проучване на Durex процентът изневеряващи се движи между 35 и 50 в различните страни (най-висок е в Испания и Франция, България е по средата). Сиреч, 4 от 10 жени и мъже изневеряват. Тоест, шансът мъжът ви да ви кръшне поне веднъж си е доста солиден. Това е сухата статистика. Свиквайте:)

# 59
  • София
  • Мнения: 3 706
А има ли проучване дали след това кръшкане браковете се запазват или приключват?

# 60
  • Мнения: 2 780
А има ли проучване дали след това кръшкане браковете се запазват или приключват?

Не, разбира се. Не е релевантно.

# 61
  • Мнения: 615
Взаимоотношения всякакви, ако двама души нямат проблем със забежките, няма драма. Но когато за единия това е непростим грях, вече проблемът е налице. За мен лично това, което би ме изкарало извън релси, ако бях на мястото на авторката, е нежеланието му да прекарваме време заедно и забежката му да е за сметка на отношението му към мен. Все едно съм по-ниска топка и не заслужавам старание от негова страна да съхрани брака ни. Щом може да ухажва любовница за една св*рка, защо да не ухажва мен, която 18 години съм му търпяла простотиите. Познавам мъже, които цял живот са кръшкали и жените им са абсолютно финансово независими и достатъчно умни, за да са наясно с това, а отношението на мъжете им към тях е като към кралици след 20, 25, 30 години брак. Гледаш ги и си викаш "Дай Боже всекиму!"  Peace

# 62
  • Мнения: 1 782
Аз даже си мисля, че жените си кръшкат наравно с мъжете , просто са много, много потайни и затова не си казват, докато мъжете са по-простоват и са ни по-ясни на тема кръшкане. Peace
На мен лично ми е писнало от морализъм...Ако авторката на темата и тя за тези дълги години брак беше кръшнала 2-3 пъти, шеще да се усмихне, да го разбере човека и да не си трови живота. Но тя най-вероятно е била вярна (насила, защото не мога да повярвам да желаеш само един единствен мъж толкова дълго) и сега е огорчена. Нооо... пусти морализъм. А сега страда, кофти й е. Ами, такъв е живота, ако се отървем от тези остарели догми за морал и вярност, много щастливи семейства ще има. Peace
Не подкрепям промискуитетните хора , които се управляват само и единствено от нагона си и не могат да се контролират !!! Смятам за нормално 2-3 кръшвания в някакъв разумен период. Да не ми се извъртат думите, моля !

# 63
  • Мнения: 615
Не мисля, че проблемът е толкова в морала, колкото в егото. Всеки живее с нагласата "аз съм единствен и незаменим" и когато половинката го замени, макар и само за креватни упражнения, се започва едно премисляне "с какво тя/той е по-добър от мен?". Ами с нищо, за да не носи халка с нейното/неговото име, просто има химия и хормоните са полудяли. Картините в съзнанието на излъганата половинка стават все по-шарени и разнообразни и оттам ядът нараства и стреля с моралната страна на нещата, защото единственото, което му/й остава е да се изкара по-добър човек от кръшналата половинка. А дали забежките не са били двустранни, всеки сам за себе си е наясно.

# 64
  • Мнения: 5 060
Ако след 40 години щастлив брак мъжът ви признае, че ви е кръшкал от време на време това ще направи ли 40 години брак нещастен такъв? Не. Мимолетните увлечения са съвсем нормално нещо. И далеч не само мъжете са подвластни на желанието да кръшкат. Всички го правят. Някои заради тръпката, други заради скука вкъщи, трети за отмъщение и т.н. Като видиш хубав екземпляр от другия пол нормално е да ти минават похотливи мисли през главата. Ако го отричате значи лъжете лицемерно. Няма да повярвам, че никоя от дамите списващи в темата не е изневерявала на мъжа си. Би било статистическа аномалия. 
Истина е, въпреки че съм от статистическите аномалии.

# 65
  • Мнения: 2 222
Аз не познавам нито един - наистина нито един - реален случай, в който мъж, завъдил любовница, се е държал в това време "перфектно" с жена си. Обикновено се муси вкъщи, намира й кусури и мрънка, та по-лесно да си намери повод да се сдърпат и той обиден да излезе да се поразсее  Outta Joint  Камо ли да е споделял мечти у дома Crazy и да е правил планове. Тоест прави планове, но обикновено с любовницата, така е по-интересно. Мъжете са първосигнални и единствения план, който имат, когато кръшкат, е как да се скатаят хем да излязат от вкъщи за по-дълго, хем  да не ги спипат  Grinning

Ама който иска - пак казвам - нека си вярва, че има чудесни семейства и перфектни отношения, ако мъжът или жената са залитнали  Flutter Никой мъж не може да симулира чувства към жена си, когато акълът му е в друга жена, колкото и да е гузен, горкия  Laughing Че то се иска голямо актьорско майсторство да спиш с две жени едновременно и всеки ден да лъжеш и мажеш. Що да си дава тоя зор  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 5 060
Има разлика от това да спиш с някой парцал, и да обичаш любовницата си.
Повечето мъже, които познавам и имат заигравка навън имат страхотни семейства, и са интелигентни и уважават жените си като че ли дори повече от такива, които не кръшкат.
На мястото на авторката бих се взела в ръце, ще се опитам отново да го накарам да ме иска.
Промяната трябва да бъде плавна, а поведението да не бие на очи.
Ще си го уважавам както до сега, ще се правя на дръж ми шапката, ще отделям повече време за себе си и приятелки.
Когато промяната е факт чак тогава ще разбера дали мъжът ми иска друга сериозно или си е чесал крастата при някоя отрепка. Отрепка, защото в моите очи такива са всички, които тръгват с женени, независимо, че и двамата са виновни, а не само любовникът/цата.

Това е моят опит, няма да повярвате, че след "изневярата" пиша в кавички, защото за много от вас няма да е такава нещата се промениха на 180 градуса и станаха дори по-добри от преди нея.
Ей такава любовница си заслужава труда, даже бих я почерпила.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 222
Мохини, романтична, но напълно нереална представа за изневярата имаш  Peace Пожелавам ти да си останеш все така и да не разбираш защо съветите ти са напълно неприложими и невъзможни за изпълнение Simple Smile

А на интелигентните мъже, дето кръшкат, се радвай, че не си им в дома да видиш как хубаво ще те уважават по време на забежките си  Crazy

# 68
  • Мнения: 40 903
Защо слагате знак за равенство между завъждането на любовницата и инцидентното кръшкане? Който е завъдил любовница (има паралелна връзка) е влязъл в някаква форма на трайни отношения. Там вече може да има отчуждаване, да има мусене и фасони вкъщи. Но аз поне изобщо не съм писала за това, а за инцидентните кръшкания, дискретно и много рядко, от време на време. Те се случват почти на всеки мъж, а любовници наистина имат малцина.

# 69
  • Мнения: 5 060
Дана, може и така да е, за мен изневярата започва още с промяната на поведението или среднощното киснене в интернет. Ако първата ми лампичка е сутиенът в багажника, значи съм бляла(да ме извини авторката, за себе си говоря) мухите, докато моя си прави колекция от дамско бельо.

А на интелигентните мъже, дето кръшкат, се радвай, че не си им в дома да видиш как хубаво ще те уважават по време на забежките си  Crazy
Такъв не би бил човек от моето обкръжение, а знам за тях, защото сме достатъчно близки и съм оставала с тях насаме и именно в тези моменти получавам разказите им за колежките и т.н.

# 70
  • Мнения: 2 222
Еднократно кръшкане обикновено може да има с някоя платена жрица. Иначе все трябва да има малко свалки и заигравки, те отнемат и време, и емоции. И се отразяват винаги  Peace

Аз пък всички мъже, които познавам да са кръшкали са били с определена жена по няколко месеца, година и т.н. А не по веднъж и кой откъде е.

# 71
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ако след 40 години щастлив брак мъжът ви признае, че ви е кръшкал от време на време това ще направи ли 40 години брак нещастен такъв? Не. Мимолетните увлечения са съвсем нормално нещо. И далеч не само мъжете са подвластни на желанието да кръшкат. Всички го правят. Някои заради тръпката, други заради скука вкъщи, трети за отмъщение и т.н.
Като видиш хубав екземпляр от другия пол нормално е да ти минават похотливи мисли през главата.
Скрит текст:
Ако го отричате значи лъжете лицемерно. Няма да повярвам, че никоя от дамите списващи в темата не е изневерявала на мъжа си. Би било статистическа аномалия. 
Ей това е сентенцията ......   Laughing
Едно е да видиш секси субект и да ти минат някакви мисли през главата.
Съвсем друго е да почнеш да кроиш планове как да заговориш субекта, как да го свалиш, как да стане "заварката" и т.н.Почне ли един мъж да "мисли" в тая посока, поведението му у дома се променя.Без значение той съзнава ли го или не.Просто е различен.
Тук жената има две възможности:
1.затваря си очите и се прави, че нищо не се случва
2.търси, рови и намира каквото й трябва, за да реши нещата за себе си

Черна станция, и инцидентните кръшкания искат ресурс.Всякакъв.И отнемат "семейното време".
И честно казано, хич не виждам как мъж ще се концентрира върху граденето на семейство и просперитета му, ако акълът му е все в инцидентните кръшкания и с коя да си го сложи.

Виждам, че се появяват и съвети "Купи си жартиери"......     Mr. Green

# 72
  • Мнения: 12 473
Дана, (с риск Лили да дойде и пак да раздаде правосъдие))) - при мен нямаше никава промяна в поведението, отношението и тн. Даже после като разбрах - бях направо като гръмната, защото дори не можешхда си обясня как е намирал време - та ние бяхме заедно почти денонощно и постоянно.

А по семинарите, тиймбилдингите и тн знаешь ли колко еднакратни забежки е имало..))

# 73
  • Мнения: 5 060
А моля, моля, съвета за жартиера не беше солов, а придружен с други по-сериозни занимания.
Или викаш да не се погрижи жената за себе си.
По-добре да се вземе в ръце и да се среща с приятелки, да направи нещо за себе си отколкото да седи и да реве по цял ден.

# 74
  • Мнения: 2 222
Excuse me - може, то зависи колко е залитнал човека  Sunglasses Обикновено не са такива добри актьори, вярвай ми  Grinning

Добре, че имам мъж, дето не ходи по тийм билдинги и семинари  hahaha Защото и аз съм работила в големи фирми и знам какво е  Mr. Green Ама не са еднократни бе, хората си се заформяха за постоянно кръшкане  Sunglasses

# 75
  • Мнения: 12 473
Не беше хлътнал със сигурност, но ей така, защото му е подръка и за четкане на егото..))

Да, страшно си е по ивентите.. Joy

# 76
  • Мнения: 2 780
За инцидентно чукане не са нужни сериозни ресурси или време, както някой писа по-горе В бар отнема около час да скъсиш дистанцията. Разбира се, ако налице са определени условия свързани с външен вид. Но като цяло не е трудно.

# 77
  • Мнения: 5 246
Мнението ми напълно се припокрива с това на Дана

# 78
  • Мнения: X
За инцидентно чукане не са нужни сериозни ресурси или време, както някой писа по-горе В бар отнема около час да скъсиш дистанцията. Разбира се, ако налице са определени условия свързани с външен. Но като цяло не е трудно.
А ако човек не обича да ходи в подобни ...свърталища?     Laughing

И аз съм чувала истории как пили по едно и се оправили набързо в кенефа (да ти пИкам на такова "удоволствие"    Mr. Green    ), ама ако щеш вярвай, има хора, които не обичат подобни заведения.

# 79
  • Мнения: 2 780
Ами не знам. Обграден съм с хора, които обичат нощния живот. Тези, които си стоят вкъщи са ми скучни.

Не си права за тоалетната. Хората са измислили легло. Само ученичка ще се съгласи да я чукат в тоалетна. Аз съм се запознавал с много жени в барове, но никога не ни е хрумвало да правим секс в тоалетната. Там най-много да отидем за да се подкрепим със стимуланти преди да стигнем до леглото.

# 80
  • Мнения: 1 267
Явно е вярно, че колкото хора толкова и мнения. За мен изневярата слага точка на всичко. Не искам да го карам да ме иска, не искам и да живее с мен. Искам само да се разкара.
Колкото да въпроса на авторката - да изневерява ти. Ти в колко коли си забрави сутиена за цял живот? Няма да се учудя и да е с въпросната, която си питала.

# 81
  • Мнения: 2 222
Разбира се, всеотдайните женени мъже с деца вечер са по баровете, къде другаде  Peace После се прибират къщи и споделят домашния уют и плановете си за бъдещето с жената, която благо се е грижила за децата и го чака с топла вечеря и чехли  Laughing Laughing Една забежка не променя нищо за тях  Hug А и те сигурно изкарват много пари, никой няма да забележи, че е платил там някаква стая еднократно (че в тоалетната не може все пак). Семейството просперира и никой не е наранен  Outta Joint

# 82
  • Мнения: 2 780
Нещата понякога просто се случват. Човек е роб на тялото си. А когато то крещи "Искам дългокраката блондинка на съседната маса!" някаква си брачна халка нищо не значи. Тва е положението.

# 83
  • Мнения: 615
Дана, има и такива на които работата им изискава да са по баровете няколко пъти в месеца. Разбира се това е малко по-балкански приом. Работя с немци и българи и винаги, когато сме правили срещи в София, след вечерята се ходи на стриптийз бар (с екстри) по инициатива на българите, а за немците е добре дошло, защото тук нямат времето за това. Мисълта ми е, визирайки българите, че  щом са без жените си, си позволяват всичко. Не се случва всеки ден, а през останалото време само да ги видиш, то са едни усмивки, едно ухажване, една нежност към жените им, чак ми увисва мандибулата. С една такава двойка сме и много близки семейни приятели, изучавала съм ги изкъсо.

# 84
  • Мнения: 2 222
 BigCityNights, важното е, че много уважавате жена си  Twisted Evil и ще осъмнете един ден заедно в старческия дом  Mr. Green Mr. Green А блондинката е еднократна забежка, която само заздравява брака ви  Flutter

Ох, поразсеях се тука от работните си проблеми, признавам  Sunglasses

# 85
  • Мнения: 2 780
Факт, уважавах жена си изключително много.

# 86
  • Мнения: 2 650
Нещата понякога просто се случват. Човек е роб на тялото си. А когато то крещи "Искам дългокраката блондинка на съседната маса!" някаква си брачна халка нищо не значи. Тва е положението.


Да бе  Laughing Това само, докато широкобицесовия  френд на блондинката не накара тялото ти да закрещи по други причини /тогава верно може и  роб на тялото да станеш за  известно време/ Laughing
Иначе темата за изневярата много се  е  дъвкала  тук, та само  ще кажа,  че съм на мнението на Дана и mimikria.

# 87
  • Мнения: 615
Мъжете някакси умеят по-добре да разграничават едното от другото, не всички, но повечето, които аз поне познавам. Ама жена, която успешно да тъче на два стана с еднакви отдаденост и енергия, не съм срещала.

# 88
  • Мнения: 2 780
Зандали, къде го видя приятеля на блондинката?

# 89
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Мъжете някакси умеят по-добре да разграничават едното от другото, не всички, но повечето, които аз поне познавам. Ама жена, която успешно да тъче на два стана с еднакви отдаденост и енергия, не съм срещала.
И аз това си мислех. За мъжа често е просто секс, а жената се вкарва в филми.

# 90
  • Мнения: 2 650
На дългокраките блондинки винаги  се появяват приятели...и то все ненадейно Sunglasses

# 91
  • Мнения: 5 246
Мъжете някакси умеят по-добре да разграничават едното от другото, не всички, но повечето, които аз поне познавам. Ама жена, която успешно да тъче на два стана с еднакви отдаденост и енергия, не съм срещала.
а аз съм и дори имам близка приятелка живееща с двама и имаща два различни апартамента .Като по филмите ,но е  съвсем реално .

# 92
  • Мнения: 40 903
Разбира се, всеотдайните женени мъже с деца вечер са по баровете, къде другаде  Peace После се прибират къщи и споделят домашния уют и плановете си за бъдещето с жената, която благо се е грижила за децата и го чака с топла вечеря и чехли  Laughing Laughing Една забежка не променя нищо за тях  Hug А и те сигурно изкарват много пари, никой няма да забележи, че е платил там някаква стая еднократно (че в тоалетната не може все пак). Семейството просперира и никой не е наранен  Outta Joint

Ми не са естествено. Вечер обикновено са си у дома или излизат с жените/семейството си. Обаче ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ходят в командировки например. Или остават сами докато жена им е на гости на майка си. И тогава може да отидат и на бар.
А това за многото пари е смешно, че колко струва една стая? Даже в приличен хотел е по-малко от една вечеря за двама. Но си права, че ако за някого 100 лева са сериозна сума най-добре да си наляга парцалите и да бачка за семейството си, а да не мисли за глупости. Кръшкането е за отличниците Joy

# 93
  • Мнения: X
Нещата понякога просто се случват. Човек е роб на тялото си. А когато то крещи "Искам дългокраката блондинка на съседната маса!" някаква си брачна халка нищо не значи. Тва е положението.
Разбрах те.     Laughing
Умните хора ги спират други неща, не халката.     Grinning
Човек освен с инстинкти, е надарен и с разум.Някои го ползват по предназначение.   Peace

# 94
  • Мнения: 40 903

Умните хора ги спират други неща, не халката.     Grinning
Човек освен с инстинкти, е надарен и с разум.Някои го ползват по предназначение.   Peace


А какво е проява на разум? Да стискаш зъби за да устоиш на изкушението? Или така да организираш нещата, че да съгрешиш без последствия?  Mr. Green На мен първото ми прилича на воля, а второто на разум Sunglasses

# 95
  • Мнения: 8 803
Не разбрах авторката какво намерение има- да търси истината, защото ако кръшка, не може да живее в лъжа и ще го остави, или не смее да се разведе, а само изпуска парата?
При този разбор на възможностите, отговорът на въпроса е ясен. Simple Smile

# 96
  • Мнения: 1 782
Зандали, къде го видя приятеля на блондинката?
Зандали се опита деликатно да ти намекне, че красивите жени обикновено имат и красиви приятели. Особено дългокраките блондинки обикновено са с боксьори, борци и разни спортисти. А средностатистически мъж готов да плаща за проститутка обикновенно е грозен (щом му се налага да плаща) И аз съм голям фен на нощният живот и много добре знам какви мъже плащат за проститутки и много добре знам, че проститутките не се красиви блондинки с дълги крака, а най-обикновено изглеждащи момичета. Освен ако не броим скъпо платените проститутки, които са на бляскави партита , но тях не може да си ги позволи всеки средностатистически мъж. Наблюдавала съм доста дълго нощният живот най-вечери заради част от работата ми (правим танцово акробатично трио , аз и още две треньорки) , та не е да не съм се нагледала на нощен живот. Общо взето субстанциите и алкохола си вършат работата и мъжът си мисли, че е платил на двойничка на Памела Андерсон, но ... уви ... Mr. Green

# 97
  • Мнения: 615
Авторката много удобно се загуби.  Thinking
А малко ме съмнява да е припнала изведнъж да си решава проблема.

# 98
  • Мнения: 30
Тук съм просто ми отне време да изчета всичко

# 99
  • Мнения: 2 780
Не знам защо решихте, че щом е свирепа блондинка непременно си има гадже. В бар обичайна гледка е да видиш дамска компания в която има поне една красавица. Много стереотипно гледате на нещата. Много.

# 100
  • Мнения: 2 650
Оххх, шегувам се, бе човек. Ако толкова мъдруваш и по свалките, нищо чудно, че тялото ти вече "крещи" Laughing

# 101
  • Мнения: 11 338
Мисля, че след 18 години брак няма смисъл да го дебнеш. Предполагам, че се е поувлякал, но се надявам да е достатъчно умен да си опази семейството.

Ако пък държиш ОБЕЗАТЕЛНО да си наясно може да помислиш за частен дедектив. Ще имаш даже снимков материал, като по филмите. Дати, срещи и т.н. Но си помили дали си готова да поемеш удара какво прави той и с КОЯ.

# 102
  • Мнения: 1 540
Да ... момичета и аз така мисля  ....но наистина не бях се сетила че може да не забравен случайно ...А нарочно ....

Разбира се,че е нарочно.Ако мъжът ти има връзка с собственичката на сутиена,то тя трябва да е от доста дълго време,за да забрави сутиена си умишлено.По този начин иска да ти подскаже,че нея я има в неговия живот и иска теб да те няма  Peace

# 103
  • Мнения: X
А има ли проучване дали след това кръшкане браковете се запазват или приключват?

Не, разбира се. Не е релевантно.
При положение, че процентът на разводите е 50, т.е. по-голям от процента на кръшкачите, по пътя на логиката почти всеки брак с изневяра приключва с развод. + още някакви дребни проценти други причини за развод.
Мразя, че в тези теми доброволно се позволява на мъжете да изневеряват. Щото всичките коментари в такъв стил са си позволение. Докато се държим жените като подметки, това и ще получим като отношение, нормално. Ако аз не допускам изневяра, някой просто ще реши, че ако ме смени с някоя бг-мама тя ще  бъде така добра да си затваря очите и той ще си върти харема... Не сме по-различни по манталитет от някои азиатки, явно, и уви.

А дългокраката блондинка, която се пуска на всеки, който я позагледа и му стане оная работа, не е просто дългокрака блондинка, а профи, така че пак залитнахте в друга посока. Най-малкото е опасно за здравето на цялото семейсто да се спи /па макар и еднократно/ с такива.

# 104
  • Мнения: 2 780
Какво значи "доброволно да изневеряват"?

# 105
  • Мнения: X
Значи, че от всички такива теми се крещи - аз съм подметка и ти имаш право да се си чукаш напред назад и да се държиш с мен като с подметка.

# 106
  • Мнения: 2 780
Двете нямат нищо общо.

# 107
  • Мнения: 21 448
А има ли проучване дали след това кръшкане браковете се запазват или приключват?

Не, разбира се. Не е релевантно.
[/quote 
Мразя, че в тези теми доброволно се позволява на мъжете да изневеряват. Щото всичките коментари в такъв стил са си позволение. Докато се държим жените като подметки, това и ще получим като отношение, нормално. Ако аз не допускам изневяра, някой просто ще реши, че ако ме смени с някоя бг-мама тя ще  бъде така добра да си затваря очите и той ще си върти харема... Не сме по-различни по манталитет от някои азиатки, явно, и уви.
.


То и жени изневеряват...

# 108
  • Мнения: 712
Ми не са естествено. Вечер обикновено са си у дома или излизат с жените/семейството си. Обаче ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ходят в командировки например. Или остават сами докато жена им е на гости на майка си. И тогава може да отидат и на бар.
Сетих се за един виц покрай тая тема

Скрит текст:
Когато се разделяха на гарата и двамата плакаха.
Той заминаваше в командировка за 10 дни, а тя - на гости при майка си в Угърчин.
Когато се засякоха на плажа в Слънчев бряг на следващия ден, гледката беше не по-малко трогателна.

Ако пък държиш ОБЕЗАТЕЛНО да си наясно може да помислиш за частен дедектив. Ще имаш даже снимков материал, като по филмите. Дати, срещи и т.н. Но си помили дали си готова да поемеш удара какво прави той и с КОЯ.
Прекалено много филми гледате . Услугите на тия господа ич не са евтини , и едва ли една средностатистическа българка може да си ги позволи . Още повече ако семейният бюджет се формира основно от доходите на мъжа . Не знам как ще обясниш липсата на такава крупна сума от семейният бюджет без нищо насреща . А и няма смисъл вече . След тоя номер който му е погодила любовницата , мъжът на авторката вече със сигурност обмисля да се раздели с една от двете жени . Коя ще е печелившата и коя губещата , времето ще покаже .

# 109
  • Мнения: 402
То пък една "печалба". Laughing

# 110
  • Мнения: 1 107
Има един лаф, който много харесвам:

"По-добре да си вярваме, защото, ако не си вярваме, ще се следим.
А, ако се следим, ще се хванем." (даже да няма нищо за хващане)

Аз не бих ровила специално в насока изневяра. Животът сътворява чудодейни стечения на обстоятелства. Ако се чувствам неудовлетворена бих насочила усилията си да се чувствам добре. Любовница или кръшкане са резултат, не причина.
Истината рано или късно се появява.

# 111
  • Мнения: 6 122

Умните хора ги спират други неща, не халката.     Grinning
Човек освен с инстинкти, е надарен и с разум.Някои го ползват по предназначение.   Peace


А какво е проява на разум? Да стискаш зъби за да устоиш на изкушението? Или така да организираш нещата, че да съгрешиш без последствия? Mr. Green На мен първото ми прилича на воля, а второто на разум Sunglasses

Разбира се, че второто. Хем си направил каквото си пожелал, хем женат/мъжа ти си мисли, че само в него/нея гледаш.

# 112
  • Мнения: 6 122
Зандали, къде го видя приятеля на блондинката?
Зандали се опита деликатно да ти намекне, че красивите жени обикновено имат и красиви приятели. Особено дългокраките блондинки обикновено са с боксьори, борци и разни спортисти. А средностатистически мъж готов да плаща за проститутка обикновенно е грозен (щом му се налага да плаща) И аз съм голям фен на нощният живот и много добре знам какви мъже плащат за проститутки и много добре знам, че проститутките не се красиви блондинки с дълги крака, а най-обикновено изглеждащи момичета. Освен ако не броим скъпо платените проститутки, които са на бляскави партита , но тях не може да си ги позволи всеки средностатистически мъж. Наблюдавала съм доста дълго нощният живот най-вечери заради част от работата ми (правим танцово акробатично трио , аз и още две треньорки) , та не е да не съм се нагледала на нощен живот. Общо взето субстанциите и алкохола си вършат работата и мъжът си мисли, че е платил на двойничка на Памела Андерсон, но ... уви ... Mr. Green

Съвършено вярно.

# 113
  • Мнения: 2 780
Зандали, къде го видя приятеля на блондинката?
Зандали се опита деликатно да ти намекне, че красивите жени обикновено имат и красиви приятели. Особено дългокраките блондинки обикновено са с боксьори, борци и разни спортисти. А средностатистически мъж готов да плаща за проститутка обикновенно е грозен (щом му се налага да плаща) И аз съм голям фен на нощният живот и много добре знам какви мъже плащат за проститутки и много добре знам, че проститутките не се красиви блондинки с дълги крака, а най-обикновено изглеждащи момичета. Освен ако не броим скъпо платените проститутки, които са на бляскави партита , но тях не може да си ги позволи всеки средностатистически мъж. Наблюдавала съм доста дълго нощният живот най-вечери заради част от работата ми (правим танцово акробатично трио , аз и още две треньорки) , та не е да не съм се нагледала на нощен живот. Общо взето субстанциите и алкохола си вършат работата и мъжът си мисли, че е платил на двойничка на Памела Андерсон, но ... уви ... Mr. Green

Съвършено вярно.

Чак сега разбрах, че явно приличам на боксьор или борец. Но от тези в полутежка категория защото нямам 90 кила.

# 114
  • Мнения: 6 122
Зандали, къде го видя приятеля на блондинката?
Зандали се опита деликатно да ти намекне, че красивите жени обикновено имат и красиви приятели. Особено дългокраките блондинки обикновено са с боксьори, борци и разни спортисти. А средностатистически мъж готов да плаща за проститутка обикновенно е грозен (щом му се налага да плаща) И аз съм голям фен на нощният живот и много добре знам какви мъже плащат за проститутки и много добре знам, че проститутките не се красиви блондинки с дълги крака, а най-обикновено изглеждащи момичета. Освен ако не броим скъпо платените проститутки, които са на бляскави партита , но тях не може да си ги позволи всеки средностатистически мъж. Наблюдавала съм доста дълго нощният живот най-вечери заради част от работата ми (правим танцово акробатично трио , аз и още две треньорки) , та не е да не съм се нагледала на нощен живот. Общо взето субстанциите и алкохола си вършат работата и мъжът си мисли, че е платил на двойничка на Памела Андерсон, но ... уви ... Mr. Green

Съвършено вярно.

Чак сега разбрах, че явно приличам на боксьор или борец. Но от тези в полутежка категория защото нямам 90 кила.


Е, ти пък. Има и изключения естествено. Има си мъже, които винаги им върви на красавици. И не, нямат пари, хубавци са, но без пари. Пиша го понеже битува схващането, че нямаш ли пари, нямаш и красиви жени. Е, ама не винаги.

# 115
  • Мнения: 2 780
Парите определено са важен фактор. Много помага ако постоянно разпологаш с четирицифрена сума за джобни. И самочувствието ти е друго и жените са две идеи по-лесни. Без кинти пак става, но отнема малко повече време.

# 116
  • Мнения: 6 122
Парите определено са важен фактор. Много помага ако постоянно разпологаш с четирицифрена сума за джобни. И самочувствието ти е друго и жени те са две идеи по-лесни. Без кинти пак става, но отнемамалко повече време.

А, това е безспорно. С пари всичко е по-лесно и по-хубаво.

# 117
  • Мнения: X
Парите определено са важен фактор. Много помага ако постоянно разпологаш с четирицифрена сума за джобни. И самочувствието ти е друго и жените са две идеи по-лесни. Без кинти пак става, но отнема малко повече време.
Че помагат, помагат...ама понякога и без тях става.
Мисля в друга тема преди време съм писала за мъж, хем грозен, хем беден, пък жените му се лепяха като мухи на мед.Как ги омайваше , идея нямам, ама на, от жени не можеше да се отърве.    Laughing
Женен, с две деца.

# 118
  • Мнения: 2 780
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.

# 119
  • Мнения: 12 473
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.

И това как го разбираш преди пробваш?  newsm78 Joy

П.С - интелект, чувство за хумор и липса на комплекси - много добра комбинация..)

# 120
  • Мнения: X
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.
Сигурно, но пък нали трябва да се стигне до там по някакъв начин....     Laughing
Не знам, за мен, просто си има такива, харизматични хора.Не им трябват визия на Аполон и парите на Рокфелер, за да привличат другия пол.

# 121
  • Мнения: 2 780
Налучквах:)

# 122
  • Мнения: 5 246
Сигурно му се носи славата на ебач , от уста на уста  Joy едната чула от другата и т.н.т

# 123
  • Мнения: 2 553
Сигурно му се носи славата на ебач , от уста на уста  Joy едната чула от другата и т.н.т

 Joy

# 124
  • Мнения: 12 473
Ох, ще падна от смях.. Joy
ММ се завръща от едноседмична командировка. Качва се горе в гардеробната и вижда тигрови обувки с високи токчета.(за специални моменти само ги слагам). На кушетката - дънки с колан пак в същият цвят/десен..
И идва долу разгневено-въпросителен..
Кой знае как си е представил, как съм вилняла тайно всяко нощ вероятно.. Joy
А истината е свръхпрозаична - довечера сме на РД в пиано-бар. Пробвах си рокли и варианти и съм захвърлила обувките. А колана си го нося в джедневието с ниски обувки..))
 Joy

# 125
  • Мнения: 348
Към авторката:

Има един сайт
Изневярата.com

# 126
  • Мнения: 6 122
Парите определено са важен фактор. Много помага ако постоянно разпологаш с четирицифрена сума за джобни. И самочувствието ти е друго и жените са две идеи по-лесни. Без кинти пак става, но отнема малко повече време.
Че помагат, помагат...ама понякога и без тях става.
Мисля в друга тема преди време съм писала за мъж, хем грозен, хем беден, пък жените му се лепяха като мухи на мед.Как ги омайваше , идея нямам, ама на, от жени не можеше да се отърве.    Laughing
Женен, с две деца.





Да, и аз имам такъв пример, само че мъжът беше хубав. И не просто му се лепяха жени, а красиви жени. Много красиви. Нито пари имаше, нито ги е черпел, нито нищо. Но...красивите мацки го харесваха. Затова и аз казах, че някои мъже просто го умеят.

Цитат
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.

Голяма чак не, нормален размер вероятно. Но май наистина второто го е умеел доста добре.

# 127
  • Мнения: 323
Не бих повярвала че сутиена бил на приятелката на някой си. Ако нещо такова ми се случи недай боже , ще го съсипя направо и няма да се спра докато не науча всичко. Не трябва да се оставяме да бъдем лъгани, независимо от годините щастлив семеен живот.
Откога работи до късно нещо ново ли е? И защо не ходиш с него в мола?

# 128
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Не бих повярвала че сутиена бил на приятелката на някой си.
То пък и кой ли би се вързал на това, ама как да каже, че е на неговата, нали ще хвърчи перушина Simple Smile

# 129
  • Мнения: 323
Не бих повярвала че сутиена бил на приятелката на някой си.
То пък и кой ли би се вързал на това, ама как да каже, че е на неговата, нали ще хвърчи перушина Simple Smile
Има си и заблудени хора да ти кажа. Не веднъж съм виждала и то приятелки да вярват на някакви небивалици на който и сина ми на 1.6год.няма да повярва.

# 130
  • Мнения: 2 645
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.

 ooooh! Това само мъж може да го напише. Така и не се научиха, че размера не определя качеството. Даже понякога има обратен ефект. Но върви им разправяй...

# 131
  • Мнения: 425
Ама...  newsm78 Как така сутиенът е на приятелка на негов приятел? Те какво са правели в колата ви? Да не би да си давате колата на приятели, за да се чукат в нея? Аз... не съм чувала някой да си предоставя колата на приятели за секс изпълнения. Те, тези приятели, нямат ли къде? А те, докато са... се забавлявали в колата, къде е бил мъжът на авторката? Чакал ги е на пейка в парка? Ами не ви ли е гнус да сядате, където те са... там, таковата, каквото са правили? Как така сутиен в колата бе???

# 132
  • Мнения: 2 780
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.

 ooooh! Това само мъж може да го напише. Така и не се научиха, че размера не определя качеството. Даже понякога има обратен ефект. Но върви им разправяй...

Да бе, хич не е от значение размерът.

# 133
  • Мнения: 14 966
Ама...  newsm78 Как така сутиенът е на приятелка на негов приятел? Те какво са правели в колата ви? Да не би да си давате колата на приятели, за да се чукат в нея? Аз... не съм чувала някой да си предоставя колата на приятели за секс изпълнения. Те, тези приятели, нямат ли къде? А те, докато са... се забавлявали в колата, къде е бил мъжът на авторката? Чакал ги е на пейка в парка? Ами не ви ли е гнус да сядате, където те са... там, таковата, каквото са правили? Как така сутиен в колата бе???
И мен това ме смущава. Имам и още един въпрос към авторката- СЛЕД като видя сутиена ли започна да отчиташ , че закъснява от пазаруване , или първо бяха закъсненията , а после -сутиенът ?
Във всички случаи легендата със сутиена на приятелката на приятеля е толкова плоска лъжа ,че би трябвало да се замислиш дали не те омаловажава и подценява като интелект съпругът ти. Т
Това мен би ме обидило ужасно много.

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Сигурно има голяма пишка и чука качествено.
То омайването не идва ли с харизма и ораторство от страна на мъжа, плюс специфично чувство за хумор, още преди да се е стигнало до горещата част на тещата? Няма как предварително да омае с "инструмент",ахахахаааа............. Авторке, докъде я докара с разузнаването?
Не бих следила лично аз. Ако си направя изводи, ги запазвам за себе си, щото може да са и плод на необятното ми женско въоръжение.

# 135
  • Мнения: 1 140
Никоѝ ли няма да добави интелект? Само мен ли това ве привлича първо? П*шки, пари... Ми ако е кух, дори и за "една вечер" няма да става:lol:

# 136
  • Мнения: 6 122
Никоѝ ли няма да добави интелект? Само мен ли това ве привлича първо? П*шки, пари... Ми ако е кух, дори и за "една вечер" няма да става:lol:

Зависи. Кой какво търси. Ако е за една вечер за какво ти е интелект? Няма да си ляга с интелекта я. Ако търси съпруг вече е друго.

# 137
  • Мнения: 628
Интересно ми е как би реагирал съпругът, ако намери чужди слипове в колата на авторката?

# 138
  • Мнения: 1 253
За съжаление, притесненията ви изглеждат основателни. Според мен е по-добре човек да знае, иначе се измъчва в неизвестност. Обаче, на този етап, разговорите с мъжа ще бъдат огромна загуба на време и той само ще нъде алармиран и ще се прикрива по-добре. Може и година да мине докато истината излезе наяве, а дотогва авторката може да се поболее. Затова предлагам умен подход:

1. Авторката се държи нормално, даже мило и жизнерадостно, усмихва се и си пее сутрин, облича се добре, изобщо е самото слънчице.

2. Обръща внимание на неща, които преди не е забелязвала
- телефонът навсякъде ли е с него, дори и в банята?
- излизанията и закъсненията имат ли някакъв график, примерно в четвъртък или в определени часове?
- мъжът започнал ли е да се грижи повече за себе си, да спортува, бръсне, нова прически, дрехи, някаква промяна?
- има ли промяна в сексуалния живот, повече, по-малко, нови неща?
- неочаквана и непредизвикана раздранителност или точно обратното - изведнъж цветя и много мило отношение?
- проверяване на компютър и телефон за нещо съмнително.

А най-добре от всичко - авторката да скрие един телефон с функция за проследяване на телефона (find my phone при apple, сигурно и другите имат такива приложения) в багажника на колата с изключен звук и когато любимият излезе до магазина или каже, че ще работи до късно, да си сипе едно силно питие пред компютъра и да се приготви за истината къде точно ходи. По-евтино и ефективно от наемане на детектив.

# 139
  • Мнения: 30
Това е нелепо ! Какво значение има дали ти изневерява или не ? Едно, че това е просто секс - удоволствие и здраве и второ - ако единия от двамата изневерява, то причината не е само в него.  Има голямо разминаване в мъжката и женска сексуалност - при жената тя разцъфтява след 40-те, докато при Вас скъпи мъже тя вече е преминала пика си. И на това може да се дължи.

# 140
  • София
  • Мнения: 24 839

С всичко съм съгласна в коментара ти, само че ако щеш вярвай, не само че не са изневерявали всички в БГ Мама, ама и по принцип в живота не го правят всички. Причини бол, на някои не им се занимава, мързи ги, срам ги е, не са срещали достатъчно красив екземпляр и т.н. и т.н. Наистина не са всички. Peace
Забравяш едно- средната възраст на участващите във форума и средната продължителност на брака им. Peace

# 141
  • Мнения: 2 309
Аз пък умувах върху въпроса какво може да прави един сутиен в багажника ... и понеже не съм шофьор и не разбирам от коли... дали не е някакъв трик за сменяне на гуми  newsm78 Виж, мъжкото бельо може да се използва за бърсане на ръце/прозорци/прах ако е чисто де  Laughing Та навярно и сутиена си има причина да е там- я спукана гума (от какъв вид сами си избирате  Laughing ), а като украшение за огледалото както някои имат навика да кичат, ароматизатор  Laughing причини- колкото искаш, желание да имаш само  Laughing

# 142
  • София
  • Мнения: 24 839
Ако беше чорапогащник, можеше да каже, че го е ползвал вместо скъсалия се ремък, ама сутиена newsm78, няма начин да му е вършил работа.
Мисля си, че трябва да е била безумно пияна госпойцата и да са се чукали в багажника, за да го забрави.
Което не е възможно, та освен да го е оставила нарочно, друго не се сещам.
Като прибавиш фактите- изведнъж се превърнал в работохолик, че и пазарува по 3 часа, ясно е, че има връзка.
Сега, че той и тя са на различно мнение за сериозността ѝ, е ясно от подхвърления сутиен.

# 143
  • Мнения: 2 309
absurt, може да е отвлякъл някое момиче, което не е искало да му седне в скута и сутиенчето да го е запазил като спомен Wink

# 144
  • София
  • Мнения: 24 839
 bouquet Joy

# 145
  • Мнения: 2 645
Защо пък мацката да го е сложила нарочно в багажника? Нали като разбере жената ще набие каската на мъжа си,  и от там следват влошаване на отношенията с любвицата. Тоест тя би си вкарала автогол по този начин. Такава е моята логика.

# 146
  • Мнения: 2 309
абсурт,  Hug
Алмирра, ами логиката е, че ако жената разбере за любовницата може да си изостави мъжа  Wink

# 147
  • Мнения: 6 694
Защо пък мацката да го е сложила нарочно в багажника? Нали като разбере жената ще набие каската на мъжа си,  и от там следват влошаване на отношенията с любвицата. Тоест тя би си вкарала автогол по този начин. Такава е моята логика.

Куца ти логиката. Някои любовници са готови на всичко, за да минат на по-високо ниво. Ако благоверната намери сутиена има вероятност да изгони мъжа. И къде ще отиде той..... Е на някои не им се отваря парашутът и попадат на съпруга костелив орех, която не го гони....късмет просто.

# 148
  • Мнения: 712
Защо пък мацката да го е сложила нарочно в багажника?
В една кола която е седан , един сутиен може да се окаже в багажника на колата само ако нарочно е оставен там . Нещо друго е много по-притеснително ! Тази която го е оставила , много добре е познавала навиците и живота на мъжа каращ този автомобил . Знаела е кога точно съпругата на нейният любовник ще използва колата му за да го остави точно тогава . Ако го беше подхвърлила в произволен момент  , вероятността съпругата да не го открие е над 90% . 
  Аз мисля че авторката премълчава нещо много важно , индикации че съпруга ѝ има любовница е имало много отдавна . Тя просто си е затваряла очите . Не е искала да се лишава от охолният живот , почивките в Гърция , екскурзиите до Париж и Лондон , какво толкова като има любовница , няма да му се изтърка оная работа . И изведнъж идва тоя сутиен , който носи ясно послание което тя веднага е прочела   - " Мухло , вземи си децата и парцалите и се разкарай от живота ни ! " , и е разбрала че нещата доста са загрубели и не става въпрос само за секс . 

# 149
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Той пък защо не е казал, че ѝ го е купил и това е изненада за съпругата. Ей, тези мъже въобще нямат бързи реакции в мисленето.  Laughing

# 150
  • Мнения: X
Той пък защо не е казал, че ѝ го е купил и това е изненада за съпругата. Ей, тези мъже въобще нямат бързи реакции в мисленето.  Laughing

Без етикет, без опаковка, носен - коя жена ще се хване? Само тази, която иска да вярва.

# 151
  • Мнения: 821
И на мен на подхвърлено умишлено ми прилича  newsm78 Кой отива някъде да прави секс и си заминава без сутиен? Чак пък толкова да не може да си го намери... Аз поне не бих си зарязвала насам-натам бельото, няма как да го забравиш това все пак - сутиен е, не е фиба...

# 152
  • Мнения: 112
Защо пък мацката да го е сложила нарочно в багажника?
В една кола която е седан , един сутиен може да се окаже в багажника на колата само ако нарочно е оставен там . Нещо друго е много по-притеснително ! Тази която го е оставила , много добре е познавала навиците и живота на мъжа каращ този автомобил . Знаела е кога точно съпругата на нейният любовник ще използва колата му за да го остави точно тогава . Ако го беше подхвърлила в произволен момент  , вероятността съпругата да не го открие е над 90% . 
  Аз мисля че авторката премълчава нещо много важно , индикации че съпруга ѝ има любовница е имало много отдавна . Тя просто си е затваряла очите . Не е искала да се лишава от охолният живот , почивките в Гърция , екскурзиите до Париж и Лондон , какво толкова като има любовница , няма да му се изтърка оная работа . И изведнъж идва тоя сутиен , който носи ясно послание което тя веднага е прочела   - " Мухло , вземи си децата и парцалите и се разкарай от живота ни ! " , и е разбрала че нещата доста са загрубели и не става въпрос само за секс . 

Не зная в какъв момент е станало това подхвърляне, но не е невъзможно мъжът да се ядоса на любовницата си и да и бие шута.

# 153
  • Мнения: 2 309
И на мен на подхвърлено умишлено ми прилича  newsm78 Кой отива някъде да прави секс и си заминава без сутиен? Чак пък толкова да не може да си го намери... Аз поне не бих си зарязвала насам-натам бельото, няма как да го забравиш това все пак - сутиен е, не е фиба...
Вечер в тъмнината ако няякъде е паднал сутиена не винаги можеш да го намериш! На мен ми се е случвало, но на сутринта, просто отивах и си го взимах!

# 154
  • Мнения: 1 136
И в крайна сметка , ако изневерява какво бихте посъветвали да прави авторката ?

# 155
  • Мнения: 1 253
Въпросът беше дали да рови - аз казах да, даже да скрие GPS в багажника, най-лесно смарт телефон с функция за намиране.

След като си изясни какво се случва, тогава ще реши. Рецепти няма, дяволът е в детайлите. Зависи от семейството, зависи от изневярата, от обстоятелствата. Някои неща могат да бъдат преглътнати, други не.

# 156
  • Мнения: 1
И аз съм в подобна ситуация.Това чувство,че нещо става,но ти не си на ясно какво се случва е доста разяждащо.
Подозирам го,че има друга.
Започнаха подаръци,еротични предимно.След дълга раздяла(той работи в чужбина)имахме доста продължителен акт,бях учудена.Първият път винаги свършва по бързо от обикновенно.Нови пози,нови желания (орална и анална любов)на които преди не бих казала,че държи толко.
Пак е внимателен,към мен,но някак далечен.Не споделя вече толкова с мен.Не знам вече как е минал денят му.
Обожавам го.Имаме дете.Но това чувство...
Опитах да говориме,но той казва,че го обиждам с евентуално подозрение.
Аз съм жената на живота му и никога не би ме наранил.

# 157
  • Мнения: X
Той пък защо не е казал, че ѝ го е купил и това е изненада за съпругата. Ей, тези мъже въобще нямат бързи реакции в мисленето.  Laughing
Е, да! Сутиен втора употреба- егаси изненадата! Mr. Green

# 158
  • Мнения: 150
Авторке, какво стана?

# 159
  • Мнения: X
И аз съм в подобна ситуация.Това чувство,че нещо става,но ти не си на ясно какво се случва е доста разяждащо.
Подозирам го,че има друга.
Започнаха подаръци,еротични предимно.След дълга раздяла(той работи в чужбина)имахме доста продължителен акт,бях учудена.Първият път винаги свършва по бързо от обикновенно.Нови пози,нови желания (орална и анална любов)на които преди не бих казала,че държи толко.
Пак е внимателен,към мен,но някак далечен.Не споделя вече толкова с мен.Не знам вече как е минал денят му.
Обожавам го.Имаме дете.Но това чувство...
Опитах да говориме,но той казва,че го обиждам с евентуално подозрение.
Аз съм жената на живота му и никога не би ме наранил.

Така описано, не звучи като наличие на любовница.
А по-скоро посещения при "жрици на любовта".По-дистанциран е най-вероятно, защото се чувства в известна степен гузен и не му се ще да ти признава....
А и дългите раздели отдалечават хората.....трудно е да се запази брак/връзка от разстояние.

# 160
  • Мнения: X
Аз съм на мнение, че е напълно възможно мъжа ти да ти изневери, независимо дали ще си най-красивата, най-умната, с най-големите цици и т.н. все ще се намери някоя по-най, която да заинтригува един мъж.
ММ ми е казвал, че когато е с една жена, той е само с нея, но миналото му говори друго. Ако разбера, че ММ ми изневерява няма да правя нищо. Обичам, го, щастливи сме заедно, имаме дете и почти не се караме. Също така, ако ми изневерява не бих търсила вината в мен, той си е виновен. Няма да се чудя с какво съм го предизвикала, няма да се самосъжалявам. Нито ще повдигна скандал. Разчитам само, че съвестта му ще го съсипва, това е достатъчно. А и ако е нормален човек, ще се чуди защо изневярата му не ме интересува и това също ще го гризе.
Ако имам подозрения, че ми изневерява няма да му ровя в телефона, да го следя или нещо подобно. Ако съмненията ми се потвърдят ще ме заболи, а без да съм разбрала истината си остават само съмнения,
Също така, ако изневярата му се задълбочи и реши да ме напусне аз не губя нищо. Печеля, че човек, който предпочита друг човек, си тръгва от живота ми.
Това мнение си изградих за скромните ми 21години. Трябва да се мисли трезво,  рационално, чувствата не винаги са най-важното нещо. Ако разбера, че ММ ми изневерява, така както го обичам ужасно много, така мога да охладнея към него за в миг. Въпреки това няма га го напусна, има много по-важни неща в живота.

# 161
  • Мнения: X
Аз съм на мнение, че е напълно възможно мъжа ти да ти изневери, независимо дали ще си най-красивата, най-умната, с най-големите цици и т.н. все ще се намери някоя по-най, която да заинтригува един мъж.
ММ ми е казвал, че когато е с една жена, той е само с нея, но миналото му говори друго. Ако разбера, че ММ ми изневерява няма да правя нищо. Обичам, го, щастливи сме заедно, имаме дете и почти не се караме. Също така, ако ми изневерява не бих търсила вината в мен, той си е виновен. Няма да се чудя с какво съм го предизвикала, няма да се самосъжалявам. Нито ще повдигна скандал. Разчитам само, че съвестта му ще го съсипва, това е достатъчно. А и ако е нормален човек, ще се чуди защо изневярата му не ме интересува и това също ще го гризе.
Ако имам подозрения, че ми изневерява няма да му ровя в телефона, да го следя или нещо подобно. Ако съмненията ми се потвърдят ще ме заболи, а без да съм разбрала истината си остават само съмнения,
Също така, ако изневярата му се задълбочи и реши да ме напусне аз не губя нищо. Печеля, че човек, който предпочита друг човек, си тръгва от живота ми.
Това мнение си изградих за скромните ми 21години. Трябва да се мисли трезво,  рационално, чувствата не винаги са най-важното нещо. Ако разбера, че ММ ми изневерява, така както го обичам ужасно много, така мога да охладнея към него за в миг. Въпреки това няма га го напусна, има много по-важни неща в живота.
Тъкмо щях да питам дали не си на около 20-25 ....    Laughing
Нормални разсъждания за тази ти възраст.И не съвсем обаче, защото явно доста са те наранявали...а човек на 21 би трябвало да е виждал само хубави неща за скромния си житейски опит.Има много горчилка да види и да събере, докато стане на 60-70 и нагоре...
А в живота има наистина и по-важни и страшни неща от изневярата, но за една здрава и стабилна връзка е нужно най-вече взаимно уважение и доверие.А точно те отиват "на кино" при изневяра....
Как се живее с човек, който не те уважава, лъже те зад гърба ти и не му пука за теб, нямаш му грам доверие какви ги върши "навън" ...?!

Апропо, ако в миналото мъжът ти е кръшкал, едва ли съвестта му изобщо го тревожи ....    Laughing   тя се "обажда" предимно първия път, като види, че номерата му минават, съвестта му някак "заспива" пред напора на непозволените удоволствия.    Laughing

# 162
  • Мнения: X

Тъкмо щях да питам дали не си на около 20-25 ....    Laughing
Нормални разсъждания за тази ти възраст.И не съвсем обаче, защото явно доста са те наранявали...а човек на 21 би трябвало да е виждал само хубави неща за скромния си житейски опит.Има много горчилка да види и да събере, докато стане на 60-70 и нагоре...
А в живота има наистина и по-важни и страшни неща от изневярата, но за една здрава и стабилна връзка е нужно най-вече взаимно уважение и доверие.А точно те отиват "на кино" при изневяра....
Как се живее с човек, който не те уважава, лъже те зад гърба ти и не му пука за теб, нямаш му грам доверие какви ги върши "навън" ...?!

Апропо, ако в миналото мъжът ти е кръшкал, едва ли съвестта му изобщо го тревожи ....    Laughing   тя се "обажда" предимно първия път, като види, че номерата му минават, съвестта му някак "заспива" пред напора на непозволените удоволствия.    Laughing



Защо разсъжденията ми да са нормални за моята възраст? Даже напротив, повечето ми връстници си мислят, че всичко е "цветя и рози" и че са единствени и незаменими. Ами не е така, в живота всичко се случва.
В предишна връзка са ми изневерявали, но за да ми "върнат" моя изневяра. Не ме е боляло от факта, но не съм била и лудо влюбена, та да ме боли.
ММ не ми е изневерявал или по-точно дори да ми е изневерил не съм разбрала. Ако се окаже, че все пак е бил с друга, аз няма как да променя този факт. И скандали да вдигам и да се изнасям, станалото станало. Ако види, че тези "непозволени удоволствия", които си е позволил, не причиняват реакция от моя страна, дали ще продължи да ги прави или ще се почуди какво не е наред? Няма ли точно тогава да започне да се терзае, виждайки, че ми е все едно, да се пита защо?
И какво ако имаме стабилна връзка, изградена с взаимно уважение и доверие, много любов, щастие и т.н. и след 50години се окаже, че е ходил по други. Няма ли да е същото? Пак няма да мога да променя случилото се. Даже по-зле, ще съм живяла 50 години в заблуда.

# 163
  • Мнения: 615
Надя, почти няма мъж, който виждайки, че на жена му не й пука, да почне да се терзае и измъчва.  Laughing Напротив, ако си е системен кръшкач, ще отчете подобно поведение като "залена светлина" за действията си.
"На нея не й пука, драма няма", на този принцип ще оправдава дори до известна степен забежките си.

Иначе е окей в известни граници да си реалист, но ако обичаш даден мъж и той ти изневери, повярвай само си внушаваш, че ще минеш с едно "ми заболя ме, ама има по-важни неща". Ще ти се къса сърцето от болка, може би се опитваш да си внушиш някаква реакция, за да се предпазиш емоционално, но повечето неща в живота не се случват така, както ги плануваме, за съжаление.  Peace

# 164
  • Мнения: X
Почти съм сигурна, че ако ми изневери и разбера няма да реагирам със сърдене, скандали и т.н. Познавам се достатъчно добре и знам, че дори да ми се къса сърцето, дори и да умирам от болка, няма да кажа и "гък".
Ако вдигна скандал, разделим се и след време си намеря друг, няма ли да се повтори случката по някое време? И какво, същото отново и пак друг, после друг и така... Но докога?
Мъжете не са коне с капаци, които гледат само към жените си, нито смятам, че съм незаменима и няма някоя по-добра. По-добре да се знае, отколкото цял живот да живея щастлив семеен живот и изведнъж да се окаже, че в една трета от него, мъжа ми е имал връзка с друга!

# 165
  • Мнения: 615
В живота няма рецепти и предписания какво и с кого ще се случи. Разбира се, че няма незаменими хора, но ако не си най-специалната за твоя човек, с какво се различаваш от всички останали? Никой не говори за скандали, влачене по земята и подобни ексцесии, а за разговор, осмисляне на проблема и равносметка за двете страни, защото да си мълчиш като мирянка в подобна ситуация, гпвори за абсолютна липса на достойнство и самоуважение. Та в твоя ред на мисли, каква пък е гаранцията, че няма да продължи цял живот с изневерите, по-щастлива ли ще бъдеш, знаейки?

# 166
  • Мнения: 3 091
Авторката, как са нещата?

Аз бих искала още малко да поразсъждавам върху историята със сутиена в багажника... понякога ежедневните случки могат да бъдат лишени от всякаква логика... Но ако колега го е оставил - защо? какво е наложило сутиен да бъде в мъжа, който от своя страна да го остави в багажника на колата на колега? безумно звучи отвсякъде...

може да е "приятелски" номер, може да е оставен от жена нарочно... Историята определено е интересна...

# 167
  • София
  • Мнения: 24 839
Почти съм сигурна, че ако ми изневери и разбера няма да реагирам със сърдене, скандали и т.н. Познавам се достатъчно добре и знам, че дори да ми се къса сърцето, дори и да умирам от болка, няма да кажа и "гък".
Ако вдигна скандал, разделим се и след време си намеря друг, няма ли да се повтори случката по някое време? И какво, същото отново и пак друг, после друг и така... Но докога?
Мъжете не са коне с капаци, които гледат само към жените си, нито смятам, че съм незаменима и няма някоя по-добра. По-добре да се знае, отколкото цял живот да живея щастлив семеен живот и изведнъж да се окаже, че в една трета от него, мъжа ми е имал връзка с друга!
Права си, че няма смисъл от скандали и сърдене.
Единственият проблем, който може да се появи е, невъзможността да легнеш с този мъж, погнусена от представата, че  е бил с другата.
Ако това превъзмогнеш, ако не ти повлияе на желанието към него, добре.
Но, ако стане обратното, по- добре е въобще да не научаваш, че е имал любовница.

# 168
  • Мнения: X
Не мисля, че това би ми попречило да си легна с него. Знам ли..  Ако все пак нямам такова желание  ще го птатя фа со търси от нея. Simple Smile

# 169
  • Мнения: 2 127
Едно си мислим, друго се случва на практика.
Аз винаги съм мислила, че изневяра няма да простя никога и само да разбера, ще си тръгна с гръм и трясък. ММ още мисли, че точно така бих реагирала, обаче аз напоследък се хващам, че май вече не съм чак толкова категорична. Не мисля вече, че с толкова лека ръка бих захвърлила всичко и това при условие, че все още нямаме деца, а като се появят може и малкото ми останала крайност да си замине. Като с това не казвам, че няма да ми пука, че ще му простя от днес за вчера и ще си продължат нещата така, както са били. Просто няма да си тръгна, не и ако видя смисъл все пак да продължа с този човек. Слава Богу, досега не ми е давал поводи да мисля за това като за друго, освен като за теория. Дано така и да си остане, а ако се стигне до там - да е достатъчно умен, че да не го заподозра.
И обратния пример - приятелка все се чудеше на жените, които правят панаири. Докато не хвана гаджето си и не направи точно същия панаир.

# 170
  • Мнения: X
Съгласна съм, че на теория е едно, на практика друго. И все пак заради едни странични, еднократни забежки не би трябвало да се прекратяват години добри партньорски отношения.

# 171
  • Мнения: 2 811
Съгласна съм, че на теория е едно, на практика друго. И все пак заради едни странични, еднократни забежки не би трябвало да се прекратяват години добри партньорски отношения.

тези не се усещат от жената. аз си мисля, че почне ли нещо да се усеща, че не е като хората, обикновено не е като хората. аз съм на  мнение, че почнеш ли да подозираш партньора в изневяра, обикновено такава вече е факт и то нееднократна. По-скоро е възможно обратното--мъжът влюбен, всичко точно, а изневяра си има.


За прощаването, няма какво да  прощавам, и аз съм съгрешавала.

Не мога да дам съвет за прощаване на изневяра, но мога да споделя мой опит с ..да го кажем странични отношения, защото тогава не съм била омъжена и не си го броя.

Имах супер страстни отношения, в които бях безумно влюбена. Много страдах и агонизирах. Сега като погледна назад спокойно и обективно СИ ПЛЮЯ В ПАЗВАТА и благодаря горещо БОГА, че нищо не е излезнало между нас. Залитания всеки може да има, но не си струва заради такова нещо да се развалят  хубави и хармонични отношения, ако има любов в тях.

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 16:05 от OX'AMAH

# 172
  • Варна
  • Мнения: 36 602
На теория едно мислим, на практика съвсем друго правим. Надявайте се да не ви се случва. И аз бях категорична, докато не ми дойде до главата. Затова са казали хората - голям залък хапни, голяма дума не казвай.

# 173
  • Мнения: X
На теория едно мислим, на практика съвсем друго правим.
Има нещо такова. Казвам си, че в дадена ситуация ще постъпя по определен начин, а понякога като дойде ситуацията, сама себе си не мога да позная.

# 174
  • Мнения: X
Колкото и добре да се познава човек, няма как да знае как ще реагира в нова ситуация.
Всяко едно преживяване, освен във физически и емоционален план, се изживява и чисто химически, т.е., тялото понякога си прави лоши "шеги" с нас.
Nadya_95 , защото реално не ти е минало през главата, а разсъждаваш в стил "Всичко, което хвърчи, става за ядене!".    Laughing
В което няма нищо лошо, всеки млад човек минава през такъв етап.Иначе няма помъдряване и поумняване....    Grinning
Ако обаче обичаш някого наистина, хич няма да ти е безразличен фактът, че вече друга жена е на първо място за него, мислите  и емоциите му са за нея, голяма част от свободното му време отива пак за нея.....а ти си някъде там в периферията, "годна" само да му "переш чорапите и да му притопляш манджата"....
Досега не съм срещала никой , който да е о.к. с факта, че е "втора ръка" човек за партньора си....

# 175
  • Мнения: X
Това, че един мъж се забавлява с някоя жена извън семейството си, не означава, че тя стои преди жена му.  Също така, мисленето ми е далече от "Всичко, което хвърчи се яде".

# 176
  • Мнения: 4 418
Това, че един мъж се забавлява с някоя жена извън семейството си, не означава, че тя стои преди жена му. 
Браво!

# 177
  • Мнения: X
Това, че един мъж се забавлява с някоя жена извън семейството си, не означава, че тя стои преди жена му. 
Ако мъжът ти предпочита да прекарва неделята с любовницата си, ако първо на нея купува коледния подарък, ако й звъни по 5 пъти на ден (а на теб не се сеща), ако мислите му са все "с нея", дори да дреме до теб на дивана, коя точно от двете ви владее съзнанието му?    Laughing
И дори не е задължително да я обича, за да е толкова "отнесен" по нея....а какво ли би било, ако я залюби лудо....     Laughing

# 178
  • Мнения: 4 418
ако първо на нея купува коледния подарък
Тя да не е детенце, че да й се купуват коледни подаръци.  Laughing

# 179
  • Мнения: X
Даже изобщо да не ми купи коледен подарък ще ми е все едно. И да я търси, колко ще я търси? Като му мине тръпката, пак при жена си ще се върне. Ако ще пет да ги върти едновременно, пак жената ще е тази, при която се прибира. И какво ако лежи до мен, а си мисли за друга? Ако си мисли за Меган Фокс по различно ли е? То и аз през това време може да си мисля за Петкан, Драган или Леонардо ди Каприо...

# 180
  • Мнения: 4 418
Ейй Надее мислиш като мене. И аз съм на принципа, ако ме искаш ще си мене, ако не то ще по-добре това да става ясно отвреме вместо да се залъгваме.

Пускаш на свобода и ако се върне - чудеесно, ако не се върне, пак чудесно - разбрал си с какво си имаш работа.

# 181
  • Мнения: 150
Много лесно приемате изневярата.. значи ще знаете, че ви изневеряват и ще чакате да им писне любовницата, че да се върнат при вас. Какво значение има, ако сте на първо място за един мъж след като има второ и трето място?  За мен изневярата е най-долното нещо.  И ако ми изневерят ще го приема като знак за липса на любов. Един човек, който ви обича не би трябвало да изневерява.

# 182
  • Мнения: X
Абе глупости. Ако е безпаметно пиян и се намери точно тогава някоя, която да го завърти? А и любовта и секса не винаги са ръка за ръка, може да оправя 15 ако иска, а да обича една.

Когато си изградил семейство трябва да правиш компромиси, ако искаш да го запазиш. И ако това означава, че трябва да се прости изневяра, аз съм съгласна.

# 183
  • Мнения: X
Даже изобщо да не ми купи коледен подарък ще ми е все едно. И да я търси, колко ще я търси? Като му мине тръпката, пак при жена си ще се върне. Ако ще пет да ги върти едновременно, пак жената ще е тази, при която се прибира. И какво ако лежи до мен, а си мисли за друга?
Отказвам се.....     Laughing

Малко са хората съгласни да живеят без уважение и любов и да бъдат втора цигулка, чакайки мъжът да се нахойка, та дано се кротне при тях.
Ама хора всякакви по света.....    Simple Smile

Скрит текст:
Много лесно приемате изневярата.. значи ще знаете, че ви изневеряват и ще чакате да им писне любовницата, че да се върнат при вас.
Какво значение има, ако сте на първо място за един мъж след като има второ и трето място?  
Скрит текст:
За мен изневярата е най-долното нещо.  И ако ми изневерят ще го приема като знак за липса на любов. Един човек, който ви обича не би трябвало да изневерява.
Ма какво първо място, ако мъжът завъди любовница/и?
Щом се появи на хоризонта такава особа, съпругата се свежда до ниво чистачка, миячка, гледачка на детето, готвачка и гладачка.Е, ако е послушна, може и нея да я опрашват отвреме-навреме....    Laughing   , все пак търпи и чака "милото" да се наиграе.    Mr. Green

# 184
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ейй Надее мислиш като мене. И аз съм на принципа, ако ме искаш ще си мене, ако не то ще по-добре това да става ясно отвреме вместо да се залъгваме.
Пускаш на свобода и ако се върне - чудеесно, ако не се върне, пак чудесно - разбрал си с какво си имаш работа.
О.к., пускаш го на свобода....и той всяка година се обзавежда с нова любовница.Като му поомръзне, пак се връща при теб....    Laughing   Наистина ли ви устройва подобен мъж?    Thinking

# 185
  • Мнения: 150
Абе глупости. Ако е безпаметно пиян и се намери точно тогава някоя, която да го завърти? А и любовта и секса не винаги са ръка за ръка, може да оправя 15 ако иска, а да обича една.

Когато си изградил семейство трябва да правиш компромиси, ако искаш да го запазиш. И ако това означава, че трябва да се прости изневяра, аз съм съгласна.
Да, трябва да се правят компромиси, но за други неща. Що той не е направил компромис и да не изневери, че да си запази семейството,  а ти ще го правиш?

# 186
  • Мнения: X
Абе глупости. Ако е безпаметно пиян и се намери точно тогава някоя, която да го завърти?
Скрит текст:
А и любовта и секса не винаги са ръка за ръка, може да оправя 15 ако иска, а да обича една.

Когато си изградил семейство трябва да правиш компромиси, ако искаш да го запазиш. И ако това означава, че трябва да се прости изневяра, аз съм съгласна.
Те безпаметно пияните, посрани и попикани, търкалящи се под масите, са направо апетитна хапка за момите .....     Joy

Ох, мило момиче, казвам ти аз, че си малка.....нищо, ще "пораснеш" и ще проумееш, че не всичко, което хвърчи, се яде.    Laughing

# 187
  • Мнения: X
А  защо изневярата трябва да се смята за причина за разваляне на семейството? Ако се прибира, отделя време на децата(детето), отделя време на мен, че дори и на кучето, то аз съм ок, нека ходи където си иска. Нима тези, които не знаят, че мъжете им изневеряват, се радват на друго държание? По-добре да знам истината, отколкото да си мисля, че мъжа ми гледа само в мен и цял живот да съм заспала патка!

# 188
  • Мнения: 2 645
Грозна работа е изневярата. Но е факт, че поне 50% от съпрузите изневеряват поне веднъж в живота. Много остават не разкрити.  Ако отсрещната страна разбере, дори и да прости, вече нищо не е както преди.

# 189
  • Мнения: 2 645
Наде,  има още мноого да учиш от живота. Аз съм сигурна, че след 5 години няма да мислиш по същия начин. След 10, 15 пък съвсем Simple Smile

# 190
  • Мнения: X
А  защо изневярата трябва да се смята за причина за разваляне на семейството?
Скрит текст:
Ако се прибира, отделя време на децата(детето), отделя време на мен, че дори и на кучето, то аз съм ок, нека ходи където си иска. Нима тези, които не знаят, че мъжете им изневеряват, се радват на друго държание? По-добре да знам истината, отколкото да си мисля, че мъжа ми гледа само в мен и цял живот да съм заспала патка!
Защото за много хора семейството не е само съжителство, а и уважение, доверие, честност, лоялност....А изневярата по същество си е лъжа, измама, незачитане....
Представата ти за изневярата е твърде идилична....     Laughing   99 % от мъжете стават идиоти, когато умът им "зачезне" по друга....и хич не се сещат за жената и детето, докато друга командва главиТЕ им.    Mr. Green
Може би една идея по-грижовни остават баровците, които са се сдобили с жена-трофей, и то грижовни в посока "Пазя си инвестицията!", а не че толкова ги е грижа да чувствата на жената...

# 191
  • София
  • Мнения: 24 839
Абе глупости. Ако е безпаметно пиян и се намери точно тогава някоя, която да го завърти? А и любовта и секса не винаги са ръка за ръка, може да оправя 15 ако иска, а да обича една.

Когато си изградил семейство трябва да правиш компромиси, ако искаш да го запазиш. И ако това означава, че трябва да се прости изневяра, аз съм съгласна.
Глупости!
На пияно не се брои и няма да разбереш, камо ли някоя да завърти главата на мъж, който си държи на семейството.
Ама да почне да чука наред и да се връща при теб, колкото да се изкъпе и да му опереш гащите, а ти предано да го гледаш в очите с надеждата и теб да те огрее................аре, нема нужда!
За мен, поне- аз подметка никога не съм могла да бъда.

# 192
  • Мнения: 2 811
добре де, какво се правите. това да си цял живот моногамен е реалистично за много малък процент от хората. защо е нужно човек така да се мъчи цял живот, с цел на какво? откакто свят светува и има брак, хората са имали афери,любовници от всякакъв пол и тн. това е положението, това е човешката природа. Чак такива категорични изказвания  за една банална изневяра...вижда ми се позьорско.
 Да, има хора, които са си идеално верни цял живот, но кому е нужно чак таъв перфекционизъм? 50 години да не пипнеш друга жена/друг мъж... Никой не дава медал за такива неща. има доста по-важни неща и в взаимоотношенията и в живота.

# 193
  • Мнения: X
Казах, че бих простила изневяра, две, три, не съм казала, че приемам да съм нечия подлога. Има разлика!

# 194
  • Мнения: 615
Само финансово зависими жени познавам, които търпят изневерите на мъжете си и пеят за "компромиси" и "запазване на семейството".  Outta Joint

# 195
  • Мнения: X
Скрит текст:
добре де, какво се правите. това да си цял живот моногамен е реалистично за много малък процент от хората.
защо е нужно човек така да се мъчи цял живот, с цел на какво?
Скрит текст:
откакто свят светува и има брак, хората са имали афери,любовници от всякакъв пол и тн. това е положението, това е човешката природа. Чак такива категорични изказвания  за една банална изневяра...вижда ми се позьорско.
 Да, има хора, които са си идеално верни цял живот, но кому е нужно чак таъв перфекционизъм? 50 години да не пипнеш друга жена/друг мъж...
Никой не дава медал за такива неща.
Скрит текст:
има доста по-важни неща и в взаимоотношенията и в живота.
Едва ли ще разбереш, но .....
Не допускаш ли, че има хора, които не се "мъчат" да са верни, просто изневерите/кръшканията/хойканията не са им сред важните неща в живота?    Laughing

Аз например, съм намерила МОЯ човек и не ми трябват други.И хич не се мъча да съм вярна, по-скоро мъчно бих изневерила.    Mr. Green

Когато с моя мъж сме се шегували по темата, винаги съм се майтапела (но си е и истина), че за да изневеря, то трябва кандидата да е по-готин, по-богат, по-ерудиран, по-умен, по-атлетичен, по-красив, абе, да е по-по-по-най от мъжа ми.Ами, не съм срещала досега достоен "заместник".    Laughing
А как да кръшнеш с някой по-ниско от половинката?То си е срив за егото....     Joy

# 196
  • Мнения: 2 811
Само финансово зависими жени познавам, които търпят изневерите на мъжете си и пеят за "компромиси" и "запазване на семейството".  Outta Joint

като минимум 50% от мъжете И жените  изневеряват, сигурно и повече. Дайте сега за всяко кривване да се разделяме...


Краси, естествено че има такива хора ---които са природно моногамни и за тях не е проблем. Но това НЕ СА болшинството от хора, мъже и жени, които имат нужда я от тръпка, я от сексуално разнообразие, я от по-екстремни емоции.

Това е истината, какво чак толкова престъпно има в някакво приключение, наистина не мога да разбера? то иначе ми звучи все едно човек жив да се погребе. едно и също цял живот. Ами ужасно е! Затворник без вина!

Но естествено, че за някаква мимолетна тръпка не си струва да се разваля семейство, ако там си има любов. На теб може да ти се струва невероятно, но може а има и любов към съпруга, и изневяра. Даже най-често е така.

Това, че ти се възбуждаш само от един мъж,  дей ин , дей аут, не значи че всички сме така. Мен ме побиват тръпки при идеята за вечната непреклонна моногамност, която видите ли трябва да се спазва. съжалявам, но е просто ужасно клаустрофобично. Все едно си инвалид.

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 19:46 от OX'AMAH

# 197
  • Мнения: X

Това, че ти се възбуждаш само от един мъж,  дей ин , дей аут, не значи че всички сме така. Мен ме побиват тръпки при идеята за вечната непреклонна моногамност, която видите ли трябва да се спазва. съжалявам, но е просто ужасно клаустрофобично. Все едно си инвалид.
Точно това си мислех, когато бях на 15 и току що се бяхме свалили с първото ми гадже. Точно заради тези клаустрофобични идеи го разкарах и от първия миг знаех, че в един момент ще го разкарам. Но, как да ти кажа, не може цял живот да стоим на 15. В някакъв момент вземеш че пораснеш.

# 198
  • Мнения: 6 122
Само финансово зависими жени познавам, които търпят изневерите на мъжете си и пеят за "компромиси" и "запазване на семейството".  Outta Joint

като минимум 50% от мъжете И жените  изневеряват, сигурно и повече. Дайте сега за всяко кривване да се разделяме...


Краси, естествено че има такива хора ---които са природно моногамни и за тях не е проблем. Но това НЕ СА болшинството от хора, мъже и жени, които имат нужда я от тръпка, я от сексуално разнообразие, я от по-екстремни емоции.

Това е истината, какво чак толкова престъпно има в някакво приключение, наистина не мога да разбера? то иначе ми звучи все едно човек жив да се погребе. едно и също цял живот. Ами ужасно е! Затворник без вина!

Но естествено, че за някаква мимолетна тръпка не си струва да се разваля семейство, ако там си има любов. На теб може да ти се струва невероятно, но може а има и любов към съпруга, и изневяра. Даже най-често е така.

Това, че ти се възбуждаш само от един мъж,  дей ин , дей аут, не значи че всички сме така. Мен ме побиват тръпки при идеята за вечната непреклонна моногамност, която видите ли трябва да се спазва. съжалявам, но е просто ужасно клаустрофобично. Все едно си инвалид.

Не са природно моногамни, а просто както самата Краси написа не срещали нещо по-добро, с което да изневерят. Тя го написа много точно. Да не говорим, че ако пък си и финансово зависим/а да тръгнеш да си търсиш любовник/ца си е направо щуротия, да изпускаш питомното. Финансово зависимият винаги "обича" и никога не "изневерява", защото знае какво може да загуби. И също така зорко бди да не му изневерят, защото пак знае колко е рисковано и, че може уж тръпка, ама накрая да стане друго. И "любов" след сума ти години заедно си е чист навик, ако питаш мен. А навиците умират винаги най-трудно.

Нищо престъпно няма в никое приключение, което не наранява никого.

# 199
  • Мнения: 2 645
ОХ,АМАНчето си призна, че е една от петдесетте процента Simple Smile

 За мъжете не зная какво точно ги подтиква да изневерят, но една жена едва ли би кръшнала ако има идеални семейни взаимоотношения. Когато намира добро отношение, уважение и ласки вкъщи, защо да ги търси навън? Не вярвам някой да предприеме такова действие само заради самото любопитство или тръпка.
А мъжете все още не мога да ги разбера какъв им е мотива? Или поне тези, които получават всичко от съпругите си.

# 200
  • Мнения: 2 811
Когато намира добро отношение, уважение и ласки вкъщи, защо да ги търси навън? Не вярвам някой да предприеме такова действие само заради самото любопитство или тръпка.


да бе да сигурно...

Парадоксално, но понякога жените на разни алкохолици и изверги са им верни и не могат да ги разкарат защото ги "обичат". А жените с уважителните и хубави отношения кръшкат...защо--нужда от тръпка.

Погледнете и в тоя форум. Или "Мъжът ми ме бие, изневерява и не знам си какво, но аз го обичам" или "мъжът ми е свестен, обича ме, но нещо липсва. и тогава се появи ТОЙ".

Не казвам, че това е добре или правилно, но е факт, че в живота често избираме "вредното" . Това разбира се е встрани от темата, де. но въпросът е, че човешката природа си е човешка природа.  Дори под заплаха от смъртно наказание, жените в разни ислямски държави кръшкат, а какво остава за България.

За мъжете не знам, но когато съм си в България мога да кажа, че всеки втори познат женен мъж (естествено и неженен, де) ми е предлагал директно или индиректно секс и моето впечатление от България е, че хората само със свалки се занимават. Особено женените. Не мисля, че тия герои са били лудо влюбени в мен. Просто виждат сексапилна жена и защо да не се пробват...и съм сигурна, че за тях това е ежедневие. Така, че не знам на кого какво му липсва, но е факт, че мъжете масово кръшкат или поне се пробват и където ги огрее.

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 00:06 от OX'AMAH

# 201
  • София
  • Мнения: 11 472
Скрит текст:
Когато намира добро отношение, уважение и ласки вкъщи, защо да ги търси навън? Не вярвам някой да предприеме такова действие само заради самото любопитство или тръпка.


да бе да сигурно...

Парадоксално, но понякога жените на разни алкохолици и изверги са им верни и не могат да ги разкарат защото ги "обичат". А жените с уважителните и хубави отношения кръшкат...защо--нужда от тръпка.

Погледнете и в тоя форум. Или "Мъжът ми ме бие, изневерява и не знам си какво, но аз го обичам" или "мъжът ми е свестен, обича ме, но нещо липсва. и тогава се появи ТОЙ".

Не казвам, че това е добре или правилно, но е факт, че в живота често избираме "вредното" . Това разбира се е встрани от темата, де. но въпросът е, че човешката природа си е човешка природа.  Дори под заплаха от смъртно наказание, жените в разни ислямски държави кръшкат, а какво остава за България.

За мъжете не знам, но когато съм си в България мога да кажа, че всеки втори познат женен мъж (естествено и неженен, де) ми е предлагал директно или индиректно секс и моето впечатление от България е, че хората само със свалки се занимават. Особено женените. Не мисля, че тия герои са били лудо влюбени в мен. Просто виждат сексапилна жена и защо да не се пробват...и съм сигурна, че за тях това е ежедневие. Така, че не знам на кого какво му липсва, но е факт, че мъжете масово кръшкат или поне се пробват и където ги огрее.
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?

# 202
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Само финансово зависими жени познавам, които търпят изневерите на мъжете си и пеят за "компромиси" и "запазване на семейството".  Outta Joint

 newsm10

Аз явно съм тотално сбъркана, защото не ми минава през ума мисълта за изневяра, въпреки че семейният ни живот не е идеален, имаме си и ние проблемите, кога повече, кога по-малко. Но просто не проявявам капка интерес към други мъже, моят си ми е достатъчен и като съм си го избрала съм приела, че той е Мъжът в моя живот. И това не е наложено поведение, просто съм си такава.

# 203
  • Мнения: 2 811
Скрит текст:
Когато намира добро отношение, уважение и ласки вкъщи, защо да ги търси навън? Не вярвам някой да предприеме такова действие само заради самото любопитство или тръпка.


да бе да сигурно...

Парадоксално, но понякога жените на разни алкохолици и изверги са им верни и не могат да ги разкарат защото ги "обичат". А жените с уважителните и хубави отношения кръшкат...защо--нужда от тръпка.

Погледнете и в тоя форум. Или "Мъжът ми ме бие, изневерява и не знам си какво, но аз го обичам" или "мъжът ми е свестен, обича ме, но нещо липсва. и тогава се появи ТОЙ".

Не казвам, че това е добре или правилно, но е факт, че в живота често избираме "вредното" . Това разбира се е встрани от темата, де. но въпросът е, че човешката природа си е човешка природа.  Дори под заплаха от смъртно наказание, жените в разни ислямски държави кръшкат, а какво остава за България.

За мъжете не знам, но когато съм си в България мога да кажа, че всеки втори познат женен мъж (естествено и неженен, де) ми е предлагал директно или индиректно секс и моето впечатление от България е, че хората само със свалки се занимават. Особено женените. Не мисля, че тия герои са били лудо влюбени в мен. Просто виждат сексапилна жена и защо да не се пробват...и съм сигурна, че за тях това е ежедневие. Така, че не знам на кого какво му липсва, но е факт, че мъжете масово кръшкат или поне се пробват и където ги огрее.
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
е то защото само на мен се предлагат тези юнаци. айде сега. ежедневие е за повечето жени. А пък женените са много по-активни в "поиските".
и да им изпращам подсъзнателно сигнали, това оправдание ли е? Има жени, които и съзнателно си ги изпращат, за каква моногамия говорим тогава ако мъжът е готов да скача на всяка, която съзнателно или несъзнателно му изпраща сигнали. Тогава говорим за принудителна моногамия, породена от това, че никоя не го е поискала.

# 204
  • Мнения: 14 654
На мен ми се вижда глупаво да седнеш да се чудиш дали ти изневеряват, когато нямаш други основания за притеснение, освен собствената си ревност. И не бъркайте ревността с женската интуиция, много е удобно да си оправдаеш низките чувства с интуиция, но не е същото. Интуиция е, когато ме заболи сърцето и след малко мм ми звънне от болницата, че са го приели по спешност, а ревност е да не си вдига телефона и на мен да ми се появи "онова гадно чувство".
Нищо не е нужно да правиш, защото тези неща сами се разбират. Не си цапай ръцете с проверки, защото може би не си права и само ще се погнусиш от себе си, когато го разбереш. Просто изчакай, ако има нещо за разбиране, няма да може дълго скрито да стои.

# 205
  • Наблизо
  • Мнения: 6 080
Най-гнусни са тип ''чичко'',който се сваля и предлага на девойки.Друг е проблемът,че и разни девойки се и съгласяват.
Моето впечатление е,че в България много често се среща типажа ''Коко Динев'',който си има слугиня вкъщи и си разиграва коня и слуша мама.

# 206
  • Мнения: X
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
Еми така де, тя си казва, че е от този тип, които не могат с един мъж.
Държанието й явно е такова и такова отношение отсрещно получава, нормално. Simple Smile

# 207
  • София
  • Мнения: 11 472
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
Еми така де, тя си казва, че е от този тип, които не могат с един мъж.
Държанието й явно е такова и такова отношение отсрещно получава, нормално. Simple Smile
А, това съм го пропуснал. 

# 208
  • Мнения: X
заповядай:
Това, че ти се възбуждаш само от един мъж,  дей ин , дей аут, не значи че всички сме така. Мен ме побиват тръпки при идеята за вечната непреклонна моногамност, която видите ли трябва да се спазва. съжалявам, но е просто ужасно клаустрофобично. Все едно си инвалид.

# 209
  • Мнения: 30
Мисля, че трябва да се дефинира какво разбирате под изневяра. За  мен мимолетна връзка основана на секс не е изневяра. И аз съм имала така и съпругът ми също и никога не сме се криели един от друг. Това е просто секс - удоволствие за мига.  Емоционалната обвързаност според мен е изневярата . Тогава когато вложиш чувства ,мисъл и по някакъв начин се обвържеш с някой. Еднократния секс за забавление не е изневяра. Мисля, че всички изневеряват стига да има възможност и условия за това .  Ревността всъщност е израз на нашата  несигурност и неувереност .

# 210
  • Мнения: 2 811
Стига бе, дори и женените ли? Е как така? Има нещо порочно в теб, значи и... или им даваш подсъзнателно сигнали?
Еми така де, тя си казва, че е от този тип, които не могат с един мъж.
Държанието й явно е такова и такова отношение отсрещно получава, нормално. Simple Smile
А, това съм г
о пропуснал.  

Ами, да, такова отношение получавам отсреща --директно търсене, предложения да съм любовница и какво ли не, на моите подсъзнателни неосъзнати сигнали, които да кажем неволно изпращам. Това говори ли за верността у тези мъже?

А как ще реагират тез женени мъже при директно преследване от страна на жени, а не някакви ефимерни сигнали, е съвсем ясно.  Тоест, верността на мъжете е абсолютен мит поне в 90% от случаите, или поне не е доброволна.

А тук нека всички се кълнат и са категорични.
И на детска площадка с детенцето си ме е свалял млад татко.

# 211
  • Мнения: 14 654
Oх'Аман,
нямам представа как изглеждаш, възможно е наистина да си толкова зашеметителна, че дори най-възпитаният кавалер да не може да устои на изкушението и да се пресрамява да ти отправи неприлично предложение, но от писаното до момента от теб, по-скоро ми се струва, че само в твоята глава мъжете ти обръщат чак толкова голямо внимание, което ти директно тълкуваш като предложение за секс, а то не е, просто обикновена любезност или шегичка.
Честно казано ми звучи като проблем на жена, която не се харесва достатъчно и има нужда постоянно да получава потвърждения, че я желаят най-малко половината мъже, с които общува. А може пък средата ти да е от невъзпитани нерези, които не се свенят да предлагат на всяка да я праснат, знам ли.

# 212
  • Мнения: 2 811
Oх'Аман,
нямам представа как изглеждаш, възможно е наистина да си толкова зашеметителна, че дори най-възпитаният кавалер да не може да устои на изкушението и да се пресрамява да ти отправи неприлично предложение, но от писаното до момента от теб, по-скоро ми се струва, че само в твоята глава мъжете ти обръщат чак толкова голямо внимание, което ти директно тълкуваш като предложение за секс, а то не е, просто обикновена любезност или шегичка.
Честно казано ми звучи като проблем на жена, която не се харесва достатъчно и има нужда постоянно да получава потвърждения, че я желаят най-малко половината мъже, с които общува. А може пък средата ти да е от невъзпитани нерези, които не се свенят да предлагат на всяка да я праснат, знам ли.
Янечек, във всяка шега има част шега, както казват руснаците Simple Smile

Не мисля, че аз съм неустоима, напротив, мисля, си , че много често средният женен мъж е готов и даже търси да кръшне със съвсем нормална жена.  И в това аз силно вярвам, защото го виждам навсякъде около себе си. И изобщо не съм уникум.

Честите дискусии в този форум за любовниците, за изневерите и за разделите потвърждават мнението ми.
И това са хванатите систематични изневери, а не някакво крато сексуално приключение, което даже няма и как да бъе установено.

Последна редакция: нд, 30 окт 2016, 16:05 от OX'AMAH

# 213
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Абе, хора, в какви среди живеете... Ще каже човек, че около вас има хора, които само за секс мислят и то с когото им падне, без да подбират. Около мен има един двама изневеряващи индивида, но в никакъв случай не е нещо обичайно за познатите ми, по-скоро са изключения.

# 214
  • Мнения: 1 782
Повечете мъже не кръшкат, защото не им е дадена зелена светлина , тоест не искат да си развалят рахата с жена си. Дай им зелена светлина , пък да видим колко ще са верни.  Wink Дори не коментирам първосигнални мъже тип мачо , а средностатистическия сгоден за семейство мъж.
Е, има и асексуални мъже - много интелигентни, влагащи си енергията в смислени занимания, но е си е мъка да се бракуваш с такъв.

# 215
  • Мнения: 2 811
Повечете мъже не кръшкат, защото не им е дадена зелена светлина , тоест не искат да си развалят рахата с жена си. Дай им зелена светлина , пък да видим колко ще са верни.  Wink

Ами въпросът е, че на всеки може да му се случи да изневери и то не от лошотия. Подхлъзнал се, изкушил се и тн. Човещина.

А определен  процент сами търсят изневярата, не става дума за подхлъзване и изкушаване, а желание за изневяра.

# 216
  • Мнения: 6 962
Като някой започне да говори за тръпки, емоции и разнообразие, които намира само и изрично в секс с друг човек, все се чудя, хора, за вас други източници на адреналинови пикове не съществуват ли?

Разнообразие има в толкова много неща - вземаш си човека и отивате на ски, в хижата после се сгрявате...  Blush Или на гмуркане, сред природата, пещернячество (там е хем закътано, хем тъмно, хем има адреналин), скално катерене, а за по-нежните натури има танци, кънки на лед, бягане, походи...

Разнообразие било да хванеш някой различен по външност и пак на кревата (било то в хотел, мотел, у тях или каквото) същото нещо.  Stop Да ви имам разнообразието. Скука.

# 217
  • Мнения: 1 782
Ох , Google , ти колко годишна връзка имаш ?
Ако е от 4-5 години, не се учудвам на мисленето ти.
След 7 годишна връзка плюс една-две бременности, плюс 1-2 дечица (ама от по-трудните)
ще разбереш за какво "еднообразие" иде реч и какво "разнообразие" се търси.  Peace 

# 218
  • Мнения: 6 962
Ох , Google , ти колко годишна връзка имаш ?
Ако е от 4-5 години, не се учудвам на мисленето ти.
След 7 годишна връзка плюс една-две бременности, плюс 1-2 дечица (ама от по-трудните)
ще разбереш за какво "еднообразие" иде реч и какво "разнообразие" се търси.  Peace 
Не иде реч за това от колко време сме заедно аз и моя приятел. По начало не говоря за себе си. Освен това дори в темата има хора с над 20 години брак и пораснали вече деца, които са на същия акъл (LOVE!, например).

Аз откровено питам с какво разнообразие тип "друг мъж/жена" в легло е по-голямо разнообразие, отколкото да се откъсваш от ежедневието и битовизмите, за да направиш нещо коренно различно с човек, на когото имаш доверие и с когото можеш да се отпуснеш напълно?

Изневерите, които съм виждала в по-свестните семейства (т.е не опират до сериен кръшкач/кръшкачка) са следствие на затъване до шия в битовизми и правене на едно и също нещо не с месеци, а с години. Вярно, ако нищо не се променя, не споделяте нови емоции, а дните и нощите отлитат всяко копие на предното, сигурно любовник/ца изглежда като нещо адски вълнуващо.

Сегашния ми приятел не ме е взел девствена та не са ми чужди трепетите и тръпките, но ако нямаш намерение да си зарязваш половинката, тези емоции се празнят откъм съдържание и носят горчивина, вина, известна доза страх/стрес и въобще палитра от неприятни чувства, гарнирана с малко пеперуди и креватна гимнастика. Докато да си хванеш мъжа под ръчичка и да се хвърлите с каяк по реката, а после (с извинение) да се изчукате на брега на реката/в палатката, носи адреналин, положителен заряд и хем е разнообразние, хем не си предал ничие доверие, не рискуваш семейството си... и прочие. И като се приберете връзката ви се е заздравила, изградили сте нови общи спомени. Като се прибереш след като си преспал с друг човек в някой хотел какво точно си постигнал освен моментно начесване на краста, което може и да не е кой знае какво предвид, че е първи път с човек, който не те познава и не е наясно какво харесваш?

# 219
  • Мнения: 1 782
" Аз откровено питам с какво разнообразие тип "друг мъж/жена" в легло е по-голямо разнообразие..."
Просто сексуалното влечение към партньора е намаляло с времето (след 10-15 години примерно) Сексът с чувства и с дългогодишен партньор е много хубав, знаете как да се задоволявате и т.н., но чистото човешко любопитство винаги си остава - какъв ли ще е сексът с някой, когото намираш за атрактивен и интересен. Защо да не опиташ ?

" Докато да си хванеш мъжа под ръчичка и да се хвърлите с каяк по реката, а после (с извинение) да се изчукате на брега на реката/в палатката, носи адреналин, положителен заряд и... "
Това се случва на двойки с малко стаж (от 4-5 години заедно)и без деца !!! . Имала съм подобни изживявания и те разбирам , гледам и из фейсбука новоизлюпените двойки без деца и снимките им из разните ексурзии. Нормално, е да носят розови очила. Аз просто нося реалистични очила. Ако двойка с дълъг стаж (над 7 години примерно) с всичките му битовизми, проблеми и проблемчета около децата си освободи уикенд за себе си, последното нещо, което ще иска е - адреналин. При тях адреналинът около децата е достатъчен  Peace Най-много да си резервират СПА хотел и да се наспят + малко мързелив секс. И пак си остава чистото човешко любопитство да опиташ секс и с друг партньор, колкото и задоволителен да е сексът с настоящият

"не си предал ничие доверие, не рискуваш семейството си..." Това е просто игра на его, някои мъже и жени имат тооооолкова огромно Его, че не могат да преглътнат, че някаъде там, някъде си, във времето и пространството партньорът му е имал сексуално привличане и изживяване с друг човек.
Дебело подчертавам, че не става дума за редовни кръшкачи и хора, които не могат да контролират нагона си и едва ли не правят секс с всеки, който ги привлича сексуално !!!

# 220
  • София
  • Мнения: 24 839
Казах, че бих простила изневяра, две, три, не съм казала, че приемам да съм нечия подлога. Има разлика!
И откъде ще си сигурна, че са само 2- 3?
Или, ще си затвориш очите и ще си запушиш ушите, че да не излезеш извън бройката?
За мен, щом някой не успее да запази първата изневяра в тайна така, че да не се усъмня и да почна да ровя, си е за изритване.

# 221
  • София
  • Мнения: 17 282
Хайде, хайде, първият ми брак трая 10 години, вторият 8 засега и нямаме намерение да се отказваме, имаме 2 деца и пак съм на мнението на Гугъл. На хиляда процента.
Хайде няма да е каяк и секс на брега, но винаги може да се поизмъкнете от битовизмите без да се налага да се включва секс с трети лица.
То като цяло, включат ли се трети лица, пиши я бегала връзката.

# 222
  • Мнения: 6 962
някои мъже и жени имат тооооолкова огромно Его, че не могат да преглътнат, че някаъде там, някъде си, във времето и пространството партньорът му е имал сексуално привличане и изживяване с друг човек.
[/color]
Някъде там във времето и пространството - да. Имала съм бивши, той - също. Отговорила съм си на любопитството какво е секс с различни хора. Защо това любопитство трябва да намира отговор наново постоянно десетки пъти? И с какво това е по-любопитно от да речем какво е усещането да се качиш на висок връх, да идеш някъде, където човешки крак може да не е стъпвал от години или любопитството докъде ти се простират възможностите? Колко бързо можеш да бягаш? Колко километри можеш да изминеш в един ден? Докъде ти стига умствения капацитет да разбереш как е устроен света? Има какви ли не неща, които можеш да направиш, за да не си затворен в еднообразие. Дори само в секса (ама само в него) има какви ли не неща, които можеш да опиташ и ако са извратени ще ти е комфортно само със сериозен партньор, а с нов няма и да обелиш дума за тях.

Скрит текст:
"Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във вселена пълна с толкова чудеса, те са успяли да измислят скуката? Удивително!" Тери Пратчет

ПП. Давам абстрактни и на моменти крайни за някои хора примери, знам. В една двойка "новото" и "вълнуващото" може да е дори само да са прочели една и съща завладяваща книга и да има какво да обсъждат. Да идат на разходка и да е много слънчево, да срещнат интересни хора, да видят някоя дива животинка... Сестрата на моя приятел има поне 7-8 години брак (може и повече да са). Имат 2 деца (на 5 и на 1г.) Цяло лято обикаляха по планини, всеки уикенд играят различни настолни игри с приятели, около всеки дребен празник устройват купон у тях. Не им е скучно, защото си споделят удоволствията и тези удоволствия не са свързани с трети човек.

# 223
  • Мнения: X
Като някой започне да говори за тръпки, емоции и разнообразие, които намира само и изрично в секс с друг човек, все се чудя, хора, за вас други източници на адреналинови пикове не съществуват ли?

Скрит текст:
Разнообразие има в толкова много неща - вземаш си човека и отивате на ски, в хижата после се сгрявате...  Blush Или на гмуркане, сред природата, пещернячество (там е хем закътано, хем тъмно, хем има адреналин), скално катерене, а за по-нежните натури има танци, кънки на лед, бягане, походи...

Разнообразие било да хванеш някой различен по външност и пак на кревата (било то в хотел, мотел, у тях или каквото) същото нещо.  Stop Да ви имам разнообразието. Скука.
Не знам в тази или друга подобна тема писах, че хора, намиращи разнообразие и адреналин основно в изневери, са изключително ограничени и елементарни, та  ме разпънаха на кръст....    Laughing
Ами, така си е.
Щом имаш мозък при налична скука единствено да си легнеш с друг, за да се разнообразиш, да, скучен, ограничен и елементарен си.
Хората с въображение, фантазия имат хиляди различни начини да не "пускат скуката" в семейния си живот.
Казвам го от опита на омъжена от 28 години, с две големи деца, които по никакъв начин не пречат на отношенията мъж-жена в двойката.
Скрит текст:
Понеже по стечение на обстоятелствата с моя мъж нямахме меден месец, всеки път, когато успеем да се измъкнем нанякъде без деца, си организирахме по един мини меден месец.Спомняме си всеки един от тях като прекрасен и неповторим момент от нашата семейна история.
Последния беше края на август тази година.Освен всички останали забавления, които си организирахме, за 6 дни-6 пъти секс.     Mr. Green   Мисля, че за двойка с тоооооолкова дълъг брак е повече от добре.    Joy    Е, в реалния бит не е всеки ден, по различни причини, ама хич не мога да се оплача.....      Laughing   
Останалите развлечения дори не ги включвам .....

# 224
  • Мнения: 2 780
Love!, не си права. Да ти доскучее в леглото и да разнообразиш другаде не значи, че си скучен и елементарен, напротив. Много мозъчно и правилно решение е.

# 225
  • Мнения: X
Love!, не си права. Да ти доскучее в леглото и да разнообразиш другаде не значи, че си скучен и елементарен, напротив. Много мозъчно и правилно решение е.
Напротив, много съм права....(въпреки че в момента съм седнала    Mr. Green   ).
Скуката в леглото е следствие, а не първопричина.Ако разбираш какво искам да кажа, че нещо не ми е ден за дълги и обстоятелствени обяснения....    Grinning
Само накратко:има много начини една двойка да не "пуска" скуката в леглото.Трябва преди всичко много взаимни любов, обич, уважение, въображение, фантазия, и най-вече желание да изграждат постоянно отношенията си.
Най-лесния вариант, скучен и елементарен, е да си "мързелив" във връзката си, да обвиниш "семейната скука" и да се "разнообразиш" с друг....
Макар аз лично да не разбирам в какво точно се изразява разнообразието с друг пенис....    Thinking   Имам база за сравнение, та ......

# 226
  • Мнения: 2 780
Това е ирелевантно.
Случва се да ти дослучее. Факт. Обичате се, всичко е шест обаче в леглото липсва спонтанност, знаеш какво ще се случи и прочие. Най-нормалното нещо е да потърсиш разнообразие. Това не те прави кофти човек.

# 227
  • Мнения: 1 782
Ох, и 200 мъже да напишат искреното си мнение , дамите тук пак ще си повтарят мантрата "разнообразие, въображение, пози, секси бельо, уикенд за двама "
И никой тук не е изневерявал на половинката си, дамммм...  Outta Joint

# 228
  • Мнения: 2 780
Разбира се, че никоя от дамите тук не е изневерявала. Смешно е да допускаме обратното.

# 229
  • Мнения: 1 782
Не само те , ами и мъжете им със 120 % сигурност не са им изневерявали  н и к о г а !!!

# 230
  • Мнения: 2 780
Да. При проститутки ходят само пъпчиви девственици.

# 231
  • Мнения: 5 246
Глупости . аз съм изневерявала и пак ще го направя ако почувствам ,че го искам .И на мен са ми изневерявали .Няма моногамни хора .
Секса идва от главата , ако там идеята ти за секс с постоянния партньор изчезне , то изневярата е неминуема .

# 232
  • Мнения: 2 780
ЗЛОДЕИДА, как избираш мъжете с които изневеряваш? Има ли белег, който ги обединява?

# 233
  • София
  • Мнения: 17 282
Това е ирелевантно.
Случва се да ти дослучее. Факт. Обичате се, всичко е шест обаче в леглото липсва спонтанност, знаеш какво ще се случи и прочие. Най-нормалното нещо е да потърсиш разнообразие. Това не те прави кофти човек.
И разнообразието задължително трябва да дойде от друг, м? Няма начин да потърсиш разнообразие с партньора, който твърдиш, че обичаш?
Ето заради това казва Краси, че глупавия човек изневерява.

# 234
  • Мнения: 5 246
В момента все още не изневерявам , правила съм го , няма обединяващ белег , появява се тръпка прерастваща в нагон .Нали сте наясно ,че изневярата е следствие от неудовлетворяваща връзка .

# 235
  • Мнения: 39 321
Да. При проститутки ходят само пъпчиви девственици.

В грешка си! Те пишат във форума за съвети! Не се сещат за проститутки!  Mr. Green

# 236
  • Мнения: 2 780
Това е ирелевантно.
Случва се да ти дослучее. Факт. Обичате се, всичко е шест обаче в леглото липсва спонтанност, знаеш какво ще се случи и прочие. Най-нормалното нещо е да потърсиш разнообразие. Това не те прави кофти човек.
И разнообразието задължително трябва да дойде от друг, м? Няма начин да потърсиш разнообразие с партньора, който твърдиш, че обичаш?
Ето заради това казва Краси, че глупавия човек изневерява.

Ми двама като се изчерпят в леглото... Ти след ХХ години брак можеш ли да кажеш, че има нещо, което не си правила с мъжа си в леглото?

# 237
  • София
  • Мнения: 24 839
В момента все още не изневерявам , правила съм го , няма обединяващ белег , появява се тръпка прерастваща в нагон .Нали сте наясно ,че изневярата е следствие от неудовлетворяваща връзка .
Това е ясно, ама след това какво става?
Щото, тук се опитват да обяснят, че след 1- 3 изневери, явно мерака за секс с " милото" рестартира и всичко става цветя и рози.
А, за мен поне, стигна ли до изневяра, пИши я бЕгала интимната връзка с половинката.

# 238
  • Мнения: 2 780
В момента все още не изневерявам , правила съм го , няма обединяващ белег , появява се тръпка прерастваща в нагон .Нали сте наясно ,че изневярата е следствие от неудовлетворяваща връзка .
Това е ясно, ама след това какво става?
Щото, тук се опитват да обяснят, че след 1- 3 изневери, явно мерака за секс с " милото" рестартира и всичко става цветя и рози.
А, за мен поне, стигна ли до изневяра, пИши я бЕгала интимната връзка с половинката.

Ми носиш ноу хау в семейната спалня.

# 239
  • Мнения: 6 962
Ох, и 200 мъже да напишат искреното си мнение , дамите тук пак ще си повтарят мантрата "разнообразие, въображение, пози, секси бельо, уикенд за двама "
И никой тук не е изневерявал на половинката си, дамммм...  Outta Joint
Изневерих на бившия си приятел със сегашния. Именно, защото за него да имаме общи интереси и да правим нови неща (и изобщо не визирам секса) не беше важно. И да, много ми писна с него. Още на първата или айде втората година. Спрях да изпитвам желание да прекарвам време с него, а вече като следствие от това спрях да го искам и иначе. То като човека не ти е интересен, и секса с него няма да бъде. Самото привличане се поражда от интерес, възхищението към някого и химия. Та причината не беше, че новия толкова пък брутално ми е запалил фитила, че да се "изкуша" да изневеря. Просто ми показа, че има хиляди неща, които може да правим заедно извън леглото та полудях от любов по него още преди да ми хрумне, че ще правим И секс.

А ти, sladka-rosichka, със сигурност знаеш по-добре колко и дали изневеряват чуждите мъже.  ooooh!

# 240
  • София
  • Мнения: 24 839

Ми носиш ноу хау в семейната спалня.
Да, бе!
Какъв П.тьо трябва да е насреща ми, че да се възторгне от нововъведенията ми! newsm78  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 2 780
Заведи му мадама за тройка и ще видиш как ще живне.

# 242
  • Мнения: 6 962
Заведи му мадама за тройка и ще видиш как ще живне.
Каква мадама? Ще му заведе баятия батко, от когото е научила ценните уроци. Да му покаже нагледно.  bowuu

# 243
  • Мнения: 2 718
Това е ирелевантно.
Случва се да ти дослучее. Факт. Обичате се, всичко е шест обаче в леглото липсва спонтанност, знаеш какво ще се случи и прочие. Най-нормалното нещо е да потърсиш разнообразие. Това не те прави кофти човек.
И разнообразието задължително трябва да дойде от друг, м? Няма начин да потърсиш разнообразие с партньора, който твърдиш, че обичаш?
Ето заради това казва Краси, че глупавия човек изневерява.

Ми двама като се изчерпят в леглото... Ти след ХХ години брак можеш ли да кажеш, че има нещо, което не си правила с мъжа си в леглото?
това е много вярно- след 20 години няма нещо, което не съм правила с мъжа си. Това, което ми е чудно, при това положение как ще се разнообразя със секс? С другия няма ли да е пак вариация на туй в онуй /какво ли друго може да е?/  само дето няма да знае как да ми угоди и ще трябва да го тренирам. Тук си говорим за секс за разнообразие, не за влюбване нали? Значи писва ми да пия вода от чешмата у нас, и отивам да пия у комшията. Много логика, чак не ми се побира у главата.
Имах една приятелка, която беше цапната в устата и на разни свалячи, които предлагат да й покажат с какво се гордеят, обикновено отговаряше така: "Аз съм била сестра в урология и знаеш ли колко километри х*й са ми минали през ръцете? Каква е вероятността да ме изненадаш с нещо?"
Че и тука същото.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Вие сте били големи сексуални тигрици!!!!! Нямало нещо да не била правила с мъжа си???? Честно ли??? Да ви питам там за златни дъждове, фистинги и ..... да не изброявам. Та наистина ли ВСИЧКО сте правили?

# 245
  • Мнения: 2 718
Вие сте били големи сексуални тигрици!!!!! Нямало нещо да не била правила с мъжа си???? Честно ли??? Да ви питам там за златни дъждове, фистинги и ..... да не изброявам. Та наистина ли ВСИЧКО сте правили?
правила съм всичко, което ми харесва и бих правила с мъж. Нещата, които не съм правила са само такива, които нямам желание да правя и не бих правила с никой мъж. Та, казваш, нЕкой мож' ме съблазни със златен дъжд ли? Едва ли Whistling
защо, ти цензурираш ли се в брачното легло?

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
А, не знам, аз не съм казвала, че съм правила всичко.

# 247
  • Мнения: 6 962

Имах една приятелка, която беше цапната в устата и на разни свалячи, които предлагат да й покажат с какво се гордеят, обикновено отговаряше така: "Аз съм била сестра в урология и знаеш ли колко километри х*й са ми минали през ръцете? Каква е вероятността да ме изненадаш с нещо?"
Че и тука същото.
hahaha hahaha hahaha
Бих искала да видя реакцията на ухажорите.

# 248
  • Мнения: 2 718
А, не знам, аз не съм казвала, че съм правила всичко.
златния дъжд и другите подобни му ексцесии трудно могат да се нарекат "секс". Това са начини за постигане на сексуално удовлетворение, които изискват специални психични отклонения, за да се практикуват. Аз не съм опитвала и хомосексуални контакти, защото ги намирам за гнусни. При изневяра говорим за сексуално изживяване, което желая,но не практикувам,/няма такова/, а не за нещо, което би ме накарало да се издрайфам.

Имах една приятелка, която беше цапната в устата и на разни свалячи, които предлагат да й покажат с какво се гордеят, обикновено отговаряше така: "Аз съм била сестра в урология и знаеш ли колко километри х*й са ми минали през ръцете? Каква е вероятността да ме изненадаш с нещо?"
Че и тука същото.
hahaha hahaha hahaha
Бих искала да видя реакцията на ухажорите.
никой не се пробва да я изненада- явно нищо ново не само под слънцето, а и в гащите на големите мъжкари

# 249
  • Мнения: 2 780
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.

# 250
  • Мнения: 2 718
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.
непременно трябва да пробвам всяка перверзия с някоя мъжка курва. Ти свободен ли си?
базикам се- и на пътя да съм си я намерила пак не бих си полегнала с такъв дебил

# 251
  • София
  • Мнения: 11 472
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.
непременно трябва да пробвам всяка перверзия с някоя мъжка курва. Ти свободен ли си?
Много брутално, защо така!? Shocked

# 252
  • Мнения: 2 718
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.
непременно трябва да пробвам всяка перверзия с някоя мъжка курва. Ти свободен ли си?
Много брутално, защо така!? Shocked
кое точно е брутално? Коментара на някой си за сексуалния ми живот, или заслужения отговор? Не виждам причина този цървул да коментира поведението ми в леглото сякаш е НЕЩО, КОЕТО ЗНАЕ ОТ ПЪРВА РЪКА. Ега ти!

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Тази от вас, която каза, че нестандартния секс е нещо, което означава девиантна психика прави най-скучния секс, изчерпващ се с поклащане в мисионерска поза и неловко мълчание. Diana D, ако не бъркам.
непременно трябва да пробвам всяка перверзия с някоя мъжка курва. Ти свободен ли си?
Много брутално, защо така!? Shocked
кое точно е брутално? Коментара на някой си за сексуалния ми живот, или заслужения отговор? Не виждам причина този цървул да коментира поведението ми в леглото сякаш е НЕЩО, КОЕТО ЗНАЕ ОТ ПЪРВА РЪКА. Ега ти!
Защо се ядосваш? Ти каза какво мислиш, той също. Със същия тон като твоя.
А че не си опитала всичко, е ясно. Никой от нас не е. Има неща, които не знаеш, че ще ти харесат, докато не намериш правилния човек, с който да ги споделиш.

# 254
  • Мнения: 2 780
Тесногръдието на госпожата не предполага друго освен скука в стил "Мъжът и жената интимно" от Зигфрид Шнабл. За нея неща като свирки, кунилингус, анален секс и други конвенции са връх на перверзията. Тъжно, но факт. Случвало ми се е да попадам на подобни жени. Като във филм на Уди Алън е.

# 255
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ама и ти мирен не седиш. Пиши поне, че това са твои предположения, не си бил с нея все пак.

# 256
  • Мнения: 2 718
Да, добре е да не се изказва за сексуалния ми живот сякаш е бил с мен! Да си ПРЕДПОЛАГА може всичко - мнението му не ме вълнува.
Медицински факт  е, че фетишизма, златни дъждове, ексхибиционизъм, секс с трупове и животни, педофилия и прочие начини за постигане на сексуално удовлетворение са психически девиации. Някои предпочитат да се смятат за разкрепостени, вместо за хора с проблеми. Това са практики, които дори не всяка проститутка би извършила, какво остава за нормална жена с нормален съпруг. Това е мнението ми, не знам с какъв тон изказано, което предизвика помията от страна на господина. Приключвам с темата, защото ми е наистина гнусно да общувам в тази паралелна реалност, където перверзиите са супер и нормални, а нормалните жени са сбъркани.
и не, Таня, няма правилен човек, с който да ми хареса златен дъжд или фистинг или некрофилия. А  който смята, че фелацио, кунилингус и анал са същото като секс с трупове  #Crazy

# 257
  • Мнения: 2 780
Сиреч, всеки мъж възбуждащ се от гледката на дамско бельо или токчеата (фетиши) е непоправимо болен? Бедна ми, Диана... По вашите критерии аз трябва да съм заключен до смъртния си одър и лекуван с електрошок. Медицинските факти за които говорите са цитати от книжка за полово възпитание на издателство "Медицина и физкултура" 1972 година. Надявам се да осъзнаете колко нелепо звучите. Бедата е, че сексуалната революция ви е подминала със смразяващо безразличие, породено от ограничения ви сексуален хоризонт.

# 258
  • Мнения: 2 718
Прекаленият драматизъм, с който поставяш в една група сексуалните девиации и удоволствието от хубаво бельо не те прави интересен, а само показва колко малко знаеш за любимото си занимание - секс,секс, секс. Нямаш представа кое е девиация и психологически проблем, и кое е елемент от нормално сексуално общуване.Вземи се образовай малко, че даже не знаеш колко си смешен. При сексуалната девиация фетишизъм, сексуална възбуда се появява при наличие на фетиша /не на партньора/ , а сексуалното удовлетворение се постига чрез мастурбация. Т.е. - имаме един чекиджия, надвесен грухтящ над коша ми за пране. Много еротична гледка за всяка жена Simple Smile
Тук има едно кратко изброяване на някои девиации, както и има нещо много важно, което не е посочено. Ще опитам да го обясня кратко, явно има нужда да различаваме кой е задръстен, кой е разкрепостен и кой е психар . Та, сексуалните девиации са свързани
1. С обекти, различни от човек
2. с качества на необходимия партньор
3.Начини за постигане на удовлетворение
Когато единствен или предпочитан начин за постигане на сексуално удовлетворение е следване на ритуала на перверзията / той не просто харесва дълги чорапи, а не може да му стане, ако дългите чорапи ги няма и носещият чорапите е без значение/ или моделът на девиацията се следва независимо и дори против желанията на партньора, говорим за фиксация и психично заболяване. Неспособността за постигане на сексуално удовлетворение при нормална интеракция /по "Мъжът и жената интимно"/ и НЕОБХОДИМОСТТА от атипично сексуално поведение е именно дефиницията на сексуална девиация.

Сексуални отклонения.
Скрит текст:
Сексуални извращения (фр. deviation от лат. deviare - отклонение; синоними - парафилии, парапатии, парерозии, перверзитети) представляват различни форми на отклонения от сексуалните норми
Примери за сексуални девиации са:
1. Сексуален садизъм
Сексуалният садизъм e форма на сексуално отклонение, при което половото удовлетворение се постига от причиняване на болка, нараняване или унижение на партньора.
2. Мазохизъм
Мазохизмът (пасивна алголагния, пасивен флагелантизъм) е сексуално отклонение, свързано с получаване на полово удовлетворение чрез унижение и причиняване на физическа болка от сексуалния партньор.
3. Садомазохизъм
Садомазохизмът е сексуална патология, обединяваща садизма и мазохизма в една група.
4. Фетишизъм
Фетишизмът (сексуален парциализъм, сексуална символика) е вид сексуална девиация, при която обектът на сексуалното влечение е част от тялото, дрехите, обувките, чорапите, бельото и други. Сексуалното удовлетворение се постига чрез мастурбация.
5. Урофилия
Урофилията e полово влечение към миризмата на урината.
6. Екскрементофилия
Екскрементофилията (пикацизъм) e комбинация от мазохизъм и фетишизъм, когато телесните течности изпълняват функцията на фетиш, във формата на подушване, поглъщане, намазване.
7. Клизмофилия
Клизмофилията представлява полово влечение, свързано с получаване на сексуално удовлетворение от въвеждане на клизми, свещички, термометри и други медицински прибори в аналния канал.
8. Копрофилия
Копрофилията (копролагния) е вид полово извращение, при което сексуалното удоволствие се постига при наблюдаване на процеса на изхождане.
9. Воайорство
Воайорството (скопофилия, визионизъм, миксоскопия) е полова парапатия, при която сексуално удовлетворение се постига при наблюдаването на интимни отношения.
10. Ексхибиционизъм
Ексхибиционизмът е вид сексуална парапатия, която се изразява чрез показване на голи части от тялото си пред други хора.
11. Кандаулизъм
Кандаулизмът е вид ексхибиционизъм, при който половата възбуда се постига от демонстрацията на своята гола сексуална партньорка.
12. Фротеризъм
Фротеризмът (фротаж) е вид сексуална девиация, при която сексуалното удовлетворение се постига чрез търкане на полови органи в непознати (например в обществения транспорт).
13. Педофилия
Педофилията (инфантосексуализъм, падерозия) е вид сексуално извращение, при което е налице полово влечение към деца.
14. Партенофилия
Партенофилията представлява полово влечение към сексуално незрели, девствени лица.
15. Ефебофилия
Ефебофилията е вид полово разстройство, където сексуалното влечение насочено към млади мъже, тийнейджъри.
16. Нимфофилия
Нимфофилията е вид полова парапатия, при която се наблюдава сексуално влечение към подрастващите момичета.
17. Геронтофилия
Геронтофилията е вид сексуална девиация, която се характеризира с патологично полово влечение към възрастни хора.
18. Некрофилия
Некрофилията (некромания, танатофилия, некролагния) е вид сексуално отклонение, което представлява полово влечение към трупове и извършване на сексуални действия с тях.
19. Зоофилия
Зоофилията е полово влечение към животните.
20. Зоосадизъм
Зоосадизмът е разновидност на зоофилията и садизма, при която сексуалното удовлетворение се постига с изтезаване и последващо страдание на животни.
21. Салиромания
Салироманията e разновидност на садизма, която се заключава в получаване на еротично удоволствие от намазването на други хора с мръсотия (слуз, кал, изпражнения, урина).
22. Полюционизъм
Полюционизмът e вид салиромания, при която удоволствие се постига при намазване на сексуалния партньор със сперма.
23. Апотемнофилия
Апотемнофилията е разновидност на фетишизма, където главният фетиш е уродствата на тялото.
24. Пигмалионизъм
Пигмалионизмът (агалматофилия) е вид фетишизъм, при който сексуалният обект е изобразяване на човешко тяло (кукли, статуетки).
25. Пиктофилия
Пиктофилията е полово влечение към картини и рисунки с еротичен характер.
26. Нарцисизъм
Нарцисизмът (автофилия, автоеротизъм, автоерастия) е вид сексуална перверзия, която се изразява в полово влечение към собственото тяло.
27. Автомоносексуализъм
Автомоносексуализмът е вид нарцисизъм, при който сексуалният обект е огледален образ на собственото тяло, облечено в дрехи от противоположния пол.
28. Хетерохромофилия
Хетерохромофилията представлява сексуално влечение към партньор с друг цвят на кожата.
29. Травестизъм
Травестизмът (трансвестизъм, еонизъм, метатропизъм) е вид сексуална девиация, при която възбудата се постига при обличане на дрехи от противоположния пол.
30. Тисвестизъм
Тисвестизмът е разновидност на травестизъм, когато сексуалното удовлетворение се постига при обличане на дрехи от друга възрастова или социална група.
31. Сексуален вампиризъм
Сексуалният вампиризъм е полова парапатия, при която сексуалното удовлетворение се постига при ухапване на партньор по време на коитус (полов акт).
32. Плурализъм
Плурализмът (сексуален плурализъм) представлява групов секс.
Триолизмът е вид сексуален плурализъм, който се състои в сексуални действия между трима партньори.
33. Пиролагния
Пиролагнията е патологично полово влечение към огъня.
34. Инцест
Инцестът (кръвосмешение) e патологична полова близост между кръвни роднини (родители и деца, братя, сестри, братовчеди).
35. Хибристофилия
Хибристофилията е сексуално влечение към престъпници, особено извършили тежки престъпни деяния.
36. Парафилен инфантилизъм
Парафилният инфантилизъм представлява сексуална възбуда от преобличане или третиране като бебе.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Изпадаш в крайности. По твоите критерии, всеки гледащ порно е с психични отклонения.
Не слагай под един знаменател крайните действия като секс с животни и т.н. с анален секс или други по-различни занимания, които по мое мнение в този век се практикуват масово.
Или всички сме със сексуални отклонения  newsm78

# 260
  • Мнения: 2 780
Добър въпрос, Таня.
Аз друго да попитам. Значи ако се надървям от женско бельо е "удоволствие от хубаво бельо", но ако взема да свърша е извращение, така ли? Или ако ми правят foot job, в началото е удоволствие от женски крака, но ако накрая ги опръскам със сперма е гнил фетишизъм? Сега разбирам, че нощес и друго извращение съм извършил канейки две палави студентки вкъщи. Диана, зле е положението при вас. Вземете мерки.

# 261
  • Мнения: 2 718
Изпадаш в крайности. По твоите критерии, всеки гледащ порно е с психични отклонения.
Не слагай под един знаменател крайните действия като секс с животни и т.н. с анален секс или други по-различни занимания, които по мое мнение в този век се практикуват масово.
Или всички сме със сексуални отклонения  newsm78

аз говоря за сексуални девиации, защото реагирах на питането дали "златен дъжд" влиза в сексуалните ми практики. После неприятния господин сведе нормалния секс до "поклащане в мисионерска поза" , което е крайност в другата посока. Аз съм обяснила какво е девиация и никъде не съм споменала, че масовите практики са такава- малко бъркаш това, което мисля и казах, с това, което Бигситинайт каза, че мисля и правя, а това са си негови интерпретации на нещата, които не е разбрал.. Посоченото горе не са МОИ КРИТЕРИИ, а на медицината. И пак да повторя- не всеки гледащ порно има психични отклонения, но ако не може да има сексуален контакт без да гледа порно си е психар отвсякъде. Много свободно се борави с термините девиация и нормална сексуална практика и явно доста се бъркат - за съжаление сексуалната култура н хората е на много ниско ниво генерално. Но това не е мой проблем всъщност- аз нямам фиксации, които да ограбват сексуалния ми живот и съм си съвсем щастлива, без да опикавам хората и не смятам, че това е нещо, което непременно трябва да се пробва, за да си завършен човек и сексуална тигрица.

Добър въпрос, Таня.
Аз друго да попитам. Значи ако се надървям от женско бельо е "удоволствие от хубаво бельо", но ако взема да свърша е извращение, така ли? Или ако ми правят foot job, в началото е удоволствие от женски крака, но ако накрая ги опръскам със сперма е гнил фетишизъм? Сега разбирам, че нощес и друго извращение съм извършил канейки две палави студентки вкъщи. Диана, зле е положението при вас. Вземете мерки.
колко пъти да ти повторя, че необходимостта прави девиацията, за да сляза до нивото на когнитивните ти способности? Да не си със СОП?

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Разбирам те и съм съглана с голяма част от нещата, които казваш.
Но нещата тръгнаха оттам, че каза, че си правила всичко в секса. А това,, което не си, го правят само хора с някакви отклонения. Така изглеждаше отстрани.
Че те нападнаха малко грубо, не споря.
Но. За мен всеки си има някакви граници в секса. Някои стигат до стандартен секс и мисионерска поза, други много по-далеч. И за всяка връзка е важно партньорите да си пасват в това отношение. Ако има разминаване, рано или късно излизат проблеми. Но това не значи, че по-разкрепостените трябва да се квалифицират като хора с психични отклонения.
Смятам обаче и че сексуалната връзка трабва да се развива. Не си представям как с години двама души правят едно и също, без допълнително разнообразие и това им е достатъчно и го прави щастливи. То няма тръпка, няма изненада, няма нищо...
За липсата на сексуална култура за съжаление си права  Cry

Последна редакция: нд, 04 дек 2016, 11:32 от tanya_79

# 263
  • Мнения: 2 718
хаха, да, така е - казах, че съм правила всичко в секса, а трябваше да кажа "всичко нормално". Въпросът е как хората дефинират "всичко" и че нямат точни граници какво е нормален секс и какво е абнормни сексуални практики. Едната страна е с "всичко", включващо секс с трупове, мастурбация при уриниране, и правене на чекии над мръсното бельо на любимата / направо се ужасявам, ако сред хора с такава нагласа обявя, че съм всеядна, като нормален човек- сигурно ще ме поправят, че не мога да се наричам всеядна, ако не ям котешки фекалии и разложени трупове /, от другата страна са квази "широкоскроените", за които нормалния секс и всичко в него се изчерпва с мисионерска поза в мълчание или със съпровождащи молитви, а другото са някакви специални практики, които само специални хора практикуват със срам и адреналин от разкрепостеното си поведение. Този тип хора се определят като авангардни и свободомислещи, практикуващи перверзен секс, който при тях се изразява във фелацио, кунилингус, анал и вариации.Голем смех са тези "перверзници" Очевадно е, че Бигситинайт е от този вид- щом му се каже, нормален секс, той си представя мисионерската със стиснати очи, и тъй като явно сексуалните му практики /или фантазии/ са по-широки, смята, че го наричам девиантен по моите критерии. Това щеше да е много смешно- как един отворко си представя нормалния казионен секс в една двойка, ако не беше много тъжно това, че той извежда голяма част от обичайните сексуални практики извън границите на "нормалността" и допускам практикуването им води до чувство на вина и вътрешен конфликт. За него всичко извън мисионерската е назовано от мен "перверзия" и психическо отклонение.
Защо двама души трябва да правят едно и също с години, докато се усмъртят от скука? Нещата не са черно-бели- мисионерската срещу девиации. Между тези, в рамките на нормалния секс всичко е 50 нюанса сиво и Кама Сутра

# 264
  • Мнения: 5 246
Струва ми се ,че отклонихте темата .
Някой ме попита какво правя след изневярата - мълча си  Twisted Evil

# 265
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Авторката, как са нещата?

Аз бих искала още малко да поразсъждавам върху историята със сутиена в багажника... понякога ежедневните случки могат да бъдат лишени от всякаква логика... Но ако колега го е оставил - защо? какво е наложило сутиен да бъде в мъжа, който от своя страна да го остави в багажника на колата на колега? безумно звучи отвсякъде...

може да е "приятелски" номер, може да е оставен от жена нарочно... Историята определено е интересна...


Оставен е нарочно от любовницата. Пиша от собствен опит. Нашата така ми пращаше сигнали-оставена кутия от нейните цигари, лак за нокти, фасове с червило...В повечето случаи моят не знаеше, че са там, явно бързали да се нарадват, на другия ден се качвам в колата и честитки. И по темата, изневерява ти и няма смисъл да се чудиш какво да правиш. Щом имаш честитка, значи мъжът ти се колебае дали да те напусне, и тя е взела нещата в свои ръце да му помогне с решението. Не очаквай да си признае, не търси отговори, защото лъжите много повече ще те накарат да се чувстваш унижена. Токова плоски лъжи, та чак ти обижда коефициента на интелигентност.В моя случай го оставих на конкуренцията, която пък след като спечели битката, загуби интерес към него. Много повече тръпка имаше за нея да го краде, и когато стана нейн с изплезен като на пале език, си намери друг, нов труден обект който да превземе. Сега чак ме е яд, че не го разкарах веднага, при първите признаци, но ситуацията я приех като урок, който е трябвало да науча.

# 266
  • Мнения: X
Изпадаш в крайности. По твоите критерии, всеки гледащ порно е с психични отклонения.
Ами, ако гледа и се кефи на порно с животни, с трупове и други извращения, да, не е особено наред с акъла.
Между мисионерската поза и извращенията има цяла вселена от нормални сексуални практики и изживявания.
Ама, както писах неведнъж, за тях се искат желание, фантазия, въображение....
Най-тъпия начин е да "почукаш на друга врата", очаквайки нещо коренно различно....     Laughing   
Само че то не е различно и не ти дава нужното усещане.Затова, мяташ се на следващата "врата".Ама, и тя същата....И така, сменяш "врата след врата", търсейки нещо, което и ти не знаеш какво е....
А то е едно-любов.Защото разликата между секса с любов и секса без любов е от небето до земята.

Апропо, все повече се затвърждава мнението ми, че масово хората не знаят какво е любов, как да обичат, как да изискват да бъдат обичани....толкова много хора бъркат креватната гимнастика с чувствата.....което неминуемо води до горната "скука в семейното ложе".

# 267
  • Мнения: 2 780
Какво е любов? Кажете ни.

# 268
  • Мнения: 5 246
Какво е любов? Кажете ни.
да обичаш и да се радваш за другия независимо дали е с теб или не
"Любовта е винаги търпелива и добра..
Никога не е ревнива..Любовта никога не е надута, нито суетна..Не е груба,нито егоистична..Не е обидена,нито сърдита..Любовта не се радва на прегрешенията на другите,но се радва много на истината..Винаги е готова да прости,да се довери,да се надява..и да понесе..каквото и да било...."

# 269
  • Мнения: 628
dimana056, какво се случи?

# 270
  • Мнения: 30
Любовта почти винаги е едностранна, значи е някакво наказание, своего рода. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт