Всякакви въпроси относно съдомиялните - 19

  • 97 408
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 270
Готово. Купена е вече. 45 - см. Whirlpool. За 10 комплекта . Хубава, лоша - това е. Ние сме трима - достатъчно ми е. Като идват гости - ще пускам по две. И все пак е за уикендно ползане. Благодаря за съветите, още един път!  bouquet
Да ти е честита, със здраве да си я ползваш!

# 121
  • София
  • Мнения: 757
Благодаря, благодаря.  bouquet
Ако ти кажа, че точно гаранцията не я и погледнах. Сега видях, че е 2 години. Може би по-скъпите модели са с 5 години.  newsm78. Не съм проучвала изобщо. Набързо вчера ме посъветваха тук момичетата и днес вече я купих. Иначе е WHIRPOOL ADG 301. Виж я в Технополис, ако желаеш, но е от по-малките.

# 122
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте аз пак съм 4 ден без съдомиялна показва отново онази грешка ф4 за  проблем с тръбите, налягането е много ниско на студената вода, дори не става както миналия път да я изключим и да изчисти грешката, вече се замислям дали не е дефект на самата миялна нещо или имаме проблем с водата Confused newsm78
Не знам в къща ли живееш или в блок, но ми хрумна - провери съседи около теб с миялна имат ли проблем с налягането на водата. Ако си в блок водопровода ще е 1 за блока и ще знаеш със сигурност, ако другите нямат проблем, че нещо в машината се бъгва.

# 123
  • Мнения: 4 270
Благодаря, благодаря.  bouquet
Ако ти кажа, че точно гаранцията не я и погледнах. Сега видях, че е 2 години. Може би по-скъпите модели са с 5 години.  newsm78. Не съм проучвала изобщо. Набързо вчера ме посъветваха тук момичетата и днес вече я купих. Иначе е WHIRPOOL ADG 301. Виж я в Технополис, ако желаеш, но е от по-малките.
Мисля, че за удължената гаранция се плаща допълнително, а не зависи от модела. Производителят обичайно дава 2 години гаранция.

# 124
  • Мнения: 2 022
Скрит текст:
Здравейте аз пак съм 4 ден без съдомиялна показва отново онази грешка ф4 за  проблем с тръбите, налягането е много ниско на студената вода, дори не става както миналия път да я изключим и да изчисти грешката, вече се замислям дали не е дефект на самата миялна нещо или имаме проблем с водата Confused newsm78

Провери филтъра на входа на маркуча, който я захранва с вода - може да го е запушило нещо. Пред няколко години имах подобен проблем с пералнята - дойде техникът и извади един филтър (който даже в инструкциите не е показан) целият затлачен. Тогава бяха правили много ремонти по водопроводите около нас и се оказа, че са влезли разни боклуци в тръбите и запушили филтъра.
Дано да не е сериозен проблем и да го отстраните бързо.

# 125
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 961
Благодаря, благодаря.  bouquet
Ако ти кажа, че точно гаранцията не я и погледнах. Сега видях, че е 2 години. Може би по-скъпите модели са с 5 години.  newsm78. Не съм проучвала изобщо. Набързо вчера ме посъветваха тук момичетата и днес вече я купих. Иначе е WHIRPOOL ADG 301. Виж я в Технополис, ако желаеш, но е от по-малките.
Мисля, че за удължената гаранция се плаща допълнително, а не зависи от модела. Производителят обичайно дава 2 години гаранция.
В последната година забелязвам,че правят промоции с 5 год.гаранция.

# 126
  • Мнения: 5
Момичета, чашите ми за вино  побеляха,сигурна съм,че е от съдомиялната,но не знам какво го причинява,нито как да почистя чашите.Винаги мия на 60 градуса,редовно добавям сол и гланц...
http://pepatoseva.snimka.bg/details/razni.939330

# 127
  • Pazardjik
  • Мнения: 451
Момичета, чашите ми за вино  побеляха,сигурна съм,че е от съдомиялната,но не знам какво го причинява,нито как да почистя чашите.Винаги мия на 60 градуса,редовно добавям сол и гланц...
http://pepatoseva.snimka.bg/details/razni.939330
Здравейте Пепа и аз имах същия проблем + това мисе надра и дуралекса.....оказа се че е от таблетките!Сега по съветите на момичетата от групата и една приятелка  съм само с течен Сомат /и сол и гланц/и нямам проблем!А чашите ми не успях да оправя с нищо..

# 128
  • Мнения: 2 642
Момичета прегледах темата макар и не на 100 %...тази машина ми се стори най добра от препоръчаните

http://technika.bg/product/19872/sadomialna-mashina-za-vgrazhdan … h-spv69t70eu.html

има ли и по добра? ние ще сме с 60 см миялна само дето ми се струва доста сложно избора Simple Smile

# 129
  • Мнения: 4 270
Момичета прегледах темата макар и не на 100 %...тази машина ми се стори най добра от препоръчаните

http://technika.bg/product/19872/sadomialna-mashina-za-vgrazhdan … h-spv69t70eu.html

има ли и по добра? ние ще сме с 60 см миялна само дето ми се струва доста сложно избора Simple Smile
Изборът ти е много добър.

# 130
  • Мнения: 5



Reni Angelova, Благодаря ти!

# 131
  • Мнения: 2 642
А има ли някой с миялна Миеле да сподели впечатления?

# 132
  • Мнения: 2 838
Не знам дали в тази тема коментирате промоции на таблетки, но видях в ДМ 130бр таблетки на Сомат за 23.40лв. Мисля е добра оферта и смятам да се възползвам. От няколко месеца ползвам съдомиялна и до сега само с такива таблетки.

# 133
  • Мнения: 4 270
А има ли някой с миялна Миеле да сподели впечатления?
Това е мерцедесът на бялата техника, не вярвам да има недоволни.
Не знам дали в тази тема коментирате промоции на таблетки, но видях в ДМ 130бр таблетки на Сомат за 23.40лв. Мисля е добра оферта и смятам да се възползвам. От няколко месеца ползвам съдомиялна и до сега само с такива таблетки.
Струва ми се много изгодно, при положение, че 1 л гел е около 20 лв. /а може да става въпрос и за 750 мл/и е за не повече от 60 измивания.

# 134
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 056
Преди 2 седмици в Метро 110 бр бяха 24 лв, така че. ...
Пп. Обикновеният Сомат.

Общи условия

Активация на акаунт