Нередовен цикъл след цветна снимка

  • 1 866
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,

Лятото ми изрязаха дясната тръба след извънматочна. Беше ми казано да изчакам 3 цикъла и да направя цветна снимка. Цикълът през тези 3 месеца беше точен като часовник.
На снимката се видя, че всичко е наред с останалата тръба, яйчниците и матката са ми добре.
След нея( септември в началото) имам само два цикъла до сега. Много нередовен, а се опитваме да забременея.
Да се обърна ли към доктор?
Снимката ли е повлияла на цикъла?  newsm78 newsm78 #Crazy
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 239
Аз също съм с рязана тръба в дясно от лятото, след 3 месеца правих ЦС. Уж не би трябвало да влияе, направих я преди ову, съответно ову си беше на точния ден и съответно цикъла си дойде на време. На следващия дори започнахме опити и забременях пак. При мен пък циклите от операцията до ЦС бяха различни от 17 дни и постепенно се нормализираха на 28. Определено се посъветвай с доктор!

# 2
  • Мнения: 481
Според мен снимката не би трябвало да е повлияла цикъла. Подкрепям, че трябва да отидеш на преглед.

# 3
  • Мнения: X
 ShockedЗДравейте, някой може ли да ми каже цветната снимка освен матка и тръби виждат ли се яйчниците

# 4
  • Мнения: 2 571
Яйчниците и матката се виждат с вагинален ехограф.
Цветна снимка се прави основно заради тръбите!
Така зададен въпроса ме навежда на мисълта, че не си била никога на преглед  newsm78 (дано да греша)

Общи условия

Активация на акаунт