По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 13

  • 47 582
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 849
Добре дошли в новата тема!

Темата е насочена към широк кръг от потребители, включително двойки и жени, използващи донорски материал, които:

   - опитват дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
   - в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
   - са с установени проблеми, но в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
   - опитват за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
   - в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.

Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки, желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

Линк към предишната тема

# 1
  • Мнения: 4 097
Таричка, благодаря за новата тема!
Нека ни донесе много хубави емоции и усмивки!

# 2
  • Мнения: 2 999
Тара, благодаря за новата тема и нека в нея има много поводи за радост. Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 10 642
Таричка  bouquet
Да я напълним с много положителни тестчета, големи кореми и бебоци  bouquet

# 4
  • Мнения: X
Много положителни тестове и големи кореми в темата.

# 5
  • Мнения: 534
Герда повлечи крак, така че и ние да се заразим.  Hug

# 6
  • Мнения: X
Тара, благодаря за темата  bouquet Hug
Дано ни е на късмет и да е пълна с положителни тестове и емоции  Heart Eyes Praynig

# 7
  • Мнения: 19 690
Благодаря за информацията за Ню лайф.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Благодаря Таричка за новата тема  Hug
Герда, ПИД-а в Надежда беше 600 лв.на ембрион, когато аз го правих - юни 2016, малко след като го намалиха, а сега не съм чула пак да са го намаляли, но дано, че доста двойки се нуждаят.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 884
Добро утро и от мен и записче в новата тема bouquet Дано е много положителна темичката и да ни вдъхне надежда в началотп на година!
Таринка, мерси за старанието bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
 bouquet

Regina,ти ме хвърли в размисъл сега...относно СГ при Даскалова Rolling Eyes Август там я прави ММ...при него пък всичко е ок...дали онази не е объркала нещо Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 9 111
Тара, благодаря за новата тема  bouquet.
Да ни е късметлийска - с много положителни тестчета  Praynig  Hug.

# 12
  • Мнения: 1 142
Таричка, благодаря за темата  Hug
Мистик, щом спермограмата е ок не вярвам да има проблем. Все пак при нас си има мъжки фактор така или иначе.
Относно ПИД-а в Надежда, може би 600 лв е за по-стари пациенти на клиниката. На мен ми казаха по-висока  цена. Но пък от гледна точка на надеждност, сякаш повече им имам доверие.

# 13
  • Мнения: 685
Тaричкa, блaгодaря зa темaтa. Некa дa е нa късмет нa всички.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Относно ПИД-а в Надежда, може би 600 лв е за по-стари пациенти на клиниката. На мен ми казаха по-висока  цена. Но пък от гледна точка на надеждност, сякаш повече им имам доверие.
Едва ли има цени за стари и нови пациенти ... преди беше 1500 на ембрион, след което го намалиха на 600 лв. Дори в брошурата и информираното съгласие, които дават генетиците пише цената.
Rigina, каква цена ти казаха?

Последна редакция: пт, 20 яну 2017, 09:54 от Dreams come true

Общи условия

Активация на акаунт