По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 13

  • 47 597
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 833
Tара,благодаря за темичката Hug
Дано е късметлииска и да се напълни с положителни тестчета и емоции Praynig

# 16
  • Мнения: 1 408
Ето ме и мен! Днес бях на преглед, бебетата са добре, но искаха да ме приемат в болница заради повръщането. Още съм в размисъл...
Пожелавам успех на всички! Нека темата е пълна с добри новини!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 4 884
Ето ме и мен! Днес бях на преглед, бебетата са добре, но искаха да ме приемат в болница заради повръщането. Още съм в размисъл...
Пожелавам успех на всички! Нека темата е пълна с добри новини!  Hug

Аз бих влязла в болница за стабилизиране Peace Не искам да те плаша, предполагам си наясно, че сами по себе си позивите за повръщане са толкова силни, че могат да предизвикат отлепване на сака.
Много се радвам,че бебета са добре, да продължавате в същия дух Hug

# 18
  • Мнения: 6 560
Клиър, за твое спокойствие по-добре влез щом е толкова зле положението. Супер, че бебетата са добре Hug

# 19
  • Мнения: 1 408
Не толкова за повръщането, колкото заради неяденето и отпадналостта. Хич не ми се иска... Обещах събота и неделя да се опитам да хапвам повече и пълноценно, и ако не се получи в понеделник отивам.  Tired

# 20
  • Мнения: 685
Клиър, не е много приятно да си в болница, но добре си решила ако се наложи да влезеш за малко. Радвам се, че всичко с бебчетата е наред. Успех и занапред. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 23 190
отивай в болница.
аз не бях чак толкова зле, но помня че беше доста неприятно, само търсех някъде да полегна.
това е защото са момчета , да знаеш Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
Клиърче, много се радвам, че бебетата са добре.
Иди да те стабилизират малко в клиниката.Не е страшно.

# 23
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Клиърче - иди да те поналеят малко, няма нищо страшно. В болницата даже е приятно, ако попаднеш на симпатична съквартирантка (обикновено настаняват момичета със сходни проблеми в една стая).
Аз така се запознах с Макси  Heart Eyes

Бамба - за кога да стискам палци  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 23 190

Бамба - за кога да стискам палци  Praynig
не съм решила още  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 509
Clear Не се мъчи, не е толкова страшно. Бях с хипервулиемия, вода не можех да поема и ме приеха. Оказа се че в следствие на напъните беше започнало и кървене. За три дни в болницата ме направиха нов човек. Все още не се храня много пълноценно, но съм значително по-добре.
Много се радвам че бебчетата ти са добре. Успех и дано скоро свърши тази не много приятна част от бремеността.  Hug

# 26
  • Мнения: 819
 Hug Hug Hug Нека е късметлийска тази нова тема за всички.Таричка наи-вече и за теб.

# 27
  • Мнения: 1 408
Мерси за съветите. Взех хидратин алфа за всеки случай за уикенда и ако не увладея положението, в понеделник ще ме приемат. Иначе не повръщам постоянно, даже има дни, в които пропускам. Просто неяденето е проблема, който се надявам да увладея и да си наложа.  ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте момичета, имам нужда от информация. Този месец ми предстои първи опит. Първоначално имах висок пролактин , който свалих с прием на Достинекс. Притеснено ми е, че док. категорична отказва да го спирам, а в листовката пише друго. Има ли момичета в подобна ситуация?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте момичета, имам нужда от информация. Този месец ми предстои първи опит. Първоначално имах висок пролактин , който свалих с прием на Достинекс. Притеснено ми е, че док. категорична отказва да го спирам, а в листовката пише друго. Има ли момичета в подобна ситуация?

Отговорих ти в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт