Великобритания - Тема 68 Зимно Пролетно Зелена

  • 65 927
  • 729
  •   1
Отговори
# 300
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Благодаря ви момичета,  Още един Прекрасен слънчев ден.  Crazy
Сандали носим почти цяло лято.  bouquet

# 301
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 300
Хер, много се радвам на слънчевата ви ваканция  Hug все така да е и да се приберете заредени и доволни.

И аз нося сандали през лятото, на моменти ми идва хладно ако има по-хладен вятър, но както са казали момичетата една лека връхна дреха в чантата и готово Simple Smile

Това лято да видим ще се престраша ли да навличам детето.

# 302
  • UK
  • Мнения: 5 999
А какви цветя имате в градините си?
Тук има ли от кичестите мушкато,  сакъзчета, тип храсти?
Няма да садя нищо, къщата не е наша, но искам със сандъчета да заградя къта в градината, където ще са масата и столовете  Laughing и се чудя, какви цветя биха цъфтяли, цяло лято newsm78

# 303
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 300
Кокона има всякакви цвета за лятото Simple Smile има и мушкато най различни видове и петунии и бегонии и циклами и още много. Харесай си нещо в градинските центрове около вас, има в Homebase, B&Q и други разбира се Simple Smile пускат много цветя и в АЛДИ, предполагам и в Лидл. Има и градински теменужки и иглики - абе не мога да ги изредя Simple Smile

Иначе аз съм си засадила луковици, отделно в градината има цветя, които напролет ще разбера какви са и евентуално ще допълня, нищо че не е наша къщата искам да ми е цветно,а и собствениците са ни разрешили.

# 304
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Мушкато, циганче (impatience)  и петуния цъфтят цяло лято и не искат особени грижи. Аз това садя лятото, иначе сега си взех от Уилко 50 луковици за фрезии, много обичам пролетни цветя, нарциси, зюмбюли, лалета, фрезии. Взех и ранункулус, майка ми е цветарка и обеща, че не иска особен ангажимент, обичам цветя, но нямам нейното търпение да ги човъркам постоянно и е оцеляване на най-силните в моя двор.
Също декоративен грах, цъфти разкошно в различни цветове и мирише приятно, пълзи нависоко. Расте и в саксия.

# 305
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ехааа супер.  Нашият ландлорд , също ни позволява, да разкрасяваме къщата  Mr. Green Като ни посети, миналия месец , дори каза, че досега, никога не е имал , такива наематели  Laughing Не можа горкия, да си я познае .
Ще разгледам за цветя, тогава. Да, в лидл, дори видях, някакви в големи, едноцветни саксии, харесах си ги за незнам кэде или отвън пред къщата,  че имаме собствена полянка или там и в двора. И аз, не съм цветарка,  но сега, като си имам, собствена градина, ме сърбят направо ръцете  hahaha
Мама ... беше по-цветята, но я няма ...

Бу  bouquet а как се изписва, този декоративен грах?

# 306
  • Мнения: 27
От скоро има разни промени и е най-добре да звъннеш и да попиташ. Преди нямаше такива изисквания.

В сайта им с обяви може да се регистрираш и без да си регистрирана към Job center, но ми се е случвало да ми казват за такива, които не са качени на сайта им.
Такъв езиков курс нямат.
Има един сайт italki с преподаватели на всякакви езици в удобно за теб време. Платформата е много добре изработена и много успешна. От няколко места ми я хвалят.
Много ти благодаря! bouquet

# 307
  • Bristol
  • Мнения: 9 368
Бу, аз от Уилко купувах няколко пъти цветя, нещо не съм доволна от качеството. Много малко от луковиците поникнаха, а розата въобще си беше мъртва Sad само кактуса ми в къщи, който го взех от същия магазин, е в прекрасна форма. Ако се сетиш по-нататък, сподели при теб как е. Може нашият Уилко да не ги съхраняват добре  Rolling Eyes
Аз и на далиите наблягам също. Многогодишни са, охлювите ги ядат много само в началото, докато са малки, после нямам грижи и цъфтят до късна есен, докато сланата ги попари.

# 308
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Бу  bouquet а как се изписва, този декоративен грах?
Sweet pea Peace
Мери, не знам  newsm78 всичко от Уилко ми се е хващало досега. И от Homebase и B&Q също взимам.

# 309
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз искам цветя и градина... С приятеля ми не можем да решим дали да се мъчим в шеърд къщи още известно време и да спестим пари за депозит за собствена къща, или да се преместим да живеем сами - бяхме две седмици сами в апартамента и беше страхотно, забравила бях колко е хубаво да си живеем сами... Обаче ми се струва, че е по добре да живеем с малък наем и малко пари и да пестим по бързо, за да можем да си купим нещо... В момента няма как да се пести нищо защото аз съм без работа заради (за първи път ми се случва да го кажа, но какво да се прави) нов шеф - расист, ама това е дълга история, и в момента оцеляваме някак, но аз съм щастлива, бях се побъркала от стрес в онзи магазин (въпреки че си го обичах и още си го обичам и си ми липсва), и само напред и нагоре.

# 310
  • Bristol
  • Мнения: 9 368
Успех с намирането на работа, Мърморанке. Като започнеш работа се огледайте за first time buyers какво предлагат. Повечко плащаш, но пък си спестяваш наемите, които трябва да платиш, докато събираш за депозит. Първите 10 години май не е добра идея да продаваш имота, ако си купил по тази схема, така че трябва да е добре обмислено и обсъдено решение.

# 311
  • UK
  • Мнения: 3 959
Благодаря, задължително ще разуча. В момента живеем с неговата заплата, която не е кой знае какво, аз съм на ДжСА, но няма да е задълго, в момента ми се иска някаква работа с по малко стрес, затова се оглеждам за супервайзър в някой по голям магазин като Дебенамс примерно, за да мога евентуално да вървя нагоре. Ако и двамата работим фул тайм, можем без проблем да пестим 1000 паунда на месец. Не знам, времето ще покаже, но станах на 30 онзи ден и вече ми се иска да си правя по дългосрочни планове за собствен дом, семейство и такива неща. Simple Smile

# 312
  • UK
  • Мнения: 4 310
Мгм, нещата звучат сериозни, радвам се за вас.  Hug Работата ще те намери и ще си подредите нещата. И Честит рожден ден! Ако можеш да си подбереш добре съквартирантите и имаш избор, не е толкова лошо в споделена къща. Ако ги нямаше децата, щях да действам така и аз, сега явно ви е време за яко бачкане и спестяване, само ще спите и ще се храните там. 

# 313
  • UK
  • Мнения: 3 959
Абе звучат сериозно един ден, после той ми прави някакъв детински номер и ми идва да му събера багажа и да го изпратя на майка му. Ама то май идеални не останаха, на 30 ако си сам, значи нещо ти има, това се отнася и за мен също. Simple Smile

# 314
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 300
МГМ нищо ти няма на 30 Simple Smile всеки си има неговото време, аз срещнах ММ на 34, а идеални хора няма Simple Smile
Пожелавам ти да се наредят нещата така както ги искаш.

Личи си, че е ваканция, никой не пише Simple Smile
Как беше бурята по вашите места, аз с целия си акъл излязох с детето вчера, защото имахме час за мултисензорна стая и вятъра щеще да ме обърне с количката.

Общи условия

Активация на акаунт