Критическата при някои мъже

  • 41 637
  • 403
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 490
Много ми се прииска да пусна тази тема, защото напоследък ми се набива един модел в очите. То даже и в един бг сериал го има. Мъж на 40 го удря сачмата, зарязва жена и деца /може и да ги зареже и по-рано/, купува си мотор и става рокер. Какво е това чудо? Ама много ги гледам такива напоследък. Критическата ли ги удря или просто пубертета не ги е пускал? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 594
Хм, да, има нещо с моторите. Като се замисля, последните години доста познати около 40те се оборудиха с такива. По-интересното е, че повечето от тях са готини, успели и щастливо омъжени жени. Та не знам моторът дали има отношение или е просто проява на критическата...

# 2
  • Мнения: 14 654
И жените карат втори пубертет, само че изявите са малко по-различни - започва усърдна грижа за външността и демонстрация на тази външност, като доста честичко гледките са комични - например 40+ годишна принцеса с огромни тъмни цайси (да не личат торбите под очите) на плитчици или две опашчици, дебели колкото поувехнала китка копър, показала дърти, кокалести колене изпод тясна поличка.
Нищо чудно няма, когато усетиш, че младостта си отива, стискаш с всичка сила, каквото е останало и не пускаш, винаги е било така. А за моторите не съм забелязала подобна тенденция - който си кара мотор, си го има открай време, не е поради възрастта. И мм има, всички от компанията имат.

# 3
  • Мнения: 12 473
Готина тема, Агент!  bouquet
Определено е нереализиран пубертет..))
Просто към 40-те мъжете вече са в пика на "кариерата" си, направили са някакви пари и сега могат да инвестират в тази си детска "мечта".
Страстта по моторите е скъпо занимание и за това по-рано трудно успяват.
Зарязването на жената е следствие - ако тя не подкрепя това му начинание - логично се намират други жени, които го правят. Около мотористите винаги има "фенки"..))

# 4
  • София
  • Мнения: 38 490
По-младичките фенки се подразбират...

# 5
  • Мнения: 12 473
По-младичките фенки се подразбират...
Да де..)
Ама не мисля, че това им целта.
Просто така се случва най-често.

Разбира се - има и късметлии - жената да споделя удоволствието.
Тогава им е нещо като възраждане на любовта.

П.С - не разсъждавам. Минала съм го. Точно на 40 и моят (БНД) си купи първият мотор..))

# 6
  • Мнения: X
Скрит текст:
Готина тема, Агент!  bouquet
Определено е нереализиран пубертет..))
Просто към 40-те мъжете вече са в пика на "кариерата" си, направили са някакви пари и сега могат да инвестират в тази си детска "мечта".
Страстта по моторите е скъпо занимание и за това по-рано трудно успяват.
Зарязването на жената е следствие - ако тя не подкрепя това му начинание - логично се намират други жени, които го правят. [/b]
Около мотористите винаги има "фенки"..))
Ей това никогиШ не съм го разбирала....може би защото не съм фен на мотори/мотористи/рокери и прочие...винаги са ми изглеждали мръсни, нечистоплътни, тип наркомани/пияници, неориентирани неандерталци.Ама пък...хора всякакви по света.    Laughing

Иначе, по темата, и наш близък приятел скоро си купи мотор.Ама не му е първа страст, от младите му години си го влече....друг пък никога не се е отказвал, с жена си заедно обикалят "на мотора".
Та, в този ред на мисли, не са точно мотористите с кризата на средната възраст.   Laughing
Виж, ако си купи кабрио, за да вози младите "кифли"...или пък изведнъж от "спортен дропльо" стане луд фен на фитнеса...това вече са класически "симптоми на кризата".    Mr. Green

# 7
  • Мнения: 14 654
Моторът си е пичеловка, винаги е било така. Моя съм го предупредила, че ако надуша по каската ми чужд шампоан или парфюм, ще му е пукна в кратуната.

# 8
  • Мнения: 22 036
Агент, с какво те ядос твоя или профилактично проучваш как да го елиминираш болезнено Simple Smile.
Моторите са си в кръвта на някои хора. Аз обичам усещането, но твърде много информация имам и ми се наслагва та не смея да подкарам.

# 9
  • Мнения: 15 619
Критическата те удря в липсите. Не виждам нищо лошо, човек и по-рано да се осъфери и да си доставя щастийце.  Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Критическата те удря в липсите. Не виждам нищо лошо, човек и по-рано да се осъфери и да си доставя щастийце.  Simple Smile

Е то лошо няма да се сдобиеш с нещо материално.Гадното е като тръгне да сменя жена,семейство.Определено 40-тата година е много повратна при мъжете.Моя е на 39,ще му свивам сармите Twisted Evil

Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 15:07 от Глухарче

# 11
  • Мнения: 22 036
Това е клише. Вече на 50 се смятат още за тинейджъри. Критическата ги удря след 60. то и при жените е така.

# 12
  • Мнения: 15 619
Тъй де! И мъжете са хора. Даже и поолисели /евентуално, имайки предвид упоменатата долна възрастова граница/, им се приисква да веят къдри на вятъра и разни други работи.
Сармите в такава ситуация не са добър аргумент. Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 38 490
Агент, с какво те ядос твоя или профилактично проучваш как да го елиминираш болезнено Simple Smile.
Моторите са си в кръвта на някои хора. Аз обичам усещането, но твърде много информация имам и ми се наслагва та не смея да подкарам.

А, не, не е моя и не ме ядосва.
Просто наблюдения върху близки и приятели ми се натрупаха напоследък.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 936
По наблюдения върху близки и не толкова близки, около 50-те изтрещяват повечето. И доста развели се около тази възраст има.
Моят прави 48 другата седмица (изглежда страшно написано така). Много чувствителен е станал, иска като на малко дете да му обръщам внимание...а не беше такъв  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт