ОКТОМВРИйчета лудеят- по цял ден гукат и се смеят! -Тема 8

  • 23 183
  • 770
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 426
Поли, я на мама земеделчето  Hug
Кажи сега - сърцевината кога се маха? Преди или след варене или сега още да я махам?
Cristi, ти ряза ли го пащърнака или само го обели?

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 20:55 от Iid

# 586
  • Мнения: 1 242
Белиш кората,цепиш на две чистиш сърцевината,режеш на кубчета колкото за порцийка и бацваш във фризера. После си вариш като искаш да даваш.

# 587
  • Мнения: 1 426
Златна си ми, мила Поли.  Hug
Заслужи си голяма почерпка.
Да се оплача - още съм много зле... не знам какво да правя в чудо се видях. В коя лаборатория ги правят тези мутирали вируси не мога да си обясня.  Sick
Много сте тихи днес иначе. Покрай този МастърШеф да не сте се затворили сега в кухните всички?  hahaha
Мисис, как си?
Ели, и при мен положението с хремата е същото. Да се бях свързала с крана на чешмата по-добре щеше да е...

# 588
  • Мнения: 1 118
Лид, мъжът ми се връща от работа, взима малкия, прави една физиономия и вика "ууу, как миришеш, тати, май яко си се насрал, майка ти не ти ли сменя памперса?". Познайте аз дали усетих нещо Simple Smile Загубила съм всякакво обоняние. Единствената полза от това е при смяната на памперс.

# 589
  • Мнения: 1 426
Ха ха, Ели, аз затова ходя и ровя, иначе нищо няма да разбера.   Laughing
И вкусът ми изчезна, нищо не ми се яде. Синузитът ме боли. Картинката е страшна.

# 590
  • Мнения: 1 242
Мацки,дано бързо се оправите,че зор Hug А, Лид,като само бъркаш да провериш памперса,после тва пръстче,ааа? hahaha

# 591
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ии аз да се оплача в отбора на  болните съм.. Отново... Баси аз през живота си съм Се разболявала 5 пъти общо... па сега от една година насам то тез болести ме преследват.... 😢😤😵

# 592
  • Мнения: 596
А момичетата,повече болести -не.Бързо да оздравявате Hug bouquet

# 593
  • Мнения: 1 269
Честита Баба Марта! Дано ви донесе по- добър имунитет и добро здраве, че нещо много болни има.
Надявам се сега този дъжд да прочисти въздуха на София поне за известно време.
Ще бъдем по- здрави с чист въздух

# 594
  • Мнения: 2 615
Честита баба Марта! Да сте здрави, весели и засмени!Болните да оздравяват бързо.

# 595
  • Мнения: 1 118
Същото и при мен. Нямам апетит, никакъв вкус не усещам, вече и почти не ям. Аман!

# 596
  • Мнения: 19 687
Същото и при мен. Нямам апетит, никакъв вкус не усещам, вече и почти не ям. Аман!
Де късмет Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 597
  • София
  • Мнения: 1 309
Тук съм, тук съм  Laughing

Честита Баба Марта! От сутринта ви чета, обаче хич не мога да стигна да напиша нещо. Пък ми се пише  Laughing

За казана за ракия с тъчпада - човекът е абсолютно сериозен. Аз съм ок с идеята, ама нека да се пръкне едно по-голямо "имение" първо. Че колкото и модерен да е, определено ще е фурор в интериорния дизайн ако се позиционира вместо камина в хола.

Представете си - меден казан, висок 1,80 и тъч скрийн с плодчета.  Mr. Green

Днес - картофи с тиква. Изяде си го, ама не беше толкова ентусиазиран.

Това с този пащърнак ... никога не съм яла такова, нямам представа какво е, ама е много модерно за хранене. Като със сладките картофи - двамата заедно се захранвахме с тях.  Mr. Green

Наистина, в моят край не е разпространен. Селско чадо съм, а никога не съм виждала и яла такова. Ама скоро ще се захранвам, май.  Laughing

Днес ма'ам крачоли. Ходих да пазарувам. Има пари. Извинявам се: имаше пари.

Пиша на приятелка: Хайде на разходка.
Тя: Къде ти се ходи?
Аз: Няма да повярваш...
Тя: Шри Ланка?
Аз: Не, аптеката. Ама в Шри Ланка е по-евтино.

Малкият не спа много, даже хич. И после много се сбързаха нещата - прибирай се, къпи, храни, успокоявай...

Купих жълто гумено пате. Много е яко  Mr. Green

Не ми стигна време ни за МастерШеф, ни за Кошмарите в кухнята.

# 598
  • Мнения: 1 242
В Шри Ланка е мръсно и гадно,по добре в Столипиново Laughing Спокойна нощ и болните утре първи пушки с тампони в носа Laughing

# 599
  • Мнения: 19 687
То па Столипиново щот' една приказка ти казвам Mr. Green Ма поне пътят ще е евтин!

Мисис, аз гледах Сменете жената. Може да се връткаме и ние. Кой иска мъж, който не готви, не чисти и не говори, ама пък и не пуши? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт