Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 841
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро банда  bouquet

ИРКА  Hug Hug Hug Heart Eyes

Отчитам минус 600 гр . Доволен съм. Днес съм на плодове, започвам със сушени фурми, за по натам имам яъбки. Но вечерята ще бъде омазана отвсякъде - последното планирано бъгване на режима за тази врътка.

Макар че положението е "не пей ми се, не смей ми се", днес ще готвя доста неща и ще имам гости. Помъдрявам с още една година и ставам на 45. Но първо да почерпя вас - моето второ, виртуално семейство




Всеки да си избере нещо и да си кажем Наздраве!

Приятна неделя на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ПП СТРЕЛИЧКА  Hug Hug Много добре изглеждаш!  bouquet bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен!
Ир, мерси за кафенцето!
Курдов, честит рожден ден. Бъди жив и здрав, щастлив и готин човек! Simple Smile
Стреличке, екстра си!
Малий, Долче! Таз твойта свекървещица е ужаст! Shocked
На всички, които имат нужда  Hug!

Аз днес ще съм на село, малко фитнес из градината на баба.
Хубав ден, прекрасни!  bouquet

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 08:04 от iv_mikova

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро bouquet
Тази сутрин се оцъклих в 04,00 Shocked Луда работа #Cussing out
Курдов Честит рожден ден! Желая ти да се случва най-доброто за теб и твоето семейство! Ти си добър и благороден човек,и няма начин да не бъдеш възнаграден за всичко,което правиш! Бъди щастлив, приятелю!
Стреличке, като те чета, все едно, че описваш мен, но като те видях...мацко, какъв е този бедър Shocked  Много добре изглеждаш, шантавелке Heart Eyes

Мими, снощи забравих да ти пиша,че аз в моята работа нямам проблем да нося кожено яке с лисичка Crazy...така че можеш да го метнеш към мен, пък и сме еднакви порции hahaha

До после, че трябва да си отивам у нас, че ще идва майстор да взема вратите за пребоядисване.

Желая ви хубав ден!

# 78
  • Мнения: 129
  Добро утро!





Курдов, честит рожден ден! Бъди жив и здрав,много щастлив,обичан и мнооооогоо професионални успехи!Весел празник и наздраве! bdbaloni happy bd hbday baloni baloni

Ади, имам сърце,затова ги сложих в скрит текст.  Mr. Green
Долче, този десерт е мммммм..  Crazy Аз бих си хапнала,да не би да ги прави всеки ден. Ще трябва да го уважиш все пак.  Mr. Green Whistling Иначе да,аз бях с онези двете торти. После за рождения си ден направих,май ми харесва най-много от всичките ми торти (те са 6-7 де Mr. Green ) ето я,но защо се качи на една страна  Mr. Green:
Скрит текст:
Maй и ти правиш тортички  newsm78  Hug Hug
Сиси,Вики-Кати  Hug Hug Hug
Деси,стискам палци за зайчето,дано да се оправи,щом е почнало да взима по-малко храна и вода. Hug
Стреличке, излгеждаш страхотно,много свежа.  Hug Hug
Джулс, да много вървят с вино,особено с плодови нотки  Blush ... Ммммм  Heart Eyes Как си и ти..  Hug Hug

Мими,Деми,Иринита,Вава,Мамекс и на всички   Hug  Hug

Днес любим ден - въглехидрати
З-Ябълка
З2-фреш или нещо друго плодово  hahaha
О - ще меся и ще правя селски хляб, лютеница и гуакамоле - каква комбинация само  hahaha  Joy може и да е само едно от двете и може би зелена салата
В- еклери,някой друг трюфел и РЧШ

Лек ден от мен. До после  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 08:27 от oblashkova

# 79
  • София
  • Мнения: 4 141
Курдов, честит рожден ден! Бъди все така състрадателен, грижовен и любящ! Бъди здрав и много, много щастлив Hug Hug приятелче!


Вземнах, едната чашка и ви чакам да се съберете за наздраве Party

Стреличкее, Hug прекрасна си, нямам идея за какво отслабваш, защото изглеждаш чудеснооо Hug Днес по - полека го давай, гости, гости, ама то теб те боли Hug
Деси, тиквичките звучат невероятно, ще ги правя, а за зайчето стискам палци Hug

# 80
  • Мнения: 28 464
Честит рожден ден Курдов! Желая ти цялото щастие на света, много здраве и в най скоро време да сте пак цялото семейство! Hug Hug

фотохостинг

Деси, стискам палци зайко да е добре!Дано не се мъчи много миличкия.... Hug Hug
Облашкова, кога ги правиш всичките тези изкушения, браво! bouquet
Стреличка , страхотна си!!!! А Гърцияяя, ах Гърция...!Стреличка ще питам в магазина за кожи имат ли и в София, той има добър оборот тук, облича рускините hahaha, които твърдят че цените са супер ниски! Shocked
Иринита, давам якето за розовото палтенце от Зара! Naughty
Момичетата с тийнейджърките, не се оплаквайте.....и аз съм с вас....засега моето хлапе слуша, но не колкото на мен ми се иска! Wink
Ив Микова, приятно на село и на мен ми се ходи на ранчо...да взема да ида другата седмца при Иринита лиии???
Вангобче, наздраве! Hug
Долче да не прекалиш с изкушенията в деня на бащата, интересно бабет дали ще може да ги преглъща сладкишите hahaha
Кати да не спи още? newsm78
Днес имам тежка програма.....да довърша пранетата, да чистя, да уча и искам да гледам на кино Красавицата и звяра, но ММ няма да се съгласи....на Пепеляшка през цялото време се молеше да не го види някой познат в салона hahaha hahaha

# 81
  • София
  • Мнения: 4 141
МимиFlutter аз щях да ходя с щерката, бях замислила по женски да гледаме филма, но понже много ме обиди, май наказах себе си Joy

# 82
  • Мнения: 28 464
Вангобчеее, как не си тук да идем двете! bouquet bouquet и Иринита щяхме да завлечем, врати ще пребоядисва....я с нас на кино! Hug Hug
Хора в чудене съм как да влизам пак в пътя на яденето РХ или от където спрях 90 ДД, Жгмъцка знае от кой ден! Wink

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 09:37 от mimi.7299

# 83
  • Мнения: 2 313
Курдов честит рожден ден!  newsm59 ura cheers

Ирка благодаря за кафето. Grinning Hug Hug
Наборче супер си! Е ти кво сваляш?  newsm78 Grinning Heart Eyes Hug Hug
Долче таз твоя свекърва!  #Crazy  Heart Eyes Hug Hug
Ив ох този домашен фитнес.  Grinning Hug Hug
Иринитке ти си станала аз като си легнах.  Joy Grinning Hug Hug
Вангобче, страхотна закуска. Наздраве!  Grinning Heart Eyes Hug Hug Hug
Облашкова какви вкусутии днес.  Joy Mr. Green Hug Hug
Миме, а почивка в неделя ще имаш ли?  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Който чете до 4 после едва отлепя.  Joy hahaha
Хубав и слънчев ден!  Hug Hug Hug Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 5 565
Курдов, честит рожден ден!  newsm59 Да си жив и здрав, и всичко да се подреди за твоето семейство по най-добрия начин!

Облашкова, страхотни неща си сготвила, браво! Аз картофите бих могла да ги направя, но сладкишите ми се струват много трудни! Embarassed

Стреличка, страхотно изглеждаш! Simple Smile

Аз си подготвям обяда и реших да ви нагледам. На всички - хубава неделя! Hug Hug Hug

# 85
  • Мнения: 129
 Hug

Мими,ами за сладкарство винаги намирам време,едно от хобитата ми е. След рождения ден на майка ми,когато правих няколко вида сладки неща след работа до нощите за 150 души  Shocked (поне се зарадвах,че колегите ни бяха доволни - с майка работим на едно и също място). Бях пооставила сладкоправенето  Mr. Green на заден план,но идва Цветница,Великден и трябва да се майстори нещо Laughing
Ето и малко снимки: http://oblashkova.snimka.bg/daily/rojden-den-na-mama.944539.37875963
Междудругото и ние с мама днес ще сме на Красавицата и Звяра,откога го чакам..  Heart Eyes

Тъй като настава време за козунаци - ако някой има точна и сполучлива рецепта - нека я сподели Hug

Петя и на мен ми беше трудно в началото,което беше много отдавна. Още от малка все правя нещо сладко и колко нещо е било негодно за ядене. Проба - грешка, проба - грешка и се научаваш, а и вече има толкова рецепти обяснени в интернет подробно,ча няма как да не се справиш.  Hug

Аз си действам с пълна сила - пране,чистене,омесих хляба и пратих майка да напазарува,за да не ми се пречка в краката  Whistling

# 86
  • Мнения: 28 464
Облашкова, смаяна съм!  Shocked Shocked
За мен сладкарството е невероятен талант, който на мен не ми се получава chef chef
Момиче, мечта си ти bouquet....блазе му , на който се ожени за теб! Приятно гледане....при нас вали гаден дъжд и киното ми съвсем няма да се осъществи! Cry

# 87
  • Мнения: 2 084
         Добро утро мили хора,

Курдов hbday да си жив и здрав и много, много щастлив.Дано скоро се съберете с ЛЖ и цялото семейство,много е тежко да празнуваш без голяма част от любимите  си хора HugПожелавам от все сърце всичко най-хубаво,много малко са всеотдайните мъже като теб bouquetБлагородно завиждам на ТЖ,както казва ММ търсила те е не със свещ, а с халогенки GrinningСтудента от Свищов ще е на линия нали ? newsm78

Долче,Курдов,Ив_Милкова,Иринитка Hug, Облашкова,Вангобче Hug, Миме Hug, Наборче  Hug, Петя
БЛАГОДАРЯ за милите думи.На диета съм защото от 30 до 40 години поддържах м/у 60 и 64 кг и така най-много се харесвам newsm78Но като човек удари 40-така - мамата си трака,т.е.с всяка годинка бавно и неусетно започнах да трупкам по 1,2 килца на годинка и така бавно и славно стигнах заветните 76 кг,а едно време когато бях бременна бях стигнала 82 кг с бебе в корема newsm30.И така 2013 год.за 1-ви път направих тази диета.Свалих 12 кг и от тогава с режим почивка и традиционно всеки януари правя по една врътка за да поддържам  о/ о 64 кг защото така се харесвам Embarassed
На миналогодишните снимки съм о/о 66,5 това на сериозния ръст 176 Heart Eyes

Иначе днес сутринта откъм кръст съм в начална фаза,много ме боли,трудно се движа,от което следва че на ММ ще му се наложи да  newsm75 newsm79 newsm28 hang food002 След почти 20 год. крайно време е да разбере колко лека е женската работа #Cussing outДобре поне,че обича да готви,но само като е на кеф LaughingДнес кеф няма,ама му се налага hahaha
Миме ако те затруднявам с този магазин не се хаби,ще се разровя из София дано да намеря нещо подобно по това време,че сигурно ще е на промоция  Hug

На всички сладурчета много,много  Hug Hug Hug
Ранния следобяд пак ще ви нагледам с кафенцето на Джулс и чайчето на Наборчето Hug
И за да не толкоз спам днес съм на плодове,ММ току що ми опече тиква и мисля да я нападам #2gunfire

# 88
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Дубрутру  Heart Eyes

Курдооов, да си жив и здрав!!! Много щастлив и удовлетворен! Сбъднати мечти! Heart Eyes  Heart Eyes


Страхотна почерпка си ни спретнал!
Облашкова, браво!  Heart Eyes Страхотни нещица.... Сладкарството май и на мен ми е страст, която преоткривам напоследък... Такива шедьоври нямам обаче още. Flutter

Стреличке, още като ти бях видяла мерките, а вече и след слънчевите снимки, бих ти казала, че не виждам от къде искаш да сваляш! За тази височина тези кила са идеални, дори 68.  Hug Редактирам- разбрах...Wink

Деси, наистина рулцата звучат супер. Да видим кога ша ги навия.... Whistling

Прекрасна неделя, у Руси е мрачно и ветровито, но може да отидем да видим тъста и тъщата на ММ.... Mr. Green

 Heart Eyes  Heart Eyes на всички!

# 89
  • Мнения: X
Курдов, ЧРД! Бъди мн здрав и щастлив и нека всички добрини, които правиш ти се връщат двойно! Хубав празник, хапни си днес, стига с тези фурми.

Стреличке, мн си стройна и дългокрака! Heart Eyes

Всички  Hug
Ставам да мия, готвя, чистя..ще имаме и гости.

Общи условия

Активация на акаунт