КГБ = Клуб на Готините Баби - 178.

  • 62 578
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Финландия
  • Мнения: 169
Момичета, отдавна исках да пиша, ама не бях изчела темата.

 Но само да се обадя.... Преди 4 дни, посред бял ден, на обяд се блъснах в сърна. По-точно тя ми изкочи. Със скорост 100км/h сърната умря на място, от колата ми липсва една четвърт(добре, че е висок и стабилен джип). На мен ми няма нищо....освен шока, които преживях. Сега се чудя как ще вървя на работа (застрахователното трябва да каже дали ще се ремонтира или е за боклука).

# 511
  • София
  • Мнения: 2 672

Добро ви дъждовно утро! Днес толковаааа ми се спеше, но се налагаше да ставам, та след едно кафе и с книжка връка ще си положа тЕлото отново в леглото.  Joy Пък може и да заспя. Влязох във ФБ, а той ме предупреждава да си стоя вкъщи, защото вън вали и може да ме разтопи.  hahaha Ще го послушамммм!  Laughing

ШПУНЦИ, МИЛА МОЯ, БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!






ЧЕСТИТИ ДА СА ИМЕНИЦИТЕ - СЛАДУРАНАТА ЕЛИ НА ФУРИ ДА Е ВСЕ ТАКАВА ХУБАВИЦА, ДОБРИЧКА И УМНИЧКА! НА СВЕТЪЛЧО ГОСПОИЦАТА ПРЕКРАСНА ДА Е ВСЕ ТАКА ПРЕКРАСНА, УМНА И ДОБРА КАТО БАБА СИ! МОМЧЕТАТА НА РИМАР И ЯЖКА ДА СА ВСЕ ТАКА СТОЖЕРИ В СЕМЕЙСТВАТА СИ!


НАЗДРАВЕ, МАКАР ОЩЕ РАНИЧКО!

И аз още вчера гласувах, така че днес след обяд ще повторя. Надявам се, много се надявам да помогнем поне мъничко с това гласуване!  Praynig

Виви, дано бързо премине шока.  Лошо, че се е случило, но важното е, че ти си добре.  Hug Жалкото е за милата сърничка.

На вас, момичета прекрасни - здраве и се отдайте на любими занимания. Все пак е неделя.  Heart Eyes

# 512
  • София
  • Мнения: 1 748
Честит рожден ден мили дружки-Шпунц и Диди!Да сте здрави,щастливи и винаги усмихнати!
      Честит имен ден,мила Тути! Бъди здрава и много щастлива! Огрявай с голямата си любов хубавите си дъщери и внучката Нанси и бъди тяхна опора и обич!
       Честит имен ден на Елитата на Фури,Фло и Светълчо! Честито на Косьо на Римар и моя зет Коце!Да са здрави,успешни,обичани и много щастливи!

    


Момичета,благодаря за пожеланията  за имения ден на Коце!

# 513
  • Мнения: 263
Здравейте мили приятелки!

Искам да благодаря и тук, че сте ме поздравили за рожденния ми ден и да Ви пожелая също да бъдете живи и здрави! Дадох своя глас и за болното детенце. При мен всичко е нормално, ходя на работа, Веско е четвърта година студент, имам подкрепата и уважението също на човек до мен, с който съм решила да споделя живота си, а най-големият ми подарък наскоро от родителите ми е ново тристайно жилище. Хубав ден на всички, бъдете щастливи и усмихнати. Целувки!

# 514
  • София
  • Мнения: 1 529
  Честит рожден ден Диди! Много да те обича твоя човек, студентът  да се реализира успешно,да си жива и здрава и нека мечтите ти да станат реалност. Диди не ни забравяй обаждай се миличка.

 Вивия и ти пиши. Радвам се ,че нямаш поражения за здравето. Бързо да забравиш неприятната случка . Кога ще дойдеш да те видим? Hug
 Танита ,ненадмината си. Много ти благодаря приятелче. Heart Eyes

 Яжка, Маринка,Янче,Дидимити и Римарче много благодаря.

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 16:41 от Шпунц

# 515
  • Мнения: 2 099
Мила Шпунц, дано с някакви незнайни вълни усещаш приливите на топлите ми чувства и благопожелания към теб! Мисля, че ги усещаш. И добрият Господ да ги превърне в действителност.
ЧЕСТИТО!  newsm51 newsm51


Ей, няма що, любимка си на темата - факт!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

Да се светят имената на Елитата на Фури, Фло / дето не било чаве  Joy/ и на Светлето 4470, на Коцетата на Римар и на Яжка party002 Wine Glass!  

Вив, яко си си изпатила. Оправяш ли се? Мен ме занимава въпросът какво в такива случаи става със сърничката.

Благодаря за загрижеността, мили момичета, за моята бушонирана чутура. Без майтап як футболен шут ме стефаса баш по окото. Е не е у ред - вече трети ден замъглена периферия, гложди, понаболва, сълзи... ко да праиш ... бабината любов иска жертви. Не беше Йойо, един от големите беше.  football

# 516
  • Мнения: 5 357
Честит имен ден на всички, които празнуват! Бъдете живи и здрави!

Честити рождени дни на  Шпунц и Диди с пожелание за здраве и всички хубави неща, които желаят да им се случат!

# 517
  • Мнения: 2 099
Като написах Йойо - да ви пратя един актуален негов бисер:
Баба З.          Как ще останеш при мен да спиш като нямаш нищо?
Йойо:            И на края на света да бях - какво повече ми трябва освен  зарядното ми и моята книга?!?


Баби на внучета около Йойовата възраст / 8 г./ дали сте открили за децата нашумелия и ЧУДЕСЕН нов писател Дейвид Уолямс. Горещо го препоръчвам! Чудесни ежедневни, но необичайни сюжети, ХУМОР!, напрежение, динамика, великолепен език и превод - на бабата съ-читател обещавам, че ще се забавлява колкото внучето.
 smile3529 reverance

# 518
  • София
  • Мнения: 1 748
   Вивия,дано застрахователите преценят адекватно.Добре е,че няма по големи поражения-главно за теб.Жалко и за сърничката,но е добре,че е загинала на място.Аз съм преживяла подобно нещо.Блъсна ни сърна на пътя за Ихтиман,но остана жива,само ранена и плачеше със сълзи,като дете.Тогава много тежко го преживях.Непрекъснато в съзнанието ми изплуваха ония големи и тъжни очи и стичащите се сълзи.И сега настръхвам,като си спомня.
   Диди,щастлива съм  да те прочета в темата.Спомням си споделеното от теб преди и се радвам за развоя на живота ти след това. Бавно наближава времето,когато ще трябва да се върнеш при нас като бъдеща баба.
   Здравче,като гледам какви контузии преживяваш с топки,падания,скачания...си мисля,че палавият Йойо прилича на теб.Не ме убеждавай,че си била кротко дете!
   Маринка и аз ,като теб се върнах в леглото.Дремливо ми беше,чак сега се ококорих.Не знам дали е от времето или от кртуната ,но кафето не ми помогна.Звънна ми дружка и както си говорехме постепенно се освестих.
   Джили,не разбрах тайния код,но дано всичко да е в ред.Стискам палци и мисля за теб.
   Кари,мила дружке! Огън,не остана! Броенето на зад започна.Чакам те с нетърпение.
   Е,забих...По късно ще се рестартирам.

# 519
  • Мнения: 263
Ех, дружки, как ще ви забравя...Винаги ми става мило като отворя темите тук и се сещам колко много съм споделяла и хубави и лоши моменти за живота си с вас. Яжке, толкова много си права, че ще дойде и тоя момент да се върна тук като баба, това ни очаква в бъдеще, дай Боже...минавало ми е през ум, още преди да го прочета и от теб. Радвам се, че ще има с кого да споделям пак. Така е...колелото на живота се върти...Щпунц, Танитка, Яжке, благодаря Ви още веднъж за хубавите пожелания от сърце, и на всички останали, да не изброявам, за да не пропусна някой. Весел рожден ден и на теб Шпунц и на всички именници, които празнуват днес.

# 520
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 913
Честит рожден ден на Шпунци и Диди!
Пожелавам  ви  здраве  и по-много от всичко хубаво!


Да са живи и здрави всички именнички и  именници. Да са усмихнати и жизнерадостни!




# 521
  • София
  • Мнения: 16 095
Шпунц, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и сбъднати мечти!  bouquet
Диди, честит рожден ден! Пожелавам всичко хубаво в новия дом и с другарчето!  bouquet
За баба не бързай, ще дойде сляпата неделя. Но и без внуче може да се разписваш понякога.  Party
Честит имен ден на малките и големи Коцета и Елита!  bouquet bouquet bouquet
Вивиа, нали си здрава, другото са ламарини.
Все съм си мислила, че има някакви огради покрай пътищата ви.
При нас мързел - боба е сготвен от шеф Пламен. Аз се отчетох със суфле от тиквички.
Че и двамата не харесваме направеното от другия. Малко пазаруване и сега дремем.
Той излезе за цигари и кафе и заваля силно. Та чакал до павильона да спре. Сега пък напече - софийска пролет.  ooooh!

# 522
  • Мнения: 18 622
Честит рожден ден на Шпунци с най-голямата прегръдка ,дето може да си представи!После на живо  три прегръдки ще има.
Честито на  непознатата ми Диди ,има добри спомени тук за теб и  със сигурност си добро момиче.Жива и здрава да си!
Честито на имениците на Фло ,Фури ,Светълчо,Римар  и Яжка.
Специален поздрав на готината баба Тути!Мечтая  си за една вкусна манджа и знам къде има...да й боже път натам.
Вивия,че има стрес и не е без последици е ясно ,но  късмет че не е нещо  по така ,ламарините ще оправят или сменят с нови на пазара.Хора да са здрави.

Да се оплача ,измъкнала се антената ,има  и  нещо и аз мисля,че централно има проблем с нета и чакам да го оправят ,сетих се ,че може и тук да е и  бях права.Грешката е в мо я телевизор ,ама от нощес до сега  без нет и връзка.
Всички обадили ми се  са съгласни с организаторите  предварително.За доверието са радвам ,за майтапите се извинявам.
Здравчо ,аз последна ще се настаня,когато всички са в леглото.Друг вариант е ако не остане място да спя при всяка  по половин час. Колко му е ... bowuu hahaha hahaha
Всичко ще бъде наред.

# 523
  • София
  • Мнения: 1 529

 Здравче мило, усещам от теб едни гтряващи душата послания. Дано бързо ти оздравее очето. Винаги съм се страхувала от топки и не обичах да играя на народно топка.
 Айша и ние сме така понякога ,всеки си готви какво обича. Hug
 Борянче е що само три пъти ще се гушкаме, ама нека има прегръдки и за останалите приятелки.
 Алфея благодаря. Peace

# 524
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 304
 Диди, радвам се, че се обади! Малеее, Веско много пораснал! За последно беше 7-8 клас! А теб не съм те виждала от 2012 година! Радвам се, че си имаш другарче! Дано сте много щастливи!
За тези, които са я позабравили:

 http://babetki.snimka.bg/other/varna-12-07-2008g.300604.8521461

 Забележете, че съм блонди! До мен е Танитка, после Мима и до нея е Диди! Последна е Доби- красавицата! Това е снимка от 12. 07.2008 година!

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 17:16 от Янче-то

Общи условия

Активация на акаунт