ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 34

  • 32 944
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 753
А да не би случайно думата "вреда" да е сменила значението си?
Не го е сменила. И точно вредата се дискутира. Част от дискусията е има или няма вреда, каква е тя и т.н.

Дискусията била има или няма вреда!? Сериозно!?  Shocked  ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях!

# 751
  • Мнения: X
Да, дискутира се вредата. Ако имаш съмнение какво означава думата "дискусия", винаги можеш да направиш справка с тълковен речник.

# 752
  • Мнения: 4 753
Да, дискутира се вредата. Ако имаш съмнение какво означава думата "дискусия", винаги можеш да направиш справка с тълковен речник.

Аз виждам да се дискутира ползата... Виждам също спорове За и Против и всичко, заради което тази тема беше махната от Здравния форум преди няколко години... Безсмислено, но ако смяташ, че така трябва да е, твоя си работа... Аз постовете и без това вече ги прескачам - и на двете страни... А твоето мнение е ясно още в началото на темата, както се вижда и от цитата
Тези които нямат деца от спектъра,може би нямат представа колко много са децата с това състояние.Кой е невеж и кой не,надявам се много скоро да се разбере.Родителите които искат да си ваксинират децата,незнам защо се притесняват от нашите разсъждения.Да си ги ваксинират и ще се предпазят от нашите неваксинирани деца.
Не биха се притеснявали, ако вашите решения засягаха само вашите деца. Притеснението идва от падането на колективния имунитет, което засяга и ваксинираните деца.

За теб явно е важно всички да са ваксинирани, защото имагинерния колективен имунитет не трябвало да пада... С други думи, вредите от ваксините, които държиш да дискутираш тук нямат никакво значение... Който увреден - увреден, да живее колективната утопия...


Иначе, ако ще пишем, колкото да си намираме занимание, искам съвсем сериозно да питам защо още никой не е успял да докаже съществуването на морбили вирус пред онзи вирусолог Щефан Ланка, който така удобно прескочихте? Толкова ли е трудно да се изолира този вирус и нагледно да се покаже на вирусолог, който с това се занимава? Ако не може да се докаже съществуване на морбили вирус, какво се инжектира с ваксината и от какво се предпазваме с нея?

# 753
  • Мнения: X
Стелт, а дали случайно забеляза, че съм написала "Не биха се притеснявали", а не "Не бих се притеснявала"? И дали правиш разлика между двете? Ако толкова се затрудняваш в четенето с разбиране, ясно откъде идва склонността ти да правиш прибързани и неверни изводи. Но, боя се, не би могла да знаеш аз какво искам или не искам по отношение на ваксинирането по простата причина, че не съм си направила труда да те уведомя.

# 754
  • Мнения: 4 753
Стелт, а дали случайно забеляза, че съм написала "Не биха се притеснявали", а не "Не бих се притеснявала"? И дали правиш разлика между двете? Ако толкова се затрудняваш в четенето с разбиране, ясно откъде идва склонността ти да правиш прибързани и неверни изводи. Но, боя се, не би могла да знаеш аз какво искам или не искам по отношение на ваксинирането по простата причина, че не съм си направила труда да те уведомя.

Ако ще си говорим така, то аз мога сама да споря със себе си и успешно да защитавам и двете страни на спора... Следващата тема ще я кръстя "stelt77 ще си дискутира сама" и ще помоля да не се включвате...  Laughing 

# 755
  • Мнения: X
Мисля, че това ще бъде идеалната тема за теб. Само трябва да си направиш и форум, чийто единствен член ще си ти.

# 756
  • Мнения: 4 753
"ВАКСИНИ - ТЕМА САМО за вредата от тях" - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=978207

На който му се спори, може да си остане в настоящата тема, докато не я заключат... Новата тема е с ново име и не включва т.нар. дискусия за наличието или липсата на вреда...

Общи условия

Активация на акаунт