Откраднат живот - тема 18

  • 74 729
  • 789
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 150
Камбуров не заслужава такова "възмездие " , но както и да е. Нито Калин и Наталия...Може дори да се разделят...

Не, малко вероятно е да се разделят..

# 781
# 782
  • Бургас
  • Мнения: 16 209
Очаквах малко повече в последната серия.
Нещо ми липсваше.
Набързо претупаха всичко.
Незнам защо и Камбуров трябваше да си отиде.
Бубето защо не беше с Алекс?
Наталия на няколко пъти сънуваше сестра си,а сега и с това на сватбата....навяваше ме на мисълта,че тя може да почине, в следващия сезон примерно....
Уфф,и аз незнам как точно да опиша всичко,което ми идва в главата.

# 783
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
За Бубето се предполага, че всеки момент ще роди. За това присъствието на Алекс беше изненада. Още като определяха датата, Калин и Наталия си говореха, че Бубето и  Алекс няма да могат да дайдат точно заради раждането.

# 784
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Не искам никой да умира. По някакъв начин си ги харесвам всички, та даже и Генадиев.
Изненадах се обаче как Алекс не попита изобщо за баща си - т.е. Янко. Идва си след толкова време, а пита за Камбуров но не и за Янко...

# 785
  • София
  • Мнения: 22 984
Не искам никой да умира. По някакъв начин си ги харесвам всички, та даже и Генадиев.
Изненадах се обаче как Алекс не попита изобщо за баща си - т.е. Янко. Идва си след толкова време, а пита за Камбуров но не и за Янко...

Предполагам, че с Янко си комуникират.

# 786
  • Мнения: 2 761
Момичета, вече има нова тема. Заповядайте там!

# 787
  • София
  • Мнения: 27 223
Безумно тъп финал.
Искрено се надявам да е финал на целия сериал и да не ни мъчат с нов сезон. Нищо не видяхме от сватбата. Нямат бюджет за една пищна сватба да направят. И естествено типично по българския не може да има едно нормален завършек на сезона/сериала.
Само драми. 16 годишна пикла решила да си затрие плода, Коко с ангина, появата на зомбито Ани на сватбата (?! е това счупи тъпомера просто), смъртта на Камбуров, умрял като самотен и изоставен стожер на истината и накрая Генадиев, възможно най-главния герой пътувайки с подаръка за сина си.  ooooh! Трагедията пълна.
И Сашко защо дойде сам. Къде е Биляна?
Липсата на Янко пък изобщо не искам да я споменавам. А и как само бе споменат с едно такова безразличие...
Срам, срам.
И не това не е възмездие господа сценаристи, това е апотеоз на цялото ви безхаберие и безпомощност.

# 788
  • Мнения: 7 078
Peace Peace  Присъединявам се към това мнение. Колко тръбиха за пищният край на сезона и накрая - едно голямо нищо. Разочарована съм.
 Crossing Arms

# 789
  • София
  • Мнения: 431
И аз съм разочарована от финала. Не ми хареса, а по принцип съм фен на сериала.

Общи условия

Активация на акаунт