Сити Център!

  • 8 236
  • 121
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Днес го откриват, но аз немога да отида ,а съм страшно любопитна! Laughing
Хайде дайте инфо , ако имате! Thinking
Какво ще има вътре? Харесва ли ви? Абе всичко! Peace

# 1
  • Мнения: 3 569
"Екуест" купи мола "София сити център" за 94 млн. евро
    Инвестиционният фонд "Екуест Болкан пропъртис" (Equest Balkan Properties) купи търговския център "София сити център", който се намира срещу хотел "Хемус" в центъра на столицата, за 94 млн. евро в брой. Новината съобщи информационната служба на "Дау Джоунс".

Търговският център е вторият мол в София, който се очаква да отвори врати до средата на май. Инвеститор в него е "Стройтаун", които започнаха да изграждат търговския център през лятото на 2004 г. Началната инвестиция беше 40 млн. евро.

Според фирмения регистър ДАКСИ 49% от "Стройтаун" е собственост на "Авангардстрой", а по 24% на сто са собственост на "Фриско асет мениджмънт" и "Голдън юниън". Управляващи на дружеството са Николай Радославов, Пламен Пътев и Мая Кръстева, които имат по 1% дял в дружеството.

"София сити център" има близо 45 хил. кв.м застроена площ, а целият терен е малко над 12 дка. Обектът има общо шест подземни и надземни нива и паркинг за 500 автомобила. По информация на новия собственик вече над 70 на сто от площта на магазина е отдадена под наем. Подписани са договори с над 50 компании. Според съобщението на "Дау Джоунс" в момента има голям интерес от страна на български и чужди търговци към площите в мола и "Екуест" вече води разговори с тях. Фондът очаква да реализира доходност от сделката в рамките на 9 на сто до края на 2007 г.

Според проекта на мола на двата етажа под земята ще бъдат разположени паркингът и супермаркет. Първите две нива над земята ще са за магазини, а на последните два етажа са развлекателни съоръжения.

"Екуест Болкан" е регистриран на остров Ман и е създаден, за да се възползва от бума на пазара на имоти в региона и най-вече в България и Румъния. Намеренията на мениджмънта му са дейността на дружеството да се разшири още в Босна и Херцеговина, Албания, Хърватия, Македония, Турция и Сърбия и Черна гора. Основният мотив на "Екуест Болкан" да инвестира в страната е силният икономически растеж, който щял да продължи и след присъединяването на България към ЕС.

В началото на януари фондът направи друга своя инвестиция в София, като купи тризвездния хотел "Сердика" за 10 млн. евро. От "Екуест" планират да реконструират хотела заедно с прилежащия към него киносалон "Сердика", част от компанията "София филм", която също беше придобита от фонда.

Интересът на фонда към "София сити център" съвпада с тенденцията за динамичното развитие напоследък на търговските центрове от смесен тип (мол). През април трябва да бъде открит първия подобен център - "Мол ъв София", който се намира на ъгъла на бул. "Стамболийски" и ул. "Опълченска". В София се изгражда и търговският център "Скай сити", в който инвеститор е собственикът на веригата магазини "Фантастико". С отварянето на трите мола в София се очаква засилването на конкуренцията между търговците и развитието на нова култура на пазаруване.


И още:

Търговският център от типа “мол” Сити Център София ще бъде официално открит на 12 май, съобщиха от компанията за управление на недвижими имоти Investa Property Solutions.

Той е разположен на шест етажа на 18 000 кв. м с обща площ 44 000 кв. м.

Центърът предлага редица услуги като охраняем паркинг, банкови офиси, аптека, козметични салони, химическо чистене и фото студио, като включва над 100 специализирани търговски марки, някои от които за първи път ще бъдат представени в България.

Сред наемателите са Техномаркет, чийто обект е разположен на 1 400 кв м, KFC, италиански ресторант Pastarito, ресторант с интернационална кухня Fancy, Haven cafе и Enjoy Cafе, както и магазини за спортни стоки и облекла като Nike, Puma, Kenvelo, Calvin Klеin, Wrangler, Lee Co, Madoc Jeans и Mustang. Обектът на варненската търговска верига „Пикадили“ ще бъде първият й супермаркет в София.

Центърът включва и кинокомплекса CINEPLEX с шест киносалона, разположени върху 3 800 кв. м.

# 2
  • Мнения: 116
А каде се намира туй чудо.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 816
Срещу хотел Хемус.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
Чакаме някой пресъствал на откриването да сподели ! Money

# 5
  • Мнения: 3 334
една приятелка е там сега,ще я чакам да разкаже и ще пиша.

# 6
  • Мнения: 5 622

 Честит ви Мол- София Сити Център  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 2 100
Мерси мерси и Пикадили вече си имаме!  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 622
Мерси мерси и Пикадили вече си имаме!  bouquet

Мдааа..и като пазарувате да се сещате за Варненки   Peace Flutter

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 63
На една ръка разстояние съм от Сити-Центъра, ама като гледам каква навалица е, хич не ми се иска да се бутам там......
Иначе всички шарени балончета и знаменца с които са украсили наоколо дават весело настроение и будат интерес, но ще отида или днес по-късно, или утре, а може би другиден?!!...

Така че, мили майчета - от мен по-късно ще има информация....Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 622
На една ръка разстояние съм от Сити-Центъра, ама като гледам каква навалица е, хич не ми се иска да се бутам там......
Иначе всички шарени балончета и знаменца с които са украсили наоколо дават весело настроение и будат интерес, но ще отида или днес по-късно, или утре, а може би другиден?!!...

Така че, мили майчета - от мен по-късно ще има информация....Simple Smile

Много хубаво. Наистина много се радвам. Малко по малко София придобива Европейски лик  Hug

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 63
Съвсем европийски вид ще придобием - като отворят и МОЛ-а на Стамболийски - може би юни, и още един срещу ИЧС-то - на 1 юли, съвсем ще се разчекнем от обикаляне по МОЛ-овете Rolling Eyes
Да се чуди човек в кой по-напред да отиде.  newsm78

Хич няма да ни е лесно, ама какво да правим - т`ва е положението!

От сега подготвям с по-голямо протмоне...... Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 888
и аз съм на една ръка разстояние от сиси-то:)но ще отида в 15ч като се събуди малкото:)ще дам инфо посли:)

# 13
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз съм на една ръка, ама съм на работа. Утехата е, че е близо от офиса, има повече варианти за обяд и пазаруване, особено с нашето работно време. Ще ги видим и цените обаче, сигурна съм, че ще си ги бива Money

# 14
  • Мнения: 5 468
Съвсем европийски вид ще придобием
Съвсем европейски ще ни е вида, с жалките стотинки в джобката от българските ни заплати Twisted Evil.

# 15
be edva li sa ni tolkova jalki stotinkite, shtom se otvariat takiva skupi magazini i zavedenia.. da ne govoria, che zavedeniata v tsiala sofia sa pulni vsiaka vecher i trudvo da si namerish masa.. iavno ne sa tochno taka neshtata.

# 16
  • Мнения: 2 180
И нашата фирма има вътре 2 магазина и офиса се е поизпразнил-колегите са на откриването.
Айде варненки,скоро и ние ще имаме МОЛ-ове - знам за 3 които са в строеж. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 468
be edva li sa ni tolkova jalki stotinkite
Ми де да знам... всеки говори от собствената си камбанария Rolling Eyes.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 63
И нашата фирма има вътре 2 магазина и офиса се е поизпразнил-колегите са на откриването.
Айде варненки,скоро и ние ще имаме МОЛ-ове - знам за 3 които са в строеж. Mr. Green


А кой е третия в строеж? newsm78
Щото аз се сещам само за този на Стамболийски и Опълченска и за другия на Коста Лулчев срещу ИЧС-то... Rolling Eyes

Дай ни инфо... Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 100
И нашата фирма има вътре 2 магазина и офиса се е поизпразнил-колегите са на откриването.
Айде варненки,скоро и ние ще имаме МОЛ-ове - знам за 3 които са в строеж. Mr. Green


А кой е третия в строеж? newsm78
Щото аз се сещам само за този на Стамболийски и Опълченска и за другия на Коста Лулчев срещу ИЧС-то... Rolling Eyes

Дай ни инфо... Simple Smile

То май за Варна ставаше въпрос! Thinking

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 63
Ама знам си аз, че всичко, което не е на морето е провинция, но ето - пак сбърках като си мислех, че става въпрос за София.... Embarassed

Моля варненки да приемат моето извинение!  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 2 100
Мисля и аз да го посетя в Неделя, но дотогава ще умра от любопитство!
Имало и много промоции в началото/ първите дни/.
Явно още нямаме човек от мясртото на събитието!

Чакаме, Чакаме.................... newsm56 newsm56 newsm56 smile3539 smile3539

# 22
  • Мнения: 7 837
И да не го освините бързо, бързо  Mr. Green Нека да бъде новичко и чистичко по-дълго време  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Дали ще ни премажат на мястото на събитието, ако след 18 часа отидем с детето newsm78

Ако може мамата "на една ръка разстояние" да се включи.

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 15:26 от Лекси

# 24
  • Мнения: 3 569
И да не го освините бързо, бързо  Mr. Green Нека да бъде новичко и чистичко по-дълго време  Grinning

Свине сме викаш, а ?

# 25
  • Мнения: 7 837
И да не го освините бързо, бързо  Mr. Green Нека да бъде новичко и чистичко по-дълго време  Grinning

Свине сме викаш, а ?

Да не би да те възбужда  Grinning


Току що една приятелка ми сподели в кю-то, че от малкото, което е успяла да мерне в лудницата, е място, идеално за разходка с колички  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 2 100
Детски кът дали ще има newsm78?
Та да си пазаруваш на спокойствие или  на лафче в заведение Laughing, а то да щуреееееееееееееее Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 16:28 от Ybag

# 27
  • София
  • Мнения: 1 320
Пратих систара и мамката да хвърлят по едно оче, че аз с детето не съм за тая лудница. Бас ловя, че банда пенсионери са тръгнали на хайка в сити-то!  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 2 100
Бас ловя, че банда пенсионери са тръгнали на хайка в сити-то!  Crazy
Ама ти какво говориш, къде без тях! Naughty

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 63
Дали ще ни премажат на мястото на събитието, ако след 18 часа отидем с детето newsm78

Ако може мамата "на една ръка разстояние" да се включи.

Твойто детенце колко е голямо? Щото като гледам бая навалица си има - от вън на вътре и обратно.....лудница.... Rolling Eyes
Мойто детенце е на 8, и понеже е по цял ден на училище, от една седмица ме моли да съм я била завела на откриването, /разбирай да я взема по-рано - около 11 часа от училище/, категорично отказах..... Crossing Arms
Малко егоистично, но пазя си нервите - такава навалица ме изнервя... #Crazy
 
В събота или най-вероятно  в неделя - ще отидем, ще споделя! Simple Smile

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 63
Съвсем европийски вид ще придобием - като отворят и МОЛ-а на Стамболийски - може би юни, и още един срещу ИЧС-то - на 1 юли, съвсем ще се разчекнем от обикаляне по МОЛ-овете Rolling Eyes

Къде това срещу ИЧС-то. На една "такова" разтояние ми е от къщи Hug

Ми то е на една ръка разстояние от свекървината къща, та затова минавам често от там.

На ул."Коста Лулчев" е - точно срещу ИЧС-то. Не може да не го видиш - довършителни работи на един супер голям обект - целият в синьо! То и аз преди около месец го видях, та чак се идненадах - откриват го на 01.07.2006 г.!!! Shocked
Като гъби след нъжд никнат тези МОЛ-ове, ама няма лошо в тая работа... Laughing Laughing

# 31
  • Мнения: 3 153
В офиса имахме покани за откриването на Пикадили, но малкия тръгна да се разболява и си останах вкъщи днес да го лекувам, та не стигнах до ССЦ-то. А така искаааах ooooh! Нищо, и утре е ден и вече си чукнах среща там с една приятелка да "разцъкаме" по магазини и кафета Whistling

# 32
  • Мнения: 5 468
И да не го освините бързо, бързо  Mr. Green Нека да бъде новичко и чистичко по-дълго време  Grinning

Свине сме викаш, а ?

Да не би да те възбужда  Grinning
Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте:)Обещах да докладвам:)С  малкото  бяхме в Сити-то към 16ч.Нямаше кой знае каква тълпа и си разгледахме спокойно.На мен ми се сториха горе- долу нормални цените. Най - голямо впечатление ми  направи огромния страхотно зареден супермаркет, където имаше всичко. Даже си купих свински ребърца, да не кажат после,че само сме разглеждали LaughingМалко се пообъркахме с  асансьорите, защото има два  подземни етажа и  два отогоре:)Иначе Сити-то си го бива.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Е друго няма ли,че само за супермаркета говориш,разкажи по подробно,не бъди толкова пестелива. Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 888
Е друго няма ли,че само за супермаркета говориш,разкажи по подробно,не бъди толкова пестелива. Mr. Green
  ооо,има, има GrinningВсичко беше в балони.На най - долния етаж има подземен гараж, после следва  - 1, - 2 етаж където е супермаркета и магазини,после са 1, 2 и 3 етаж. Има магазини за  дрехи,  магазин на "2 be", техномаркет-а, банка, бар,  магазини за бельо.Май само аптека не видях newsm78.А бе страхотно е. Като че ли за пръв път има такова нещо в България   - един голям търговски комплекс. Голямо впечатление ми направи охраната  - униформите са им по -специфични и интересни. Имаше жени - охрана и те бяха в поли униформи и шапки. Сградата има няколко изхода. Има ескалатори и асансьори до всички етажи. Вътре е топло и всичко е стъклено:)Ааа има и кино. Има много промоции до 14 - ти май. Все още всичко е чисто и приятно и се надявам да не си покажем българщината:)Има и детски кът:)Ама видях само едно момиче там да се занимава с децата:)

# 36
  • София
  • Мнения: 2 100
Ееееееееее в Неделя съм там! smile3521

# 37
  • Мнения: 2 180
Уф,направо си плаче за атентат.......Сори,ама само това ми е в главата като си представя търг. ц-р.  Confused

# 38
  • Мнения: 66
Много добро.Ама голяма лудница.Супермаркета Пикадили е супер наистина.Но с двете челяд днес само толко.

# 39
  • Мнения: 5 622

 Варненки, къде във Варна се строят Мол-ове бре?  Shocked  Аз не знам  Embarassed

Знам за един център, който правят близо до изхода на Варна в посока магистралата, но той ще бъде офис сграда, не мол  newsm78

# 40
  • Мнения: 13 512

 Варненки, къде във Варна се строят Мол-ове бре?  Shocked  Аз не знам  Embarassed

Знам за един център, който правят близо до изхода на Варна в посока магистралата, но той ще бъде офис сграда, не мол  newsm78

Никъде не се строят молове във Варна. Евентуално ако се разберат Общината,Феста и Гергов може да се започне ЦУМ на мястото на дупката. На Акациите се строитърговски център, но не мол.

# 41
  • Мнения: 13 512
Честито "Пикадили" на софиянци!

# 42
  • Мнения: 1 180
Току-що се върнахме от туй място! Изобщо не съм във възторг - като идея е добро, но.....Първо, половината помещения още не са отворени, детския кът никакъв го няма, в техномаркета се балтавеха на всички каси. Има точно 3 интересни магазина, но поне на мен са ми непознати като марки и не ги запомних, но има доста добри неща - цени горе-долу /симпатично спортно роклЕ в моден зеленикаво-убит цвят, къс ръкав и ниска талия 130 лв./. Направихме едно кръгче и решихме да влезем в нещо като ресторант-пицария, имаше много хора - пицата ми сурова, сосовете свършили, кетчупа също.... Не мога да разбера - ако аз управлявам това заведение, ами ще сляза до "Пикадили" и ще купя два кетчупа, да му се не види! Две пици, айрян, 1/2 вино и мляко с какао - кръгло 20 лв.
Най ми хареса "Пикадили" - невероятно голям избор на предлаганите стоки, подредено, приятно - минахме набързо, че затваряха.....
Та така... В 22 часа имаше 5 човека на кръст. Мисля си, че в тоя МОЛ ще има хора, мястото е много добро, но за другия не ми се мисли.... В чужбина такива центрове по всяко време бъкат от хора, ама тук... Ще погледат първите дни, ще поцъкат,  толкоз - е, поне аз така мисля...

# 43
  • София
  • Мнения: 2 530
И какво по- хубаво от това. После ще си пазаруваме на спокойствие.

# 44
  • Мнения: 13 512
Някой ще каже ли какви магазини има там? Има ли  някакви нови марки? Пума чух,че щели да имат официално магазин там...нещо друго интересно?

# 45
  • София
  • Мнения: 847
Аз не ходих днес, но след работа вкъщи заварих два балона "Сити център" и един "Пикадили"  Rolling Eyes Малката госпоица и бавачката - първи пушки на откриването!  Joy
Четох в "Дневник", че щяло да има "Маркс&Спенсър", Sephora (козметичния гигант), "Бенетон-Сисли" за пръв път заедно в БГ на площ от 800 квадрата, Том Тейлър, Калвин Клайн и др. Но дали всичко е отворило - не знам. Надявам се новопоявилите се марки да не забият космически цени при положение, че в чужбината са си средна ръка (Маркс и Спенсър най-вече, пък и Сефора). Ще видим.

Забравих да кажа, че днес от таксито надзърнах през отворената врата на Сити центъра (в осем и нещо сутринта кипеше бурна дейност) и видях доста голям магазин Adam's Shoes.

# 46
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ако има наистина Sephora, ще е супер - дано най-накрая спре търговията с парфюми-ментета на цените на истинските, че направо ми писнА Close. А и цените да видим вярно, защото нямам спомен вече откога не съм си купувала парфюм от български магазин. В скъпата Швейцария ми излизат средно с 20-40 лв. по-евтини Shocked, а съм и сигурна, че няма да попадна на менте.

# 47
  • Мнения: 5 622
Ако има наистина Sephora, ще е супер - дано най-накрая спре търговията с парфюми-ментета на цените на истинските, че направо ми писнА Close. А и цените да видим вярно, защото нямам спомен вече откога не съм си купувала парфюм от български магазин. В скъпата Швейцария ми излизат средно с 20-40 лв. по-евтини Shocked, а съм и сигурна, че няма да попадна на менте.

Да и на мен от Парижката СЕФОРА, спиралка на Шанел и червилце на Ести Лодер ми излязаха доооста по-евтино от колкото струват тук  Peace

# 48
  • Мнения: 7 716
И аз ходих днес. Голяма лудница. Една част от магазините още не са отворени. Въздухът е лош, топло и задушно, направо ни прилоша.
Тоалетните са хубави и чисти, въобще е доста чисто. Все още. Техномаркет е хубав, но в сравнение с този до Метро е много малък като площ и няма такова разнообразие. Персоналът е любезен. Охраната също. Имат хубави униформи. Аз лично видях едно единствено кафене - до киното. Малко масички и малко места за сядане, много весели и закачливи столчета /като топки/, но неудобни за седене. Сервитьорките бяха много любезни, но нямаха нито менюта, нито касови апарати. Масичките са 3-4, обаче ведвага искат да си платиш, което мен много ме дразни. Магазините са скъпи и фирмени, но намаления нямаше никакви. Понеже всеки ден минавам по Витошка по два пъти бих казала, че магазините са същите, но пък по Витошка има намаления и с повече дебнене и търпение можеш да си купиш изгодни неща. Има KFC, където имаше хора, но ресторантите бяха празни. По стълбите и фоайетата голяма лудница и блъсканица. Не ми се вижда много подходящо място за малки деца. Паркингите са два подземни и един външен, много чисти и добре организирани.
Имаше и едно щадче със сладкишчета, но пък не видях място за сядане, където да похапнеш.
Най-доброто място според мен е Пикадили. Чисто, много добре заредено, любезен персонал, можеш да отидеш с количката с продуктите до колата. Едва ли ще отида втори път нагоре по етажите, но в Пикадили - с удоволствие.

# 49
  • Мнения: 7 837
Въздухът е лош, топло и задушно, направо ни прилоша.

Абсурд е, ако няма някаква климатична система, иначе с тия жеги, които предстоят, ще става по-лошо  Rolling Eyes

# 50
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Въздухът е лош, топло и задушно, направо ни прилоша.
Абсурд е, ако няма някаква климатична система, иначе с тия жеги, които предстоят, ще става по-лошо  Rolling Eyes
Със сигурност има, ама сигурно пестят хората Crazy.
Това е редовен номер и на ресторантите, редовно се прибираме вмирисани на цялото меню, цигарения дим е по-малкото зло в случая Twisted Evil. Или не им работят като хората вентилационните системи, или умишлено не ги пускат. Хубава работа, ама нашенска.
Не съм ходила още до мола, но през следващата седмица се надявам да направя един кръг, ще видя как е Grinning. Без климатици обаче няма да ме спечелят за клиент, към миризми и задух съм особено чувствителна Crossing Arms.

# 51
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Паркинга за първия 4ас е безплатен,после по 4лв на 4ас.Ако отидеш на кино какво излиза.Искат да избият рибата #2gunfire #2gunfireПак недомислена работа

# 52
  • Мнения: 13 512
 Joy Joy Joy JoyЗа първи път чувам  за Мол с платен паркинг! Ще падна от смях, тия са луди!!!!! rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 53
  • Мнения: 8 462
И аз ходих днес. Голяма лудница. Една част от магазините още не са отворени. Въздухът е лош, топло и задушно, направо ни прилоша.
Тоалетните са хубави и чисти, въобще е доста чисто. Все още. Техномаркет е хубав, но в сравнение с този до Метро е много малък като площ и няма такова разнообразие. Персоналът е любезен. Охраната също. Имат хубави униформи. Аз лично видях едно единствено кафене - до киното. Малко масички и малко места за сядане, много весели и закачливи столчета /като топки/, но неудобни за седене. Сервитьорките бяха много любезни, но нямаха нито менюта, нито касови апарати. Масичките са 3-4, обаче ведвага искат да си платиш, което мен много ме дразни. Магазините са скъпи и фирмени, но намаления нямаше никакви. Понеже всеки ден минавам по Витошка по два пъти бих казала, че магазините са същите, но пък по Витошка има намаления и с повече дебнене и търпение можеш да си купиш изгодни неща. Има KFC, където имаше хора, но ресторантите бяха празни. По стълбите и фоайетата голяма лудница и блъсканица. Не ми се вижда много подходящо място за малки деца. Паркингите са два подземни и един външен, много чисти и добре организирани.
Имаше и едно щадче със сладкишчета, но пък не видях място за сядане, където да похапнеш.
Най-доброто място според мен е Пикадили. Чисто, много добре заредено, любезен персонал, можеш да отидеш с количката с продуктите до колата. Едва ли ще отида втори път нагоре по етажите, но в Пикадили - с удоволствие.
Щях да пиша почти същото,но няма смисъл.Лали е изразила и моето мнение.
Единственото хубаво нещо е супермаркета-страшно зареден.
За майки с колички е направо убийствено,чакахме по 10 минути за асансьорите и вътре беше страшно задушно.Не вярвам да няма климатици.А и това,че паркингът ще бъде 4 лв на час....имат да вземат.Има и други места с безплатен паркинг,също толкова удобни за пазаруване.
А да не забравяме,че предстои откриване на Мола,може пък там да е по-различно.

# 54
  • Мнения: 7 716
Паркингът не се плащаше. Ние стояхме около два -три часа.
Само в Пикадили не е задушно, там даже е студено Laughing, което е нормално за хранителен магазин, разбира се.

# 55
  • Мнения: 3 153
И ние вчера сутринта го посетихме. И не съм особено впечатлена за момента! Аз лично отидох с идеята да разгледам Пума и Марк&Спенсър, но и двата все още не са открити. Издразни ме факта, че заведенията са на 3 ет. вместо голяма част от тях да са на партерно ниво, както е в повечето молове, където съм била, а и като количество са малко! Освен това хапнахме в Кентъки и не знам дали на него се дължи факта, че с мъжа ми сме с ужасно чревно неразположение от тогава! Абе ще видим като отврорят всички магазини! Откъм цени са си същите, като в ЦУМ и на Витошка. Затова и не бях очарована от магазините, защото очаквах да има нови и различни, а то кво-същите, като в ЦУМ! Хареса ми един голям магазин за обувки, но не запомних името-определено имаше много и всякакъв тип обущета!

# 56
  • Мнения: 7 716
А магазинът за обувки и на мен ми хареса. Laughing

# 57
  • Мнения: 5 140
И аз вчера ходих...., но не съм очарована като цяло.
Имаше много народ и се изнервих максимално. Не стоях и 20 мин и чао.
Представях си го по различен начин от този, който е в момента.

# 58
  • Мнения: 8 462
Паркингът не се плащаше. Ние стояхме около два -три часа.
Само в Пикадили не е задушно, там даже е студено Laughing, което е нормално за хранителен магазин, разбира се.
Казаха,че само първия месец ще е безплатен паркинга.И ние седяхме повече от час.Явно искат да ни зарибят с тоя временно безплатен паркинг.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ние вчера отидохме и разгледахме само първи етаж. После се ядосах и си тръгнахме.
Готин музей.

# 60
  • Мнения: 5 622

Това ми хареса  rotfImao

П.С. До сега не чух някое положително мнение  Tired И с тоя платен (4 лева на час, не колко и да е..) паркинг.... Stop

# 61
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Паркинга за първия 4ас е безплатен,после по 4лв на 4ас.Ако отидеш на кино какво излиза.Искат да избият рибата #2gunfire #2gunfireПак недомислена работа
Не съм и очаквала да е безплатен, обаче това 4 лв. на час е чисто безобразие Twisted Evil. Охраняем ли е поне? При тая цена би трябвало да има гавазин с пушка на изхода.

Пак ще давам сравнения с Швейцария, сигурно съм досадна вече - ама може ли в центъра на Женева паркингите да са в пъти по-евтини от тука? Няма значение къде си спрял - на етажен паркинг или на определените за това места на улицата - цената е на практика една и съща и е под 1 франк за час време! След 18 ч. вечерта за местата на улицата не се и плаща. В търговските комплекси е същото - най-голямата сума, която съм платила беше 2 франка (това е около 2.60 лв. по високия курс), около 4 часа се размотавах вътре. Де е Киро, на кирия...

Тежко и горко на живеещите по околните преки, всички ще си зарязват колите там, а и без посетителите на CCS в Лозенец е достатъчно гъчкано.

# 62
  • Мнения: 13 512
Ами значи не ви остава нищо друго,освен да вперите взор към Mall of SOfia. Дано това е вече истински mall

# 63
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ами значи не ви остава нищо друго,освен да вперите взор към Mall of SOfia. Дано това е вече истински mall
Ние ще вперим, ама не ми се вярва да е по-различно Tired.
Можем да сме горди направо, откъм цени и 'стандарт' направо сме я минали Европата Whistling

# 64
  • Мнения: 13 512
Ами значи не ви остава нищо друго,освен да вперите взор към Mall of SOfia. Дано това е вече истински mall
Ние ще вперим, ама не ми се вярва да е по-различно Tired.
Можем да сме горди направо, откъм цени и 'стандарт' направо сме я минали Европата Whistling
Да, аз също споделям мнението,че по цени сме минали Европа.

# 65
  • Мнения: 5 622
Ами значи не ви остава нищо друго,освен да вперите взор към Mall of SOfia. Дано това е вече истински mall
Ние ще вперим, ама не ми се вярва да е по-различно Tired.
Можем да сме горди направо, откъм цени и 'стандарт' направо сме я минали Европата Whistling
Да, аз също споделям мнението,че по цени сме минали Европа.

Абсолютно! И не само Европа, ами и Америка задминахме..само дето толкова рИвахме "Как ще ги стигнем Американците...."

# 66
  • Мнения: 2 534
Във възторг съм от Пикадили , зареден и подреден перфектно   bouquet
Хареса ми и магазина за обувки "Леонардо" , има и евтини и скъпи модели , харесах си чехли за 23 лв. и обувки за 37 лв. , има и скъпи модели , не само евтини .
Детският кът още не е отворен , любопитно ми е колко ще се плаща на час  newsm78
Всички магазини за мен са скъпи , не мога да си позволя нищо да си закупя оттам , ще посещавам само Пикадилито и кината .
Много още не са отворили , но видях - Геокс , Адамс , Глобул , уф , даже не съм ги запомнила  Thinking

# 67
  • Мнения: 7 837
Joy Joy Joy JoyЗа първи път чувам  за Мол с платен паркинг! Ще падна от смях, тия са луди!!!!!

 Laughing
Пазаруването не трябва да е удоволствие, а по график. Ама ха, няма да кроснат из мол-а по цял ден и да се мотаят, я. Влизат набързо, пазаруват и изчезват  Laughing

Обаче сега като се замисля, може би това е продиктувано от чисто българския начин да се хитрее, защото доста хора ще използват паркинга на магазина, за да си паркират колите, особено ако работят наблизо  newsm78

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Пазаруването не трябва да е удоволствие, а по график. Ама ха, няма да кроснат из мол-а по цял ден и да се мотаят, я. Влизат набързо, пазаруват и изчезват  Laughing
То общо взето така ще се получи - влизаш, купуваш 1 парцал, парите свършват, излизаш Joy На когото не му свършат, той ще има и по 4лв/час за паркинг Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 771
Аз пък ще си напиша положителното мнение. Като цяло мола се оказа това, което очаквах. Почти само маркови магазини с високи цени. Няма как при тези наеми да има други посредствени фирми с народни цени. Харесва ми, че повечето марки, които се срещат по Витошка, са там, защото сега ще се разкарвам по-малко докато ги обикалям. Гъчканицата и задуха и те не ме изненадаха. При цяла София, изсипала се в мола, няма как да не се задушим вътре. Дано и на управата и направи впечатление и вземе мерки с климатизацията. След месец навалица едва ли ще има и тогава климатика може и да смогне. Другото, което ми направи впечатление е, че въпреки стълпотворението, много пълни торби нямаше. Това просто си е един нов ЦУМ с луксозна обстановка, дано не за кратко.   

# 70
  • Мнения: 5 622
Харесва ми, че повечето марки, които се срещат по Витошка, са там, защото сега ще се разкарвам по-малко докато ги обикалям.   

Аз пък, точно разкарването по Витошка (по няколко пъти нагоре-надолу)  харесвам най-много  Laughing

# 71
  • Мнения: 7 474
Харесва ми, че повечето марки, които се срещат по Витошка, са там, защото сега ще се разкарвам по-малко докато ги обикалям.   

Аз пък, точно разкарването по Витошка (по няколко пъти нагоре-надолу)  харесвам най-много  Laughing

тОВА ОЗНАЧАВА ЛИ ,ЧЕ ВЪТРЕ ИМА САМО СКЪПИ МАГАЗИНИ? newsm78

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 113
Аз съм голям фен на Пикадили и много се радвам,че вече си имаме и в София,много е уютно и обслужването е супер.Иначе сити центъра ми хареса ново и приятно е,надявам се и да имам възможност и да си пазарувам от там.

# 73
  • Мнения: 5 103
Аз го посетих и си накупихме доста неща от там.
Според мен ще ми спести доста време за обикаляне по бутиците, защото там е  всичко на куп.

# 74
  • Мнения: 7 111
Според мен това място ще има съдбата на ЦУМ след новооткиването му. Има някаква прилика в очакващите включване магазини.

# 75
  • София
  • Мнения: 423
Аз работя в Пикадили-то ,радвам се че ви харесва.Все оше не съм имала възможност да разгледам целия център,че все съм на работа,но нали не очаквате цените да са като на пазара.Всичко там е направено с много усилия,но е все пак сме българи,неможе да не се наакаме поне малко
 Joy Joy

# 76
  • София
  • Мнения: 2 100
оооооооооооо аз не успях дяа стигна до там тези дни, но като чета явно не съм изпуснала. Ще мина двечера през Покадилио да си напазаря, а по другите магазини по нататък. Нека отворят всички, а и навалицата да мине! Confused

# 77
  • Мнения: 5 647
3 пъти ходих до сега. Много ми хареса. А Пикадили е един страхотен магазин. Много повече ми харесва от ХИТ и Билла, да не говорим и това, че ми е на две крачки.

Нека отворят всички, а и навалицата да мине! Confused

Навалицата не е толкова голяма.

# 78
  • Мнения: 1 258
Да,и аз ходих вчера.Даже и на кино.Според мен му липсва нещо на този център,което да го направи автентичен,запомнящ се.
Верно-паркингът-голям,магазините-маркови(някои много и други не чак до толкова-за цени говоря),ескалатори по средата,на върха-кино,около него заведения за бързо хранене.
Т.е.нещо ме върти около думата "стандарт".

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 63
Ами и аз да се отчета, че бях в събота преди обяд, но за кратко - около 1 час, което си е направо нищо за такъв голям търговски център...
И сега като чета мненията за Пикадили направо ме е яд, че нямахме достатъчно време, за да слезем до него. Явно е много добър магазин. А в сравнение с Елемаг - някой може ли да ги сравни?!.... newsm78 Защото пред Елемаг понякога едвам намирам място за паркиране #2gunfire

А иначе по отношение на паркинга в Сити Центъра това, което мога да кажа е, че в събота преди обяд имаше много неориантирани шофьори/ки, които нямаха представа накъде да тръгнат и къде да си намерят място. Някой бяха решили, че могат да карат в насрещното движение.  hahaha
Ама не са виновнни те, маркировката хич я нямаше, не светеше никаде в зелено накъде да караш - т.е. къде в момента има свободни места. Така поне е в европейските големи паркинги на търговските центрове и това доста помага в ориантирането и пести време /и нерви/.
И задължително е БЕЗПЛАТНО! Ако у нас направят тая простотия да събират пари за паркинг, докато си харчиш парите в магазините им - пак ще е наш, побългарен вариант на търговски център! hahaha

Разочарова ме това, че отидох специално заради Маркс&Спенсър и някой други марки, които съм си пазарувала само в чужбина и от които съм доволна  /издържали са проверката на времето/, но за съжаление те още не бяха отворени Shocked
Много ми се иска обаче и се надявам Сити Център София да стане едно приятно място, където да може да пазаруваш с удоволствие, ако искаш докато си почиваш да изгледаш един филм, или  да изпиеш кафенце с приятели, или просто да хапнеш нещо..... но кой знае? newsm78
Времето ще покаже, а на нас ни остава да бъдем оптимисти... Grinning

# 80
Аз пък съм супер доволна, че имам тоз център в квартала си. Съвсем нормален хипермаркет, не е направен скъпо, но е съвсем приличен.. много магазини не са заредени.. в този Леонардо обувките си бяха направо евтини (не знам дали струват обаче). Лудницата е типично българско явление, но сигурно ще премине.. ще ходя пеша на кино най-после и много се радвам, защото ми писна да ходя до тези арени..

# 81
  • Мнения: 803
Аз също не съм особено очарована от Сити Център-а. Цум повече ми харесва. Не че мога да си позволя да пазарувам от ЦУМ, но някакси по-добре е направен.
Другото, което не ми хареса в новия мол е, че кафенетата представляват някакви странни топки, десетина малки масички и това е. Аз очаквах едно наистина хубаво кафе, където можеш преспокойно и удобно да седнеш и да поклюкариш с приятелки Laughing
Дано мол-а на Стамболийски да е по-добре направен Wink

А, и не знам дали забелязахте, но си личи колко са бързали да го открият. Има някои места, които не са много добре измазани, по колоните си личеше (поне 1вият ден) прах от мазилката, даже имаше една гола тръба на последния етаж, която си висеше от тавана най-спокойно. Може вече да са я оправили.

# 82
  • Мнения: 1 366
Момичета (извинете ме за невежеството), какво е "МОЛ"?  newsm78

# 83
  • Мнения: 1 180
Е, като за начало е добре.... Дразни ме това, че са го открили, а половината магазини никакви ги няма. Нормално е ценита да са височки, в края на краищата и нивото е по-хай, нали? Както са казали, всеки влак си има пътници - нали има места като "Илиенци" /където не бих отишла, ако искам да си купя нещо наистина добро/. Най-евтиното местенце май беше големия магазин за обувки, но обувките бяха.....поне на мен не ми хареса нищо, а детските обувки бяха направо ужасни! В интерес на истината и моето дете цяла нощ повръща след посещение на KFC - то /някой по-нагоре се беше оплакал/.

# 84
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Хубаво че си спестихме KFC -то, дребния много искаше вчера, ама не ми се чакаше в лудницата. Аз не мога да кажа че съм очарована, но не мога да кажа и че не ми харесва. Все още не е открито всичко, има адски много народ. Въпросния магазин с обувките е добра находка - моя син се сдоби с чудесни сандалки за 20 лв. Имаше и мъжки и дамски не лоши, на партера съзрях магазин за бельо - Reflections или нещо подобно - турски, имаше много приятни неща, съвсем не скъпи. Находка е и мнагазина на "Шише джам" - има много симпатични чаши, чинии и всякакви джвръчки също не скъпи". Най-много се смях на Beauty Zone - понеже имаше свободен достъп на парфюми и гримове и вътре беше тотален траш - народа смело се поливаше с каквото му попадне и се мацаше - отстрани беше сносно комично.
 Пикадили лично мен не ме вдъхнови особено - влизала съм във Варненски и ми изглеждаше по-уютно. Вярно, много добре е зареден, но ориентация - нулева, мотат се там някакъв персонал, който като го питаш къде е нещо  и той започва да се почесва умно и да вика :"Амиии, чакайте сега, незанм дали имаме..."
 Дано като мине лудницата се ориентират малко повечко.

# 85
  • Мнения: 803
Момичета (извинете ме за невежеството), какво е "МОЛ"?  newsm78

mall - oт английски - търговски център

# 86
  • Мнения: 1 366
Разбира се, каква сьм патка. Като го гледам написано на кирилица и хич не мисля за англииски. Благодаря.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 100
Момичета (извинете ме за невежеството), какво е "МОЛ"?  newsm78

mall - oт английски - търговски център

МОЛ на български е Материално Отговорно Лице  bowuu!

# 88
  • Linz
  • Мнения: 11 619
МОЛ на български е Материално Отговорно Лице  bowuu!
През цялото време се чудех за какво "материално отговорно лице" става въпрос в тази тема doh

# 89
  • Мнения: 2 180
МОЛ на български е Материално Отговорно Лице  bowuu!
През цялото време се чудех за какво "материално отговорно лице" става въпрос в тази тема doh
Базикате ли се?   hahaha

# 90
  • Мнения: 4 371
И аз съм разочарована от Мол-а. Ама така става с всичко, дето се прави на бързо.
Яд ме е,че не слезнах до Пикадили, но по-натам. Като цяло няма да съм от клиентите на този магазин, особено с цената на паркинга Stop

# 91
  • Мнения: 430
Копие на ЦУМ, музей... все подходящи синоними. Не можах да разгледам всичко, но цените които видях ме изненадаха неприятно. Определено нашето семейство не може да си позволи "приятно пазаруване" в този комплекс. Най-евтините обувки в Адамс (платнени сандалки с платформа) бяха 120 кинта. Да, много сладки, ама .... Влязох и в магазин за детски дрехи. Получих уплах! Поличка за дребното беше 60 кинта. Geox започваха от 220 лв (в същото време има разпродажба на Витошка и всички цени са до 99лв).
Всичко това горе-долу се очакваше, но на етажа на киното има закусвални и сладоледи. Айде сладоледа не беше скъп, но сокче Capy (200мл) се търгува за 1.50 лв. Пластмасова Кола, 500 мл беше 2.20 лв. Няма маси към това "заведение". Най-обикновен щанд на самообслужване. А на територията на Кентъки и съседните заведения беше невероятна кочина, с боклуци по пода, разляти сокове по масите...
Разочарована съм.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм малко разочарована от Сити Центъра - прилича на ЦУМ. А сравнението му с музей е много точно.  Simple Smile

Единственото нещо, за което гласувам с двете ръце "За" е ПИКАДИЛИ. Дори цените в него ми се сториха нормални, че и по-добри от тези във "Фамилия"-та. В сравнение с "Елемаг" също е на много по-добро ниво и е много по-богато зареден. Определено ми хареса. Дори е по-хубав (по-голям и по-спретнат) от Пикадили във Варна.

Кажете какви са впечатленията ви за киното в Сити Центъра - големи ли са залите, добър ли е звука...?

# 93
  • София
  • Мнения: 6 743
А самоият магазин "Пикадили" е в комплекса - така ли?

# 94
  • Мнения: 2 180
Специално за варненки!
Строителство на МОЛ – Варна

“Интерсервиз Узунови” АД започва през м. май строителството на МОЛ – Варна /в съседство с “Кауфланд”/. В комплекса на площ от 50 000 кв.м ще бъдат представени 117 световноизвестни фирми. Той ще разполага с 860 паркоместа, 6 кинозали, ресторанти и зони за забавления. Строителството трябва да завърши през август 2007 г.

# 95
  • Мнения: 803
Честито на варненки!  bouquet

Така като гледам, тея мол-ове ще се нацвъкат из цяла БГ. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 7 111
А самоият магазин "Пикадили" е в комплекса - така ли?
Да, на 2-ри подзимен етаж се намира и има излаз към паркинга.

# 97
  • Мнения: 49
И ние ходихме със съпруга ми, но не останахме очаровани! Аз не съм пътувала много, но съпругът ми - да. Направи сравнение с моловете във Варшава. И сравнението не беше в полза на нашия. Моловете във Варшава (а предполагам, че не само там) са много по-големи и идеята не е да е пълно с магазини на изключително високи цени (за това си има бутици), точно обратното - магазини с достъпни цени. Дори и марките, които има в нашия мол, ми се струва, че не предлагат бутикови облекла, а конфекция. Е как тогава един обикновен панталон, който, ако не видиш марката, няма и да го забележиш, струва 137 лв. Родителите ми бяха на екскурзия в Италия миналата година. Не мога да кажа, че имат страхотни финансови възможности, но ни донесоха доста неща, купени именно от молове... Другото са заведенията за хранене - в нашия мол се броят на пръсти, седнахме на една масичка, която като се облегнах на нея, хлътна надолу. Може би са бързали да го отворят и затова в тоалетната, където влязох, течеше вода от сифона! Е, засега толкова! А, случайно минах в ден от седмицата - изключително спокйно е!

# 98
  • София
  • Мнения: 2 100
да и аз хоодих вчера Party най-после.
Ами нито ми хареса, нито се разочаровах! Цените са високи, но като отворят и другия мОл, ще има конкуренция и според мен ще има и много намаления/ както е по Витошка. Пътво пускат новите колекции на супер надути цени, а после има намаление и си пазарувам доста нещица!/
Беше спокойно, откеиваха още магазини, хапнахме в KFC!
Абе средна хубост!
Пикадили ми хареса, но и там си е скъпичко. Аз си оставам фен на БИЛЛА

# 99
  • Мнения: 481
Аз съм била в МОЛ в Унгария - беше фраш от хора, които пазаруваха смело - просто цените си бяха нормални , а не бутикови (имаше спортни магазини,детски дрехи и заведения). Според мен магазинът ще си стои без клиенти, защото някой го е измислил отдавна - печели се от оборот , а не от високи цени.... И аз посетих детския магазин - къси гащи за 6 мес. бебе - 18 лв., дънки - 40 - 50 лв., тениска - 21 лв.  Действително много прилича на ЦУМ. Скучаещи продавачки и красиви витрини. Асансьорите ми харесаха - големи до 21 човека...
А в Пикадили ми се стори доста евтино даже , в сравнение с Елемаг съм много по-доволна. Купих си манастирска бобена салата (3,19 лв./кг.) само си я овкусяваш и мммм. Хареса ми , ако се чудиш къде да убиеш 2 - 3 часа.

# 100
  • Мнения: 13 512
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ

# 101
  • Мнения: 4 371
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ
И аз. Ако имаш инфо свиркай, че аз до тогава не мисля да го посещавам Stop

# 102
  • Linz
  • Мнения: 11 619
МОЛ на български е Материално Отговорно Лице  bowuu!
През цялото време се чудех за какво "материално отговорно лице" става въпрос в тази тема doh
Базикате ли се?   hahaha
Абсолютно сериозна съм Laughing

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мерси мерси и Пикадили вече си имаме!  bouquet

Мдааа..и като пазарувате да се сещате за Варненки   Peace Flutter
Или "бивши" варненки да се сещат за Варна Heart Eyes Mr. Green

# 104
  • Мнения: 5 622
Мерси мерси и Пикадили вече си имаме!  bouquet

Мдааа..и като пазарувате да се сещате за Варненки   Peace Flutter
Или "бивши" варненки да се сещат за Варна Heart Eyes Mr. Green

Аааа, няма бивши Варненки  Wink

# 105
  • Мнения: 2 575
Мдаааа - адски задушно, но пък спокойно е там...
 Laughing Laughing Laughing
Аз лично се влюбих в един магазин за дрехи - CASSIDI Heart Eyes - били израелски ( щатска марка) - кой знае какви са, но дрешките бяха перфектни - малко ( даже доста) по -хубави от MASON'S с подобен дизайн и стил.....

# 106
  • Мнения: 803
Онзи ден посетих heaven cafe, намира се на първия етаж, вход откъм парка. Малко е скъпичко, но обстановката е много хубава и кафе-специалитети са им супер!
И от Пикадили съм доволна, макар че всеки път като отида е голяма тъпканица, ама се преживява с малко повече търпение. Wink

# 107
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз ходих в неделя. Беше лудница. И много задушно. Цените наистина са високи. Май най-евтин е един магазин за обувки Leonardo, но моделите са кофти. Харесаха ми два магазина за бельо. Иначе са сложили големи надценки - поне козметиката, парфюмите и в аптеката. До Пикадили не стигнахме.  Няма да пазаруваме от там, за съжаление. Crossing Arms

# 108
  • Мнения: 1 417
Мдаааа - адски задушно, но пък спокойно е там...
 Laughing Laughing Laughing
Аз лично се влюбих в един магазин за дрехи - CASSIDI Heart Eyes - били израелски ( щатска марка) - кой знае какви са, но дрешките бяха перфектни - малко ( даже доста) по -хубави от MASON'S с подобен дизайн и стил.....

И аз в него Simple Smile следващата седмица съм на пазар там, много свежарски неща имаше

# 109
  • Мнения: 2 575
Мдаааа - адски задушно, но пък спокойно е там...
 Laughing Laughing Laughing
Аз лично се влюбих в един магазин за дрехи - CASSIDI Heart Eyes - били израелски ( щатска марка) - кой знае какви са, но дрешките бяха перфектни - малко ( даже доста) по -хубави от MASON'S с подобен дизайн и стил.....

И аз в него Simple Smile следващата седмица съм на пазар там, много свежарски неща имаше


Само така - айде да ходим заедно следващата седмица Laughing
 вече ще мога да вървя , надявам се  Sad

# 110
  • Мнения: 1 544
Аз вече няколко пъти го обиколих ,но определено не съм очарована единствено Пикадили ми хареса и магазина за обувки Леонардо даже купих на дъщеря ми много симпатични велурени обувки за 27 лева ,но колко ще искарат ще видиме. Иначе онзи ден вечерта на кино ходихме там но беше гола вода нямаше нито една табелка настана страшна суматоха не пускаха да се влиза задух горещина никой не знае коя зала къде е абе гадна работа определено повече няма да направиме тази грешка с киното.

# 111
  • София
  • Мнения: 9 974
Момичета, кажете от колко отварят и на кой етаж се намира този голям магазин за обувки. Искам да го разгледам, ама ще съм с дребния и трябва да бързам обратно за кухнята. Благодаря!

# 112
Сити Център-не е нещо особено в чужбина ги наричат "квартални магазини", защото там всичките им магазини са такива Laughing
Няма да си кривя душата харесва ми но такива цени са ударили там,че може да ти се завие свят особено в Мол Център ooooh! Едни дънки-като вехти-230 лева ooooh! Laughing

# 113
  • Мнения: 13 512
Момичета, кажете от колко отварят и на кой етаж се намира този голям магазин за обувки. Искам да го разгледам, ама ще съм с дребния и трябва да бързам обратно за кухнята. Благодаря!
Отварят в 10 и магазина е на вторият етаж

# 114
  • Мнения: 13 512
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ
И аз. Ако имаш инфо свиркай, че аз до тогава не мисля да го посещавам Stop
Ееее,браво,бе ,Дуци! Аз от Варна  отидох да си видя двата, а ти в Софиа не си правиш труда...Е,това на мен не може да ми се случи!

# 115
  • Мнения: 4 371
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ
И аз. Ако имаш инфо свиркай, че аз до тогава не мисля да го посещавам Stop
Ееее,браво,бе ,Дуци! Аз от Варна  отидох да си видя двата, а ти в Софиа не си правиш труда...Е,това на мен не може да ми се случи!

Аз ходих, но не е моя магазин. Определям го като гаден Mr. Green

# 116
  • София
  • Мнения: 11 704
Искам да попитам,ако някой е ходил наскоро дали са открили вече Маркс и Спенсър?Четох май тук из форума,че и тази верига щяла да присъства там!

# 117
  • Мнения: 13 512
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ
И аз. Ако имаш инфо свиркай, че аз до тогава не мисля да го посещавам Stop
Ееее,браво,бе ,Дуци! Аз от Варна  отидох да си видя двата, а ти в Софиа не си правиш труда...Е,това на мен не може да ми се случи!

Аз ходих, но не е моя магазин. Определям го като гаден Mr. Green
Сити Центъра и на мен не ми хареса, но МОЛа определено е моето място.Не че магазините са по -различни от тези на Витошка-просто атмосферата ми харесва.

# 118
  • София
  • Мнения: 847
Искам да попитам,ако някой е ходил наскоро дали са открили вече Маркс и Спенсър?Четох май тук из форума,че и тази верига щяла да присъства там!
Четох в "Капитал", че със сигурност ще го открият през септември. Също там пишеше, че от "Зара" са водили преговори за мола на Стамболийски, но в последствие се отказали от магазин. Сега съжалявали, но вече нямало места и т.н.

# 119
  • Мнения: 4 371
Сити Центъра и на мен не ми хареса, но МОЛа определено е моето място.Не че магазините са по -различни от тези на Витошка-просто атмосферата ми харесва.
Лично на мен ми прилича на евтин базар Tired МОЛ-а в Илиенци е по-добре от СЦС.
МОЛ-а на Стамболийски е страхотен, но за мен пък разхождането из центъра е по-специално и за това ще посещавам и двете места. Споменатия Сити Център не е сред тях. И все пак ако отворят Сефора, ще отида, естествено.
Пък ти като идваш до София - свиркай да пием по кафе, ще ми е приятно. Със сестра ти също Wink

# 120
  • Мнения: 13 512
Ще идвам другата седмица за виза и може да си устроим едно тур-че/че турче звучи много двусмислено/ Grinning из Мол-а.

# 121
  • Мнения: 4 371
Хм, аз пък заминавам за морето и ще съм си в С-я чак на 24-ти Crazy

Общи условия

Активация на акаунт