Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 7

  • 81 634
  • 728
  •   1
Отговори
# 315
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Без снимка нищо не можем да ви посъветваме.
Може да е нормалко отбелязване, може да е неправилно поставяне, може и раницата да му е голяма.

# 316
  • Мнения: 683
Здравейте, от известно време следя темата и всеки ден си сменям мненето относно това, какво искам да взема за нероден Петко. В почнах от слинг с халки, после минах на разни слингови раници и още съм в чудене кое ще ни е най-удобно. Единствено знам, че не искам да е нормален слинг, защото съм много вързана в ръцете и искам да го ползвам от новородено, до колкото е възможно. Сега гледам някаква промоция на Cybex my.Go и се чудя до колко е добър избор. Знам, че май е най-добре да се роди и да пробвам с бебето, но съм нетърпелива Rolling Eyes

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Преди време си купих една раница която се оказа неудобна за мен.А сега се чудя дали има раници с по дълга мека част на презрамките .Изпробвала съм бимби и тула фрий то гроу.И двете са ми удобни,но за съжаление не са ми по джоба.Не знам към какво да се насоча доста съм едра и каишките ми се впиват в гърба.Дайте ми някакви предложения.

# 318
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Здравейте, от известно време следя темата и всеки ден си сменям мненето относно това, какво искам да взема за нероден Петко. В почнах от слинг с халки, после минах на разни слингови раници и още съм в чудене кое ще ни е най-удобно. Единствено знам, че не искам да е нормален слинг, защото съм много вързана в ръцете и искам да го ползвам от новородено, до колкото е възможно. Сега гледам някаква промоция на Cybex my.Go и се чудя до колко е добър избор. Знам, че май е най-добре да се роди и да пробвам с бебето, но съм нетърпелива Rolling Eyes

Няма раница, която да става за новородено. Погледнете Caboo или Papoozle. Това са предварително вързани слингове, много подходящи за начинаещи+новородени.

Преди време си купих една раница която се оказа неудобна за мен.А сега се чудя дали има раници с по дълга мека част на презрамките .Изпробвала съм бимби и тула фрий то гроу.И двете са ми удобни,но за съжаление не са ми по джоба.Не знам към какво да се насоча доста съм едра и каишките ми се впиват в гърба.Дайте ми някакви предложения.

Аз съм с широки рамена и повечето раници ми се впиват точно под мишниците. Изключене сами Тула, Исара, Емейбейби (може би пропускам една-две максимум)
Karaush са с доста итнересни презрамки, но не съм пробвала лично.
Мех дай вместо раница може би ще ви е по-удобно или да търсите това, което сте пробвала втора ръка по групите.

# 319
  • Мнения: X
Май тай слинг спарва ли, става ли за лятото?

# 320
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Зависи какъв е. До колкото си спомням Soul имаха много приятни ленени варианти.

# 321
  • Мнения: 683
Мерси, kalei, caboo-то ми е един от вариантите. Ще продължавам да ви чета и да гледам.

# 322
  • Мнения: 1 418
Подариха ми слинг,  който не е шал а прилича на платнен хамак. Как точно се поставя бебето в него и има ли си име тази разновидност

# 323
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ринг - слинг?

# 324
  • Мнения: 1 418
https://www.patilanci.bg/product/sling-za-bebe-gentle-hug-cangaroo
Прилича на този Hug Бебето е на 3 месеца ше ми се да си я нося легнала,  но не знам как 😊

# 325
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Легналото положение в слинг е абсолютно опасно и забранено!
Това от линка не е слинг, а недоразумение.

# 326
  • Пловдив
  • Мнения: 466
 Kalei точно казано самата катарама ми убива под мишниците.Не съм пробвала Исара те като че ли са по бюджетни и втора ръка.Другите две не ги бях чувала изглеждат ми доста екзотични с удоволствие ще ги пробвам Ако ги има накъде в Пловдив.Аз в момента нося с българска раница Ин и Ян ,но за съжаление не е моята раница.

# 327
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Kalei точно казано самата катарама ми убива под мишниците.Не съм пробвала Исара те като че ли са по бюджетни и втора ръка.Другите две не ги бях чувала изглеждат ми доста екзотични с удоволствие ще ги пробвам Ако ги има накъде в Пловдив.Аз в момента нося с българска раница Ин и Ян ,но за съжаление не е моята раница.


Пловдив има две библиотеки, поне Исара имат със сигурност. Grinning

# 328
  • Мнения: 115
Здравейте, имам бебче на 2 месеца и ринг слинг, който толкова време не мога да завържа като хората, направо ме е страх, че ще увредя бебето докато/ако/ се науча. Слинга е je porte mon bebe ако има значение. Тъй като явно няма да се справя със слинга се ориентирам към раница като се колебая между Tula, Ergobaby, Love and carry или ако можете да предложите друга в рамките на до 200лв. Наясно съм, че бебешора трябва да е по-голям, затова ергото мисля да е адапт(само тази раница съм и пробвала). Мисля, че ще я ползвам основно докато е малък бебешора , защото няма вариант да е буден и да не плаче , затова и не мога да свърша нищо докато е буден. А какво мислите за Гусльонък? Аз докато се спра на марка малкия вече ще е за модел todler сигурно.
Колко време на ден може да се носи бебето в носилка?
Кои марки предлагат доставка до Бг?

# 329
  • Мнения: 6 559
Още малко трябва да изчакаш според мен. Аз сложих моето в регулируема Исара на 3,5 месеца и пак ми се каза, че е рано. Мъчих се с еластичен слинг до тогава.
Иначе всички регулируеми стават забебе на около 4 месеца.
Ходих с една приятелка да пробва въпросната Гусльонък, понеже питах тук и никой не сподели впечатления. Не е лоша, тя дори си купи. Удобна е, поне за мен, пробвах и аз. Все пак за всяка структура е много индивидуално кое ще бъде удобно и кое не. Имат и от слингов плат. Консултантката обаче призна,че Исара,Тула и прочие,които тя не предлагаше, са по-висок клас.

Общи условия

Активация на акаунт