Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 7

  • 81 570
  • 728
  •   1
Отговори
# 300
  • NE
  • Мнения: 10 999
Май наистина има. Всички слинови на Тула са цифра защото и слинговите платове са високо качество.

# 301
  • Мнения: 6 954
Благодаря, ще отидем да мерих още някои. Не се бях сетила, че може да има намаления. Ще отидем да мерим още някои. Благодаря ви, ще се похваля като купим.

# 302
  • Мнения: X
Здравейте отново,
Сдобих се с еластичен слинг и днес го изпробвах. Нещо обаче ми се стори, че не го вързах, както трябва, защото в един момент на бебето главичката тотално потъна в шала. Тоест двете презрамки го скриха. Опасявам се да не се задушава така. Нещо грешно ли направих или така стои по принцип?
И още един въпрос, тъй като сега идват топлите дни и ме е страх да не претопля бебето, как да се облича в такъв случай?

# 303
  • NE
  • Мнения: 10 999
Обувайте панталонки без петичка за да може да не се свива бебенцето, а и само боди ще е добре.
Аз връзвах по това клипче.
https://www.youtube.com/watch?v=BdypkZV9V9E

# 304
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Без снимка е трудно да се каже, но най-честата грешка при вързването на еластичен слинг е не достатъчното му затягане.
Еластичният слинг се отпуска малко след връзване. За това трябва да е добре затегнат.

# 305
  • София
  • Мнения: 8 653
Сега го обличам с боди с дълъг ръкав, панталонки/клинче и чорапи.Това ако е хладно, тъй като раницата си е плътна, а аз слагам жилетка, която му пази "завет".  Когато грее слънце и е топло, напича е с боди с къс ръкав, често му събувам чорапите и е с голи крака.

# 306
  • Мнения: 1 557
Здравейте, какво ви е мнението за тези ранички? Някой поръчвал ли е от Амазон ? От телефона пиша и не мога да ги сложа в скрит линк, сори Simple Smile
[url]

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 00:10 от gEHu

# 307
  • NE
  • Мнения: 10 999
Прилича ми на копие на Ergobaby. Не бих рискувала.

# 308
  • Мнения: 55
Бихте ли ме насочили откъде мога да закупя раничка Тула от слингов плат с мрежа за лятото?

# 309
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Тези раници са само в специални партиди.Трябва да следите страницата им. Обявяват кога ще пуснат следващото издание. Бройките са ограничени.
Друг вариант е да следите групите за продажба на Тула във фейсбук.

# 310
  • София
  • Мнения: 2 666
Момичета, слижих бебето на 2м. в еластичен слинг. Много ми хареса! Simple Smile Не съм очаквала, че ще ми бъде толкова приятно, не мога да опиша чувството Simple Smile Но на бебка не й беше приятно, а хем я изчаках да бъде в настроение.
Дали не е по-добре да се насоча към тъкан слинг, че с този вече ми е топло. Вкъщи е 25 градуса. С халки или без халки да пробвам? И дано на бебка й хареса Simple Smile

# 311
  • NE
  • Мнения: 10 999
Топличко е за еластичен и вероятно оттам идва дискомфорта за бебето. Там връзването е с 3 пласта, докато с тъкан има повече връзвания. Наемете и пробвайте. Може би нещо с лен, бамбук.

# 312
  • Мнения: 2 361
Включвам се и аз тук,в търсене на ергономична раница съм,засега харесах Боба 4G.Гледах и някакви Integra,които били хибридна раница.
Не знам като марки какво да гледам,честно казано.Другото,което ми прави впечатление е,че повечето ги дават примерно след 4+ месеца,сега прочетох и по- назад в темата,че същото сте писали.
Кога се очаква да е седмицата на бебеносенето ?

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 15:07 от Étoile*

# 313
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Момичета, слижих бебето на 2м. в еластичен слинг. Много ми хареса! Simple Smile Не съм очаквала, че ще ми бъде толкова приятно, не мога да опиша чувството Simple Smile Но на бебка не й беше приятно, а хем я изчаках да бъде в настроение.
Дали не е по-добре да се насоча към тъкан слинг, че с този вече ми е топло. Вкъщи е 25 градуса. С халки или без халки да пробвам? И дано на бебка й хареса Simple Smile

Пробвайте първо да е  с по-малко дрехи, на някой бебета им трябва малко време да свикнат с каквато и да е носилка. Аз лично не препоръчвам слинг с халки на начинещ.


Включвам се и аз тук,в търсене на ергономична раница съм,засега харесах Боба 4G.Гледах и някакви Integra,които били хибридна раница.
Не знам като марки какво да гледам,честно казано.Другото,което ми прави впечатление е,че повечето ги дават примерно след 4+ месеца,сега прочетох и по- назад в темата,че същото сте писали.
Кога се очаква да е седмицата на бебеносенето ?

Европейската седмица е 7-13 май.

Интегра е страхотна носилка, но всъщност не е точно раница, а Мех Дай.

# 314
  • Мнения: 71
Здравейте. Почвам направо с въпроса: Бобата го убива малко на крачетата, зачервава се. Има ли начин да се коригира или нова раница? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт