Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 7

  • 81 720
  • 728
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 8 718
Предполагам, че зареждат по-базови неща, защото другите са скъпи. Тази е хубава, аз също я обмислях, преди да реша да поръчам друга.
Аз не съм фен и на много шарените ;D Тези с цветовете на дъгата...не харесвам и тематиката с нотите. Базовите на цветните линии също не ми харесват. Сега нали са пуснали някакви вълци, орли-ужасни са ми Grinning  А да не говорим за онези на футболна тематика и имаше един модел с портокали и банани.
Трудна съм да харесам нещо, но май зависи повече от цветовете.

# 526
  • Мнения: 13 092
Здравейте, момичета! Абсолютен лаик съм в бебеносенето, за това реших да се допитам до вас. Споделих пред приятелка, че възнамерявам да си купя раничка когато бебето стане на 4 месеца, тя ми предложи да ми даде от неиното детенце. Раничката е стария модел на boba, мисля че се води 3g. Та кажете заслужава ли си, хубава ли е, абе всичко за което се сещата и може да ми е от полза. Благодаря предварително! 🤗🌺

# 527
  • София
  • Мнения: 2 666
Предполагам, че зареждат по-базови неща, защото другите са скъпи. Тази е хубава, аз също я обмислях, преди да реша да поръчам друга.
Аз не съм фен и на много шарените ;D Тези с цветовете на дъгата...не харесвам и тематиката с нотите. Базовите на цветните линии също не ми харесват. Сега нали са пуснали някакви вълци, орли-ужасни са ми Grinning  А да не говорим за онези на футболна тематика и имаше един модел с портокали и банани.
Трудна съм да харесам нещо, но май зависи повече от цветовете.


Все едно аз съм го писала   Simple Smile

# 528
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Здравейте, момичета! Абсолютен лаик съм в бебеносенето, за това реших да се допитам до вас. Споделих пред приятелка, че възнамерявам да си купя раничка когато бебето стане на 4 месеца, тя ми предложи да ми даде от неиното детенце. Раничката е стария модел на boba, мисля че се води 3g. Та кажете заслужава ли си, хубава ли е, абе всичко за което се сещата и може да ми е от полза. Благодаря предварително! 🤗🌺

3G е хубава раница, но както повечето е подходяща за деца над 70см.
Дали ще ви е удобна, вече трябва да се пробва.

# 529
  • София
  • Мнения: 2 666
Имате ли идея за колко време Тула доставят до България? В сайта им нищо не пише, но според мен около сеседмица би трябвало да е срока.

# 530
  • Мнения: 13 092
kalei, благодаря. Рових в нета за инфо, но явно понеже е стар модел не успях да открия нищо. Сина ми е на 3 месеца, 7 килограма, 70 см. няма все още. Дано му хареса в раничка, защото сега е предимно на ръце, а аз вече изнемогвам.

# 531
  • Мнения: 4 538
В emag има леко намалени раници на Ergobaby, Manduca и Tula. Ето линк, някъде по-надолу са в графата транспортни артикули: https://www.emag.bg/cmp/babydays-23-29-07/transportni-artikuli.p … ion_CMP-1769_1844

# 532
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Имате ли идея за колко време Тула доставят до България? В сайта им нищо не пише, но според мен около сеседмица би трябвало да е срока.

5-6 работни дни от момента, в който получиш мейл, че пратката е тръгнала.
По време на разпродажба им отнема малко повече време да организират доставките.

# 533
  • Мнения: 1 418
Кой модел е? Аз чакам от поръчката на коалабейби една жакард, преливащо светло синьо и ментово.

Тук сме си все още сравнително добре с критиките. Понякога се залита наистина към злоба, но го няма това всеобщо възмущение и врътване, като ощипани. На запад за всяко нещо се хващат, че шеймваш или ги дискриминираш.
Екстра сме се тук😊Западняците с изкуствената им толерантност дето им я набиват,  за всичко падскачат.

# 534
  • Мнения: 4 538
Каква е обиколката на презрамката на тула стандарт, че гледам за смукалки? Смукалките по принцип подплатени ли са или само два слоя плат?

# 535
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
За Тула се правят смукалки със специална форма и те пасват и на стандарт и на тодлър.
Скрит текст:

 Много препоръчвам да си вземете такива, защото на Тула "най-сладък" е панела, а не самите презрамки Smiley

Зависи кой ги е правил, но обикновено смукалките имат среден абсорбиращ слой.

# 536
  • Мнения: 4 538
И аз за такива мислех, защото съм сигурна, че ще се осмуче, там където свършват! А освен попиващ слой имат ли нещо непромокаемо отдолу, че като знам колко се плюнчи...

# 537
  • Варна
  • Мнения: 1 634
Здравейте, да питам има ли някакви характерни специфики при Тула в сравнение с други раници, понеже точно Тула не сме пробвали?

# 538
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Ами всяка раница спрямо друга си има някакви специфики. Кажете какво сте пробвали до сега.

Ваня А. смукалки с непромокаем слой до сега не съм виждала.

# 539
  • Мнения: 4 538
Има кой да ми ги ушие и мисля така да си ги поискам с идеята, че все пак се просмуква, колкото и да попиват тези смукалки. Ама май ще трябва да изчакам да дойде за точна обиколка на презрамката.

Общи условия

Активация на акаунт