DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 6

  • 65 969
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте отново!
Знаете ли какво осъзнах - това "Обичам те" и после "Шегувам се" + обръщане на гръб, дето го направи Назлъ, си е живо отмъщение за хлопването на кутийката в лицето ѝ  Joy Joy Joy  Така както той я шокира с цялото романтично "признание" и после я върна на земята, така сега и тя го стъписа и бързо го приземи. Не прощава, опасна е Mr. Green
hahaha hahaha hahaha hahaha
Охх тези двамата са ми толкова сладки че просто ме убиват  Heart Eyes Heart Eyes
Аз се сещам и другоо , така е Самбо както си го написала, но нали ни режат и фраговете, та мисълта ми е дали Назлъ му е направила едно хубаво признание и накрая да го е свалила на земята с това "шегувам се"  hahaha hahaha

# 706
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug Hug
 hahaha hahaha hahaha hahaha
Охх тези двамата са ми толкова сладки че просто ме убиват  Heart Eyes Heart Eyes
Аз се сещам и другоо , така е Самбо както си го написала, но нали ни режат и фраговете, та мисълта ми е дали Назлъ му е направила едно хубаво признание и накрая да го е свалила на земята с това "шегувам се"  hahaha hahaha



Няма шегувам се-всичко си казват и си е самата истина!Дори Хакан каза на Демет-Любов е това любов ,не виждаш ли как се гледат!Много обича да и напомня,че е изоставена от Ферит!

# 707
  • Мнения: 3 203
Момичета страхотни сте с тези снимчици направо ме върнахте в началото така ,че засядам  Embarassed Embarassed Embarassed



Направо се олях  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Защо коафьорите не се постараят малко повече при Джан  стига вече го зализват с толкоз много гел  Tired

# 708
  • Мнения: 1 875
Наш бонбон Алихан играе футбол в Каш

https://www.instagram.com/p/BaZ7ffmBUTK/?taken-by=alihanturkdemir.official

Момичета,докато чакаме 29 и новия епизод, можем да си направим преглед на сериите до тук! newsm68 newsm68 newsm68

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 21:55 от Keskinowa

# 709
  • Мнения: 3 203
Наш бонбон Алихан играе футбол в Каш

https://www.instagram.com/p/BaZ7ffmBUTK/?taken-by=alihanturkdemir.official

Момичета,докато чакаме 29 и новия епизод, можем да си направим преглед на сериите до тук! newsm68 newsm68 newsm68

Много добра идея  Hug Аз вече това правя  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ама Дениз от последните серийки толкова много ми се наби в очите  ooooh! ,че да си призная честно прескачам го с мишката  EmbarassedНе мога да си го обясня  newsm78 той направо е обсебен от Назлъ  ooooh!

# 710
  • Мнения: X
Ох, какви са тия обувки дето слагат на Джан с костюмите му???! Особено и като му оголят глезените, лошо ми става.  Sick Те за официална обувка не са ли чували?

Какви са тия патъци?
 hahaha

# 711
  • Мнения: X
Наш бонбон Алихан играе футбол в Каш

https://www.instagram.com/p/BaZ7ffmBUTK/?taken-by=alihanturkdemir.official

Момичета,докато чакаме 29 и новия епизод, можем да си направим преглед на сериите до тук! newsm68 newsm68 newsm68
Аз използвам паузата да наваксам с "Мерием"  Embarassed Оказа се, че намирам за привлекателно мъже, които преследват жени, появявайки се внезапно и спасявайки ги.  Mr. Green Embarassed Той и мъжът трябва да е хубав, таби де.

# 712
  • София
  • Мнения: 30 142
Sambo09, подобно съчетание на костюм и обувки в момента е модно. И аз не възприемам много тази тенденция, но е факт.

Скрит текст:

# 713
  • AMS
  • Мнения: 6 416
 Лека да ви е нощта на всички!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Дъгичка, Злати, Кески, благодаря за посрещането!!!
 Аз този сезон съм с малко по-волна програма.
 Няма да се задълбочавам в разсъждения и анализи.
 Ще наблягам на визуалните ефекти.
 Извинявам се на автора на колажа на първа страница,
 че откраднах идеята, но понеже ползвам същата програма,
 реших да включа всичките опции и се получи това >>>



Последна редакция: нд, 22 окт 2017, 14:35 от *** Diva ***

# 714
  • Мнения: 41 686
Добро късно утро! Hug Hug Hug

Да пусна първото кафенце за деня! Wink



Благодаря ви за всичко споделено от вчера! bouquet bouquet bouquet

Започнали сте и преговор отначало! Peace Аз гледам много сериали и няма да ми остане време! Laughing

Дъга HugМиме HugСамбо Hug,за снимките от епизодите! bouquet bouquet bouquet

Дива Hug,за новия колаж! bouquet



Днес РД има Баламир Емрен(Енгин)! baloni Много щастие,нови роли и творчески успехи!  smile3525



Желая ви хубав есенен ден! bouquet bouquet bouquet

# 715
  • Мнения: 5 591
Добро утро и от мен !  Hug Hug Hug

Злати  Hug Heart Eyes

Честит рожден ден на Баламир ! Здраве, късмет и много успешни роли !






Хубав неделен ден !

# 716
  • Мнения: 6 589
Здравейте, дружки! wavey wavey wavey



Злати  Hug, благодаря за кафенцето!

Дива  Hug, колажа е прекрасен!
Очаквам с нетърпение  визуалните ти включвания!

Лаве  Hug

Честит да е Баламир!
Много щастлив и успешен  да е!
Много ми харесва актьора, за първи път го гледам!



Аз продължавам с гледането на началните серии, вече съм по средата на 3 еп. и уж ще попрехвърлям моментите да си поприпомня, а направо си гледам всичко, изобщо не използвам мишката. Жалко че до другата неделя няма да имам възможност да направя това за всички серии. Да си призная, до голяма степен преговора го правя заради Дениз. Искам да видя дали ще предизвика същото отношение и усещане у мен поведението му, вече като знам в какво се превръща. Истината е, че сега много неща ме дразнят. От самото начало ни го показват като непостоянен, емоционално нестабилен, неуравновесен млад мъж, който изобщо не знае какво иска от живота. Ненапразно баща му го е поверил на грижите на Демир и Ферит. Знаел е човека, че сина му сам не може да се справи с живота. Но пък от друга страна е голям късметлия, който си има  момиче, което го обича повече от себе си даже /макар че й се чудя на Алиа какво толкова му обича/ и прекрасно семейство. Няма никакви грижи, никакви задължения и може да си прави каквото си пожелае. Докато не се появи Назлъ и той за първи път в живота си не получи нещо, което е пожелал, ядец.

Дори когато се случи това нещастие в живота им – катастрофата, той пак беше онзи, за когото трябваше да се грижат при всичките останали проблеми. Изпадна в депресия, но не пропусна да създаде допълнителни проблеми с Демет и да сплете интриги.
Питам се, като е толкова добронамерен към сестра си и така омаловажава стореното от нея преди време, защо през всичките тези години не са се виждали. Нали е много смел, нали има собствено мнение. Много нагло и глупаво беше да въвлече в тази интрига и и Назлъ като поиска от нея да пази срещата в тайна от Ферит. Съвсем закономерно беше малкото Булутче, което толкова много се впечатли от срещата веднага да сподели с вуйчо си за нея, но кой да се сети за това. И добре че стана така, че иначе горката Назлъ щеше да го отнесе.
Разбира се, Дениз има и много хубави качества, но на фона на тази крещяща инфантилност и егоизъм, те остават на втори план. Крайно време е да започне да мисли, преди да действа и също така да се научи да проявява инициатива. Хем е дезинтересиран и чака другите да поемат отговорност за всичко, хем се сърди, че не играе главна роля.
Продължавам да смятам, че нещо трябва яко да го разтърси, че да порасне и да си пренареди приоритетите.

Аз отивам да се поразходя и да се възползвам от хубавото време.
А след това продължавам нататък с гледането.
Дано батко Енгин се смили и да пусне и нещо новичко и да го разчепкаме.
Пожелавам ви прекрасна неделя!
Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 717
  • Враца
  • Мнения: 791
Здравейте и от мен  Hug
Злати благодаря за кафенцето  Hug
Да е жив и здрав рожденника и много творчески успехи  bouquet
Аз се приготвям за път, че от утре лекции ме чакат  ooooh! ще ви следя разбира се и когато имам възможност ще се включвам  Outta Joint
Надявам се да ми мине по-бързо времето и да дойде 29-ти и да се насладим на епизодчето заедно   Hug
Сега ви пожелавам приятна и слънчева неделя  Hug

# 718
  • Мнения: 5 591
Първи кадър от 17 епизод  Асуман


Изглежда много замислена.

Иглика    Hug * Дъга  Hug

"Долунай" сет  - https://www.instagram.com/p/Bai9Vf_lijf/?taken-by=serkancayoglu_ozgegurel_italia

Последна редакция: нд, 22 окт 2017, 13:25 от лава

# 719
  • Мнения: X
Привет!  Hug
Лава, благодаря за кадъра. На другите за закуската и кафенцето. Да е жив и здрав Баламир.
Споделям теорията на една рускиня по отношение на "Обичам те":
Назлъ и Ферит са в едно легло (защо, предстои за разберем). Назлъ си мисли, че Ферит е заспал и му казва "Обичам те". Той обаче е буден и ококорва очи. Назлъ набързо скалъпва работата като казва "Знаех си, че се преструваш (че спиш). Пошегувах се" и му обръща гръб.
Как ви се струва? newsm78 Изглежда доста смислено, а и обяснява това "Знаех си, че се преструваш".
Спокойна и слънчева неделя. Hug

Общи условия

Активация на акаунт