Банята - 30-та тема

  • 121 802
  • 844
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 234
А къде си държите препаратите?

# 316
  • Мнения: 1 787
Когато има открит сифон може да се сложи плот под мивката и препаратите да се подредят в красиви декоративни кошчета. Аз имам такъв в едната баня, но на него държа други неща, препаратите са в мокрото помещение. Шкаф под мивката твърдо не харесвам и сега, като се замисля, никога не сме имали такъв в нито едно жилище.

# 317
  • Мнения: 424
За тези, които са слагали гранитогрес в банята, бихте ли споделили магазини, от които сте доволни.
Търся качествен и на разумна цена (вероятно като 90% от хората 😬).
Видях се в чуденка с тези плочки...

# 318
  • Мнения: 3 080
Волтурно.

# 319
  • софия
  • Мнения: 25 791
Топгруп, но не знам дали 50 лв. е разумна цена за Вас.

# 320
  • Мнения: 1 354
Сега съм в друга дилема. По проект имам 10 см.остатък между ваната(по късата страна) и стената. Чудя се дали си заслужава само там да направим нишички, много са ми симпатичнички. Идеята е да се държат там текущите шампоани и пр.(без клечки за уши и разни грозотии). Като място е нещо толкова, дълбочината е 10 см, а широчината по ваната - 70-72 см.



# 321
  • Бургас
  • Мнения: 6 186
10 см не е ли малко? Какъв шампоан ще се събере там, те са по-високи...

# 322
  • Мнения: 1 354
Ами 10 см е дълбочината, затова се чудя дали си заслужава. Иначе на височина е зад главата при ваната до горе

# 323
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
10см дълбочина, не височина, но 10 на мен пак ми се виждат една идея малко. В тоалетната вградената ни структура е 15см и пак ми идва плитко и ме е страх, че ще падат нещата, но там държим много малко неща. В банята нашата ниша е 40см дълбока и 70 широка и е почти наполовин пълна, та ... на мен не би ми било достатъчно. Примерно, една маска в кръгла кутия дали ще се събира спокойно?
А дали по дългата или по късата зависи и колко артикула ще слагате там и кое ви допада визуално повече.
Вероятно по дългата страна ще е и по-удобно за достъпване на нещата.

# 324
  • Мнения: 1 354
Наистина е малко, но ми е симпатично Simple Smile може би ако не се разчита само на това място.
А над вграденото казанче ще има някоя вградена полица, но е далече за шампоани до вана, да е под ръка

# 325
  • Мнения: 349
Направи си, още повече ако ти харесва как изглежда. Винаги е добре да има къде да си сложиш бурканчета и бутилки и да си лежиш във ваната. Ще е полезно.

# 326
  • София
  • Мнения: 2 521
Наистина е малко, но ми е симпатично Simple Smile може би ако не се разчита само на това място.
А над вграденото казанче ще има някоя вградена полица, но е далече за шампоани до вана, да е под ръка
Добра идея според мен. 10 см е пре-достатъчно за шише шампоан и балсам от 250 мл.

# 327
  • Мнения: 22
Magnifique има вариант да се постави камък както на подпрозоречните первази, ще се спечели още някой сантиметър Simple Smile Не намирам точната снимка, но това е което имам предвид:
http://stonesolutions.bg/wp-content/uploads/2014/10/8-3.jpg

# 328
  • Мнения: 3 080
Камък за перваз на ниша до вана? Я пак.  Tired

# 329
  • Мнения: 22
Импрегнира се и няма проблем да се мокри.

Последна редакция: ср, 06 дек 2017, 15:08 от po_

Общи условия

Активация на акаунт