Банята - 30-та тема

  • 121 403
  • 844
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 276
Моят е също от тази серия и не трака странно. Работи си нормално. Прозорец нямаме и затварям вратата и пак така си работи като при отворена врата. Звънни и питай направо в офиса на ММоторс.

# 691
  • Мнения: 1 095
Моят е също от тази серия и не трака странно. Работи си нормално. Прозорец нямаме и затварям вратата и пак така си работи като при отворена врата. Звънни и питай направо в офиса на ММоторс.
И аз поръчах същия.  Утре го чакам. Благодаря за споделеното - на всички и за всичко!

# 692
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
И нашият вентилатор е на ММоторс,но като затворя вратата на банята и е пуснат ми дърпа от канализацията и започва да мирише на лошо в банята.За това винаги оставям вратата открехната един пръст,това е след баня.Иначе няма промяна в шума му.По един и същи начин си работи и на отворена и на затворена врата.

# 693
  • Мнения: 4 275
Мише, така е при тях. Те работят големи обекти и на фирми. Поръчките от частни лица са има за пълнеж. Ние си знаехме, че стъклата на кабините няма да ги опаковат и т.н. Поръчах с техен транспорт. И на мен не ми се обадиха последния път. Ама аз съм им свикнала и знам какво да очаквам та не се дразня. Нямаше ли как да ти доставят огледалото? То им е кажи речи в района и ти само да го чакаш пред "обекта"?
Като качесво на изработка, срок и цени обаче забележки нямам никакви за момента.

Миналия път отказахме, защото транспортът май излизаше горе-долу, колкото самото огледало, а те са ни доста близо и отказахме. Но не очаквахме да ни го връчат неопаковано. Иначе за стъкла за кабини си е най-добре с техен транспорт, че с личен не ми се мисли  Mr. Green Иначе цените им са наистина добри - огледало 60 х 80 см - 21 лева Simple Smile Все пак ми се искаше да се бяхме сетили да си вземем икейско огледало за 35 лева, но се подведохме по това, че миналия път този размер не ни вършеше работа, защото пречеше бойлерът. А сега щеше да ни пасне идеално! Simple Smile Както и да е, този път ще сме подготвени, ще взема кашон и опаковачен найлон на мехурчета от Джъмбо  bowuu

# 694
  • Мнения: 534
Имам нужда от спешен съвет.Купихме си смесител за мивката в банята от HomeMax. Изгубили сме бележката.Почнахме да го сглобяваме и се оказа че вътре няма резба.Дали е възможно да се направи резба.

# 695
  • Мнения: 11 577
Имам нужда от спешен съвет.Купихме си смесител за мивката в банята от HomeMax. Изгубили сме бележката.Почнахме да го сглобяваме и се оказа че вътре няма резба.Дали е възможно да се направи резба.
Дайте поне линк към модела, иначе няма как да отгатнем....

# 696
  • София
  • Мнения: 9 911
Някакви идеи за фирма за смяна на щрангове?
Или какво да се гледа при избора ѝ?

# 697
  • Мнения: 11 577
Някакви идеи за фирма за смяна на щрангове?
Или какво да се гледа при избора ѝ?
  В нашия вход "ВиК" сменяха вертикални и хоризонтални в мазето. Няма ното един недоволен от целия вход! Аз си мислех, че голяма мръсотия ще стане, но те си изнесоха всичко и даже в мазето бяха измили. Звучи невероятно сигурно, но е истина.
Едит: май това им е страницата: http://viksofia.bg/%D1%81%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-% … 0%BE%D0%B2%D0%B5/

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 863
Здравейте, момичета  bouquet
Реших да направя частичен ремонт на банята на апартамент, който даваме под наем и избрах бетон и дърво - най-после да си начеша крастата две в едно  Laughing
Хубаво се получава, но днес се оказа, че заради наклона на пода, не може дървесните да се разминават и съм малко разочарована...
Скрит текст:

Та имайте го предвид - размер 10 на 70 само за прав под ставали.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 26 яну 2018, 10:06 от Liya_LT

# 699
  • Мнения: 4 275
И така е красиво, не се ядосвай. По-красиво от при нас Satisfied Как пък не са предвидили майсторите плочките в душ пространството да са подравнени с плочките извън него...

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 863
И така е красиво, не се ядосвай. По-красиво от при нас Satisfied Как пък не са предвидили майсторите плочките в душ пространството да са подравнени с плочките извън него...
Мисля, че и при теб е заради сифоните и наклона, Мишелин... Принципът е да се почва от там и най-лесно е така с четири изрязани крайчета на плочки, а май и няма друг вариант  newsm78
И твоята е много хубава!

# 701
  • софия
  • Мнения: 25 399
Здравейте, момичета  bouquet
Реших да направя частичен ремонт на банята на апартамент, който даваме под наем и избрах бетон и дърво - най-после да си начеша крастата две в едно  Laughing
Хубаво се получава, но днес се оказа, че заради наклона на пода, не може дървесните да се разминават и съм малко разочарована...
Скрит текст:

Та имайте го предвид - размер 10 на 70 само за прав под ставали.
Скрит текст:
Любимо. На мен без разминаване винаги ми е харесвало повече. Седи като дюшеме. А и пространството е мъничко, въпреки че се разминава малко със стените. Много хубаво става.

# 702
  • Мнения: 4 275
Лия, по-принцип сифонът в душ-пространството е местен, та е трябвало майсторът да съобрази размера на плочките и да премести така сифона, че да се получат продълженията на плочките Simple Smile

Иначе ние вече правихме същата баня в друг имот, семпла, без никакави акценти и ми се искаше поне този път да разчупим малко, примерно с акцентните плочки на малки квадратчета, но приятелят ми не се съгласи Rage А и сивото не е моят цвят, въпреки, че първата баня ми допадна горе-долу. Както и да е, то това е ателие, което ще се дава под наем като офис, така че няма да аз да я гледам всеки ден тази баня. Иначе фаворит са ми баните с дърво като твоята... Sad

# 703
  • Мнения: X
И аз ще правя двете бани семпли, като едната ще е по-раздвижена, че е с два вида плочки.
За по-голямата избрах модели приличащи на мрамор - много светло сивкаво с много нежно светло зелени и оранж жилки.
ММ избра за по-малката баня  беж и едра мозайка декор.

Последна редакция: пт, 26 яну 2018, 13:05 от Анонимен

# 704
  • Мнения: 6 276
Лия, по-принцип сифонът в душ-пространството е местен, та е трябвало майсторът да съобрази размера на плочките и да премести така сифона, че да се получат продълженията на плочките Simple Smile

Иначе ние вече правихме същата баня в друг имот, семпла, без никакави акценти и ми се искаше поне този път да разчупим малко, примерно с акцентните плочки на малки квадратчета, но приятелят ми не се съгласи Rage А и сивото не е моят цвят, въпреки, че първата баня ми допадна горе-долу. Както и да е, то това е ателие, което ще се дава под наем като офис, така че няма да аз да я гледам всеки ден тази баня. Иначе фаворит са ми баните с дърво като твоята... Sad
Мише, за да си знаеш за другия път как става:
1. Прави се пода в голяма суха част;
2. Като се стигне до кабинката се разчертава пода вътре и се вижда къде са 4-те плочки, на които се пада сифона;
3. Сифонът се позиционира и замонолитва;
4. На следващия ден се лепят плочките.
Инфото е от първа ръка и гарантирам за крайния резултат Wink


Общи условия

Активация на акаунт