RYANAIR - 10

  • 100 838
  • 763
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 720
Ryanair кацат на Малпенса, Wizz air кацат на Бергамо - от София имам предвид

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 40 873
 bouquet Благодаря ви!

# 107
  • Варна
  • Мнения: 44
Здравейте, за пръв път ще летя с  RYANAIR , та питането ми е трябва ли задължително да платя за определено място в салона или местата ще бъдат разпределени/ както при wizzair/?Пътуваме 2 възрастни и 1 дете, при покупката на билетите сме платили едно място-4 евро, детето е с безплатно място, но какво  става с второто мясно за другия пътник-ще бъде разпределено или ще трябва на летището да се доплаща?

# 108
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
Здравейте, за пръв път ще летя с  RYANAIR , та питането ми е трябва ли задължително да платя за определено място в салона или местата ще бъдат разпределени/ както при wizzair/?Пътуваме 2 възрастни и 1 дете, при покупката на билетите сме платили едно място-4 евро, детето е с безплатно място, но какво  става с второто мясно за другия пътник-ще бъде разпределено или ще трябва на летището да се доплаща?

Ако не си купите място ще бъдете произволно разпределени в самолета. Ако не държите да сте един до друг - не се доплаща нищо.

# 109
  • Мнения: 4 419
Имате едно платено и едно безплатно, тях си ги избирате. Третото ще е на произволно място, освен ако не си платите.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 44
Благодаря ви bouquet

# 111
  • Мнения: 32
Ryanair за Италия от София кацат на Малпенса , от Пловдив кацат на Бергамо .

# 112
  • Milano
  • Мнения: 3 692
Да уточняват, като питат.

От Лондон Станстед кацат и на двете примерно.

# 113
  • Мнения: 52
Здравейте! Купих билет на майка ми и при регистрацията не знам какво да попълня в полето за валидност, тъй като личната и карта е безсрочна. Можете ли да ми помогнете? Благодаря.

# 114
  • Мнения: 678
Здравейте! Купих билет на майка ми и при регистрацията не знам какво да попълня в полето за валидност, тъй като личната и карта е безсрочна. Можете ли да ми помогнете? Благодаря.
Няколко страници назад беше задаван същия въпрос, върнете се малко и ще прочетете отговора, ако не ме лъже паметта, се попълва последната възможна дата.

# 115
  • Мнения: 52
Здравейте! Купих билет на майка ми и при регистрацията не знам какво да попълня в полето за валидност, тъй като личната и карта е безсрочна. Можете ли да ми помогнете? Благодаря.
Няколко страници назад беше задаван същия въпрос, върнете се малко и ще прочетете отговора, ако не ме лъже паметта, се попълва последната възможна дата.

Благодаря! bouquet

# 116
  • Мнения: 26
Здравейте. За пръв път ще летя с тази компания. Възникнаха ми няколко въпроса: ако полетът ми е след 4 дни и не съм уведомен по имейла - значи не е отменен, нали? Он лайн чекирането ще ми спести пари разбирам. А за това чекиране трябва ли да знам вече колко голям ще ми е багажа, колко ще тежи и т.н. Ако стартирам от мейла чекиране и не го довърша какво става? Тоест мога ли после пак да започна да се чекирам, или? Въобще каква информация ми е нужда за да чекирам, защото сме двама, и ще ми трябват данните за придружаващото ме лице. Съзнавам, че е остър предмет, но все пак - отверка мога ли да нося? За пакетирани храни като вафли правят ли проблеми, и те ли трябва да са в пликчето с течностите?
Благодаря за отговорите предварително.
Стефанов

# 117
  • Мнения: 1 040
stefanov.t
Чекирането може да бъде извършено до 2 ч преди полета, необходими са пълните имена на пътника и данни от документ за самоличност с който се пътува. Като не завършиш регистрацията нищо не става просто , може отново да започнеш. Относно багажа трябва по време на чекираното да сте наясно с колко багаж тръгвате защото тогава е по - изгодно да бъде добавен и заплатен след чекираното става по-скъпо.
За отверката зависи колко е голяма ако е много малка до 3 см може и да не ти я вземат ако е голяма,ще ти я вземат.
За пакетирана храна няма проблем и домашно приготвена храна също.

# 118
  • Мнения: 26
Ragga, благодаря. А ако съм само с един багаж от безплатните, пак ли трябва да го добавям, или той е по подразбиране?

# 119
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
По подразбиране е.

Общи условия

Активация на акаунт