RYANAIR - 10

  • 100 849
  • 763
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 396
Бях писала преди 2 седмици, но може да не сте го прочели. Ние пътувахме на 16-ти София - Атина, и на 18-ти Атина - София. Бяхме 4 човека с 2 бройки - малка чанта и раница (не куфар!). Бяхме за първи път без Приорити. Раници НЕ вземаха нито в София, нито в Атина. Пуснаха ни с двете бройки, защото раниците се водели малък. Вземаха само и единствено куфарите. И ги вземаха на гейта. Аз, като съвестен гражданин се наредих при лепенето на лепенките, и сама си подадох раницата, но и в София, и в Атина ми казаха, че не важи за раниците.
Та моят съвет - пътувайте с раници, а не с куфари.

# 586
  • София
  • Мнения: 16 155
В София също пускат с раница.
2 пъти пътуваха мои познати и го подтвърдиха.

# 587
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, при търсенето на цени забелязвам следната странност. Когато търся цена за един човек полета на връщане е на една цена, но когато добавя и останалите хора, еденичната цена става по-висока. Някой наблюдавал ли е това и защо се получава? Каква е логиката ?

# 588
  • Мнения: 1 122
Няма странно.  Има само 1 билет на тази цена (например 9€) и когато добавите още двама или трима пътници, директно става по- високата заложена цена на билетите, тъй като не може да Ви продаде един билет на 9€ и още 2 на 15€- всички стават на 15€.
Може да купите отиване и връщане на 1 човек и останалите на отделна резервация и на по- високата цена.

# 589
  • Мнения: 2 011
Здравейте, имам следния въпрос. Купувам билети, изписвам имената, както са по лична карта, но на името Anna-Maria ми дава грешка. Изписва ми "Моля, въведете името на латиница." Ясно е, че е заради тирето, но в личната карта името е с тире. Какво се прави в такъв случай? Благодаря предварително.

# 590
  • Мнения: 1 122
Пишете го без тире.

# 591
  • София
  • Мнения: 1 536
Здравейте,
Моля за бърз отговор, тъй като за първи път купувам билети от Райанеър. Нали това, което изписва е крайната цена? в смисъл, няма такса обслужване като на Уиз? не виждам никакви такива такси.

# 592
  • Мнения: 2 049
Здравейте,
Моля за бърз отговор, тъй като за първи път купувам билети от Райанеър. Нали това, което изписва е крайната цена? в смисъл, няма такса обслужване като на Уиз? не виждам никакви такива такси.

Какви такси да има? Това е цената, която Ви изписва, преди да престъпите към плащане.

# 593
  • Мнения: 1 122
Да- това е крайната цена. Единствено може да има 1-2€, ако ще плащате с PayPal или КК. За дебитни е без такса.

# 594
  • Мнения: 4 439
To и на Уиз е крайната цена. А таксата за плащане с КК е махната отскоро.

# 595
  • София
  • Мнения: 1 536
Благодаря Ви!

# 596
  • Русе
  • Мнения: 7 084
Да- това е крайната цена. Единствено може да има 1-2€, ако ще плащате с PayPal или КК. За дебитни е без такса.
С дебитна карта ни удържаха такса 2€ за билети на стойност 200€(ако е от значение цената).

# 597
  • Мнения: 4 808
Да- това е крайната цена. Единствено може да има 1-2€, ако ще плащате с PayPal или КК. За дебитни е без такса.
С дебитна карта ни удържаха такса 2€ за билети на стойност 200€(ако е от значение цената).
Мисля, че е от значение каква точно е картата. Аз платих наскоро с виза електрон, нямах такса, но билетите ми бяха 27 евро.

# 598
  • Русе
  • Мнения: 7 084
Да- това е крайната цена. Единствено може да има 1-2€, ако ще плащате с PayPal или КК. За дебитни е без такса.
С дебитна карта ни удържаха такса 2€ за билети на стойност 200€(ако е от значение цената).
Мисля, че е от значение каква точно е картата. Аз платих наскоро с виза електрон, нямах такса, но билетите ми бяха 27 евро.
Същата - Виза електрон на Юробанк(ако е от значение банката).

# 599
  • Мнения: 4 808
Не знам дали има значение банката, моята е на Райфайзен, за виза paypal бях чела, че има такса.

Общи условия

Активация на акаунт