Kak да измия зъбите на 1- годишно дете?

  • 1 448
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 403
Аз и показвах как трябва да стане,и сега и е голям кеф. Взима си 4етката иска да и сложа паста и по4ва да търка зъбките  Crazy Само с изплакването немога да я нау4а  ooooh! Пие вода,ама не я плюе

# 16
  • Мнения: 2 784
Ние започнахме горе-долу на вашата възраст. И по-рано бяхме правили опити, но тя пищеше всеки път, когато опитвах да и бръкна в устата. Та малко преди годинката прочетох в една книжка как на тази възраст били маймунки, обичали да имитират възрастните, та ако искаш да го научиш на нещо, това е най-лесният начин- да оставиш да те имитира. Няколко пъти си измих зъбите клекнала пред нея, след това няколко пъти си михме зъбите двете ( с едната ръка държах нейната четка, а с другата- моята), после миех първо своите и след това нейните зъбки, сега след като тръкна няколко пъти, сама хваща четката да си ги мие, не иска да и помагам вече. Е, разбира се, основно дъвче четката и смуче пастата, вместо да търка, но въпроса е, че го прави с огромно желание, пък и нали самостоятелността трябва да се насърчава.  Wink Като кажа:"Хайде, мамо, да мием зъбките!" и тя чак тича. Не сме използвали накрайник, а направо четка от най-малките, нашата е Чико.

# 17
  • Мнения: 522
И мен ме вълнува тази тема от известно време.Може би вече е време и ние да пробваме.Тенкс за информацията! Hug

Общи условия

Активация на акаунт