Нещото - да поговорим за истинските пениси

  • 12 523
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
„Мозъкът ти ще се превърне в овесена каша”

И изтича през "пениса", да...
Затова и "правещите любов" са безмозъчни...
Да...

Аз сега в стил "Бу" да попитам: Какво е твоето оправдание?  Mr. Green

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз сега в стил "Бу" да попитам: Какво е твоето оправдание?  Mr. Green

Безмозъчен по природа и рождение...

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз сега в стил "Бу" да попитам: Какво е твоето оправдание?  Mr. Green

Безмозъчен по природа и рождение...

Всъщност това не е от такова значение, важното е какво има под препаската  Twisted Evil

Малеее, оспамих си темата  Embarassed

# 18
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
ха ха ха

Чукайте на дърво, плюйте три пъти у пазвата и викайте Пази Боже!

И стига верно с тоя екстремизъм. Никакво изхвърляне на вибратора. Ако нуждите изникнат докато мъжо го няма, едва ли най-доброто решение е друг естествен заместител....

 Mr. Green Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 2 784
Ей, че забавна статия, отдавна не се бях смяла така на кърмаческа тема!  Mr. Green
Джейд, страшна си!   bouquet Hug

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 382
Ох, завалийката! Жив да го оплачеш! Най-ми измилия, когато стана ясно, че ще се наложи да спи в едно легло с жена си.
Никъде обаче не се споменава, че има една възраст (около 25 години) след която няма смисъл да се прави секс. Е, някои екстремисти продължават и повече, но тия дето минат 40 са си просто извратеняци.

Благодаря на дружинката за готината статия!  bouquet Само не разбрах, това буквален превод ли е наистина или преразказ с елементи на разсъждение?
Цитат
„Мозъкът ти ще се превърне в овесена каша”
Винаги съм си мислела, че това е вътрешнофорумски фолклор. Много се изненадах като го видях тук.  Sunglasses

Никакво изхвърляне на вибратора. Ако нуждите изникнат докато мъжо го няма, едва ли най-доброто решение е друг естествен заместител....
Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 14 май 2006, 22:10 от Кенга

# 21
  • София
  • Мнения: 3 992
ЖЕСТОКО!!!! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 138
аз да си призная, съвсем невинно смятах че ще стане дума за пенисите на нашите малки момчета, понеже форумът....ама и статията си ми хареса, мда....браво за статията:)

# 23
  • Мнения: 980
Toва го е съчинил някой  екстремиски къмачески мозък, не може иначе да има толкова съвпадения.... Но като се замисля, всичко се върти около естественото - хранене и правене на любоФ.

Хареса ми..реалистинчно - футуристично... Но няма да го изхвърлям за сега, мерси.  Wink  Laughing

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Само не разбрах, това буквален превод ли е наистина или преразказ с елементи на разсъждение?
Цитат
„Мозъкът ти ще се превърне в овесена каша”
Винаги съм си мислела, че това е вътрешнофорумски фолклор. Много се изненадах като го видях тук.  Sunglasses
Буквален и пълен, без примеси и добавки  Mr. Green

Ето как изглежда оригиналното изречение:
"Your brain is going to turn to oatmeal."

Явно и по други географски ширини кърменето влияе на течовете hahaha

# 25
  • Мнения: 3 550
Това ще посъживи форума, предвиждам аз. Току-виж му дошъл пак цикъла, както неотдавна обяви едно майче (май Фукла беше, признай си).   hahaha

# 26
  • Мнения: 47 991
страхотна е статията,така се смях!сигурно една такава статия може да свърши повече работа в полза агитация за кърменето,отколкото скучното изброяване на ползите и факти за кърменето

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
 smile3501 newsm10 smile3525

Браво, страхотна статия и невероятен превод!

# 28
  • Мнения: 1 735
ААааа,ЕЕееее! Това е направо уникално!  Mr. Green
Страшно ме изкефи!
Хм, странно ,обаче ме връхлетяха много смесени чувства:
хем ми беше смешно ,хем ми стана тъжно и страшно ,хем почувствах че сме предадени от обществото ,в което живеем. Представих си света след 50-тина години. Тогава този разказ може и да е реалност ,както сме я подкарали. Confused

Поздрави Джейд за страхотния материал!  Hug

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Влизам, гледам заглавието на статията и не вярвам на очите си! Викам си, някой пубер е дошъл да се гаври... а то - нашата родна Джейд леки гаври Laughing
Браво на момичетата, много забавна статия.

Общи условия

Активация на акаунт