катетър-секцио??

  • 3 153
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Важно е как го слагат и ако искаш си купи най-малкият номер, за да не го усещаш много.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Мене ме боля и ми беше супер гадно.
Ако раждам втори път ще поискам след упойката да ми го сложат.
и мен ме боля, но на мен ми го слагаха точно в момента в който раждах нормално/ оперираха ме в последния момент/ Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 992
докато го слагаха за малко ми беше неприятно, но не е болка
няма страшно успех и леко раждане  Peace

# 18
  • Мнения: 2 498
При слагането на катетъра ми сложиха упойка, но само за 2 мин....

# 19
  • Мнения: 46 520
При секцио не е ли задължителен катетъра? ...

Не Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 613
Не усетих, когато ми го слагаха, нито когато го махаха.

# 21
  • Мнения: 3 089
помолих да ми го сложат след упойката. бях секцио. съгласиха се. нищо не усетих.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 478
Мен ме заболя съвсем малко като го слагаха но не го усетих при махането.Не е болка за умиране просто се чустваш молко неудобно.Леко раждане ти желая.

# 23
  • Мнения: 1 341
даже и не разбрах, че са ми го сложили. И аз като теб се притиснявах да не би да ме боли. Те са на размери. Ако е точно твоя - няма проблеми

# 24
  • Мнения: 202
Не усетих нито слагането,нито махането.Сложиха ми го преди упойката.

# 25
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
 newsm78 аз пък усетих и слагането и махането не беше много приятно, но докато разбера какво става и то свърши.

# 26
  • Мнения: 4 187
Катетъра не е задължителен , но съм благодарна, че ми го сложиха ! Момичето до мен беше без и много се измъчваше, при нужда, постоянно трябваше да вика някоя акушерка ! Поставиха ми го след упойката, така че нищо не усетих  Peace!

# 27
  • Мнения: 143
И мен много ме заболя докато ми го сложат  Sick казаха че съм била с тясна уретра и затова, добре че бързо мина, а свалянето не го отразих особено. За сметка на това като ходех до wc след това ми беше доста дискомфортно  Tired
Идеята да ти го сложат след упойката никак не е лоша  Peace

# 28
  • Мнения: 1 341
И мен много ме заболя докато ми го сложат  Sick казаха че съм била с тясна уретра и затова, добре че бързо мина, а свалянето не го отразих особено. За сметка на това като ходех до wc след това ми беше доста дискомфортно  Tired
Идеята да ти го сложат след упойката никак не е лоша  Peace
казаха ми, че се получава така, ако стоиш по-дулго време с него

# 29
  • Мнения: 1 288
не ме е боляло нито при слагането, нито при махането. обаче 1-2 дни след като го махнаха, имах усещането, че все ми се пишка.

Общи условия

Активация на акаунт