Фермата 3 - 2017 г. - Тема 6

  • 60 980
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 108
 

Промяната в диалектния изговор е въпрос на желание от самия говорещ. Имам много колеги от провинцията, половината са положили усилия да не мйекат, останалите си пердашат, както си знаят.
факт. И за мьекането, и за диалекта.
Тези там жени заслужиха облога на Гечо и гащите на пирон от Станислав.  Ще се справи момчето с фермерството. То чудо да измиеш 15 чинии, вилици и чаши, те нямат по 3-4 комплекта прибори на едно хранене. Дарина прецизната не я виждам като действаш адвокат, по-скоро юрист в някаква фирма е, не знам кой би търпял. Сетих се за нея, в 9ч сложих боб от прясната реколта да се готви и след смяната на водата точно за час беше готов. Без никакво накисване, пресен е. Ама не съм рязала лука с такава прецизност  Mr. Green Вярно на огъня по-бавно ще заври водата, но час отгоре да сложиш.......От друга страна пък ако сложи тънки съчки и дърва под котлето ще заври по-бързо.

# 16
  • София
  • Мнения: 22 947
Валерия и Алек не ми се коментират вече.  Stop

И аз мисля, че Гинчев и Виолета ще са ратаи, а кой ще е дуелист според вас?

На мен щеше да ми е много по-интересно. да има имунитет за дуелисти, отколкото за ратаи.

Станислав вече започва да ме дразни, особено като вземе да говори...  ooooh!

# 17
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз диалекта на Станислав му го разбирам, но съчетанието с бърз говор ме затруднява на моменти. Simple Smile
Да, интересно кой е по-гоУем селАнин от Станислав. Simple Smile
Много се смяхме вкъщи с гащите на "таблото на срама" . 😂 Мъжът ми каза, че би постъпил по същия начин. 😂

Според мен Вилето ще е и ратай, и първи дуелист, но, ще видим. Wink

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 11:29 от Ензим

# 18
  • София
  • Мнения: 2 658
Гинчев сигурно, не виждам кой друг. 😄

# 19
  • Мнения: 14 830
Божеее, ако дойдете в нашия край , диалекта на Станко и бързото говорене ще ви се сторят като ангелска песен.

# 20
  • Мнения: 1 009
Хахаха, много искам да видя кой е по-големият селянин от Станислав Grinning

Иван Гинчев?
На мен Станислав също ми харесва, аз съм от другия край на България  и диалектът му е твърде далечен за мен, но го разбирам без проблем, работлив е, разсъждава трезво, мисля, че ще се справи като фермер на седмицата. Ратаите вероятно са Иван Г и Виолета, като дуелът ще е женски,  вторият дуелист сигурно ще е Дарина. Виолета ми се вижда страхлива и ще каже например не че желае слаб съперник, а иска да изкара най-големия дразнител от фермата.

# 21
  • Мнения: 4 936
И аз от известно време подозирам че Алекс п-цията го стимулира да преследва Валчето.
Но и той се е самонавил. Предполагам, че не върви по цял ден след нея да й се моли, но и трите пъти на ден, в които го прави, на нас вечер ни ги показват. Така изглежда, че е залепен денонощно до д..то й.

Предполагам, след нейните признания, че Пешо не иска да я показва публично и да й признава чувствата си, Алек счита, че именно това че говори и демонстрира емоциите си към нея му е най-силния коз!

# 22
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Този Пешо да не е обвързан и затова да  я крия Валерката ? Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 20 082
Ензим, благодаря за новата тема!  bouquet

Значи ще се изправя, за да ме разберете правилно  Mr. Green - аман от глупости вече. Алек страшно се изложи снощи с другарския съд на Виолета. Също и с реакцията си след получаването на чаршафа. Валерия изобщо не ми се коментира колко е куха и вместо да го смотае някъде, тя го просна на най-лично място, да не би Алек да пропусне да го види.  Confused

# 24
  • Мнения: 1 437
Ензимче Heart за темата
И аз да кажа, че искам Гечо да им натрие носовете. И Елена беше права, пе всеки работи по различен начин, НО не помня да е имало само една жена, която и да готви, и да мие, и да чисти! Те искат само по една задача, а ако може и на две жени една задача още по-добре. Миналата седмица Гечо забеляза, че женската юрта е много мръсна и не мисля, че се дължи на това че жените имали повече багаж (май Франческа го каза)
Наистина мисля че е време да престанат да пълнят епизодите с Алек и Валерия, искаме да гледаме и другите!
Много тъжно ми стана от сълзите на Калоян от промото Cry това са истински сълзи, а не това което видяхме снощи от Валерия!
Защо всички обвиниха Виолета, че отишла да говори с Иван Г, нали всички живеят заедно, няма как пък и една дума да не си казват.
За ратаи не смея да предполагам, но може и да са те. От друга страна си мисля, че може пак да е Божидара, Станислав да иска да отмъсти за Анита.

# 25
  • Мнения: 1 408
Благодаря за новата тема! И аз мисля, че е крайно време да спрат да пълнят сериите с безкрайната драма на Алек и Валерия. Интересно ми е довечера Виолета как избухва срещу него, след като за малко не наби Божидара, като го нарече "смешко".

# 26
  • София
  • Мнения: 1 365
Чакам с нетърпение някой от "влюбените" да си тръгне Angry

# 27
  • Мнения: 35 110
Този Пешо да не е обвързан и затова да  я крия Валерката ? Peace

няколко човека изказахме такова предположение тук.

# 28
  • Мнения: 2 089
 
bouquet за темата! Всичко е режисирано, даже репликите май са си ги наизустили!

 thumbsup От отегчение цяла вечер превключвах на друг канал, толкова измислено и нагласено ми се видя всичко в този "сериал". Вечерта на спуснатите до брадичките козирки беше това. Човек може да крие лицето си зад шапката по най-различни причини. Mr. Green

# 29
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Очевидно е, че мъжете са по-работливи и по-нахъсани да спечелят. Чудя се жените какво са си мислели, когато са се записвали за шоуто? Че са на ревю? Че искат да ги показват по телевизора? Че ще си отворят път за кариера? Ами прав е Гечо, че срамота да не измиеш цял ден 16 панички, да не сготвиш един боб, да не си прибереш гащите и да си лягаш в боклуци.
Божидара и тя, уж много смирена, а се скъса да коментира снощи в юртата.
Франческа се взе много на сериозно като морален коректив.
Само Марина (учудващо) май е най- работна.

Общи условия

Активация на акаунт