По монокини на плажа. мнения?

  • 10 140
  • 180
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички дами 😊 ще повдигна една доста актуална тема - Печете ли се по монокини ( без горнища) на плажа? И къде на юг от Бургас има плаж на който има доста жени по монокини, за да не бъда сама 😁
#монокини

# 1
  • София
  • Мнения: 35 139
Силистар.
Много жени по монокини няма.
Даже хич, отмина модата.

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 935
Като искаш плажувай си по монокини, никой не се впечатлява. То отдавна не е актуално.
Бяхме в Турция, там имаше само една жена, в Бг скоро не съм забелязвала.

# 3
  • Мнения: 2
Бял видяла на плаж Корал само 2-3 по монокини и ми е интересно дали има някой комкретен плаж с доста повече

# 4
  • София
  • Мнения: 35 139
Няма, отговорих ти.
Нуди плажът на Слънчака и Силистар.
И по хипарските Иракли и Дуранкулак.

Не разбирам за какво ти трябват други, ако искаш ти да плажуваш така.

# 5
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 844
Понякога и аз се пека по монокини. По приемливо е по непренаселените/дълги плажове или такива без концесия. Чак общност на жени без горнища... Надявам се няма да вървиш по плажа и да търсиш къде се веят цици, за да си боднеш чадъра там. Шофьорският плаж, Корал, к-г Делфин, Градина, Синеморец - устието на р.Велека примерно

# 6
  • София
  • Мнения: 35 139
И Шкорпиловци.

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 844
Тя пита на юг от Бургас. На север от Обзор и най-вече от Каварна - бол места

# 8
  • Мнения: 122
Шофьорския-Дюни. Не по монокини, а направо без. Но там няма мн хора, така че няма кой да ти обърне внимание. Аз нямам против, никога не са ми правили впечатление. Според мен,обаче, е малко ретро. Ако не искаш разлика,  печи се по нудистките плажове. А и да вметна-нека всеки се пече както си иска, ама ми е мн странно едно-печеш се по монокини, всичко точно и като почнат да правят тигели по цялата ивица, е това не го разбирам. Изглежда ми малко "вижте ме". Аз имам хубав бюст, пекла съм се без горнище на кърпата. И ако тръгна нанякъде, съм си мятала една тениска, щото иначе те зяпат. Ако това е целта-дерзай. Печи се по монокини, само се пази някоя майка да не те почне.

# 9
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 844
Останаха ли официални нуди плажове?!

# 10
  • Melmak
  • Мнения: 3 064
Мисля, че няма нужда от компания, за да се печеш по монокини. Аз също така се пека. Виждала съм и други жени на Арапя. Чак масово не е. Не знам дали е ретро, на мен така ми харесва и така се пека.

# 11
  • Мнения: 482
Май само в БГ-то практикуват печене по ц*ц* и веенето им из плажа. По света никъде не съм виждала както тук. Като почнат едни разходки, едни въртенета на ляво, на дясно... Аз мисля, че имам красив бюст, но не бих се опнала пред деца и мъже. Някак не ми се струва редно. И на кой му пука за тези разлики. Ако жената е световноизвестен модел и ще има важна гола сесия, разбирам да се притеснява че ще има разлика.

# 12
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 435
В Германия скоро разрешиха на откритите басейни да си по монокини.
До преди няколко години имаше доста жени по монокини на плажа на Слънчев ден, всяка година ставаха все по-малко.

# 13
  • Мнения: 792
В края на плаж Аркутино има нудистката част, много приятно и спокойно място.

# 14
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 176
Щом не е изрично забранено да не ти пука, навсякъде може. Да се печеш става дума, не да ходиш до бара без бански.

Общи условия

Активация на акаунт