Нашите кухни - 71

  • 105 161
  • 747
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 142
Много ми хареса последната кухня Simple Smile Със здраве да се ползва и много хубави спомени в нея!
Ето я и моята Simple Smile Има още работа по нея, но вече има завършен вид.


# 616
  • Мнения: 9 744
Сивичката кухня е много сладка, какво е гръбчето? Иначе забелязвам, че явно всички са фенове на големите дръжки, на мен лично не ми допадат, предпочитам по-незабележими и ненатрапчиви.

# 617
  • Мнения: 463
Да споделя и моята кухня, която си имам вече 4та година, но все още много и се радвам..                                                                                                                                                       Сега ми се налага да се местя и да търся идеи за новата Simple Smile Ще се радвам да обменим опит.

# 618
  • Русе
  • Мнения: 319
Сивичката кухня е много сладка, какво е гръбчето? Иначе забелязвам, че явно всички са фенове на големите дръжки, на мен лично не ми допадат, предпочитам по-незабележими и ненатрапчиви.
Благодаря!
Гръбчето ми е "слабото място" Simple Smile
Изработено е от обикновено ПДЧ- същото като долния ред. Наложи се така- първо заради цвета и второ, защото исках да бъде облечена по-голяма площ от стандартния размер на термогърбовете. Предстои в най-скоро време да ми изработят иноскови предпазители за района зад печката и зад мивката- нещо такова, но по мои размери :


А за дръжките- не ми допадат много, но ги понасям. Аз исках вградени- тип лайсна отгоре или отдолу на вратичките, но мебелиста се почуства много затормозен от идеята и реших да го оставя да прави това, което умее Simple Smile

adito87, от какъв материал е плота?  Много ми допада цвета, въпреки че аз не посмях да си сложа черен. Виждала съм наживо и наистина е много красиво с черен плот Flowers Cherry Blossom ?

anichkaffm, с право и се радваш на кухнята! Пожелавам ти следваща да ти носи още по-голямо настроение!

Последна редакция: сб, 06 яну 2018, 20:01 от didib

# 619
  • Мнения: 9 744
Много ми харесва този гръб, изглежда все едно си е просто боядисана стена отзад, много ми харесва този ефект. А и нюансът на сивото много ми допада. С иноксовото гръбче зад печката също ще стане супер, много добре ще се слее със самата печка и абсорбатора.  Само не разбирам защо ще има същото и зад мивката, там не пръскат чак такива гадости.
Аз когато си правя следващата кухня, дано да имам тази възможност, бих си наслагала и осветление във всички шкафове и чекмеджета, та даже и под долния ред шкафове, много приятно се осветява пода
https://i.pinimg.com/736x/2c/7f/b3/2c7fb35a0da5a8a99655628c0913e … -grey-kitchen.jpg

# 620
  • Русе
  • Мнения: 319
Ами зад мивката- постоянно пръскам с вода. Пдч-то си е доста издържливо на мокрене- от опит знам и правя сравнение с ужасните фурнири на Аронски мебели, които притежавам отпреди, но все пак не съм сигурна че ще издържи дълго време без предпазване.

# 621
  • Мнения: 9 744
Е то като си имаш водобранна лайсна има ли откъде да влезе вода? Ти си знаеш де, няма да е зле и с иноксовото.

# 622
  • Мнения: 1 744
adito87 - много хубава кухня, със здраве да се ползва.

# 623
  • Мнения: 431
Чудя се какъв цвят да направим корпуса на долните шкафове, горните ще са гланц цвят крем и в същия цвят корпус а долните ще са дървесни вратичките. Дървесен или крем да е корпуса на долните?

# 624
# 625
  • Мнения: 463
И аз съм за крем Simple Smile

# 626
  • Мнения: 11 852
Моята нова, малко нетипична, почти завършена кухня:
За съжаление и аз не успях да избегна лайсните.
Скрит текст:
1
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Хубава кухня! Много приятни цветове. Със здраве да се ползва. Като се подредят и шаренийките и всичко ще стане супер. А дали е планирано да се повдигне малко печката, така че тя да се изравни с плота?

# 627
  • Мнения: 9 744
Аз съм привърженик на идеята корпусът да е като вратичките, т.е. дървесен.

# 628
  • София
  • Мнения: 6 045
Да споделя и моята кухня, която си имам вече 4та година, но все още много и се радвам..                                                                                                                                                       Сега ми се налага да се местя и да търся идеи за новата Simple Smile Ще се радвам да обменим опит.

Хубава е. Моята е подобна на тази, но белия хладилник и при мен "боде" окото. Гледам че и при вас ефекта е подобен.  ooooh! Ще трябва да го сменя с инокс или някакъв цветен. В предишното жилище хладилника ни беше вграден, и беше по добре.

# 629
  • Мнения: 3 563
На мен ми се иска горните шкафове да са до тавана, за да не се събира прах отгоре и да побират повече. Дали ще е красиво обаче Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт