получих кървене

  • 1 906
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
съгласна съм с rubi, тая лекарка е за  #2gunfire
и аз имах кървене при това още в 4-5седмица, което продължи около месец и беше с кафевеникав, а понякога ми се струваше, че е с розов цвят. Обадих се на гинеколожката, която посещавах и тя ми изцепи, че теста ми може да е положителен, но бременност може и да не се задържи, така че да отида, когато съм "бременна".
Потърсих съвет от друг доктор, предписа ми дуфастон, но-шпа и лежане "до вцепеняване на мускулите".
Пожелавам ти всичко да е наред, но не забравяй да помогнеш на късмета си!

# 16
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз още веднъж ще подчертая, при мен не беше просто зацапване, имаше леко кървене. Не се обадих на лекар, отидох директно в б-цата и още същата вечер ме приеха. Мама дотича вечерта да ми носи пижама и т.н. Или с други думи "не ме пуснаха да изляза от б-цата" и не ме питаха "искаш/неискаш".

# 17
  • Мнения: 607
Стефи,как си? Ходи ли на лекар?Какво ти казаха?

# 18
Стефи,как си? Ходи ли на лекар?Какво ти казаха?
[/ quote]
ходих за жалост се оказа най-лошото бебето е паднало или вече няма бебе

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Стефи,как си? Ходи ли на лекар?Какво ти казаха?
[/ quote]
ходих за жалост се оказа най-лошото бебето е паднало или вече няма бебе

Стефи, наистина много неприятно  Hug, но не се отчайвай. Животът продължава, както и възможностите ти да си имаш едно бебченце. Бъди смела и не унивай!   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 553
Стефи, съжалявам, миличка! Не се отчайвай! Ще забременееш пак и ще имаш най-хубавото слънчице на света  Hug

# 21
  • Мнения: 1 446
Стефи , съжелявам мила и те прегръщам! Hug Ще забременееш и ще имаш прекрасно дете! Сигурна съм Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 39 771
И аз много съжалявам.  Hug

# 23
  • Мнения: 607
Съжалявам Стефи Sad

# 24
  • софия
  • Мнения: 495
много съжалявам smile3518

# 25
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Получих нещо като зацапване снощи късно и тази сутрин още малко... тъмно кафяво-ръждиво... Момичета, молете се за мене и моето бебче  ooooh! Cry

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
А на лекар ходи ли? Стискаме палци всичко да е наред. Аз също имах зацапване 6 г.с. с лежане и Утрогестан нещата се оправиха. По принцип знам, че ако е тъмно кафяво е по-добре, но все пак не е хубаво. Почивай повече и да пишеш какво е станало.

# 27
  • Мнения: 603
дай боже да се оправиш и живот и здраве да родиш красиво и здраво бебе Praynig Praynig PraynigПиши ходи ли на лекар да те видят на видеозон и какво стана

# 28
  • Мнения: 76
И аз някъде от 5 г.с. имах кървене, цвета на кръвта беше черен, тече ми до към края на 3 месец и накрая завърши със сериозен кръвоизлив. Когато отидох първия път в Бърза помощ, единствено ми взеха секрет и ми казаха че сега нищо не могат да направят или пък да видят, защото плода е още много малък, и така  живях в страх докато не спря кървенето. Оказа се че на матката имам хематом , но той не застрашава плода, даже вече е зараснал. Сега съм в 7 месец, така че не се притеснявай- казаха че кървенето се смята за нормално.  Но задължително върви на лекар.

# 29
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Благодаря ви, момичета. Ходих на лекар и ме гледаха на видеозон - нещата не изглеждат добри... Кървенето не е всъщност основния проблем. Много е вероятно да се касае за празен плоден сак... Размерите не са достатъчно големи, не се вижда ембрион ясно. Засега ме оставиха на изчакване - след две седмици, ако нищо не се случи дотогава - пак. Опустошено ми е в душата, но каквото има да става, ще става...

Благодаря на всички за куража и съчувствието. Прекрасни сте.

Общи условия

Активация на акаунт