Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ааааааа, и аз съм от претенЗиите... bowuu
За щерката съм убедена, че е единствена, а синчето има само 1 адаш тук във форума. Даже сестрата на адаша му и моята щерка имат само 1 буква разлика Party

# 16
  • Мнения: 13 512
И големия ми син е с уникално име - Виктор  Wink.
Е Виктор не е ли по-скоро популярно,отколкото уникално име?

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Деница има, но Василена май не.

# 18
  • Мнения: 13 512
Ааааааа, и аз съм от претенЗиите... bowuu
За щерката съм убедена, че е единствена, а синчето има само 1 адаш тук във форума. Даже сестрата на адаша му и моята щерка имат само 1 буква разлика Party

Е кажи ги,де Laughing

# 19
  • Мнения: 1 731
Мислех че моят син е единствен Давид тука,но се оказа и много се радвам за това,че има си адаш по-малък от него.Така че не претендирам .Какво значение има.Имената са си хубави и оригинални за нас самите,това е достатъчно.  bouquet Hug

# 20
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хич не съм се замисляла за оригиналност - гледах да ми харесват на мен.
Като дъщеря ми има още няколко момиченца, като сина ми още не съм видяла (което не значи, че няма), макар че името му изобщо не е необичайно.

# 21
  • Мнения: 13 512
Естествено,ч няма никакво значение, аз още в първия пост го написах...само исках да чуем нчкои нестандартни имена.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ааааааа, и аз съм от претенЗиите... bowuu
За щерката съм убедена, че е единствена, а синчето има само 1 адаш тук във форума. Даже сестрата на адаша му и моята щерка имат само 1 буква разлика Party
Е кажи ги,де Laughing

Питанката бе:
Претендирате ли...? Нямаше изисквания да се казват, нал' тъй???!!!
И за това отговорът е само ДА.

# 23
  • Мнения: 2 161
Изобщо не претендирам,пък и какво значи уникални?Светът е голям и няма как да сме открили топлата вода.Дъщерите ми са Анна и Филипа.Голямата е кръстена на мен,а малката на баща си.Само за уточнение-ударението на Филипа е върху второто "и".

# 24
  • Мнения: 5 577
Абсолютно, 100%, няма друго Ксения.

То ми е племенниче де. Ама пак се слагам.

# 25
  • Мнения: 4 473
Претендирам, я !  Crossing Arms Има - няма само  :lol:2 млн българи носят това име Crazy Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 666
Не че претендирам за уникалност, но досега не съм забелязала и друга мама да си има Станимир.
Но пък определено не е единствения кръстен на баща си! Wink

# 27
  • Мнения: 2 550
Не че претендирам за уникалност, но досега не съм забелязала и друга мама да си има Станимир.
Но пък определено не е единствения кръстен на баща си! Wink

Има, има. Просто пише в отчетните  Laughing

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Линда- имали други бебета с това име? кръстена от лелята на мъжа ми на някаква  ливанска певица, много красива жена! и слава богу, 4е имах трудности с името , мислех А(Е)лиса, типи4но арабско и на създателката на тунис!а Линда зна4и перла!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Линда значи хубава на испански.

Общи условия

Активация на акаунт