Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #13

  • 77 980
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 747
Запис и от мен

Зарани, мерси за новата тема, bouquet а на вас момичета за интересните (както винаги) постове. Hug Hug Hug Hug

И аз като вас съм изумена за пореден път от предпочитанията на турския зрител. Очаквах Лице в лице да има по-висок рейтинг. Не, че за мен е от значение, проекта е интересен и аз ще го следя, с рейтинг, без рейтинг, с превод или без Laughing

За Перудените номинации, Зарани, права си. Има няколко номинирани, на чиито места аз бих сложила други имена- конкретно Берг и Халит, но като цяло номинациите са си ок.  hahaha  До колкото следях в туитър някои фенски маси, (Пойразови и ЕлБарите) бяха доста активни в гласуването и определянето на номинираните. Не само арабите са "виновни" за номинациите на Пойразови, в сръбския и хърватския форум,  (нали сега излъчват сериала там) също бяха много тези, които пишеха, че са гласували. Тази година за разлика от миналата се гласуваше без проблем и от други държави. Аз също дадох своя глас, щото не се доверявам на масовите предпочитания на турските зрители Laughing  С тях рядко сме на едно мнение

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 6 287
Със сигурност и фенове на "Пойраз" от други държави са гласували. Споменах само арабките, понеже са най-многобройни, а те активизират ли се, гледай какво става...  Laughing Laughing

В статията от Ели се споменават само ниските проценти на "Лице в лице", това, че "Нашата история" отново е лидер в класацията, както и че зрителите били много учудени от ниският рейтинг на сериала. След това пишат за успеха в социалните мрежи и за това, че е бил най-обсъжданата тема там.

Успехът в социалните мрежи не е подминат и от ranini.tv, там дори са отбелязали колко време е бил лидер в класацията - 12 часа и 50 минути.

http://www.ranini.tv/haber/27389/1/yuz-yuze-ilk-bolumuyle-sosyal … usulan-yapim-oldu

# 18
  • Мнения: 654
Привет и благодарности за темата! Чета какъв сценарий пишете за опозоряването на Есма султан. Пропуснала ли съм нещо като намек?
А ако се окаже, че Едем не е Боран????

Обещание, както вече писах, е за мене излишно напомпан. Досега не бях видяла така често да се дава молитва. Този намаз го гледаме постоянно при един войник от специалните части!! Угоднически ми се струва, нали? Вождът да е доволен!
Класацията не би била достойна без Халит и Бергюзар! Отново лично мнение, но да бъдат заместени от доста по- посредствени, ме навява на мисълта, че е пак    " угоднически". Пак да не дразним вожда - нали те са недолюбвани още от протестите за Гези!

# 19
  • Мнения: 4 571
А ние не гласувахме ли за тези Пеперуди?

Есма си е Боран, ама много важно Simple Smile.

Пускам си сега миналия епизод на Невестата, утре сигурно ще коментирам, освен ако нещо не ме издразни много още тази вечер и трябва да ви го споделя Grin

# 20
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Аз, сякаш нямам претенции за подобни класации Rolling Eyes
Но, това че Бурак Й. присъства е много хубаво. Не смятам, че ролята му на влюбен в КС е най-доброто от  него, даже ако си кажа мнението няма да прилича на фенско. А, го обичам,мм, много Heart Eyes

Не знам до къде си Перфект, но Есма ще не ще, ще се наложи лека - полека да разкрие дълбоко пазени тайни от миналото си. Естествено, както се досещаш свързани с Гарип.

# 21
  • Мнения: 12 818
Не ме вълнува и мен кой са номинирали щото всичко е нагласено. Миналата година не беше никаква церемония, никаква организация. Поне това    видяхме
Някой гледа ли Невестата, разведоха ли се Ф и С?
 Зарани благодаря, все пак отзивите са добри, въпреки 13 място. А Ранини е обективна и анализите и са почти в дясатката, което е важно предполагам за кинаджиите.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 287
"Златна пеперуда" се водят много престижни награди в Турция. А номинацията на Аслъ е първа в кариерата й.

Лично мен не ме вълнуват, но не се сдържах и ги изкоментирах, защото тази година номинациите са наистина смешни.

Пуснах да видя Невестата и попаднах на фрагман на Г-жа Фазилет.... Лиа, още ли го следиш или го заряза "италианеца"?  Simple Smile

# 23
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Бързо пиша за 20 еп. и си лягам, ядосана..
На Фарук и Сурея, дърпат се, като магарета на мост..На думи - развод, в душата и сърцето - не. Магарета! А, трябва да се награбят, като леля й и Акиф.

Сега, правя едно уточнение, че рязко се разграничавам от всички, които до тук, до 20 серия набедиха Бегюм за зла. Не бях гледала, съставях си мнение от прочетеното в темите и трейлъри, но сега смятам, че не е така.
Диалогът между двете в конака е най-силното събитие в серията.
Две жени, два свята обединени от една и съща любов в лицето на Фарук.Абсолютно права беше Бегюм, тя не е лъгала или мамила Сурея с цел да се сближава с бащата на детето си. Тя дойде, за да го остави на тях, ако й се случи най-страшното.
Бегюм каза нещо, което е много важно, ще перефразирам, не помня точно, но - ...В тази история няма добри и лоши. Ако, имаше лоши, то щеше да ни е по-лесно, като ги посочим. Не съм те лъгала, не съм се крила зад нещо, за да се домогвам до Фарук.....и тн.т."
Работата е там, че Есма игра по най-тънката струнка на Бегюм. Изби на майчински чувства, на извинения, на това, че вече ще е съгласна с Бегюм за всичко, че няма да пречи, накара я да се замисли за собствените си чувства и още и още..Всичко това си беше добре планиран и подготвен капан за Бегюм.
Лошото е, че в него се хвана тя, а Сюрея е в капана на собствените си съмнения!

Сблъсъкът между две объркани жени, истините, които си казаха в очите за мен беше нещото - градивно.
Но, да не пропускаме, че Бегюм беше излъгана от Есма по повод развода и беше накарана да мисли, че и Фарук се отказал да се бори за брака си, наравно със Сурея.
Бегюм не обеща нищо в прав текст на Есма, аз поне не чух.
И Сурея, за която ми е много мъчно през целия епизод каза другата най-голяма истина в този разговор.
...."Разликата между нас е, че ти не си изживяла любовта с Фарук със сърцето си, ти разчиташ единствено на ума си, за разлика от мен....."
Сурея беше точно в десятката!

И естествено причинителя на този разговор между двете - Есма, от която получихме класна интрига точно в стила на Боран.

Извинявам се, ако съм ви отегчила, но така видях и разбрах отношенията на трите най-важни жени - Сурея, Есма и Бегюм.

# 24
  • Мнения: 12 818
Зарани Hug
Ени,  Hug за теб съвсем горещ Синеочко
Скрит текст:
Не му върви и на него с дизита до край. Светулката я финализират. Започнах да гледам Горчива любов със Сечкин , Сезги Сена Акай Селин Секерджи Альперен Дуймаз . 13 епизода с превод са. Сечо играе един почти мухльо hahaha Зет на богат собственик на фирма, женен за лигава дъщеря, която не обича. Ролята се играе от Селин. Среща момиче и се влюбват , от тук започват турските драми.
Първите епизоди са наситени с плач, срещи, капризи и богаташка самоувереност. Законната съпруга иска дете, ама няма кой да и го направи щото мъжа и обича друга, която вече я забремени.
Хъши, абсолютно си права за Бегум. Да диалогът между двете беше най- силния момент.

# 25
  • Мнения: 9 541
Привет на всички Hug

Зарани Hug, това че актьорите от Фи негодуват, го прочетох някъде, ееее, побърках се да търся къде, но не намерих ooooh!
Скрит текст:
Добре, че ми напомни, дори щях да  гледам сериала, но на тоя етап няма да е Laughing

Все пак да ви припомня кого кръстихме "италианеца" Joy

Хъши Hug, много ме впечатли твоя цитат: ...."Разликата между нас е, че ти не си изживяла любовта с Фарук със сърцето си, ти разчиташ единствено на ума си, за разлика от мен....."
Може ли да разбера как един човек знае за друг с какво точно е обичал Фарук? newsm78

За конкурсите - нагласени са, но така става не само в Турция Wink, а за съжаление вече навсякъде по света Stop Какво ще кажеш по въпроса, Мерт? Joy


# 26
  • София
  • Мнения: 6 287
Някой гледа ли Невестата, разведоха ли се Ф и С?
Ей сега го пуснах пак... ще пиша в спойлер за всеки случай
Скрит текст:
Не се разведоха. Сюрейа се появи в съда, катастрофата беше преди това, но се размина със силна уплаха, навехната ръка и няколко драскотини. Влязоха в залата, делото започна и Сюрейа каза: "Не искам да се развеждам. Искам да дам още един шанс на брака си".
И всичко това в деня, в който Есма празнува 60-тия си рожден ден. Честит рожден ден, Есма!!!  Mr. Green  Laughing

# 27
  • Мнения: 12 818
Е браво!!
Зарани, чуден подарък за Есма. Остава и Осман да покани дъщерята на Гарип и празника ще е супер Mr. Green
Ха сега се сетих след като тя е на 60, Фарук на 44 такъв спомен имам , ами Есма
 е родила на 16, почти дете.
И още нещо
Скрит текст:
За каква снимка от Емир пишат рускините, че скрил или направил. Много са доволни от епизода.
Ужасен е! Дилара ще страда тепърва
 

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 00:24 от eliNIM

# 28
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Добро утро Hug

Лия, ти защо не гледаш и се цепиш от групата Sunglasses Laughing
Според мен най-добре си пусни откъса. Едно, че не съм предала със 100 процентова  точност цитата и второ, за да усетиш точно за какво си говорят двете Peace


Цитат на: lia-martin link=topic=1001116.msкg35714344#msg35714344 date=1508531319


Хъши Hug, много ме впечатли твоя цитат: ...."Разликата между нас е, че ти не си изживяла любовта с Фарук със сърцето си, ти разчиташ единствено на ума си, за разлика от мен....."
Може ли да разбера как един човек знае за друг с какво точно е обичал Фарук? newsm78


# 29
  • Мнения: 12 818
Епизодът  с превод на руски
https://yadi.sk/i/TN5qZoHC3NwbHH
Добър е рейтинга
http://www.ranini.tv/reyting

Общи условия

Активация на акаунт