Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #13

  • 77 976
  • 740
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 12 817

и даскал Едип, който все подкрепя Оя, дали е влюбен в нея? Мисля че е повече от приятелство от негова страна.

Направо съм убедена вече, че ако Бурчин беше изиграла образа на д-р Оя, сериалът щеше да е много по-колоритен!...................никак не го докара емоционално Wink.


 Peace Peace щеше да и вдъхне живот, сега е статична, писах го вече да не се повтарям

Аслъ  тук е  много сладка

https://vk.com/istanbullgelin?z=video188862535_456239399%2F94550 … l_wall_-141466025

# 406
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, писала си го вече за Ойя и аз сигурно съм го прочела, но когато изгледам серия, аз спонтанно пиша какво съм почувствала, значи просто мненията ни се припокриват Heart Eyes А това не ми беше направило впечатление първите две серии, странно newsm78, чак в 3. епизод Simple Smile

А Аслъ ту ми се вижда много мила и сладка, ту нещо ме дразни във външния и вид.., изражението ли, погледа ли, така и не можах да определя newsm78

# 407
  • Мнения: 12 817
Лукс и стил струи



Отдавна не бях гледала хубави жени на куп със  стайлинг на ниво в турско дизи.
Да ти е кеф да ги гледаш


Нова артистка влиза в Убийствата. Майката на Арзу ще се появи, точно  тъщата на Мехмет. Mr. Greenще си намери майстора зета Grinning
Харесва ми, гледах я в 309.

Özlem Tokaslan



https://televizyongazetesi.com/ufak-tefek-cinayetlere-yeni-bir-o … mi-oynuyor/171854



А Аслъ ту ми се вижда много мила и сладка, ту нещо ме дразни във външния и вид.., изражението ли, погледа ли, така и не можах да определя newsm78

ЕЕе стига де, Heart Eyes Heart Eyes какво ти е направило момичето Hug Hug Hugтолкова е лъчезарна
Всеки вижда със собствените си очи и възприятия,нормално е да сме различни Peace Peace


Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 20:30 от eliNIM

# 408
  • Мнения: 9 541
Артистката от №309 я знам и аз Joy Joy, ще стане много хубаво, особено по отношение на любовницата Mr. Green

Аслъ нищо не ми е направила, напротив, много и се радвах в сериала с Шюкрю Peace Но тя е от хората, които един път ми харесват, един път не, това е положението Joy Joy Joy

# 409
  • Мнения: 12 817
Артистката от №309 я знам и аз Joy Joy, ще стане много хубаво, особено по отношение на любовницата Mr. Green

Аслъ нищо не ми е направила, напротив, много и се радвах в сериала с Шюкрю Peace Но тя е от хората, които един път ми харесват, един път не, това е положението Joy Joy Joy


 Hug Hug Hug Е добре , сега няма да се караме   Joy Joy Joy

Пилатес кукуригуто ще закука,  Joy Joy Joy но Мехмет определено ще започне да заеква от зор.  Joy Joy Joy
Тъщата няма да си остави детето да страда, а и ако се окаже,че зета не е долюбван ще е супер. Mr. Green Mr. Green


# 410
  • Мнения: 9 541
Ели Hug, ти и 4-те серии на Убийствата ли изгледа?
Тия са ясни вече, при такава тъща Joy Joy Joy  Mr. Green
Аз Едип взех да го подозирам, уж много разумен, спокоен, но от йогата ли, от що ли...ми е потаен някак Thinking

# 411
  • Мнения: 12 817


Ели Hug, ти и 4-те серии на Убийствата ли изгледа?
Тия са ясни вече, при такава тъща Joy Joy Joy  Mr. Green
Аз Едип взех да го подозирам, уж много разумен, спокоен, но от йогата ли, от що ли...ми е потаен някак Thinking

Изгледах ги,и да Едип е прекалено смирен , хрисим пред Ойя. Дали има някаква символика в имената, като съдбата на Цар Едип например,  който среща сфинкса и отговаря на правилния въпрос, пътя пред него се разкрива, жени се и разбира за собствената майка. По натам знаем какво се случва.  
Мерич не прави нищо случайно
И той за мен има повод да е заподозрян, еднакво колкото всяка една от четворката, съсипали са му  живота.Стреми се да предпази Ойя, усети промяната, след Серхан и сякаш не му стана приятно




https://www.youtube.com/watch?v=36Dp1L8Fgh4



# 412
  • Мнения: 4 571
И какво сега става в Неввстата? Сю взима бебето на Ипек, а Фикрет си хваща любовница? Да не би да махат Ипек от сериала?
Дано скоро имам възможност да си го изгледам.
Аз снимката на Аслъ не я виждам, така че не мога да я коментирам.
Мацките от "Убийствата" ми харесват на снимки.

# 413
  • Мнения: 12 817
И какво сега става в Неввстата? Сю взима бебето на Ипек, а Фикрет си хваща любовница? Да не би да махат Ипек от сериала?


newsm78 Не зная Хелънче, едва ли  newsm78
По скоро още един проблем за Есма, друга жена в живота на Фикрет.  newsm78 Достоен син на баща си  bowuu
Ханъмите Боран ще полудеят, Ипек е нетърпима


# 414
  • Мнения: 9 541
Оооо Хелънче Hug, когато имаш възможност, погледни Убийствата Simple Smile Simple Smile
Ели Hug, браво на теб за музикалната хрумка! Heart Eyes Сега, заредена положително, изчезвам да гледам 4 еп.

# 415
  • Мнения: 8 414
Добър вечер  wavey wavey wavey
Лиа HugЕли HugХелънче Hug
Много хубаво ще се получи ако Фикрет има нова любов и вземе ,че бие шута на оная злобна Ипек ,а Салих и съпругата му са много сладки и ще им се получават  добре сцените предполагам  smile3521
А за Бурчин и аз си мисля,че щеше много добре да и пасне ролята на д-р Ояа и щеше да се справи чудесно с нея.

# 416
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани Hug, сигурно ще ме контрираш, че образът и е пестелив, тя не проявява много емоции, но тя и да трябва да ги прояви /например когато се радваше на младото семейство, което от дълги години чакаше бебе и тя им помогна за сполучливото ин витро/ никак не го докара емоционално Wink.

Напротив! Никаква контра в случая, защото съм на твоето мнение.
Харесвам Гьокче в образа, но наистина нещо й липсва.
Ели писа, че Бурчин щеше да й вдъхне живот, нещото, което не успява Гьокче. Колкото и драма да има в живота на Оя, не мисля, че трябва да е толкова статична, да не кажа "дървена" на моменти.

# 417
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, след емоциите в Черно-бяла любов, която прочетох от гледащите онлайн
Скрит текст:

ще догледам 4.епизод на Убийствата. Вбесена съм от това животно, как манипулира собствената си дъщеря срещу Арзу ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ени Hug

# 418
  • София
  • Мнения: 6 287
Фрагман на Невестата

# 419
  • Мнения: 4 571
Ау, какъв фрагман. Сю и Ф не трябва да се вживяват много много в гледането на бебето.
Ф. много любопитно наднича с кого излиза Бегюм.
 

Общи условия

Активация на акаунт