Звездни компромати - 341 част

  • 101 552
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 998
Ралица Паскалева едвам я познах, пък на втората снимка - хич!

Кристин Скот Томас
Амброзио
Кейт Хъдсън
още един Кен, а другият май е открил своята Барби, 1
Сара Джесика Паркър
Галена и мъж

# 61
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Чичо-дядко... вече с нов номер
https://www.instagram.com/p/BabdkmOBFDa/?taken-by=gianlucavacchi

И Кимката с ужасни маратонки... Видът й е - Scream
Скрит текст:

Скрит текст:
П.П. Егати гимнастиката за една снимка... Има ли бърз начин да се качват снимки? Чрез директен линк да се показват снимките, а не да се запазят първо в компютъра, а после да се прикачват тук? Rage

Последна редакция: пт, 20 окт 2017, 18:27 от MiRa_55

# 62
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Повръща ми се от тоя Кен, няма повече да му отварям снимките Sick


Чичо Дядко е добър с късите пръстета hahaha

# 63
  • Мнения: 17 546
...а другият май е открил своята Барби, 1
Малиии newsm43 главата му е като на муфлон! Sick

Оле Shocked .... Сара Джесика... тъжно! Sad

# 64
  • Мнения: 9 709
Ужасни обувки и косище. Другите снимки от страс, погнуса и съжаление няма да ги коментирам...

# 65
  • Мнения: 8 526
Скрит текст:

Харесвам много Елена Йончева,въпреки,че към момента има страшно изморен вид и се спуква от бачкане,дано да си даде почивка малко .

Илияна Йотова се радва на охолен и безгрижен живот от години насам и затова не мърда нито в лице,нито в кг ,а косата и прическата й са пословични .. Crazy
Моя близка е с такава огромна коса.Много дебел косъм ,гъста и чуплива.Много малко фризьори се навиват да я подстригват.Веднъж в къщи я боядисах и отидоха  5 бои
Нейната е по дълга от тази на Йотова

# 66
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Нещо не е ок тази снимка. Галин е дребен,а тук тя на токчета и той даже мааалко по-висок. Айде бе!

# 67
  • Мнения: 17 546
Нещо не е ок тази снимка. Галин е дребен,а тук тя на токчета и той даже мааалко по-висок. Айде бе!
Фотографията е изкуство... Wink От ракурса е, от това, че тя е по-назад от него, от чупката в главата. Гласена е снимката доста, браво на фотографа, защото истината е такава, когато тя е с такива токове, но често на снимки изглеждат така. Crazy

Последна редакция: пт, 20 окт 2017, 22:44 от X-RayLily

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Този лудия Кен, дето го хапят мухите, ме кефи в какви въззз тесни дрехи се пъха   Mr. Green
Сигурно се облича легнал, за да успее да закопчее я дюкян, я риза...

# 69
  • Мнения: 3 576
Галин рязко ми стана симпатичен, откакто си пусна малко повече коса, направо хубавец на фона на Шиши, Мечо и подобни  Peace
Да не говорим, че приличаше на рецидивист с предишната си бръсната глава.

# 70
  • Мнения: 11 338
Ех този Джак Никълсън - велик е!
На Мария джуките ми изглеждат по мънички.

# 71
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
На мен няма опасност да ми стане симпатичен мъж, като запетайка Rolling Eyes Освен, ако не е Дъстин Хофман или Ал Пачино Peace

# 72
  • Мнения: X
Джак Никълсън е като всеки втори разпасан селски дядка-ракийджия, не знам какво толкова виждате.

# 73
  • Мнения: 22 036
Джак Никълсън е като всеки втори разпасан селски дядка-ракийджия, не знам какво толкова виждате.

Ами харесва ми като актьор. Все още има онзи поглед. Аз не се прехласвам по мускули и не винаги харесвам някой заради сексуалното привличане.

# 74
  • Мнения: 31 198
Аз харесвам Гальо, но го познавам бегло и съм пристрастна.

Общи условия

Активация на акаунт