The Ordinary

  • 149 769
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 13 311
Най-накрая поразбутах мъничко наличната козметика и реших , че вече й е дошло времето на тази марка, тръгнах да поръчвам почти всичките неща, които си бях наумила ги няма в наличност

# 121
  • Мнения: X
Снощи с приятелката ми седнахме да поръчваме за нея и почти нищо от заплануваното не беше в наличност.

# 122
  • Мнения: X
Търсенето е огромно. Не успяват с производството. Аз навсякъде си слагам отметки да ме уведоми по мейла кога се появява продукт в наличност. Изчаквам няколко дни да излязат няколко продукта, обикновено те излизат така на партиди, и правя поръчка. Но повече от 3 дни за най-продаваните продукти не трябва да се чака. Тъй като  имах нужда от NMF в туба от 100мл че иначе е набутвация тази от 30мл, изчаках да се появи и когато това стана поръчах 4 туби наведнъж защото този продукт при мен върви бързо, мажа го по ръцете, за детето, на работа имам туба и с 4 туби хванах и безплатната доставка. 

# 123
  • Мнения: X
Да, с изчакване става, но наистина все повече продукти се изчерпват, а може и да е заради магазините, които отвориха.. Да произвеждат повече.

# 124
  • Мнения: 255
Момичета, видях, че малко по-назад в темата е споменат beatuybay като онлайн магазин, от който може да се поръчва The Ordinary. Някой има ли опит с пазаруване от сайта и по-конкретно питането ми е за доставката - до пощенска станция ли е или до адрес?
И аз в търсене на продукти, неналични на сайта на Deciem, стигнах до beautybay.

# 125
  • Мнения: X
Всичко от Deciem се поръчва директно от техния сайт. В бютибей има малка част от продуктите и моят опит сочи, че доставките от там пристигат по-бавно от тези от сайта на Deciem, но аз не съм в България и не знам как стоят нещата с доставките до там.

# 126
  • Мнения: 255
Всичко от Deciem се поръчва директно от техния сайт. В бютибей има малка част от продуктите и моят опит сочи, че доставките от там пристигат по-бавно от тези от сайта на Deciem, но аз не съм в България и не знам как стоят нещата с доставките до там.
За Deciem съм наясно - досега само директно от сайта съм поръчвала, но понеже в beautybay имаше продукт, който не беше наличен в сайта на Deciem, се поинтересувах за доставката от другия сайт. Много благодаря за отговора обаче. Ще се наложи да поизчакам поръчката явно.

# 127
  • Мнения: 42
Здравейте, момичета Simple Smile
За първи път ще използвам козметиката на The Ordinarу. Спряла съм се на гликоловия лосион, серума за тъмни кръгове под очите, пилинга с АHA 30% + BHA 2% и Arbutin 2% + HA.

Имате ли някакви впечатления от Alpha Arbutin 2% + HA?

# 128
  • Мнения: X

Имате ли някакви впечатления от Alpha Arbutin 2% + HA?

Аз го поръчах снощи и теперва ще създавам впечатления. Expressionless

# 129
  • Мнения: 18 542
Имате ли някакви впечатления от Alpha Arbutin 2% + HA?
Аз използвах една бутилка мазане сутрин и вечер. Изразходих го за около два месеца. Не забелязвам някакъв очеизваден ефект от към премахване на пигментация. Може би трябва да се използва по-дълго. Иначе е приятен като консистенция, не прави кир ефект и не оставя лепкав слой. Не суши и не дразни кожата.

# 130
  • Мнения: 2 840
Годес, оказва се, че имаш като моя вкус или като моята кожа.Grinning Бъфет е едно приятно допълнение, но за мен поне не е незаменим продукт. Марката има къде по-интересни неща.
Искам да споделя, че съм възхитена от серума с Вит Ц.
За кой точно серум става въпрос?

# 131
  • Мнения: X
За кой точно серум става въпрос?

Те са два, единият с вит. F, аз говоря за другия.

http://theordinary.com/product/rdn-ascorbyl-glucoside-solution-12pct-30ml?redir=1

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Запис да следя,нищо не съм ползвала на марката.

# 133
  • Мнения: 3 342
Току що получих последната си поръчка - точно две седмици, след като я направих, съответно една седмица, след като бе изпратена.

Поръчах Natural Moisturizing Factors + HA - 100ml
100% Cold-Pressed Virgin Marula Oil
Glycolic Acid 7% Toning Solution
Retinol 0.2% in Squalane

От четирите продукта съм ползвала само първия(поръчвам го за втори път, този път в по-големия размер), за останалите тепърва ще трупам впечатления.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мен скваланът ми хареса повече от марулата, която е по-тежко и по-плътно масло.

Общи условия

Активация на акаунт