Октомври дойде! Добре дошло при мен , дете! - Тема 14

  • 34 024
  • 700
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 35 148
А защо не слагаш ръкавички? Аз му слагам  ръкавици, колкото и да е против всякакви правила..

# 631
  • София
  • Мнения: 685
А лефакс продава ли се в бг аптеките Rolling Eyes и ако не-откъде мога да го взема ?

# 632
  • Мнения: 35 148
Поръчва се онлайн. Или от приятели в Германия

# 633
  • Мнения: 1 639
А добре този лицитин май така беше може ли да се взима при повече кърма, да не позволява запушвания, профилактично? То при мен едно проблема е многото кърма, но гърдите не са ми твърди,.просто са тежки. Но.ме.притеснява това малко топче близо до под мишницата, не боли, не е зачервено, чувствам се отлично, ама.знам ли, сигурно е запушена мастна жлеза, знам от ЛЛ че там има много млечни жлези. Ще.почакам няколко дена и ще отида на мамолог. Четох в статия на Хедра че е нормално при втора бременност да има много повече.кърма защото каналчетата са добре обработени и че кърмата има своя пик около точно 7 мия ден от раждането. Дано това топче се окаже някакво нормално иначе как ще го отпушвам незнам, то от него до зърното има толкова път че не виждам как ще.излезне. 

# 634
  • София
  • Мнения: 685
Какъв витамин D давате, каква марка ? Rolling Eyes И до кога се дава, годинка ли

# 635
  • Мнения: 627
Jamieson по 1 капка сутрин, но не знам докога

# 636
  • Мнения: 35 148
Нашия е на Ка- Вит. По една капка сутрин до първата година.
Бяхме изпаднали.в тъпа ситуация, защото има Ка- Вит и Кавит ( с витамин Ц) и докато разберем кое е правилното...

# 637
  • Варна
  • Мнения: 917
Мъничето не е акало от онзи ден ( петък), с нещо мога ли да стимулирам? Хапва си и пишка нормално

# 638
  • Мнения: 35 148
Натисни му краченцата към коремчето. При нашия помага.
Иначе педи каза , че може да се сложи мини клизма мелилакс ( половин доза)

# 639
  • София
  • Мнения: 5 622
Вигантол давам аз.

Ангела, ако кърмиш, яж нещо разхлабващо.

# 640
  • София
  • Мнения: 685
С 4те пръста масаж посока часовниковата стрелка около пъпчето, после свиване на крачетата към корема и отпускане и така 2-3 пъти

# 641
  • Мнения: 1 102
И термометър в дупето помага. Нашия не беше акал 2 дни. Вчера мина номера с краченцата, притиснати към коремчето.

# 642
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 131
При нас пък е другата крайност. На всяко пръц има материал и дупето и много често се зачервява.

# 643
  • Мнения: 35 148
И при нас за сега минава номера с крачетата.

# 644
  • София
  • Мнения: 5 622
При всяко хранене пълни памперса. Изцяло кърмено бебе е, така че не се притеснявам. Ядосвам се само, че ака още докато яде от шишето и много често напъва през устата и се дави вместо през дупето.

Общи условия

Активация на акаунт