Vip Brother 2017 - тема 8 (23.10-29.10)

  • 140 767
  • 2 388
  •   1
Отговори
# 30
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Златков пребил албанци заради малкия си брат


https://nova.bg/vipbrother/news/view/2017/10/21/1757/%D0%B7%D0%B … 1%80%D0%B0%D1%82/

Ти да видиш! В колата си имал пистолет и автомат. Обаче как разказва: брат му бил на 16-17-18 години, албанец го ударил с бутилка или ваза, албанците били трима или четирима...

# 31
  • Мнения: 1 253
Алфредо ми е любим, как така да си ходи! Единствения нормален човек там е. Държи се по-мъжки от всички други, правилно им каза, че са “малапинги” Simple Smile Мога денонощно да го гледам как се движи, как стои, много е красив и изразителен. В сравнение с него, другите са отпуснати и некоординирани.

Освен това е емпатичен, мил и търпелив, като гледам как изслушва всички. Беше наистина мило да се опита да накара Мегз да танцува, за да я извади малко от ситуацията, в която всички я нападат. Само дето и той и Сашка не разбраха, че на нея не и пука да е срещу всички, но това, че те се тревожеха за нея показа, че са свестни хора. И много сладко и искрено се шокира от броя изневери и отиде да ги съветва Simple Smile Човекът разбира от любов, не случайно има много деца. И още да има, тази красота трябва да се множи!

# 32
# 33
  • Мнения: 2 503
С такива постове не мога да се придържам към темата - какво значи човекът разбира от любов, има много деца. Чак го приех лично, че имам само две. Grinning Тя и циганката има 14, на които не им знае даже имената, но явно разбира от любов жената.

# 34
  • Мнения: 1 253
Означава, че жените искат да му раждат деца. А на Цуни, например - не. И причината ясно се вижда Simple Smile Единият е мъж, а другият “малопинга”.

# 35
  • Мнения: 7 848
Алфредо да си ходи! Да, позитивен, ведър и още незнамкакво, обаче не адмирирам хора, които повече от 5 години живеят в дадена държава и не научават езика.

# 36
  • Мнения: 13 082
Щерева искам да си ходи. Много ми е противна и нечистоплътна. Другите ми се струва, че има още какво да дадат на шоуто.

# 37
# 38
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Може да ѝ се е обадил по водосточната тЪРба.

# 39
  • Мнения: 9 072
Благодаря за темата  bouquet
Гласувах,не мога да повярвам колко хора са за тези ексцентрички,Сашка и Мега ooooh!
И аз мисля Алфредо да си ходи.
Дано тази тема няма пак сериозни,назидателни постове,че натоварват.Който не му харесва темата,защо влиза,само за да назидава Rolling EyesСмехът е за предпочитане,дори и да се прекалява понякога ,в живота ни е достатъчно сериозно,дайте да се забавляваме Laughing

# 40
  • Мнения: 14 085
Благодаря за темата! В анкетата няма да отговарям, че фаворит нямам. То няма и един, който да ми е поне мааалко приятен, па какво остава за фаворит.
Лека седмица, повече усмивки и по-малко киселяци около вас!

# 41
  • Мнения: 690
На Цуни му е излезнал късмета след брадър Wink.

# 42
  • Мнения: 68 671
Сашето ще остане до края вероятно, но няма да спечели. Тя нали е любимката на ББ, нещо подобно на лявата Шия от миналия сезон. Умее да забърсва брадъра с голямата баданарка ... Joy
Дани Петканов има шансове, но лично аз няма да му простя театрото и измамата - не че аз самата се чувствам излъгана, но заради баба Гицка от петия етаж, която ще му се върже....евентуално.
Златков пък - може и той да спечели. Що па не? На номинации не е излизал май...

# 43
  • Мнения: X
На мен вече ми омръзнаха всички участници. Сезон на истерици, комплексари и откачалки. Епизода в петък беше много скучен. И тази сватба... сега очаквам специална стая за брачната нощ. Тортата на Шефа вярно като сладкишче. Дано поне е вкусна. Роклята, която сътвори Мегз е ужасна.
Джулиана Гани все за визия говори. И си позволява да обижда други за външния им вид. Не осъзнава, че самата тя прилича на провалил се експеримент в био-лаборатория.
А Сашка след края на предаването ще е добре ако може да мине през вратата, за да си тръгне. Такава лакомия за първи път виждам в шоуто. Държи се така сякаш в реалния живот гладува. Ако беше така, тогава й е простено. Но силно се съмнявам чак да гладува.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 420
Златков по-добре да не излиза, че жена му сигурно го чака с тигана. smile3538

Общи условия

Активация на акаунт