Пейпал - помощ - 13-та тема

  • 62 136
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 194
В случая вината не е моя, от DPD ми отговориха, че причината не несъществуващ адрес. Но това не се вижда в онлайн статуса, затова се притеснявам, че и в моя случай PayPal може да отсъди в полза на продавача  Sad
От сега пишеш на ПейПал да разгледат случая и да удължат срока за доставка.Пишеш номера на "кейса "и молиш за удължаване на срока на доставка поради подаване на грешен адрес от страна на продавача ,и така всеки ден докато ти обърнат внимание че те са малко бавни.

# 241
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз им писах и ми отговориха, че ще се свържат с продавача, за да потвърди адреса за доставка.
Това беше миналата седмица и до сега развитие няма.
Но ако продавача потвърди, че това е правилния адрес....не знам, не ми се е случвало и мислех че някой може да има подобен случай.

# 242
  • Мнения: 2
Здравейте, изчетох доста и така и не ми стана ясно как стоят нещата с теглене на пари от ПейПал към банкова карта. По-точно не разбрах към кого трябва да се обърна, за да ми бъде настроена картата в долари (валутата, с която разполагам в акаунта си). Към ПейПал съппорт-а или към банката? И ако е към ПейПал какво точно трябва да им напиша?

# 243
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
При тегленето пейпал си обръща парите във валутатата на която е картата на доста неизгоден курс преди не беше така пристигаха в банката и тя ги превалутираше но сега пейпал извършва тази операция Simple Smile Иначе за да теглиш към карта натискаш Withdraw funds под сумата в ляво в средата и следваш стъпките Simple Smile

# 244
  • Мнения: 2
Да, мен точно този техен курс ме спира. Това с обръщането на картата в съответната валута изглежда е някакво решение, но някой тук пробвал ли го е и заслужава ли си реално?

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Само да вметна, че май имаше условие картата ти да е VISA. Peace

# 246
  • Шумен
  • Мнения: 85
Здравейте!
И преди съм пускала диспути в пейпал,но това не ми беше случвало.
Поръчах часовник от един сайт, но продавачът не беше коректен и не ми изпрати правилния часовник. Заради това отворих диспут в пейпал, вчера получих отговор, че трябва да върна часовника на продавача, за да ми върнат парите обратно, но щом влязох в пейпал видях, че не мога да отворя случая. Излиза ми ето това: - http://prntscr.com/kc1tax    http://prntscr.com/kc1tfu
Как мога да оправя това, или как мога да се свържа по друг начин с пейпал ?

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Gamer_zone, задължително пиши на PayPal – изглежда ми като някакъв бъг. За съжаление, няма какво друго да те посъветвам.

# 248
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Пишеш или им звъниш. По телегона са много по-експидитивни.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 936
И аз виждам по същия начин моя claim. Пиши ако разбереш дали е бъг.

# 250
  • Шумен
  • Мнения: 85
Писах им, но малко след това получих автоматичен отговор относно диспутите и се чудя дали изобщо ще ми отговорят ...

# 251
  • Мнения: 2
Здравейте на всички ! Имам дебитна карта  Visa electron на unicredit която не е регистрирана в Peypal , не е защитена с Visa verified и е пазаруване с нея успешно от aliexpress. Въпросът ми е , ще мога ли да ползвам тази карта за пазаруване от aliexpress , ако я регистрирам в Peypal или    я защитя с Visa verified , за да мога да пазарувам от  sportsdirect ? 😊

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 11:32 от vivivi3

# 252
  • Мнения: 1 461
Здравейте на всички ! Имам дебитна карта  Visa electron на unicredit която не е регистрирана в Peypal , не е защитена с Visa verified и е пазаруване с нея успешно от aliexpress. Въпросът ми е , ще мога ли да ползвам тази карта за пазаруване от aliexpress , ако я регистрирам в Peypal или    я защитя с Visa verified , за да мога да пазарувам от  sportsdirect ? 😊

ще можеш.. защитата с Visa Verified е добре да се направи, въпреки че е малко безсмислено според мен - не всички сайтове поддържат тази защита и може безпроблемно да се плаща в сайтове, които не са я внедрили. Трябва да я направят задължителна за всички онлайн плащания, ако искат да има някаква сигурност все пак..

# 253
# 254
  • Мнения: 1 179
Опитвам се да направя поръчка от немски сайт, който не приема бг карти, чрез PayPal. При опит да направя плащането обаче ми изписва, че плащането е неуспешно и има проблем с адреса.
Вярно ли е, че с  PayPal не може да се пазарува чрез доставчик от някои сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт