Пейпал - помощ - 13-та тема

  • 62 087
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Да, специално прехвърлих в картата 5 лева, за да ги изтеглят и да видят, че работи. След което нищо повече не се случи.
Кодът трябва да го търся някъде из профила ми в пейпал ли?
Този линк, който ми даваш, ме праща към търсене на помощ от пейпал. Мога да им пратя мейл.
От твоята банка от танзакцията, от номера на танзакцията. Нали като се теглят или внасят пари от друго място витруално, т.е. по банков път, а сега пейпал, има номера на транзакцията. От там. Дала съм ти пример как изглежда един такъв номер. XXXX и YYY  са все едно цифри.
Ако имаш интернет банкиране ще видиш, ако не питай в банката си.

Дала съм ти линка, за да видиш кой номер се взема.

# 601
  • SF
  • Мнения: 21 187
Утре ще проверя през моя компютър вкъщи и ако все още не виждам никакви кодове, мога ли да те питам на лични, за да не оспамвам темата с неразбирането си?

# 602
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Може.

# 603
  • SF
  • Мнения: 21 187
Редактирам си съобщението, защото Сеса ми помага да се справя.
Благодаря, Сеса!

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 10:56 от Esmee

# 604
  • Мнения: 1 795
Здравейте, от Пейпал са ми блокирали опцията за плащане и искат удостоверение за идентичност на потребител и адрес. На някой до сега случвало ли му се е? Предполагам, че причината е плащания до различни адреси, но ми искат твърде много информация, която не ми е комфортно да им предоставям ( от типа на пълна снимка на л.карта).

# 605
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Здравейте, от Пейпал са ми блокирали опцията за плащане и искат удостоверение за идентичност на потребител и адрес. На някой до сега случвало ли му се е? Предполагам, че причината е плащания до различни адреси, но ми искат твърде много информация, която не ми е комфортно да им предоставям ( от типа на пълна снимка на л.карта).
На мен, писах по-горе.
Значи сканираш ли ЛК и една бележка от плащане на ток, телефон, вода и т.н. битова сметка на твое име и адреса от там да съвпада с този на пейпал. (на мен на сметката ми за телефон, която дадох, пишеше малко съкратен адрес, та смених адреса си в пейпал какво пише на фактурата ми от плащането на телефона). Няма нужда да превеждаш нищо, те сами си превеждат от български.

# 606
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Абе, малко странно е измислено с тези битови сметки, защото сума ти хора нямат такива на свое име...

# 607
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Абсолютно нищо нямам на мое име аз, всичко е на името на ММ. Ако ми поискат, няма какво да представя. От договора за наем, до лизинга на колата, всичко е негово.

# 608
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И аз бях така и си прехвърлих телефона на мое име.
Мисля, че и банково извлечение от сметка важи, ама трябва да се види пак в правилата им.

# 609
  • Мнения: 1 795
Ще ми скъсат нервите тези от Пейпал! Трети документа вече им пращам като доказателство за адрес и все не им харесва, а едното беше бенково извлечение! Нямам сметки на мое има, телефона е само една хвърчаща бележчица, че е платен и пише само име и номер без адрес. Всичко останало не е на мое име.

# 610
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ще ми скъсат нервите тези от Пейпал! Трети документа вече им пращам като доказателство за адрес и все не им харесва, а едното беше бенково извлечение! Нямам сметки на мое има, телефона е само една хвърчаща бележчица, че е платен и пише само име и номер без адрес. Всичко останало не е на мое име.
Искай си фактура за плащане на телефона.
И на мен така ми скъсаха нерваците, ама се оправих.
И най-важното е да видиш адреса от фактурата на телефона и ако не съвпада с пейпал адреса, смени го в пейпал.
Точно както е по фактура трябва да е.

# 611
  • Мнения: 1 795
Ceca, благодаря. Ако и с последния не стане ще пробвам с телефона. Проблемът е, че май на договора за телефона съм със съвсем друг адрес.... От една страна хубаво, че са толкова стриктни -повишава се доверието в Пейпал като финансов оператор, но от друга страна не може да приравняват всичко до американски (?) стандарти за документи. Оказа се, че цялата тази процедура се е задействала заради блокиране на картата от банката при регистрирано неправомерно теглене от онлайн магазин. Банката отказа транзакцията ама аз не се впечатлих, защото не е за първи път да има проблем с плащане по американските сайтове, но явно е било по-сериозно.

# 612
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ceca, благодаря. Ако и с последния не стане ще пробвам с телефона. Проблемът е, че май на договора за телефона съм със съвсем друг адрес.... От една страна хубаво, че са толкова стриктни -повишава се доверието в Пейпал като финансов оператор, но от друга страна не може да приравняват всичко до американски (?) стандарти за документи. Оказа се, че цялата тази процедура се е задействала заради блокиране на картата от банката при регистрирано неправомерно теглене от онлайн магазин. Банката отказа транзакцията ама аз не се впечатлих, защото не е за първи път да има проблем с плащане по американските сайтове, но явно е било по-сериозно.
Каквото и да коментираме - това са им правилата. И аз се припотих 1000 пъти и 3 месеца само верифицирах себе си в пейпал, ама на. Поне минах по тази дълга пътека, че после обясних на колега и той се верифицира за 2 дена.  Joy Joy Joy
Иди при мобилния си оператор да ти сменят адреса там и на следващата сметка си вземи фактура от тях.

# 613
  • Мнения: 516
Здравейте всички и black cat ,ако чете ,извинявам се за тъпия въпрос ,но се оказа,че не знам как да получа превод в Paypal.....кое име да дам-имейла,с който съм регистрирана в Paypal или имената ми?

# 614
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Имейла към който е пейпала.

Общи условия

Активация на акаунт