Пейпал - помощ - 13-та тема

  • 62 124
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 516
Имейла към който е пейпала.
   Благодаря много!

# 616
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Да, e-mail-ът. Grinning

# 617
  • Мнения: 516

А как да изчисля лихвите за подателя,казвам направо сумата-230 евро?Т.е.,тотала?

# 618
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Да, казваш директно колко искаш да получиш. На него мисля, че от PP автоматично ще му изчислят размера на комисионата, още преди да е извършил транзакцията.

# 619
  • Мнения: 516
Да, казваш директно колко искаш да получиш. На него мисля, че от PP автоматично ще му изчислят размера на комисионата, още преди да е извършил транзакцията.
  Благодаря ти,Black Cat⚘

# 620
  • Мнения: 1 795
Да споделя как се развива моята драма с потвърждаване на идентификацията в Paypal. До момента отказаха да приемат като приемливо  доказателство за адрес: лична карта, паспорт, удостоверение от банка от началото на годината, удостоверение от банка от минаата седмица, защото има входящ номер, но няма отделно написана дата. Да имате предвид ако ви се наложи, че с тези документи не става, а всяко пращане и чакане на отговор отнема по ден-два.

# 621
  • Мнения: 516

  Вижте какво получавам от Paypal-това реално ли е или е измама?

# 622
  • Мнения: 516

  Вижте какво получавам от Paypal-това реално ли е или е измама?
   Открих грешка в податекя;чувала съм ,че при присвояване на данни се ,,обърква" една буква,потърсих ,-такъв сайт не съществува,,tranferdept",,вместо trasferdept,някаква търсена абревиатура от departament.Качвам го,за да не се подлъгват други хора и да четат вниманително източниците си!

# 623
  • Мнения: 5 259
Не случайно е в папка Спам, а и винаги имейлите от PayPal съдържат и имената ти.

# 624
  • Мнения: 516
Не случайно е в папка Спам, а и винаги имейлите от PayPal съдържат и имената ти.
Вече сами хакнали пейпал профила.Не мога да пиша не Пейпал,защото управляват профила,не мога и да го закрия.Като търся телефон за контакт,изписва странен еднократен код и номера  които ту са в Дъблин,ту в Норвегия-подозирам,че точат чрез оператора също,даже не зная дали трябва да ти даде сигнал,за да оформят сметка до някой остров,например...Не знам къде да се обадя,къде да пиша,някой ако знае,ще му бъда благодарна!

# 625
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Няма ли как да се свържеш с тях по телефона от началната им страница без да си се логнла в акаунта си?

# 626
  • Мнения: 1 460
Първо се обади на банката и си блокирай картата, после вече може да звъниш на Пейпал.

# 627
  • Мнения: 516
Първо се обади на банката и си блокирай картата, после вече може да звъниш на Пейпал.
  Обадих се,те казаха,че блокират само физическите карти,поне доколкото разбрах.Намерих някакъв имейл spoof@paypal...нещо си и им пратих атачмънт с мейлите.Ако изобщо съм си писала с тях....ако хакерите не ме препращат към страница-двойник...Или ме гони параноя,пост фактум.

# 628
  • Мнения: 516
Няма ли как да се свържеш с тях по телефона от началната им страница без да си се логнла в акаунта си?
   Ще ровя да търся,много им е странна контактната форма и изобщо комуникацията.Чудя се,ако някой друг докладва случая,дали има шанс да закрият най-накрая профила.../

# 629
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ти имаш ли физическа карта към твоя акаунт в пейпал?
А и сега видях, че си писала за Дъблин и Норвегия. Съпорта им не е в България, аз веднъж съм си говорила с тях и беше с някой от Дъблин. Въобще влизаш ли си в акаунта и кое те накара да мислиш, че си хакната? Някакъв линк от въпросния имейл от спама натисна ли?

Общи условия

Активация на акаунт