Пейпал - помощ - 13-та тема

  • 62 096
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Присъединявам се към последния въпрос, от къде да настроя плащането да е по валутата на фактурата? Не става от колелцето в дясно, както преди.
Вече излиза автоматично на края на пращането,пита в лева или валутата с която пазарувате,давате валутата.

# 721
  • София
  • Мнения: 791
Присъединявам се към последния въпрос, от къде да настроя плащането да е по валутата на фактурата? Не става от колелцето в дясно, както преди.
Вече излиза автоматично на края на пращането,пита в лева или валутата с която пазарувате,давате валутата.
С две думи не става, а всеки път да се внимава! Уффф

# 722
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Присъединявам се към последния въпрос, от къде да настроя плащането да е по валутата на фактурата? Не става от колелцето в дясно, както преди.
Вече излиза автоматично на края на пращането,пита в лева или валутата с която пазарувате,давате валутата.
С две думи не става, а всеки път да се внимава! Уффф
Ами на мен всеки път ми излиза в евро Simple Smile

# 723
  • Мнения: 663
Здравейте, имам изпратени пари в сметката на Пейпал но желая да ги прехвърля в картата виса дебит на ДСКА която съм активирала към пейпал. Въпроса ми е голяма ли е таксата за прехвърляне? Благодаря.

# 724
  • Мнения: 436
Здравейте, някой ползвал ли е опцията PayPal credit? Преди имах оферта от прйпал да се възползвам, но нямах нужда. Сега обаче искам да закупя нещо от един сайт, на който пише, че има опция за пейпал кредит без оскъпяване, но на мен не ми позволява да се възползвам... 🤷♀

# 725
  • Мнения: 1 459
PayPal credit е само американци, май и за англичани го пуснаха, но не важи за нашата държава..

# 726
  • Мнения: 42
[няма такова нещо като талони за ПейПал, измама е.. Отказвай сделката и си вземи пратката обратно ако можеш.. Вчера четах за подобен тип измама - продаваш нещо, купувачът ти казва, че е пратил парите и ти пращаш пратката. Но се оказва, че не ти е пратил никакви пари, а получаваш фалшив мейл от ПейПал, че си получила пари. От ПейПал съветват при такива случаи да си влезеш в акаунта и да провериш, дали наистина си получил пари или е поредната измама..
[/quote]

Благодаря за съвета малко със закъснение. Успях да си взема раницата от пощата. Не бяха я пратили. А през това време получавах заплашителни мейли. 
Ceci est un rappel pour de code Paysafecard d'une valeur de CHF 900.- , qui nous permettrons de pouvoir enfin créditer votre compte Paypal. Nous vous informons que nous sommes toujours en attente de six code (06) code de rechargement Paysafecard . Nous venons aux nouvelles, vous informez que votre transaction avec la cliente ( Adelina Mossoh) est toujours en cours la preuve en est que votre solde Paypal est toujours de (1'095.00 CHF) . Le service Paypal est un service d'une grande sécurité mondiale et fiable. La procédure que nous vous soumettons est survenu compte tenu de l'authentification de deux comptes Paypal de différents pays dont la France (Euro) et la Suisse (CHF). Vous serez automatiquement crédité dès l'authentification de votre compte activé alors sachez que nous sommes toujours en attente des différents codes de rechargements Paysafecard .

* Veuillez vous rendre a un SBB TICKETAUTOMAT ,un NAVILLE ou encore un OFFICE DE POSTE.
*Achetez (06) coupons de rechargement Paysafecard d'un montant de CHF 900.-
*Ensuite faites-nous parvenir les codes de rechargement en répondant directement a ce message ou aussi transmettre les différents codes uniquement a notre service client: service.virementdefonds@europe.com

INFORMATION DES POINTS DE VENTE DES TICKETS PAYSAFECARD DE VOTRE LOCALITE:
 


EXEMPLE DE CODE PIN PAYSAFECARD: 0153 6735 2805 7652 (150.-)

CODE PIN 1: .................................................................(150.- )
 
CODE PIN 2: .................................................................(150.- )
 
CODE PIN 3: .................................................................(150.- )
 
CODE PIN 4: .................................................................(150.- )
 
CODE PIN 5: .................................................................(150.- )
 
CODE PIN 6: .................................................................(150.- )
 


CONFIRMER : VOTRE NOUVEAU SOLDE EST DE: 1'059.00 CHF

# 727
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен, имам голям проблем и не знам как да го оправя. Трябваше да получа едни пари от Германия с Pay Pal, нямах профил и реших да си направя. Регистрирах се и чакам да ми изпратят пари след около два дена си отворих пощата и видях, че са ми изпратили парите, но тъй като не съм си потвърдила имейла сделката е анулирана. Писах на човека който ми изпрати парите да ги прати повторно, но той твърди че няма върнати пари и че аз зъм ги получила. Това възможно ли е ? Нямам нищо в сметката, писах до Хелпцентъра, но не ми връщат никакъв отговор, Някой има ли представа какво да правя ? Sad Благодаря ви

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Според мен, са се опитали да те измамят.

# 729
  • Мнения: 83
Мога ли да направя нещо до кой да пиша? На хелп центъра не ми отговарят Sad

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Аз не разбрах, всъщност, какво се е случило? Набутала ли си се с пари, пращане на стока или по друг начин?
Ако не виждаш никаква информация за сумата, като влезеш в PayPal профила си, значи превод изобщо не е бил осъществен от страна на изпращача. Това е.

# 731
  • Мнения: 83
Получих имейл, че ми е изпратил сумата, но след два дена го е анулирал. Но той твърди, че е изпратил сумата и няма върнати пари. Тоест аз не съм получила пари и той твърди, че са му взели пари. Мисля, че ме лъже или аз не съм наясно как работи PayPal

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Достатъчно ясно написах, че ако преводът не е отразен в профила ти в PayPal, то пратена сума няма. Grinning Никакви мейли не са от значение, при това положение.

# 733
  • Мнения: 83
Това получих

# 734
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Пейпал се обръщат с името ти, а не с имейла ти. Измама е.

Общи условия

Активация на акаунт