На ДЕКЕМВРИЙЧЕ вече му е тясно и в коремчето на мама трудно си намира място!

  • 41 723
  • 714
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 611
Момичета, а някоя от Вас сблъсквала ли се е с безболезнен хемороид? (Дори не съм сигурна дали е това) Мислите ли, че след раждането ще мине?

# 451
  • Мнения: 1 081
Нещо ми излезе отзад, аз също не съм сигурна какво е, не боли, само стои странно, дори не ми пречи. И аз се чудя дали не е хемороид? 😕

# 452
  • Мнения: 988
Здравейте момичета в понеделник съм на лекар и ще споделя и с него,но за момента ви питам и вас,че много се притесних.Проблема е следния преди 10тина дни бях на гости на сестрата на мъжа ми,че е с малко бебе и се сърдеше,че не ходим да го видим,та днес ме питаха дали случайно съм карала шарка ,че по-голямото дете имало от днес ужким,а аз знам ,че пъпките избиват след  бая време,а не в началото.С детето контакт не съм имала,но с майка му да имам ли повод за притеснения,че не съм сигурна дали съм я карала тая шарка и се притеснявам за малката.

# 453
  • Мнения: 752
Аз пък се чудя дали е добре да се ползват мостри ( различни), ако се обрина бебето - как ще знам от коя е точно? Купила съм гел за къпане, лосион  за мазане и крем за подсичане . ( Има на а- дерма, някой питаше). Синът ми така се беше обринал около 40 - я ден, смених всичко за всеки случай, но според мен беше от храната , която аз похапвах - направо пощурях за сладко след раждането. Та така, после се мазах аз и с мострите и с неговата козметика Simple Smile

# 454
  • София
  • Мнения: 8 649
Няма как да се заразиш от майката щом детето от днес има шарка.
Дори тя да не е карала, ще е заразна 2-3 дни преди да и избият пъпките, което се случва между 14 и 22 дни след избиването на пъпиите на детето.
За да си сигурна, че си карала шарка може да си пуснеш кръвно изследване.Изследва се дали имаш антитела, аз съм пускала за рубеола.

# 455
  • Мнения: 611
Нещо ми излезе отзад, аз също не съм сигурна какво е, не боли, само стои странно, дори не ми пречи. И аз се чудя дали не е хемороид? 😕

Никога не съм имала и нямам идея. Усещам нещо като меко малко топче, но се прибира на вътре... При Вас така ли е?

И аз мисля, че не може да се заразите от майката на детето с шарка Simple Smile

# 456
  • Мнения: 988
Благодаря много поуспокоих се малко ще споделя в понеделник и с лекаря дали ще е нужно да пусна някакви изследвания ,но по думите ти смятам,че нямам повод за притеснения,Благодаря отново,че вече се чешат от въображение и невроза.

# 457
  • Мнения: 1 081
Нещо ми излезе отзад, аз също не съм сигурна какво е, не боли, само стои странно, дори не ми пречи. И аз се чудя дали не е хемороид? 😕

Никога не съм имала и нямам идея. Усещам нещо като меко малко топче, но се прибира на вътре... При Вас така ли е?



Ами същото е при мен. 😮 Ужас. 

# 458
  • Мнения: 2 340
Ема, честита рожба, бъдете здрави! Simple Smile

И аз получих външен хемароид, поне си мисля, че е това, не кърви, не боли.. ту се прибира, ту се появява в последните 10 дни.. док щеше да ми дава пастичка някаква, но забравих накрая да си взема рецептата.. дано в четвъртък се сетя да я питам Simple Smile

Дези, честити мебели, със здраве да си ги използвате!

Аз днес официално изпрах, изгладих и последните неща и изчистих.. през идната седмица ще викна фирма за прозорците и матрака в нашата стая + пране на диваните... и сме напълно готови Simple Smile

# 459
  • София
  • Мнения: 8 649
Аз си взех проктогливенол. Не се е прибрал, но пък не ме тормози толкова.Беше се раздразнил по едно време и нощем не си търпях бельото.Та взех си и сега са добре нещата, но си съществува и като се бърша след тоалетна го усещам Grinning
Голямо тъпкане му ударих вечерта, сега имам киселини, ама сама съм си виновна.
Последно набивах орехи от един бъркан Grinning Изядох половината.

# 460
  • Мнения: 1 019
Това си е хемороид. При мен така беше с първата бременност. Само излезнало топче, без никаква болка или дискомфорт,
НО след като родих, имах жесток запек покрай упойки, застояване и обезводняване покрай кърмене, което доведе до криза и жестоки болки ....
внимавайте....

# 461
  • Мнения: 42
Момичета вие в момента пиете ли някакви витамини ?  И  коя седмица трябва да се  пуснат последните изследвания за кръв и урина ?

# 462
  • Мнения: 2 406
Аз пия,, Pregnacare".
В 37г.с ще ми пуснат за последно ПКК. А преди 2 дена пуснах стерилна урина, заради съмнения за бактерии.

# 463
  • Мнения: 11
Момичета, коя е по- добрата инвестиция и като цяло по- добрия избор- трансформиращо креватче или сгъваема кошара?

# 464
  • Мнения: 1 019
Аз имам и двете за дъщеря ми и сгъваемата е по-удобна, защото може да я местиш където искаш, но е до определено време, защото след това започна да я прескача и да пада от нея. 
Преминахме на дървената, която може да се трансформира и сега спи в нея. Мисля, че дълго време бихме могли да я ползваме. Сега за второто мисля да си взема още една от тези кошари и тя да е на втория етаж, а на първия сгъваемата кошара Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт