ВъзкЛоцАттелно-ПодБубителна 57 ЕЛПска

  • 57 525
  • 686
  •   1
Отговори
# 90
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Идвам с вест.
Още осмислям какво се е случило и се чувствам странно.

Скрит текст:

Честито! Simple Smile
случи се точно каквото трябваше да се случи - една награда, две награди - книга...



Скрит текст:
ей това много ми хареса Simple Smile Simple Smile
"...с проницателен психологически поглед авторката...ни внуши своето естетическо верую, ... да бъдем човеци."

# 91
  • София
  • Мнения: 5 656
Уауууу, това се казва новина! Розе, честито, честито сто пъти! Неминуемото най-после се случи, откога го чакам Simple Smile Пу за мен автограф, като си я купя  Hug

Едва жива съм, но доволна. Днес предадох два много големи проекта, които сами по себе си са сериозен зор, пък едновременно - не ми се приказва. На хоризонта се е задал един следващ зор, обаче докато ме налази и той, отварям сериозно работилничката на дядо Коледа за елхови играчки и подаръци, че НДК ме чака след има-няма две седмици.

# 92
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Честито, Розе!  Hug Браво на теб!
Това да е първата от много следващи книги!
А ние откъде ще си я купим newsm78

Атти, и коледни хубосии ли ще майсториш?
Сигнализирай своевременно за датата, щото ми се идва много в  Hug

Добриии, страхотна Зимна роза си намерила!

# 93
  • София
  • Мнения: 5 656
Коледни, Свечи, коледни - то не остана Simple Smile Пускам ви ексклузивни кадри от работния процес:
Скрит текст:
на 2 и 3 декември съм в лудницата на НДК, както е прясно ремонтирано - заповядайте всички

Ще има още ангелчета, свещи, картички, елхички - докъдето ми стигнат ръцете.

# 94
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Чудни, Аттинко! Да кажеш когато дойде времето. Hug

# 95
  • Мнения: 3 784
Браво, Розе, страхотна си - ние го знаем, сега още повече хора ще го знаят. Поздравления! И аз като Свечи сал' с един въпрос - има ли я вече из книжарниците?

Атти, впечатлена съм от сътворените красоти. И, прощавай, два пъти чета поста ти - и двата пъти чета "днес предадох две големи прасета". Явно се настройвам коледно.  hahaha

Ло, няколко мълчаливи  Hug Hug Hug , но тук е място и за мрън, и за мяу, знаеш, няма нужда да чакаш златната река (като от приказката за Златното момиче), за да пишеш. А тя така или иначе ще потече, само трябва да се устиска някак дотогава.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 219
Ех, Розе! Прекрасно! ❤❤❤


Атти, ще се видим! Още мисля как да отдалеча котката от елхата! Имам МНОГО чупливи стъклени играчки, а котката вече не е едно кило...

# 97
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Благодаря ви!  Hug Hug Hug
Книгата сама си я разпространявам.
Около 11 декември ще има представяне, но по-нататък ще кажа със сигурност дали ще е тогава.

Аттинко, разкошни коледни майстории!  Heart Eyes
Да кажеш точно кога и къде ще си в НДК-то на културата като му дойде времето  Grinning

# 98
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Как ни събра (четете правилно, моля, не сърба, а събра Simple Smile ) Розето
с хубавата новина. Smiley
В категория "безмръмна" - моята роза си е моя, от градината. Не-
що ми се заинати в края на сезона, ще я чакам до следващия - да
видим дали не ѝ минал пуберския период Simple Smile.
А пубер ЛоДж върви чудесно из възрастта си. Много радва, дано
така да се запази Simple Smile.

# 99
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
не знам дали е хвалба, но ще си кажа.
учителката по креативна математика (разбирайте за подготовка за състезания) казала на Змей-Безмерно-Устатий, че изобщо не му схваща логиките на решаване и не знае как получава верни отговори.
Снощи спешно се наложи да си припомним, че има повече от един начин да хванеш котка, да си решава както знае.
обещала съм му награда ако пак чуя такова нещо, за предпочитане от учителката, а не от него. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 100
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Розе, толкова се радвам за тебе! И мъничко се гордея. Мисля, че книжката е заслужена награда и ще подсили удоволствието от писането. Браво! Запази ми един екземпляр!

Милимои, ще се наложи да огранича форумната си деятелност за около половин година, предполагам. Важни неща, за щастие не съдбоносни, но достатъчно ангажиращи, ще ме погълнат и се молете да ме изплюят цял. Обаждайте ми се на телефона, когато има биропиене, пък и за каквото се сетите. Много да се пазите и забавлявате. Ще се видим лятос, пак тук!

Чао.

# 101
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ех, Куркума! Бива ли така да ни лишаваш от твоето писане, което всички обичаме!
Ще ми липсваш много на мен, пък сигурна съм, и на останалите.
Знаеш колко обичам да те чета и как ти се радвам.
Пък чакам и твоя книжка да видя и даже по-голямшка я искам.
Ще стискам палци важните неща да се получат, както ги искаш и с нетърпение ще чакам да се върнеш цял. Hug

# 102
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Simple Smile забавлявай се, Милорд, а ние ще пием и заради теб. Simple Smile айрян.

# 103
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Да ви е успешно отдалечаването, милорд! Ще ни липсвате!
Предполагам всички ще се присъединят към благодарност-
та ми за това, че ни предупредихте!
И към обещанието да се пазим и забавляваме във Ваше
отсъствие! Вари го, печи го - животът си е едничък, този.

# 104
  • София
  • Мнения: 5 656
Благодаря ви!  Hug Hug Hug
Книгата сама си я разпространявам.
Около 11 декември ще има представяне, но по-нататък ще кажа със сигурност дали ще е тогава.

Аттинко, разкошни коледни майстории!  Heart Eyes
Да кажеш точно кога и къде ще си в НДК-то на културата като му дойде времето  Grinning
На 2 и 3 декември, събота и неделя - целодневно, от 10 до 19 ч.. През останалите дни на събитието - от 30 ноември до 5 декември - може би късноследобедно докъм вечерно време. Някъде из фоайетата по етажите и полуетажите на центалното тяло ще бъда, по-нататък ще кажа.

Искам книга! Запис значи.

не знам дали е хвалба, но ще си кажа.
учителката по креативна математика (разбирайте за подготовка за състезания) казала на Змей-Безмерно-Устатий, че изобщо не му схваща логиките на решаване и не знае как получава верни отговори.
Снощи спешно се наложи да си припомним, че има повече от един начин да хванеш котка, да си решава както знае.
обещала съм му награда ако пак чуя такова нещо, за предпочитане от учителката, а не от него. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Егасимуси и креативната учителка  Shocked Да го нагушиш Огнедишащий от мен и да го почерпиш с нещо вкусничко  Hug

Куркума, ще липсваш на войнството, но се надявам, че ползи за теб ще има. Пази се и ти, храни кодките и внимавай врабците да не ти накълват пастърмата и суджука. И ще те чакаме, когато.

Чудна роза, сис! То цвят, то гъстота, то свежест!  Heart Eyes

Философий Многознаев завъди гадже. Съученичка, единствената. Живее в скайпа, слушалките му са се сраснали с ушите, няма време да яде, гледат филми заедно онлайн, излизаха няколко пъти през деня. Мацката е аниме-фен и той се опитва да влезе в крак, за да споделя интересите й. Понякога си пише и домашните.

Общи условия

Активация на акаунт