Erkan P. Ayça V. Özcan D. Hatice Ş.~Истанбулска Невеста и Извън Протокола~179

  • 56 590
  • 736
  •   2
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Мери wavey
Скрит текст:
Казвам се Божана Grinning
Пиши за по-кратко Боби Peace
                                                                                                                       
Злати Hugмерси за озета на руски bouquet
                                                                                                                       
Злати waveyBVAR waveyвиждайки фрага и прочитайки озета,отсега започвам да се тревожа какво ще трябва да изтърпява Сю,връщайки се в конака ooooh!
                           
А Бегюм и Есма са ми противни да ги гледам Crossing Arms
                                                                                       
                     
Сюрейя: "Госпожа Эсма, я здесь..."

# 31
  • Мнения: 36 751
Момичета, трябвало е да вляза в бурята, за да пуснат фрага и снимките на Невестата  Grinning

Нищо не ме изненада във фрага - дори очакванията ми бяха по-лоши.
Есма не припадна което не зная дали трябва да ни успокоява....
Усмивката на Бегюм замръзна.....Ами сега.... smile3506
А Сюрея изобщо не е уважила празника на султанката - пристигна в ежедневно облекло с драскотините по лицето и с гипсираната ръка....Но пък Фарук пред всички целуна ръката й, което ме изкефи.... newsm10 smile3521

За снимките, ще ги разгледам по-подробно и тогава ако ми дойде нещо на ума ще го споделя....

Мери добре си се завърнала  Hug

Злати мерси за преводите...Да изчакаме малко момичетата да коментират фрагмана и снимките на Невестата и тогава да слагаме преводите, за да не се изгубят около коментарите...

# 32
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811

İstanbullu Gelin 22. Bölüm Fragman
                                                                                                                                           
Благодаря Боби
Скрит текст:
ако искаш мога да ти изпратя диетата на лични..
......интересен фрагман....Фарук явно не е казал, че в конака има тържество....на двете змии им замръзнаха усмивките....Есма си показа рогата...подмина Сюрея като малка гара....защо ли обаче и затръшва вратата пак в лицето...и ме притеснява ситуацията в която ще попадне Сярея заради Есма....дано не я противо постави срещу Емир....и да накара Фарук да избира между съпругата и сина си....защото знаете кой ще бъде прецаканият нали....защото е те тогава Сюрея наистина ще се отдръпне...Ох, стана цял сценарии, но сърцето пак ми се сви...
Мери помислихме, че си останала при комшиите....Joy

# 33
  • Мнения: 4 369
Ох, бе, ох! Уж се зарадвах на физиономиите на Есмералда и щангистката и хоп, дъртата кобра пак тръшка врати Misc Gun
Ама не мога да я разбера и Сю как се е съгласила да живее в конака, а и Фарук с кой акъл е решил отново да живеят двамата в конака?! Или пак не я е питал, а е счел че се подразбира.
Боби Kissing Heart
Гости, то и там дават същите турски и индийски сериали по телевизията, ама го няма ИН  Wink

# 34
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811
Ох, бе, ох! Уж се зарадвах на физиономиите на Есмералда и щангистката и хоп, дъртата кобра пак тръшка врати Misc Gun
Ама не мога да я разбера и Сю как се е съгласила да живее в конака, а и Фарук с кой акъл е решил отново да живеят двамата в конака?! Или пак не я е питал, а е счел че се подразбира.
Боби Kissing Heart
Гости, то и там дават същите турски и индийски сериали по телевизията, ама го няма ИН  Wink
Мери, мисля, че причината да са в конака е Емир....честно да си кажа, вече не искам Сюрея да е забременяла в Прага....първо, защото веднага ще се породят сплетни дали Фарук е бащата.....второ свикването на Емир с баща му е достатъчно трудно, за да се шашне и Фарук от новата бременност на Сюрея....и като знаем как приключи тя....ще я карцира на леглото без право на ставане Joy а ми се струва, че и Сюрея не е готова за това изпитание в този момент....

# 35
  • Мнения: 36 751
Гости - още след като свърши епизода си помислих, че не само Есма, но и Бегюм ще използват Емир за разчистване на сметките със Сюрея. И изказах съмнение, дали Джан няма да излезе прав, че след два месеца ще стане още по-зле....
Колкото и да е твърда Сюрея и да отблъсква всички атаки, които ще започнат, всеки човек има лимит на търпение. Всичко е в ръцете на Фарук.
Но снощи като поглеждах Съдбата по време на рекламите и като видях, че въпреки съмненията на Кахраман, че Дафа може би има пръст в злополуката с Елиф...и като го гледах как й се усмихва, въпреки, че разбра, че тя промени думите му казани пред журналистката и Зия бей пое вината върху себе си....
Повече от сигурна съм, че двете стерви ще отровят живота на Сюрея и тя ще бъде принудена този път да си замине завинаги от живота на Фарук. Бегюм ще привиква Фарук за щяло, нещяло, Емир ще моли баща си да отиде да вечерят заедно....Есма ще трови живота на Сюрея, къде е мъжа й....И Бегюм ще прави всичко това с удоволствие....дори ще разиграва разни драми, че е много болна, че Емир е болен, че, че, че....Нищо хубаво не очаквам да се случи на Сюрея.  Е, фенките на Бегюм ще бъдат доволни.
Бегюм каза, че ще се бори за бащата на сина си...Сюрея не отнема бащата на Емир, но Бегюм се прикрива зад Емир и ще се бори за Фарук...Борбата няма да е равностойна, нито честна...
Но съм пожелала на Бегюм  каквото искам да стане....И се надявам пожеланието ми да се сбъдне....



Ако виждате прилика, не е случайна....

Последна редакция: вт, 24 окт 2017, 19:53 от MAMA-AN

# 36
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811
Гости - още след като свърши епизода си помислих, че не само Есма, но и Бегюм ще използват Емир за разчистване на сметките със Сюрея. И изказах съмнение, дали Джан няма да излезе прав, че след два месеца ще стане още по-зле....
Колкото и да е твърда Сюрея и да отблъсква всички атаки, които ще започнат, всеки човек има лимит на търпение. Всичко е в ръцете на Фарук.
Но снощи като поглеждах Съдбата по време на рекламите и като видях, че въпреки съмненията на Кахраман, че Дафа може би има пръст в злополуката с Елиф...и като го гледах как й се усмихва, въпреки, че разбра, че тя промени думите му казани пред журналистката и Зия бей пое вината върху себе си....
Повече от сигурна съм, че двете стерви ще отровят живота на Сюрея и тя ще бъде принудена този път да си замине завинаги от живота на Фарук. Бегюм ще привиква Фарук за щяло, нещяло, Емир ще моли баща си да отиде да вечерят заедно....Есма ще трови живота на Сюрея, къде е мъжа й....И Бегюм ще прави всичко това с удоволствие....дори ще разиграва разни драми, че е много болна, че Емир е болен, че, че, че....Нищо хубаво не очаквам да се случи на Сюрея.  Е, фенките на Бегюм ще бъдат доволни.



Ако виждате прилика, не е случайна....

така е Ани, но тогава никой няма да може да каже, че Сюрея не е направила всичко според възможностите си, за да запази брака си....Фарук този път не трябва да бъде глух и сляп за случващото се в конака....и да постави границата в отношенията си с Бегюм....Емир чувства близка Сюрея и се надявам да не го превърнат в неян враг или съперник зо сърцето на баща му....в него има място и за двамата....за Бегюм облаче е забранена....минирана зона....а се приближи ща хвръкне...

# 37
  • Мнения: 36 751
Гости

Цитат
и да постави границата в отношенията си с Бегюм....Емир чувства близка Сюрея и се надявам да не го превърнат в неян враг или съперник зо сърцето на баща му....в него има място и за двамата.

Дано  Praynig Но нали вече ме определихте като черногледа, мисля, че Емир ще го използват и двете вещици - Бегюм и Есма. Само дано да не му причинят нещо непоправимо.....
Дано Фарук да ме опровергае, но нямам големи надежди....Сори....

# 38
  • Мнения: 36 751
руски превод на фрагмана за 22 епизод на Истанбулска невеста



видео тук

# 39
  • Мнения: 4 369



Ако виждате прилика, не е случайна....


Каква прилика, това направо е 100 % копие Joy

Като гледах фрага с превод - ми то едно благородство, едно възпитание, едни маниери на Есмералда! Мани, мани Wink

# 40
  • Мнения: 1 570
Ох момичета докато се прибера и много новости.
Много голяма грешка от страна на Сю да отиде да живее в конака. Това което Есма държи и дава на Гарип според мен не е статуетката, а нещо друго свързано с гроба.
Емир - детето чувства /без да имам претенции да съм психолог / , че Сюрея не е случайна.Спомняте си когато я попита "Ти мащеха ли ми се падаш".Спомнете си когато Фарук и Бегюм на вечерята когато той си тръгна се смееха,че всичко е наред, той тайно ги снима и беше много доволен.Няма дете или човек на света който да не иска да има истинско семейство - майка и баща и те да живеят заедно! Смятам, че колкото и добро дете да е Емир и досега да търсеше Сюрея от сега нататък той ще се обърне против нея!

# 41
  • Мнения: 4 369
Рускините пишат, че сега Есмата ще използва лелята /когато я хвана в кражбата нали й каза, че ще прави каквото тя й каже/.

# 42
  • Мнения: 36 751
Ивман

Цитат
Няма дете или човек на света който да не иска да има истинско семейство - майка и баща и те да живеят заедно! Смятам, че колкото и добро дете да е Емир и досега да търсеше Сюрея от сега нататък той ще се обърне против нея!

Да, така е...Но какво е виновна Сюрея, или дори Фарук....Виновна е само и единствено Бегюм. Тя е скрила съвсем умишлено от Фарук, че има син, защото е искала Емир само за себе си. Тя е лъгала Емир. Тя лъга и Сюрея. А сега като просякиня дойде да търси полагащото й се....Никой не може да вземе бащата на Емир.....Но Фарук е човека, който има право да живее с жената, която е в сърцето му. Това е меко казано наглост от страна на Бегюм. Като е искала да бъде с Фарук е имала 10 години. Сега няма абсолютно никакви права да има каквито и да било претенции.

# 43
  • Мнения: 36 751
Рускините пишат, че сега Есмата ще използва лелята /когато я хвана в кражбата нали й каза, че ще прави каквото тя й каже/.

Да, Есма до този момент не е използвала този коз...
Мери радвам се, че ти е харесало хрумването ми за сравнение на Есма с бодливата коза....

# 44
  • Мнения: 1 570
Ивман

Цитат
Няма дете или човек на света който да не иска да има истинско семейство - майка и баща и те да живеят заедно! Смятам, че колкото и добро дете да е Емир и досега да търсеше Сюрея от сега нататък той ще се обърне против нея!

Да, така е...Но какво е виновна Сюрея, или дори Фарук....Виновна е само и единствено Бегюм. Тя е скрила съвсем умишлено от Фарук, че има син, защото е искала Емир само за себе си. Тя е лъгала Емир. Тя лъга и Сюрея. А сега като просякиня дойде да търси полагащото й се....Никой не може да вземе бащата на Емир.....Но Фарук е човека, който има право да живее с жената, която е в сърцето му. Това е меко казано наглост от страна на Бегюм. Като е искала да бъде с Фарук е имала 10 години. Сега няма абсолютно никакви права да има каквито и да било претенции.
Ани
точно така е! Никой няма вина, освен Бегюм и Есма!Това е било техен избор. На едната да отпрати любимата на сина си, на другата да се откаже да се бори "тогава" за любовта си. Има една поговорка "Всяко нещо с времето си". И когато се опиташ да поправиш нещо от миналото се получава още по-голяма грешка.

Общи условия

Активация на акаунт